برگزیده های پرشین تولز

اخبار نتورك ماركتينگ در ايران

نظر شما درباره نتورك ماركتينگ چيه ؟

• خوبه

Votes: 96 50.8%
  • بده

Votes: 74 39.2%
  • نظري ندارم

Votes: 19 10.1%

• Total voters
    189

mehr3an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوست عزیز

حوه فعالیتش چطوره ؟

سلام دوست و دوستان گرامی
بدلایل خاصی از ادامه با نتورک ایران کناره گیری کردم..
و هم اکنون, ایمیل مارکتینگ با روش خیلی خاص با درآمد بسیار عالی مشغول هستم ..
(سرچ نکنید!!!!!)

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
سلام شرکت ابر تجارت کهکشان یه پلن خرید اجباری داره که بگه رعایت بشه شخص به درآمد 100 میلیون در ماه میرسه ولی هرمی هست و بلاخره یه روز پایین هرمشون ضرر وحشتناکی میکنه..
البته با اینکه خرید اجباری جرم محسوب میشه در نتورک ولی نمیدونم چرا این کثافتای حروم خور هنوز دارن قانونی کارشونو دنبال میکنن... من علاوه بر اینکه با 300 هزار تومن ضرر از این حروم خوری جدا شدم وقت زیادی از زندگیم تقریبا یک ماه رو صرفش کردم و نه پولی که از دست دادم رو حلال میکنم و نه وقتم رو.. ایشاالله اون حروم خوری که بالای هرم داره 50 میلیون پول مردم رو با خرید اجباری میخوره تاوانش رو بده

ononoy

Registered User
لایک‌ها
4
سلام شرکت ابر تجارت کهکشان یه پلن خرید اجباری داره که بگه رعایت بشه شخص به درآمد 100 میلیون در ماه میرسه ولی هرمی هست و بلاخره یه روز پایین هرمشون ضرر وحشتناکی میکنه..
البته با اینکه خرید اجباری جرم محسوب میشه در نتورک ولی نمیدونم چرا این کثافتای حروم خور هنوز دارن قانونی کارشونو دنبال میکنن... من علاوه بر اینکه با 300 هزار تومن ضرر از این حروم خوری جدا شدم وقت زیادی از زندگیم تقریبا یک ماه رو صرفش کردم و نه پولی که از دست دادم رو حلال میکنم و نه وقتم رو.. ایشاالله اون حروم خوری که بالای هرم داره 50 میلیون پول مردم رو با خرید اجباری میخوره تاوانش رو بده

سلام دوست عزیز
هیچکدوم از حرف های شما رو تایید نمیکنم و اینو هم بهتون میگم که اگه شما همین چیزی رو که اینجا نوشتین کتبا بنویسید و زیرش رو امضا کنید من بهتون قول میدم طی 24 ساعت برای شما از دادگاه احظاریه فرستاده بشه.شرکت ابر تجارت کهکشان نامه از دادگستری داره که اگر کسی بهش توهین کنه و کار اونو غیر قانونی بشماره در صورتی که اون فرد نامه کتبی بنویسه با اون شخص برخورد شدید میشه....
پس این تاپیک اینجا رو سریعتر پاک کن چون امکانش هست از طریق پلیس فتا اقدام شه و با شما برخورد شه...
و اینو بگم همه لیاقت نتوورک رو ندارن...نتوورک به درد همه میخوره ولی همه یا یکی مثل شما به درد نتوورک نمیخورید!!!!

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
سلام دوست عزیز
هیچکدوم از حرف های شما رو تایید نمیکنم و اینو هم بهتون میگم که اگه شما همین چیزی رو که اینجا نوشتین کتبا بنویسید و زیرش رو امضا کنید من بهتون قول میدم طی 24 ساعت برای شما از دادگاه احظاریه فرستاده بشه.شرکت ابر تجارت کهکشان نامه از دادگستری داره که اگر کسی بهش توهین کنه و کار اونو غیر قانونی بشماره در صورتی که اون فرد نامه کتبی بنویسه با اون شخص برخورد شدید میشه....
پس این تاپیک اینجا رو سریعتر پاک کن چون امکانش هست از طریق پلیس فتا اقدام شه و با شما برخورد شه...
و اینو بگم همه لیاقت نتوورک رو ندارن...نتوورک به درد همه میخوره ولی همه یا یکی مثل شما به درد نتوورک نمیخورید!!!!

نمیگم ابر تجارت غیر قانونیه ولی اگه پلن شرکت ابر تجارت رو اگر خونده باشید از سقف 100 میلیون تومن اون با خبر هستید.. مطمئن نیستم که از کجای هرم این کثافت کاری خرید اجباری شروع شده ولی کسی که منو پرزنت کرد در مورد غیر قانونی بودن خرید اجباری یا در اصطلاح " تخلف پیش انباشته سازی " چیزی به من نگفته بود و فقط میگفتن باید یک بار خرید 1 میلیونی انجام بدی و این کار کاملا قانونیه و من که در مورد نتورک هیچ اطلاعاتی نداشتم رو خام کرد و گفتن تا زمانی که یک میلیون خرید انجام نداده ام فعال نیستم!

لینک جرم بودن پیش انباشته سازی:
http://www.networkmarketing.moc.gov.ir/DynamicPage.aspx?ID=SelectiveNews&Index=0

در ضمن روش راحت و قشنگی برای اعلام نارضایتی وجود داره که اونم از طریق سایت رسمی بازاریابی شبکه ای هست
اصلا نیازی به ترسیدن از پلیس سایبری وجود نداره و در واقع اونا هستن که باید بترسن ;)
http://www.networkmarketing.moc.gov.ir/

ولی بیشتر نظر خودم شکایت از طریق دادگاه هست چون مشخصات کامل این اشخاص پرزنتور و تمام آپ لاین هام رو دارم حتی برخی صدا های ضبط شده از دعوت ایشون رو هم به عنوان مدارک جرم دارم ( چندی از دوستانم هم به عنوان زیان دیده و شاهد عینی و بالغ موجود هستند ) و فقط فعلا منتظرم مراحل بازپسگیری کالا هام تموم بشه تا تو یه وقت مناسب ( بعد از امتحانات دانشگام ) شکایتم رو کتبا به انضمام مدارک موجود تو دادگاه مطرح کنم و اصلا هم ترسی از کسی ندارم! چون اشخاص وارد کننده من به این کثافت کاری قوانین بازاریابی شبکه ای جمهوری اسلامی ایران رو زیر پا گذاشتن و من مداراک و شواهد لازم و کافی هم دارم ;)

در نتیجه لازم نیست نگران من باشی دوست عزیز ;)

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
عجب سایت هایی و افردای در این زمینه رسوخ کردند!!! جالبه!!!

mehr3an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
نتورک اینترنتی با مبلغ 6هزارتومن محصول هم داره با درآمد عالی
هر کی خواست بگه پخ بدم

hashem11285

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان تو کار نتورک با همین پرزنت اول نباید وارد کار شد باید اول در مورد تاریخچه و ... نتورک در ایران از منابع معتبر تحقیق کرد
بعد پلن تمام شرکت های قانونی رو بررسی کرد و بهترینش رو انتخاب کنید
من خودم به شخصه و با جرات میگم که پلن شرکت بادران گستران تو خاورمیانه تک هست هرکسی تو این مورد شک داره میتونه پلن هاش رو با پلن های شرکت های دیگه مقایسه کنه
من خودم ماه اولی هست وارد کار میشم زیاد اطلاعات ندارم در مورد شرکت ها اما پلن همه شرکت ها رو دیدم هر 8 تا (نهمین شرکت هم مجوز گرفته)
در کل کار بازاریابی راحت به پول نمیرسی مث کارهای دیگه باید زحمت بکشی لیدر ساز باشی آموزش ها رو کامل به بقیه برسونی
تو این کار هر کسی آموزشش بیشتر باشه سودش بیشتره نه هرکی پولش بیشتر باشه
و این که توی این کار بعضی جاها زیر دست ها سودشون از بالا دستی ها بیشتره این مورد رو هم به وفور میتونید ببینید و این خودش یه نکته هستش که توی این کار از مفت خوری خبری نیست و سختی خودش رو داره
موفق باشید

hashem11285

Registered User
لایک‌ها
46
بنظر من این کارا ریسک و پر تلاطمه اصلا هم ارزش نداره
داداش تو این کار سرمایه چندانی نمیزاری که ریسک داشته باشی مثالش خودم ماه اول خریدم به 200000 نرسیده الان به نظرت ریسک کردم؟قراره ورشکست بشم با این خرید؟ پول دادم جنس مصرفی روزانه با کیفیت بالا رسیده دستم تلاطمش کجاشه دقیقا؟ داداش بهتره دیدگاهتو عوض کنی و تا وقتی وارد کاری نشدی در موردش نظر ندی

Mehrdad1230

Registered User
لایک‌ها
15
داداش تو این کار سرمایه چندانی نمیزاری که ریسک داشته باشی مثالش خودم ماه اول خریدم به 200000 نرسیده الان به نظرت ریسک کردم؟قراره ورشکست بشم با این خرید؟ پول دادم جنس مصرفی روزانه با کیفیت بالا رسیده دستم تلاطمش کجاشه دقیقا؟ داداش بهتره دیدگاهتو عوض کنی و تا وقتی وارد کاری نشدی در موردش نظر ندی
نمیدونم حتما حق با شماست من اطلاعاتم در این زمینه فوق العاده کمه
راستش من فکر کردم مثل گلدکوئست هست که غیر قانونیه و خیلیا بیچاره شدن...کاملا بشما حق میدم و عذر میخوام
اگه ممکنه واسم معرفی کنید و بگید سیستمش چطوره و چقدر و چطوری با جه وقت و هزینه درآمد میشه داشت

mehr3an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
د
میشه راهنمایی بفرمایید
دوست گرامی سلام
بله یکی از ویژگی ها و برتری های نتورک نسبت به هرم داشتن محصول اونهم محصولی منحصر بفرد میباشه.
البته ماتریکس یه ویژگی که داره اینه که با یک مبلغ ناچیز ثبت نام میکنید که اونهم اصلا به خود سایت پرداخت نمیشه بلکه مستقیما به حساب شخصیه کسی که با لینک اون رجیستر میکنید که همین موضوع کلاهبردار بودن خود سایت بصفر میرسه
محصولات سایت های ماتریکس یک جور خدمات داره که شما هر چه به لول خای بالاتر میرید بیشتر میشه
اطلاعات بیشتر رو میتونید از وبلاگی که در این موضوع نوشتم مطالعه بکنید
www.09301054976.mihanblog.com

pcwin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

بزرگترین سرمایه وقت من و شماس...

mojifa

Registered User
لایک‌ها
33
سعی کنید زیاد تو این شرکتا نرید .. من خودم هم بادران هم بیز پرزنت شدم ..
همشون یه سری دروغ بهتون میگن .. که سر یه ماهه میلیونر میشید .. بشنوید و باور نکنید !!
اگه قرار به درآمد میلیونی بود اینا خودشون الان تو این پارکا الاف نبودن .
وقتتون رو هدر ندید که تیم بسازید و چیزی ازشون بخرید ..
محصولاتشون که واقعا بی کیفیته و قیمته بالایی داره ..

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
من باید ی تاپیک جامع درمورد نت ورک درست کنم اینطوری نمیشه :D
تقریبا از اون بخشیکه درمورد نت ورک مارکتینگ سالم توی تاپیک بحث شد , پستارو خوندم! یکسری شبهاتی وجود داره ک لازم میدونم رفعشون کنم و در چند روز آینده ی مقاله جامع در مورد این سیستم ایجاد میکنم!
.
1- اول اینکه در حال حاضر تنها 11 شرکت حق فعالیت ب شکل بازاریابی شبکه ای رو دارن! لیستش رو میتونین از این لینک چک کنین. هر شخصی بهتون گفت بیاین , بعدا مجوز میگیریم حرفش دروغه! تنها شرکت هاییکه اسمشون توی این صفحه وارد شده حق دارن تو این زمینه فعالیت داشته باشن...
.
2- یکی از دوستامون حرف خیلی خوبی زد: "پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا میشه" باهاشون کاملا موافقم و تاکید میکنم ک توی اینکار ب هیچ وجه بنا نیست پاتونو بندازین رو پاتون تا یروزی پولدار بشین :) اونم یکماهه :| دوستمون آقای @saeed74 ک میگن من یکماه فعالیت کردم و پولی بدست نیاوردم , واقعا ب شما همچین قولی داده شده بود؟ بعد از یکماه پولدار بشین؟ :| بعد اگر داده شده بود , شما چرا باور کردین؟! قطعا اگر یکم بیشتر تحقیق میکردین , حداقل اولین تجربتون آخرین تجربتون نمیشد! کسی حق نداره از خرید اجباری با شما صحبت کنه ولی ی منطقی پشت این کار خوابیده ک میگه شما جنسیو میتونین بفروشین ک خودتون هم قبلا ازش استفاده کرده باشین و از کیفیتش راضی بوده باشین! من توضیحش رو توی این لینک دادم , میتونین بخونین. ولی اگر محصولات کیفیتش پایین بود , اصلا چرا وارد اون سیستم شدین؟!!!
.
3- دوستان توی این حرفه بنا نیست کار آسون انجام بدین! ولی کاریه ک در عین سختیکه داره لذت بخشه! اگه هرجایی ب شما قول داد در عرض ی مدت کوتاه میتونه پولدارتون کنه , ازونجا فرار کنین!
توی این حرفه:
_شما نیازی ب سرمایه ندارین
_نیازی ب خرید محصول ندارین
_نیازی ب هزینه کردن بابت تبلیغات ندارین
_چیزایی مثل پارتی بازی و ... توش تعریف نشده!
اینجا همه چیز آمادس فقط مسئولیت لقمه کردن با شماس! شما دارین وارد کاری میشین ک پیشرفتتون 100% ب خودتون بستگی داره! البته نیاز ب راهنمایی دارین و این وظیفه شرکتیکه ک شمارو آموزش میده ولی وارد هر شرکتیکه میشین آموزش هارو جدی بگیرین سعی کنین ی هزینه ای رو بابت خرید کتاب کنار بذارین! مطالعتون رو ببرین بالا چرا ک درین صورت میتونین واقعا ب درامد بالای 100 میلیون برسین (چ بساکه همین الان خیلی از همکارای ماکه دارن تو شرکتای موازی کار میکنن , این سقف رو رد کردن). این کار رو باید جدی بگیرین تا توش موفق بشین!
اقا دمت گرم من از این جمله ات خیلی خوشم اومد واقعا درسته! ahmadx4u

و سخن پایانی پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …

که همینم باید تلاش کنی و اگر زرنگ بودی بدست میاری! البته اگر دُم به تله ندی!!
امیدوارم منظورتون از دم ب تله دادن , سیستم های فعلی نباشه!
نحوه فعالیتش چطوره ؟!!!
اگه در مورد فعالیت سیستم های نت ورک مارکتینگ اطلاعات خواستین میتونم راهنماییتون کنم. بهم پ.خ بدین...

بنظر من این کارا ریسک و پر تلاطمه اصلا هم ارزش نداره
تعریفتون از ریسک توی این کار رو میتونم بدونم؟ :)
درسته. وقتتون رو برای یک سری شرکت های غیر معتبر نذارید.
غیر معتبر؟ بهتره اولین ماده مربوط ب تیم نظارتی بر سیستم های نت ورک مارکتینگ رو بخونین و اگر سوالی موند من در خدمتم :)
کمیته نظارت: کمیته ای است ناظر بر مراحل صدور مجوز و نحوه فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای ک متشکل از نمایندگان وزارت اطلاعات, وزارت "صنعت , معدن , تجارت" , نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و دادستانی کل کشور است.

بالا