برگزیده های پرشین تولز

ای کسایی که می گویید خارجکی ها چیزی در مورد خوزستان نمی دونن!!!

Jimmy Jump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اولاً قوم عرب یه قوم محترم و خوبو وفادار به ایرانو ایرانی هستن که باید بهشون احترام بگذارید و بگذاریم ... حالا نوشتتون هرچی میخواد باشه ولی اکثریت خوزستان الان عربه و خلاصه مال عرباس و حقشونه بهشون توجه کرد
دوماً نوشتتون چیزیو به طور قطعی ثابت نمیکنه البته کامل نخوندمش ولی گذرا که نگاه کردم متوجه شدم یه گمانه زنی هست
نظر من اینه که ایلام شمال خوزستان و استان ایلام فعلیو در بر میگرفته با یه نگاه به نقشه ها موجود هم متوجهش میشید پس جنوب خوزستان قوم دیگری ساکن بوده و به احتمال زیاد اعراب اصیل عربستان ساکن منطقه بودن
ضمن اینکه گذشته از این حرفا اینکه میگید 500 سال پیش وارد خوزستان شدن و در نتیجه باید قبول کرد که زمان فتح ایران هم حتی اعراب وارد کشورمون و اختلاط شدید با ایرانیا نشدن خیلی خنده دار و غیرقابل پذیرشه و مسلماً خوزستان در صدر اسلام جمعیت عرب زیادی در خودش داشته حتی اتفاق نظر هست که اعراب اونجا در جنگ ایران و مسلمانها و پیروزی مسلمانان نقش بسیار بالایی داشتن پس اون موقع و حتی قبلترش حتماً اعراب ساکن خوزستان بودن یعنی نه 500 سال بلکه لااقل 1500 سال قبل !
به هرحال روایات مختلفی وجود داره نمیشه قطعی چیزی گفت

( خودم : یادش بخیر سینما اوکسین اهواز، خوبه که هنوز هتل اکسین هستش)
دوست عزیز سینما اکسین هنوزم هست و اگر منظورت اسمشه باید بهت بگم اسم اکسین رو دوباره روش نامگذاری کردن (سینما آفریقای سابق) اطلاعاتتونو بروز کنید :)

Last edited:
بالا