برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

Hamid 2013

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

ثضیه پرش آنتن تو بعضی از اوقات روز چیه؟

کسی میدونه راه حلش چیه؟

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
سلام ،هر کاری که میکنم نمیتونم روی وایرلس مودم پسورد بذارم . تا روی apply کلیک میکنم ، ارور زیر میاد :
Parameter settings are invalid.

اصلا نمیدونم چه مرگشه !!
کسی میدونه ؟

Hamid 2013

Registered User
لایک‌ها
5
سلام ،هر کاری که میکنم نمیتونم روی وایرلس مودم پسورد بذارم . تا روی apply کلیک میکنم ، ارور زیر میاد :
Parameter settings are invalid.

اصلا نمیدونم چه مرگشه !!
کسی میدونه ؟
سلام
فکر کنم از کارکترهای غیرمجاز استفاده میکنید.

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
سلام
فکر کنم از کارکترهای غیرمجاز استفاده میکنید.
فقط عدد میزنم ،
تازه اگه حتی روی همون پسورد پیشفرضی که خودش میگه بذارم ، ( همون 123456789 ) و تایید کنم ، ارور نمیده ولی وقتی بخوام بهش کانکت بشم ، میگه که پسورد اشتباهه :(

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان
سوالی داشتم
حدود 7 8 ماه پیش یک عدد مودم داخلی دسته دوم مبین نت گرفتم.طرح روش 512 بود و 2 3 ماهی استفاده کردم و بعدش دیگه استفاده نکردم.تا چند روز پیش که آوردم که استفاده کنم دیدم فقط و فقط طرح 128 میتونم بخرم و سرعتهای
دیگه رو نمیتونم بخرم.چرا اینجوری شده و چطور میتوانم سرعت 512 و 1024 را بخرم؟
فقط 128 رو ماهیانه میتونم انتخاب و خرید کنم.

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان
سوالی داشتم
حدود 7 8 ماه پیش یک عدد مودم داخلی دسته دوم مبین نت گرفتم.طرح روش 512 بود و 2 3 ماهی استفاده کردم و بعدش دیگه استفاده نکردم.تا چند روز پیش که آوردم که استفاده کنم دیدم فقط و فقط طرح 128 میتونم بخرم و سرعتهای
زنگ بزن به پشتیبانی برادر . اگه اوکی نکردن باید بری نمایندگی

Behzad4x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مبین نت هم مودم bm632w رو جمع کرده و بجاش fmm130 رو میده. ظاهرا مبین نت هم فهمیده مودمهای 632 جالب نیست. اینرو برای کسانی نوشتم که مدام سوال میکنن کدوم مودم بهتره. مودمهای bm632w مدام پرش آنتن دارن و باید دائم اونرو خاموش روشن کنید تا آنتن بیاد. Wifi اون هم زیاد قوی نیست و قطعی وصلی داره. مودم خود بنده هم 632 هست و زمانی که گوشی به اون متصل هست بسیاری اوقات اتصال وای فای گوشی میره و میاد. با بهترین گوشیهای روز هم مانند S5 و Htc One تست شده.
بنده تهران هستم و با سرعت 2 مگ به زحمت میتونم یه مکالمه با وایبر داشته باشم.

Last edited:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
سلام دوستان
سوالی داشتم

مشکل من هم دقیقا عین شماست لطفا اگه کسی اطلاعی داره اعلام کنه تا پشت خط پشتیبانی با چهل نفر نوبت انتظار نمونیم !

L7 II

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان
من مشکلی دارم که واقعا بدجور توش موندم
من 6 ماه پیش مبین نت داشتم و به راحتی استفاده میکردم.بعد از 6 ماه حالا دوباره مودمو راه اندازی کردم.ولی متاسفانه در هیچ یک از نقاط منزل که قبلا به راحتی تا 2 خط میداد حتی 1 خط هم به زوووور میده.من تنها انتخاب اجباری ام مبین نته.حالا راهی برای افزایش گیرندگی مودم هست؟مودمم رومیزی داخلی هست
اون 2 تا عدد CINR حدود 4 5 8 و RSSI حدودای منفی 90 هست.خیلی هم متغیر هست و اصلا خط نمیده.فقط بعضی وقتها شاید 3 4 دقیقه
واقعا موندم
چی کار کنم؟

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
مشکل من هم دقیقا عین شماست لطفا اگه کسی اطلاعی داره اعلام کنه تا پشت خط پشتیبانی با چهل نفر نوبت انتظار نمونیم !

L7 II
سلام دوستان
سوالی داشتم
اگه قبلا مدارک برای افزایش سرعت ارسال شده تماس بگیرید با پشتیبانی براتون همونجا درست میکنن.
اگر جوابتونو ندادن پی ام بدید تا بگم چیکار کنید.
سلام دوستان
من مشکلی دارم که واقعا بدجور توش موندم
من 6 ماه پیش مبین نت داشتم و به راحتی استفاده میکردم.بعد از 6 ماه حالا دوباره مودمو راه اندازی کردم.ولی متاسفانه در هیچ یک از نقاط منزل که قبلا به راحتی تا 2 خط میداد حتی 1 خط هم به زوووور میده.من تنها انتخاب اجباری ام مبین نته.حالا راهی برای افزایش گیرندگی مودم هست؟مودمم رومیزی داخلی هست
اون 2 تا عدد CINR حدود 4 5 8 و RSSI حدودای منفی 90 هست.خیلی هم متغیر هست و اصلا خط نمیده.فقط بعضی وقتها شاید 3 4 دقیقه
واقعا موندم
چی کار کنم؟
شما یه جا کنار پنجره پیدا کن که همون یه انتن رو بده و بعد یه فویل الومنیومی بگیر پشت دستگاه ببین انتن قوی میشه یا خیر.
پشت بام رو هم تست کن.
مودم چیه؟مدل 632 بعضی اوقات قاط میزنه و فرکانسهاش تغییر میکنه!شاید از اون باشه.
یه مشکل دیگه هم که 632 داره اینه که پرش انتن میگیره! و باید از توی تنظیمات ببینی روی کدوم فرکانس انتن خوبه و روی همون فیکسش کنی!

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
اگه قبلا مدارک برای افزایش سرعت ارسال شده تماس بگیرید با پشتیبانی براتون همونجا درست میکنن.
اگر جوابتونو ندادن پی ام بدید تا بگم چیکار کنید.

شما یه جا کنار پنجره پیدا کن که همون یه انتن رو بده و بعد یه فویل الومنیومی بگیر پشت دستگاه ببین انتن قوی میشه یا خیر.
پشت بام رو هم تست کن.
مودم چیه؟مدل 632 بعضی اوقات قاط میزنه و فرکانسهاش تغییر میکنه!شاید از اون باشه.
یه مشکل دیگه هم که 632 داره اینه که پرش انتن میگیره! و باید از توی تنظیمات ببینی روی کدوم فرکانس انتن خوبه و روی همون فیکسش کنی!
سلام.ممنونم دوست عزیز
فویل گذاشتم ولی فرقی نکرد خیلی
بله 632 هست.مدام قطع و وصل میشه.یعنی 1 لحظه 2 خط می آد و 2 ثانیه بعد 2 خط میره.قطع وصل
خودم میتونم تنظمات مودمو تغییر بدم؟شاید درست شد
86lbz6lwot3x2ntihqhy.jpg

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سلام.ممنونم دوست عزیز
فویل گذاشتم ولی فرقی نکرد خیلی
بله 632 هست.مدام قطع و وصل میشه.یعنی 1 لحظه 2 خط می آد و 2 ثانیه بعد 2 خط میره.قطع وصل
خودم میتونم تنظمات مودمو تغییر بدم؟شاید درست شد
86lbz6lwot3x2ntihqhy.jpg
سلام
من یه مدت مشکل داشتم و این کار رو کردم و جواب داد.
شما ببین تو چه فرکانسی انتن میاد! مثلا الان توی این عکس فرکانس شما 3449000 هست. وقتی پرش انتن دارید ببینید این عدد مدام در حال تغییر هست یا خیر؟! اگهه تغییر میکرد ببینید روی کدوم انتنش بیشتره و بعد برید و از قسمت WIMAX روی scanset کلیک کنید و همون فرکانس رو نگه دارید و اون یکی دیگه رو حذف کنید.
فقط قبلا تنظیماتش رو یه جا بنویسید که اگه مشکل حل نشد دوباره برش گردونین به حالت قبل.
و اینکه بعضی مواقع پیش میاد که مودم به هر دلیلی ریست میشه و یوزر و پسوردش میپره، شما از همون wimax روی security کلیک کن و دوباره یوزرو پسورد رو و بع همراه یه کد دیگه که همشون زیر مودم نوشته شده رو بزن و سیو کن.

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
شما ببین تو چه فرکانسی انتن میاد! مثلا الان توی این عکس فرکانس شما 3449000 هست. وقتی پرش انتن دارید ببینید این عدد مدام در حال تغییر هست یا خیر؟! اگهه تغییر میکرد ببینید روی کدوم انتنش بیشتره و بعد برید و از قسمت WIMAX روی scanset کلیک کنید و همون فرکانس رو نگه دارید و اون یکی دیگه رو حذف کنید.
فقط قبلا تنظیماتش رو یه جا بنویسید که اگه مشکل حل نشد دوباره برش گردونین به حالت قبل.
و اینکه بعضی مواقع پیش میاد که مودم به هر دلیلی ریست میشه و یوزر و پسوردش میپره، شما از همون wimax روی security کلیک کن و دوباره یوزرو پسورد رو و بع همراه یه کد دیگه که همشون زیر مودم نوشته شده رو بزن و سیو کن.
ممنونم
تا اونجایی که گشتم scan set پیدا نکردم.ولی scan info هست.4 تا فرکانس میده که یکی اش از اون 3 تا خیلی بهتره(3549000) که خیلی هم کوتاه می اد
یوزر نیم پسورد ورود و نام کاربری میفرمایید؟یا اونیکه ایمیل با mob شروع میشه رو باید وارد کنم

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
ممنونم
تا اونجایی که گشتم scan set پیدا نکردم.ولی scan info هست.4 تا فرکانس میده که یکی اش از اون 3 تا خیلی بهتره(3549000) که خیلی هم کوتاه می اد
یوزر نیم پسورد ورود و نام کاربری میفرمایید؟یا اونیکه ایمیل با mob شروع میشه رو باید وارد کنم
این تصویر کمکت میکنه.
شما ببین تو چه رنج فرکانسی هست و همونو نگه دار و اون یکی رو حذف کن.
اون قسمت هم باید همشون از زیر مودم پر کنی
Untitled.jpg

راستی ورژن مودمت چیه ؟ تا حالا اپدیت کردی؟
مودمهای رو میزی سه انتنه یه مدت پرش انتن داشت و با اپدیت ورزن نرم افزارش درست میشد.

Last edited:

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
باز هم ممنونم دوست عزیزم از اینکه وقت گذاشتید.
Product type BM632w
Hardware version 00040501

Software version V100R001IRNC15B015

یک سالی هست که اپدیت نکردم.یعنی بلد نبودم اصلا

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
باز هم ممنونم دوست عزیزم از اینکه وقت گذاشتید.
Product type BM632w
Hardware version 00040501

Software version V100R001IRNC15B015

یک سالی هست که اپدیت نکردم.یعنی بلد نبودم اصلا
نسخه شما اپدیته و نسخه موجود توی سایت مبین نت هم همینه.
\BM632w_V100R001IRNC15B015_nocfg.bin

Firebirds

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
تو اینطور مواقع قبل از اعمال تغیررات یه Backup Configuration بگرید بعدا اگه چیزی بهم خورد راحت میتونید Restore کنید.

بالا