برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
کسی رام miui رو برای v3 نصب کرده؟؟؟ایا ارزشش رو داره نصب کنم؟
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-inew-v3e/
یه راام عالی که ظاهرش زیبا و متفاوت باشه و هیچ مشکلی هم نداشته باشه میخوام
ممنون میشم جواب بدید

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
کسی رام miui رو برای v3 نصب کرده؟؟؟ایا ارزشش رو داره نصب کنم؟
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-inew-v3e/
یه راام عالی که ظاهرش زیبا و متفاوت باشه و هیچ مشکلی هم نداشته باشه میخوام
ممنون میشم جواب بدید

بنده نصب کردم دوست گرامی
سنسور کاور هوشمند کار نمیکنه
دوربین فیلم برداری کلا ارور میده و میپره از برنامه بیرون
و چنتا مشکل دیگه که الان یادم نیست

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
بنده نصب کردم دوست گرامی
سنسور کاور هوشمند کار نمیکنه
دوربین فیلم برداری کلا ارور میده و میپره از برنامه بیرون
و چنتا مشکل دیگه که الان یادم نیست
در حال حاضر بهترین رام کدومه!؟یه رام دیگه هیوست که برای نسخه چینی v3هست و روی این v3eهم کار میکنه!؟اون چطوره!؟
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa/
دنبال یه رام زیبا و بدون مشکل هستم!!!!

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
در حال حاضر بهترین رام کدومه!؟یه رام دیگه هیوست که برای نسخه چینی v3هست و روی این v3eهم کار میکنه!؟اون چطوره!؟
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa/
دنبال یه رام زیبا و بدون مشکل هستم!!!!

فعلا جز رام رسمی 1.1.1 و رسمی 4.4.2 همه ی کاستوم رام ها مشکل دارن فقط رام تسونامی خوبه که اونم همه چیزش مثل رام رسمیه فقط لانچر رو عوض کردن !!!
انجمن xda هم که روی این گوشی ها کار نمیکنه اونا بهترین رام ها رو میساختن واسه همه ی دیوایس ها که متاسفانه با 90% گوشی های چینی کاری ندارن

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
نصب رام 4.4.2 مثل بقیه رامهای دیگه از طریق flash tool نصب میشه که در پست های قبل توضیح کامل رو دوستان دادن احتمالا کسانی که به ورژن 1.1.1 اپدیت کردند زمان نصب 4.4.2 با flash tool با ارور مواجه میشند و فکر میکنند مشکل از usp یا درایور هاش هست. پس اگه downlod رو در flash tool زدید با ارور مواجه شدید پس اول format بزنید بعد دکمه ولم و کابل رو وصل کنید بعد از انجام فرمت حالا دوباره کابل رو جدا کنید و روی download کلیک کنید و ولم پایین و کابل رو وصل کنید تا نصب صورت بگیرد هیچ تیکی رو نمیخواد بردارید در flash tool .
بعد از کامل شدن کابل رو جدا کنید و گوشی رو روشن کنید اگر دید در بوت گیر کرد باطری رو در بیارید و بزنید جا روشن کنید اگه باز نیامد بالا باطری رو در بیارید و بزنید جا و دکمه بالا و بعد دکمه پاور رو بگیرید تا وارد ریکاوری بشید و بعد به ترتیب
Wipe data/factorey reset
Wipe cache
Fix permissions
و بعد ریستارت .... همینجور که گفتم مثل رام 1.1.1 هست با کمی تغییر از مواردی که کار نمیکنه فلیپ کاور در زمان زنگ خوردن ولی در زمان عادی باز وبسته شدن و نمایش ساعت مشکلی نداره باطری هم تقریبا مثل قبل ولی رام رسمی اصلی ورژن 1.0.8 خیلی بهتر بود حالا اگه کسی رام رسمی اصلی v 1.0.8 که کامله داره لینک بده عالی

ali.ghazanfari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان انجمن ببخشید اگه اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این پست نیست نمیدونستم کجا باید این پست رو بفرستم.

من این گوشی رو اواخر اردیبهشت با یک گارد ژله ای و یک باطری اضافی حدودد 750 تومن خریدم الان به دلیل مشکل مالی قصد فروشش رو دارم لازم به توضیحه گوشی کاملا نو و سالمه و قبل از خرید میتونید از هر نظر تستش کنید کوچکترین ایرادی هم که داشت مال خودم.لازم به توضیحه تو این مدت ازش خیلی راضی بودم کیفیت دوربینش عالیه و دو سیم کارتش خیلی خوب آنتن میده و خیلی خوش دسته و نظر هر کسی رو جذب میکنه به دلیل مشکل مالی ناچارام بفروشمش باز هم تاکید میکنم گوشی هیچ مشکلی نداره و حتی اگه خودتون هم بگید بهت اعتماد دارم باز هم میگم با تستش کنید و یا اگه هم خواستید ببریمش پیش یه موبایل فروش که شما قبولش دارید چون میدونم سالمه و هیچ مشکلی نداره.
قیمت با گارد ژله ای و یک باطری اضافی فقط 600.

عکس های گوشی رو هم براتون گذاشتم میتونید ببینید.

http://upload7.ir/imgs/2014-08/32250170927742512058.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-08/89475322803180070339.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-08/28349865932347468881.jpg

تلفن تماس:
غضنفری 09351842005

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان انجمن ببخشید اگه اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این پست نیست نمیدونستم کجا باید این پست رو بفرستم.

من این گوشی رو اواخر اردیبهشت با یک گارد ژله ای و یک باطری اضافی حدودد 750 تومن خریدم الان به دلیل مشکل مالی قصد فروشش رو دارم لازم به توضیحه گوشی کاملا نو و سالمه و قبل از خرید میتونید از هر نظر تستش کنید کوچکترین ایرادی هم که داشت مال خودم.لازم به توضیحه تو این مدت ازش خیلی راضی بودم کیفیت دوربینش عالیه و دو سیم کارتش خیلی خوب آنتن میده و خیلی خوش دسته و نظر هر کسی رو جذب میکنه به دلیل مشکل مالی ناچارام بفروشمش باز هم تاکید میکنم گوشی هیچ مشکلی نداره و حتی اگه خودتون هم بگید بهت اعتماد دارم باز هم میگم با تستش کنید و یا اگه هم خواستید ببریمش پیش یه موبایل فروش که شما قبولش دارید چون میدونم سالمه و هیچ مشکلی نداره.
قیمت با گارد ژله ای و یک باطری اضافی فقط 600.

عکس های گوشی رو هم براتون گذاشتم میتونید ببینید.

http://upload7.ir/imgs/2014-08/32250170927742512058.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-08/89475322803180070339.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-08/28349865932347468881.jpg

تلفن تماس:
غضنفری 09351842005
سلام دوست عزیز: برای فروش سریعتر در لینک زیر تاپیک فروشتون رو ایجاد کنید...
http://forum.persiantools.com/forums/خرید-و-فروش-گوشی-موبایل.272/

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
اقا من نمیتونم برم ریکاوری رام قبیلم توسومی بود بد یکوکو زدم وفقتی خواستم برم ریکاوری روی ارم قفل کرد حالا دیگه نمیتونم برم ریکاوری چیکار کنم الان رامم یکو یک عهست حتی ریست فکتوریم نشد روی ارم قفل میشه

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
آخرش یکی پیدا نشد بگه روی رام 4.4.2 Air Guster فعال شده یا نه
خدایی گول خوردم 50 درصد بخاطر Air Guster بود که من گرفتم گوشیو :|
نمیگم گوشیه بدیه اما شرکتش خیلی کار زشتی کرده مشتریو گول زده.

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان عزیز من بعد از چند تا رام که زدم و تست کردم هم کاستوم و رسمی بلاخره رام رسمی ورژن 1.1.4 رو نصب کردم و الان تمام موارد کار میکنه از جمله gps که خیلی ها در رام های قبلی مشکل داشتند نحوه تست هم با کد *#*#3646633#*#* قسمت gps کع به سرعت ۶ تا ۷ انتن پیدا کرد از جمله مواردی که تست کردم فیلیپ کاور بود که در تمام موارد هماهنگی داشت و nfc که با یه گوشی دیگه به هم نزدیک کردیم و کار کرد و otg بود که هم با موس و فلاش تس شد دوربین ها بود که مثل قبل خوب بود و hdr خوب عمل میکرد .و سنسور ها که با قطب نما یا همان کدی که گفتم میشه تست کرد او خصلت air guster تست رو از طریق کد تست که گزاشتم عمل کرد ولی در منو فعلا نه یعنی گزینه ای ندیدم wifi هم تست کردم خوب بود ضمنا در مورد باطری دوستانی که چند بار رام عوض میکنند حتما کالیبره کنند باطری من تا وسط کمی زود شارژ کم میکنه ولی 50٪به پایین خیلی خیلی عالی میشه .که این موارد در تمام گوشی های دوسیم هست مثل گرند .فعلا این پایدار ترین رام رسمی البته 4.4.2 هم خوب بود اما این کامل تر هست ضمنا sygic هم نصب کردم عالی بود و gps خوب عمل کرد و سریع .فکر کنم کاملترین برنامه هست فعلا.

Last edited:

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان عزیز من بعد از چند تا رام که زدم و تست کردم هم کاستوم و رسمی بلاخره رام رسمی ورژن 1.1.4 رو نصب کردم و الان تمام موارد کار میکنه از جمله gps که خیلی ها در رام های قبلی مشکل داشتند نحوه تست هم با کد *#*#3646633#*#* قسمت gps کع به سرعت ۶ تا ۷ انتن پیدا کرد از جمله مواردی که تست کردم فیلیپ کاور بود که در تمام موارد هماهنگی داشت و nfc که با یه گوشی دیگه به هم نزدیک کردیم و کار کرد و otg بود که هم با موس و فلاش تس شد دوربین ها بود که مثل قبل خوب بود و hdr خوب عمل میکرد .و سنسور ها که با قطب نما یا همان کدی که گفتم میشه تست کرد او خصلت air guster تست رو از طریق کد تست که گزاشتم عمل کرد ولی در منو فعلا نه یعنی گزینه ای ندیدم wifi هم تست کردم خوب بود ضمنا در مورد باطری دوستانی که چند بار رام عوض میکنند حتما کالیبره کنند باطری من تا وسط کمی زود شارژ کم میکنه ولی 50٪به پایین خیلی خیلی عالی میشه .که این موارد در تمام گوشی های دوسیم هست مثل گرند .فعلا این پایدار ترین رام رسمی البته 4.4.2 هم خوب بود اما این کامل تر هست ضمنا sygic هم نصب کردم عالی بود و gps خوب عمل کرد و سریع .فکر کنم کاملترین برنامه هست فعلا.

لینک رام رو لطف کنید بزارید

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
من موندم این همه برااین گوشی رام اومد هم اصلی وهم کاستوم اما واقعا هیچ کدوم از مشکلاتش برطرف نشد نه این باطری این گوشی لامصب که هنوزم جگر ادم رو خون میکنه وقتی میبینی با بدبختی ومدت تایم بالا شارژمیشه وبعد به نیم ساعت هم نمیکشه میشه 50 نه این سنسور حرکتی ونه جی پی اس من دارم درمورد رام جدید1.1.4 حرف میزنم که انقدر رک هستم جی پی اس عین تسونامی هست که دوستان داشتن از لحاظ کارکرد ...اون4.4.2هم اصلا بابقیه فرقی نداشت وفقط اسمی 4.4.2بود وکلی مشکلاتش که داشت.من قبلا هم گفتم این کمپانی با دروغ تبلیغشو شروع کرد وهنوز هم داره میکنه .

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من موندم این همه برااین گوشی رام اومد هم اصلی وهم کاستوم اما واقعا هیچ کدوم از مشکلاتش برطرف نشد نه این باطری این گوشی لامصب که هنوزم جگر ادم رو خون میکنه وقتی میبینی با بدبختی ومدت تایم بالا شارژمیشه وبعد به نیم ساعت هم نمیکشه میشه 50 نه این سنسور حرکتی ونه جی پی اس من دارم درمورد رام جدید1.1.4 حرف میزنم که انقدر رک هستم جی پی اس عین تسونامی هست که دوستان داشتن از لحاظ کارکرد ...اون4.4.2هم اصلا بابقیه فرقی نداشت وفقط اسمی 4.4.2بود وکلی مشکلاتش که داشت.من قبلا هم گفتم این کمپانی با دروغ تبلیغشو شروع کرد وهنوز هم داره میکنه .

کلا انگار کمپانی های چینی اصلا قابل اعتماد نیستن از همه لحاظ
من گوشی سامسونگ galaxy gio داشتم یه گوشی با اندروید 2.2.1 که تا اندروید 2.3.6 براش بصورت رسمی ارائه شد و miui 4.2.2 و cyanogen 4.2.2 واسش اومد از طریق بچه های انجمن xda
سازنده های رام روی گوشی های اسم و رسم دار کار میکنن ولی روی این گوشی ها اصلا ...
بعدش g700 huawei خریدم که اونم هیچ رامی براش نمیومد ولی خداییش از لحاظ سرعت و روونی و باطری عالی بود
بعدش گول تبلیغات این گوشی روخوردم و خریدمش ، به باطریش در حد نصف روز بیشتر نمیشه اعتماد کرد دوربینش که اصلا کیفیتش مثل تبلیغات الکیش نیست
سیستم عامل ضعیف با باگ های زیاد که لذت کارکردن با اندروید رو از بین برده
دفعه بعدی که بخوام گوشی بگیرم سعی میکنم گوشی شناخته شده بگیرم که حداقل در دنیا معتبر باشه چون وقتی شناخته شده باشه انجمن های خارجی رام های بسیار عالی واسش میسازن
در یک کلام از انتخابم اصلا راضی نیستم درسته پول زیادی ندادم و میگن هرچی پول بدی آش میخوری ولی حالا میفهمم هیچ گرونی بی علت نیست

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
اقا هر کار میکنم روی ارم گیر میککنه

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
به نقل از zo: 10091589 :
پس احیانا شما فقط مشکل داری من الان این گوشی رو دارم مشکل gpsاصلا ندارم ضمنا اون سنسور که همه گیر دادن بهش خدایش تو کدوم گوشی پیدا میکنی ضمنا اگر باطری به این شکله پس گوشیتون مشکل داره چون من دارم با استفاده مکرر wifi یک روز کاملا نگه میداره بعد شارژر هم به این شکلی که میگید نیست من 2 ساعته به ۱۰۰ رسیده .نمیخوام بگم باطری عالی و نصبت به گرند و g700 خیلی تفاوتی نداره .
کلا انگار کمپانی های چینی اصلا قابل اعتماد نیستن از همه لحاظ
من گوشی سامسونگ galaxy gio داشتم یه گوشی با اندروید 2.2.1 که تا اندروید 2.3.6 براش بصورت رسمی ارائه شد و miui 4.2.2 و cyanogen 4.2.2 واسش اومد از طریق بچه های انجمن xda
سازنده های رام روی گوشی های اسم و رسم دار کار میکنن ولی روی این گوشی ها اصلا ...
بعدش g700 huawei خریدم که اونم هیچ رامی براش نمیومد ولی خداییش از لحاظ سرعت و روونی و باطری عالی بود
بعدش گول تبلیغات این گوشی روخوردم و خریدمش ، به باطریش در حد نصف روز بیشتر نمیشه اعتماد کرد دوربینش که اصلا کیفیتش مثل تبلیغات الکیش نیست
سیستم عامل ضعیف با باگ های زیاد که لذت کارکردن با اندروید رو از بین برده
دفعه بعدی که بخوام گوشی بگیرم سعی میکنم گوشی شناخته شده بگیرم که حداقل در دنیا معتبر باشه چون وقتی شناخته شده باشه انجمن های خارجی رام های بسیار عالی واسش میسازن
در یک کلام از انتخابم اصلا راضی نیستم درسته پول زیادی ندادم و میگن هرچی پول بدی آش میخوری ولی حالا میفهمم هیچ گرونی بی علت نیست
واقعا این گوشی دوربینش بدرد نمیخوره شما یه سری به انجمن این گوشی ها بزن s3 neo و گرند یا g700 ببین مشکلات این گوشی زیاد یا اونا .بعد گوشی با این همه امکانات فرکانس ۱.۳ چهار هسته با چیپ مالی رو یا رم فول یک که بیشتر گوشی ها ۷۰۰ هم نیست واقعا با g700 مقایسه میکنید .البته هر گوشی مشکلاتی هم داره .

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
به نقل از vahedmt: 10092220 :
اقا هر کار میکنم روی ارم گیر میککنه
دوست من شما بعد از نصب رام بزار رام بیاد بالا و بعد از چند بار که روی لگوی بوت گیر کرد باطری رو در بیار دکمه ولم بالا را بگیر باطری رو جا بزن و دکمه پاور رو بگیر تا ویبره زد چند بار دکمه بالا رو بزن تا وارو ریکاوری بشه بعد wipe data/factorey rest وبعد wipe cache و بعد fix و بعد رسیت بعد صبر کن رام میاد بالا .

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان لطفا کمکم کنید
من رفتم اینجا
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa
و
فایل دوم رو دانلود کردم که از طریق update.zip(recovery) رام رو نصب کنم که برام راحتره ولی کسی میتونه دقیقا توضیح بده چطوریه؟؟
ریکاورش رو از کجا دانلود کنم و چطور نصبش کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان محترم میشه لطفا جواب بنده رو بدین؟
gps تو نقشه فعاله
ولی تو برنامه ها کارنمیکنه همه ی تنظیمات مربوطه هم درسته

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان محترم میشه لطفا جواب بنده رو بدین؟
gps تو نقشه فعاله
ولی تو برنامه ها کارنمیکنه همه ی تنظیمات مربوطه هم درسته
منظورتون از نقشه چیه من با برنامه SYGIC دارم استفاده میکنم و حداقل 5 تا 6 انتن میاره و دقیق هم هست ضمنا زمانی که وصل به GPS میشی ساعت گوشی هم سریع تنظیم میشه .

بالا