برگزیده های پرشین تولز

اتصال لپ تاپ به اینترنت با موبایل ممکن است ؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تاپیک که خیلی قدیمیه ولی اگر پی پی سی دارین با اکتیو سینک به کامپیوتر وصل کنید اگر کامپیوتر شما به اینترنت وصل باشه راحت با بروسر پی پی سیتون به اینترنت دسترسی خواهید داشت

پ ن:ببخشید اگر واضحات رو گفتم جهت اطلاع اونایی که نمیدونن بود!!!!!

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
برای اتصال لپ تاپ از طریق تلفن همراه آیا لپ تاپ باید مودم دایل آپ داشته باشد؟

rezakhafan4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلا نیازی به نصب نرم افزار نیست.
خود من همیشه از طریق بلوتوث به اینترنت وصل میشم
برای این کار کافیه بلوتوث گوشی و لپ تاپ رو روشن کنید
بعد از طریق بخش کنترل بلوتوث(Bluetooth Devices) روی Dial Up کلیک کنید و سپس روی شناسه ی بلوتوث گوشی کلیک کنید.
یک کانکشن باز میشه
کادرهای یوزر نیم و پسورد رو خالی بذارید
در کادر شماره تلفن، #99* رو وارد کنید.

حالا به اینترنت وصل شده اید

این روش رو من فقط روی لپ تاپ DELL مدل Vostro 1500 تست کردم. از کنترل بلوتوث سایر لپ تاپ ها اطلاع زیادی ندارم. ولی فکر نمیکنم فرق چندانی داشته باشن.

موفق و پیروز باشید

آقا دمت گرم
من خل میخواستم برم ازین دستگاههایی که سیمکارت میخورن و به usb وصل میشن بخرم که با راهنمایی شما الان به اینترنت وصل شدم و خیلی حال کردم
فقط حیف که سرعتش یکم پایینه منظورم اینترنت ایرانسله

:happy:

nima Ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا نیازی به نصب نرم افزار نیست.
خود من همیشه از طریق بلوتوث به اینترنت وصل میشم
برای این کار کافیه بلوتوث گوشی و لپ تاپ رو روشن کنید
بعد از طریق بخش کنترل بلوتوث(Bluetooth Devices) روی Dial Up کلیک کنید و سپس روی شناسه ی بلوتوث گوشی کلیک کنید.
یک کانکشن باز میشه
کادرهای یوزر نیم و پسورد رو خالی بذارید
در کادر شماره تلفن، #99* رو وارد کنید.

حالا به اینترنت وصل شده اید

این روش رو من فقط روی لپ تاپ DELL مدل Vostro 1500 تست کردم. از کنترل بلوتوث سایر لپ تاپ ها اطلاع زیادی ندارم. ولی فکر نمیکنم فرق چندانی داشته باشن.

موفق و پیروز باشید

دمت گرم! ممنون از توضیحاتتون
من تونستم با گوشی P990 و لپ تاپ وایو به اینترنت متصل بشم... بلوتوث جفت دستگاه ها رو روشن کردم و بعد در Bluetooth Devices روی Dial Up کلیک کردم و تو شماره تلفن #99* رو وارد کرد...گوشی به صورت خودکار در خودش یه اکانت به نام GPRS Modem ساخت و وقتی به اینترنت متصل میشم، تمامی اطلاعات در این اکانت ثبت میشه

شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من کاربر جدید سایتم و نمی دونم از چه طریقی سوالمو تو سایت بنویسم.میشه راهنماییم کنید؟

شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من لب تاب hpG62b54 دارموگوشی نوکیا سی سون :مشکلم بلوتوث لب تابه که گوشی راشناسایی می کند واز طریق گوشی و لب تاب فایل دریافت و ارسال می شود ولی موقعی که بلوتوث لب تاب روشن است گوشی را در قسمت my computerندارم تا بتونم فایلهای گوشیمو باز کنم و یااز لب تابم وارد اینترنت گوشییم بروم لطفأ راهنمایی بفرمایید

بالا