برگزیده های پرشین تولز

افتتاح حساب پی پال و صدور ویزا کارت فیزیکی فقط با 95 هزار تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
اینم از تاپیک پربازده پی تی!
تحریمها و پیپال گندشو درآورده و البته...

دوستان جای معتبری سراغ ندارید؟

دوستان عزیز من هم سوالم همینه.ایا سایت معتبری سراغ دارید برای ویزا کارت؟

hyipspamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام جناب اقای اسکندری
من روز 16 اذر مبلغ 130 هزار تومان به حساب پارسیان اقای اسکندری جاجرم واریز کردم به نام اویسی میخواستم بدونم تکلیف ما چیه ؟
من چندین ایمیل و پیغام دادم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم
ممنون میشم زودتر جواب بدید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
به نظرم مشکل از زمانی شروع شد که سایتی رقیب در این فروم شروع به تبلیغ کرد !
دومین مشکل هم که آقای اسکندری به آن اشاره نکرده اند احتمالا بر میگردد به ویزا کارتهایی که با هویت عراقی برای ایرانی تهیه می کردند !
نه دوست عزيز من اتفاقا همين چند لحظه پيش با همون سايت دومي كه تبليغ ميده صحبت كردم. طرف هم ميگفت ما هم چنين مشكلي رو داريم. كار تا از يك حساب صادر ميشن و اگه يك نفر سوتي بده همه اعضايي كه از اون حساب كارت دارن بلاك ميشن!!! گاهي هم ميبينند كه از يك آدرس تعداد زيادي كارت صادر شده شك ميكنند!
گفتش تنها يك راه داريد و اون هم اينه كه يك هويت غير ايراني دست و پا كنيد همين و بس!! يعني عملا غير ممكن ميشه ايران باشي و از اين سيستم استفاده كني. و الان هم به شدت دارند برخورد ميكنند...ميگفت شايد براي خود اين آقا (آقاي اسكندري) هم در مالزي مشكل بوجود بياد!!

اما يك راه 100% مطمئن وجود داره كه شما و من صاحب كرديت كارت بشيم(نه ويزا نه مستر prepaid) خود خود كرديت كارت با يك حساب شخصي بنام خودمون در مالزي در يكي از بهترين بانك ها:) فقط حدودا 3 تومن هزينه داره...راهش 100% قانونيه... ميشه رفت اونجا ادامه تحصيل داد و براي كسايي كه ادامه تحصيل ميدن حساب باز ميكنند و كارت صادر ميكنند...به همين راحتي...:) نظرتون چيه؟ كسي ميخواد روي اين مساله كار كنه كه باهم كار كنيم روش بگه لطفا...

johnyenglish

Registered User
لایک‌ها
2
به نظرم مشکل از زمانی شروع شد که سایتی رقیب در این فروم شروع به تبلیغ کرد !
دومین مشکل هم که آقای اسکندری به آن اشاره نکرده اند احتمالا بر میگردد به ویزا کارتهایی که با هویت عراقی برای ایرانی تهیه می کردند !

کسی تو انجمن هست که آقای اسکندری ویزا کارتش رو با هویت عراقی باز کرده باشه و کارتش بلاک شده باشه؟

ارسال شده از Nexus 7 با استفاده از تپاتالک 2

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان عزیز من هم سوالم همینه.ایا سایت معتبری سراغ دارید برای ویزا کارت؟
از امارات بعضي از شركت ها و سايت هاي معتبر ويزا و مستر صادر ميكنند (دلاري) اما نميدونم اونها هم بلاك ميشن يا نه!! فقط فرقش اينه كه خود بانك به شما كارت رو تهويل ميده يعني كاملا ميدونه كه شما خودتون ايراني هستيد..

کسی تو انجمن هست که آقای اسکندری ویزا کارتش رو با هویت عراقی باز کرده باشه و کارتش بلاک شده باشه؟

بله من با هويت عراقي كارت داشتم و بلاك شدم(جزو اولين گروه بودم كه بلاك شدم))

johnyenglish

Registered User
لایک‌ها
2
نه دوست عزيز من اتفاقا همين چند لحظه پيش با همون سايت دومي كه تبليغ ميده صحبت كردم. طرف هم ميگفت ما هم چنين مشكلي رو داريم. كار تا از يك حساب صادر ميشن و اگه يك نفر سوتي بده همه اعضايي كه از اون حساب كارت دارن بلاك ميشن!!! گاهي هم ميبينند كه از يك آدرس تعداد زيادي كارت صادر شده شك ميكنند!
گفتش تنها يك راه داريد و اون هم اينه كه يك هويت غير ايراني دست و پا كنيد همين و بس!! يعني عملا غير ممكن ميشه ايران باشي و از اين سيستم استفاده كني. و الان هم به شدت دارند برخورد ميكنند...ميگفت شايد براي خود اين آقا (آقاي اسكندري) هم در مالزي مشكل بوجود بياد!!

اما يك راه 100% مطمئن وجود داره كه شما و من صاحب كرديت كارت بشيم(نه ويزا نه مستر prepaid) خود خود كرديت كارت با يك حساب شخصي بنام خودمون در مالزي در يكي از بهترين بانك ها:) فقط حدودا 3 تومن هزينه داره...راهش 100% قانونيه... ميشه رفت اونجا ادامه تحصيل داد و براي كسايي كه ادامه تحصيل ميدن حساب باز ميكنند و كارت صادر ميكنند...به همين راحتي...:) نظرتون چيه؟ كسي ميخواد روي اين مساله كار كنه كه باهم كار كنيم روش بگه لطفا...

والا من دقیقا نمیدونم که اون سایت دوم چرا همچین حرفهایی رو به شما زده! شاید اون سایت از رو حساب خودش کارت صادر میکنه و همین طور آقای اسکندری هم همین کار رو بکنن ولی من بعید میدونم. من تحقیقات وسیعی کردم. این کارتها ثبت نامشون اینترنتی هست و حتی نیاز نیست از خونه بری بیرون و مجانی هم هستند! فقط ۱۰ رینگت هزینه پست بهشون میخوره همیییین!
چه مدارکی میخوان؟ خیلی سادست پر کردن یک فرم آنلاین از مشخصات خودتون. حتی اسکن مدرک هم نمی خوان. پس نیازی نیست قضیه رو سخت و جناییش کنیم. (اگه کسی شک داشت بگه دوباره لینک ثبت نام همین کارتها رو پیدا کنم)
مسئله اینجاست که این اوباما هیچ غلطی جز تحریم ازش بر نمیاد و مشکل کارتها روز به روز داره بیشتر میشه!
-----------------
منظورتون اینه که بریم مالزی درس بخونیم برای گرفتن کارت؟

matin_sa

Registered User
لایک‌ها
0
کارت من با هویت عراقی و در آخرین لحظه کنسل شد ، به نظر من هم مشکل این بود که ایمیل و شماره تلفن فرم اپلیکیشن من هم از " visaandmaster " بود و همین مطلب باعث شد که
کارت من با بیش از 200 دلار از بین بره. جای تعجب برای من اینه که اگر شرکت باز کننده حساب با بانک باز کننده بصورت صادقانه کار می کرده و همونطور که گفته شده بود به من خریدار قبل از خرید
که بانک اطلاع داره که کارت ها دست ایرانی ها هست و به نوعی " زد و بند " وجود داشته ، پس چرا الان بانک صادر کننده داره به گونه ای کارت ها رو کنسل می کنه که گویا خود بانک هم اطلاع نداشته
و به بانک دروغ گفته شده. دوستان که میگن بانک شک کرده ، همچین چیزی قابل قبول نیست چون از روز اول گفته شد به ما که بانک با آگاهی داره خدمات میده ، گفته شد که " مدیران سطح بالا " در جریان هستند.
یا فروشنده کارت با خریدار صادق نبوده از روز اول یا اینکه با بانک صادر کننده.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
والا من دقیقا نمیدونم که اون سایت دوم چرا همچین حرفهایی رو به شما زده! شاید اون سایت از رو حساب خودش کارت صادر میکنه و همین طور آقای اسکندری هم همین کار رو بکنن ولی من بعید میدونم. من تحقیقات وسیعی کردم. این کارتها ثبت نامشون اینترنتی هست و حتی نیاز نیست از خونه بری بیرون و مجانی هم هستند! فقط ۱۰ رینگت هزینه پست بهشون میخوره همیییین!
چه مدارکی میخوان؟ خیلی سادست پر کردن یک فرم آنلاین از مشخصات خودتون. حتی اسکن مدرک هم نمی خوان. پس نیازی نیست قضیه رو سخت و جناییش کنیم. (اگه کسی شک داشت بگه دوباره لینک ثبت نام همین کارتها رو پیدا کنم)
مسئله اینجاست که این اوباما هیچ غلطی جز تحریم ازش بر نمیاد و مشکل کارتها روز به روز داره بیشتر میشه!
-----------------
منظورتون اینه که بریم مالزی درس بخونیم برای گرفتن کارت؟

لطفا لينك ثبت نامشون رو براي من بفرستيد شايد تونستم كاري بكنم...

خير منظورم اينه كه يك دوره رو ثبت نام كنيم و نريم فقط بريم حساب باز كنيم و با حساب و مستر و ويزا كرديت كارت بيايم...مثل پت و مت:D

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
دوستان من تا 3 روز ایران هستم که شخصا کار برگشت پول کسانی رو که میخوان انجام بدم و در پست بعدی شماره ی تلفن میذارم تا اگه کسی خواست مستقیما باهام صحبت کنه
در مورد کارت 2 راه برای باز کردن حساب ویزا برای مشتریان ایرانی پیدا کردیم که 100 درصد تضمینی هست و داریم پیگیریش میکنیم تا به نتیجه برسونیمش
البته کمی هزینه بر هست ولی برای کسانی که واقعا نیاز دارن به کار میاد
اگه کسی خواست تماس بگیره تا راهنماییش کنم
برای برگشت پول ها هم ظرف این هفته مبالغ ویزا کارت هاتون (60 هزار تومان) به حسابتون میاد
موفق باشید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با سلام
دوستان من تا 3 روز ایران هستم که شخصا کار برگشت پول کسانی رو که میخوان انجام بدم و در پست بعدی شماره ی تلفن میذارم تا اگه کسی خواست مستقیما باهام صحبت کنه
در مورد کارت 2 راه برای باز کردن حساب ویزا برای مشتریان ایرانی پیدا کردیم که 100 درصد تضمینی هست و داریم پیگیریش میکنیم تا به نتیجه برسونیمش
برای برگشت پول ها هم ظرف این هفته مبالغ ویزا کارت هاتون (60 هزار تومان) به حسابتون میاد
موفق باشید

ميشه بگين چقدر هزينه اش ميشه؟ ريسكش چقدره؟ تضمينتون چطوريه؟؟شماره تماس هم نذاشتين ها!!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
جناب اسکندری برای دریافت هزینه ویزا کارت باید کاری کنیم ؟

مبالغی که داخل ویزا کارت ها بودن چی میشن ؟

hyipspamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
موفق باشید

من 16 اذر پول واریز کردم اطلاع نداشتم که سرویس نمیدید چیکار باید کنم؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان من يك دفعه مراحل ثبت نام براي دريافت اين ويزا كارت ها رو رفتم... توصيه ميكنم شما هم اين مراحل رو طي كنيد...خيلي جالبه فقط كافيه يك كرديت كارت و يك آدرس در مالزي داشته باشي تا بتوني از اين كارت ها سفارش بدي!! من تصور ميكنم مشكل از هويت ما نبود چون من هويتم عراقي ثبت شده بود و تازه مالزي كجا ميتونه بياد هويت يك عراقي رو از كشورش چك كنه... بلكه مشكل اينجا بود كه تعداد زيادي كارت به يك آدرس در مالزي ارسال شده بود و يك نفر اونها رو خريده بود...اين باعث شده كه شك كنند و كارتها رو ببندن.
من در مراحل ثبت نام با مشخصات ساختگي رفتم جلو و همه مراحل رو درست پشت سر گذاشتم فقط لحظه پرداخت كرديت كارت ميخواست كه خب نداشتم...
درضمن اينطور كه من فهميدم ميشه يكي تو مالزي باشه و كرديت كارت داشته باشه و همه كارت ها رو به نام خودش و مشخصات حقيقي خودش در مالزي سفارش بده بعد بفرسته به ايران(اسم روي كارت ميتونه با اسم دارنده واقعي كارت همخواني نداشته باشه)...فقط در اين حالت مشخصات اينترنت بانكينگ به نام صاحب حقيقي كارت ثبت ميشه...پس اينجوري ديگه مشكل غير قانوني بودن هم برداشته ميشه...لطفا دوستان مراحل ثبت نام رو طي كنند و نتيجه رو اعلام كنند.منتظرم

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان من يك دفعه مراحل ثبت نام براي دريافت اين ويزا كارت ها رو رفتم... توصيه ميكنم شما هم اين مراحل رو طي كنيد...خيلي جالبه فقط كافيه يك كرديت كارت و يك آدرس در مالزي داشته باشي تا بتوني از اين كارت ها سفارش بدي!! من تصور ميكنم مشكل از هويت ما نبود چون من هويتم عراقي ثبت شده بود و تازه مالزي كجا ميتونه بياد هويت يك عراقي رو از كشورش چك كنه... بلكه مشكل اينجا بود كه تعداد زيادي كارت به يك آدرس در مالزي ارسال شده بود و يك نفر اونها رو خريده بود...اين باعث شده كه شك كنند و كارتها رو ببندن.
من در مراحل ثبت نام با مشخصات ساختگي رفتم جلو و همه مراحل رو درست پشت سر گذاشتم فقط لحظه پرداخت كرديت كارت ميخواست كه خب نداشتم...
درضمن اينطور كه من فهميدم ميشه يكي تو مالزي باشه و كرديت كارت داشته باشه و همه كارت ها رو به نام خودش و مشخصات حقيقي خودش در مالزي سفارش بده بعد بفرسته به ايران(اسم روي كارت ميتونه با اسم دارنده واقعي كارت همخواني نداشته باشه)...فقط در اين حالت مشخصات اينترنت بانكينگ به نام صاحب حقيقي كارت ثبت ميشه...پس اينجوري ديگه مشكل غير قانوني بودن هم برداشته ميشه...لطفا دوستان مراحل ثبت نام رو طي كنند و نتيجه رو اعلام كنند.منتظرم

با سلام
دوست عزيز اين مراحلى كه شما طى كرديد فقط مراحل ثبت نام اوليه هست و بعد از اون بايد دو مرحله اسكن كذر نامه ارسال نماييد و به تماس بانك هم جواب بديد كه بعضا از شما ميخوان شخصا بريد تو همون شركت tune براى دريافت كارت و در بعضى مواقع هم براتون ارسال ميكنن
كاش به همين راحتى كه شما ميكيد براتون كارت صادر ميشد
موفق باشيد

من 16 اذر پول واریز کردم اطلاع نداشتم که سرویس نمیدید چیکار باید کنم؟
با سلام
ايميل بزنيد تا راهنماييتون كنم عزيز
موفق باشيد

با سلام
دوستان عزيز زمان تابيك بنده رو به اتمام هست و متاسفانه ديكه قصد تمديدش رو نداريم و به اميد خدا با خدمات جديد تر و محكم تر تابيك جديدى خواهيم زد
همه ى اون دوستانى كه بهشون ايميل زديم در اين هفته وجه ويزا كارت رو دريافت خواهند كرد
هر سوالى هم داشتيد ايميل بزنيد در خدمتتون هستم
اميدوارم كه اين مسايل به زودى در كشورمون برطرف بشه و ما ايرانى ها هم به حق قانونيمون برسيم
براتون ارزوى سلامتى دارم
شماره ى تماس بنده هم دراين سه روز ٠٩١٩٢١٠١٦٥٧ ميباشد
موفق باشيد

Last edited:

mham1404

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای اسکندری من 240 تومن دوم آذر به حساب ملت ریختم. اگه بخوام پس بگیرم چیکار کنم؟ الان شماره حساب بدم؟

matin_sa

Registered User
لایک‌ها
0
آقای اسکندری لطفا در مورد موجودی داخل کارت ها توضیح بدید ، اینطور که در سایت بیگ نوشته شده در صورت کنسل شدن یک کارت ، بالانس موجود در کارت معمولا بصورت چک و یا روش های دیگر که بانک تشخیص می ده برگشت داده خواهد شد. اما مشکل الان اینجاست که تنها کسی که می تونه برای پول ادعا بکنه شما و شرکت شما هست به این دلیل که ایمیل و تلفن شرکت شما در اپلیکیشن ثبت شده و شما با تیون مانی قرار داد داشتید.
و همچنین باید خدمتتون عرض کنم که اینطور که به نظر میاد در حال حاضر حساب ها کامل بسته نشده و فقط کارت کنسل شده ( حداقل برای من ) ، چون برای من وضعیت حساب رو اکتیو زده اما در صفحه صورت حساب نوشته
Card not Available.

ramin11111

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
موفق باشید

60 هزار تومان !!!!!!!!!!
من واسه ویزا کارت و پی پال و سیم کارت به حساب شما 179 تومان واریز کردم والان هیچ کدوم اینها کارایی نداره ، شما فقط میخوانید 60 تومن برگردونید!!!!!!

اشتباه از شما بوده
شما نتنها نمیخوایند ضرر بدین بلکه میخوایند سودتون هم بکنید

حالا ما هزینه های سیم کارت (30 تومان )و پست (20 تومان ) و هزینه صدور ویزا کارت (15 تومان) که کلش میشه 65 تومان
را قبول میکنیم . شما چه هزینه ای براش حساب پی پال کردین که الان میخوایند پولش را بگیرید!!!!؟؟؟؟
این حساب پی پال چون کارتش بلوکه هست دیگه بدرد نمیخوره و در اولین فرصت که پی پال شماره کارت را بخواد چک کنه بسته میشه
65 از 179 کم کنیم شما باید 114 تومان به ما برگردونید نه 60 تومان!!!!!!!!!

و عزیز لطف کن خواهشن نگو که این مشکل از طرف شما نبوده و ایران تحریم .
ویزا سالهاست که برای ایران تحریم و شما کارت را با هویت عراق گرفتی نه ایران که الان میگی ایران تحریم . این اشتباه شما بوده که تمام کارت هار ا به یه ادرس و با یه اکانت ثبت کردی

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
با سلام
موفق باشید

سلام

برای من 95 تومن بود، طبق گفته خودتون توی میل...!

این رو دقیقا توی میل گفتین:

shoma 95 hezar tomn babate visa card pardakht kardid va 10 hezar toman ham babate hazineye poste card ke be dasteton ham resid. va 10 hezar toman ham babate charje card baraye verify dar paypal va 3 dollar moadel 6 hezar toman ham charje avalie paypale shoma bode.ke to hesabeton ham moshakhas hast.
yani majmoan shoma 28 hezar toman babate paypal pardakht kardid​

chimikhay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
این 60 هزار تومن چطور محاسبه شده؟

بعنوان مثال من 149 هزار تومن واریز کردم بابت ویزا و پی پال...

پی پالم که از روز اول لیمیت بود و تاریخ لیمیت شدن هم چند روز قبل از اولین لوگین من بود و در جریان هم هستید...
الانم که دیگه قابل استفاده نیست، پی پال وریفای شده متصل به ویزا کارت فروختید! الان چک بشه از طرف پی پال دوباره لیمیت میشه (به فرض که از لیمیت در بیاد که نمیاد!)

هزینه پست رو کم کنید بقیه رو توضیح بدید دوستان و بنده متوجه بشیم،

متن پیشنهاد شما

مبالغی که بابت ویزا کارت از شما دریافت کردیم با کسر هزینه ی خدمات جانبی از قبیل صدور و پست (15 هزار تومان هزینه ی صدور و 20 هزار تومان هزینه ی پستی) به حساب شما عودت خواهد شد.

درسته کار ریسک داشته ولی شما داری سودتو هم کسر میکنی؟!

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
این 60 هزار تومن چطور محاسبه شده؟

بعنوان مثال من 149 هزار تومن واریز کردم بابت ویزا و پی پال...

پی پالم که از روز اول لیمیت بود و تاریخ لیمیت شدن هم چند روز قبل از اولین لوگین من بود و در جریان هم هستید...
الانم که دیگه قابل استفاده نیست، پی پال وریفای شده متصل به ویزا کارت فروختید! الان چک بشه از طرف پی پال دوباره لیمیت میشه (به فرض که از لیمیت در بیاد که نمیاد!)

هزینه پست رو کم کنید بقیه رو توضیح بدید دوستان و بنده متوجه بشیم،

متن پیشنهاد شما

مبالغی که بابت ویزا کارت از شما دریافت کردیم با کسر هزینه ی خدمات جانبی از قبیل صدور و پست (15 هزار تومان هزینه ی صدور و 20 هزار تومان هزینه ی پستی) به حساب شما عودت خواهد شد.

درسته کار ریسک داشته ولی شما داری سودتو هم کسر میکنی؟!

با سلام
بابت پی پال شما 50 هزار تومان دریافت شده که 10 رینگیتش هم تو حساب شماست
لیمیت شدن پی پال هم به ما مربوط نمیشه کما اینکه خیلی از دوستان هنوز دارن استفاده میکنن
پس مشکل از ما نبوده
تو تاپیک هم اگه بخونید روز اول نوشتیم که عواقب ناشی از لیمیت شدن پی پال رو قبول نمیکنیم
خواهش میکنم از حسن نیت یک فروشنده که به دلیل اینکه ایران تحریم شده کارت ها رو بلوک کردن و حالا تصمیم داره که نذاره که همه ی ضرر رو فقط مشتری ببینه سو استفاده نکنید
در ضمن کارت هایی که بیش از 5 بار و یا زود تر از 2 ماه قبل صادر شدن مبلغی عودت نخواهد شد
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا