برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
اقا گوشیم تو ریکاوری نمیره روی ارم هنگ میگنه دیگه بالا نمیاد مجبور میشم گوشی بتطریشو دربیام
این رام هست که نوشته جپی اس فیکس اینو نصب کنم
باطری رو در میاری بالا میاد یا خیر؟
چرا اینطوری شد؟
چه رامی قبلاً روی گوشیت نصب بود؟
این رام هست که نوشته جپی اس فیکس اینو نصب کنم
نه این رو نصب نکنید، رام رسمی 1.1.1 را نصب کنید.
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/

dearvahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کسی میدونه از کجا میشه فلیپ کاور این گوشی سفارش داد؟؟///ترجیحاْ رنگ مشکی ///قیمت؟؟؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
کسی میدونه از کجا میشه فلیپ کاور این گوشی سفارش داد؟؟///ترجیحاْ رنگ مشکی ///قیمت؟؟؟
بشه هم از چین باید سفارش بدید که هزینه ی ارسالش مقرون به صرفه نیست فکر کنم حدود 80 تومنی بشه.

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
اقا من این مشکلاتی که تا الان بعضی ها که یکی دونفر مینویسن نمیدونم چجوری از کجا اوردن فکر کنم میرن مشکلات گوشی های دیگه رو پیدا میکنند میزنن به این گوشی من این گوشی رو دارم هیچ مشکلی ندارم چون در کنار گوشی سونی و سامسونگ s3 دارم تست میکنم بعد یه نفر رو دیدم داشت با هواوی یا لنوو مقایسه میکرد اینو بگو تو تا الان داشتی که میگی برو داخل تاپیکشون ببین اصلا کارایی دارن ......ولی خدایش من دارم با s4 میبینمش دوربین که شب خیلی توپه. hdr واقعی خیلی خوبه یعنی من تازه فهمیدم hdr یعنی چی شما تو سامسونگ چک کنید ببینید hdrچجوری اصلا عمل میکنه یا باطری که تو تمام گوشی ها مشکل دارن .من مشکل باطری ندارم نه اینکه زود خالی بشه نه دیر شارژ بشه چون دارم سونی و سامسونگ رو میبینم این هم با اینکه دوسیم خیلی عالی .
دوستان من تا الان 77 صفحه رو چک کردم ولی نفهمیدم کدوم رام رسمی من این رو دانلود کردم Inew_v3_1.1.1_Ver_4.0_20140507.rar نصب کردم که اندروید 4.2.2 هست ایا این رسمی است ... قبلا ورژن من 1.0.8 بود. الان یه نفر پست زده بود این http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/ رسمی ولی وارد که میشی کنارش زده کاستوم حالا موندیم ...ایا این دومی 4.4.2 هست یا مثل همونی که دانلود کردم .
ضمنا ایا رام رسمی 4.4.2 اومده برای گوشی اگه هست راهنمایی کنید لطفا جسارتن لینک هم بزارید واقعا ممنون میشم

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
اقا من این مشکلاتی که تا الان بعضی ها که یکی دونفر مینویسن نمیدونم چجوری از کجا اوردن فکر کنم میرن مشکلات گوشی های دیگه رو پیدا میکنند میزنن به این گوشی من این گوشی رو دارم هیچ مشکلی ندارم چون در کنار گوشی سونی و سامسونگ s3 دارم تست میکنم بعد یه نفر رو دیدم داشت با هواوی یا لنوو مقایسه میکرد اینو بگو تو تا الان داشتی که میگی برو داخل تاپیکشون ببین اصلا کارایی دارن ......ولی خدایش من دارم با s4 میبینمش دوربین که شب خیلی توپه. hdr واقعی خیلی خوبه یعنی من تازه فهمیدم hdr یعنی چی شما تو سامسونگ چک کنید ببینید hdrچجوری اصلا عمل میکنه یا باطری که تو تمام گوشی ها مشکل دارن .من مشکل باطری ندارم نه اینکه زود خالی بشه نه دیر شارژ بشه چون دارم سونی و سامسونگ رو میبینم این هم با اینکه دوسیم خیلی عالی .
دوستان من تا الان 77 صفحه رو چک کردم ولی نفهمیدم کدوم رام رسمی من این رو دانلود کردم Inew_v3_1.1.1_Ver_4.0_20140507.rar نصب کردم که اندروید 4.2.2 هست ایا این رسمی است ... قبلا ورژن من 1.0.8 بود. الان یه نفر پست زده بود این http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/ رسمی ولی وارد که میشی کنارش زده کاستوم حالا موندیم ...ایا این دومی 4.4.2 هست یا مثل همونی که دانلود کردم .
ضمنا ایا رام رسمی 4.4.2 اومده برای گوشی اگه هست راهنمایی کنید لطفا جسارتن لینک هم بزارید واقعا ممنون میشم
سلام: رامی که لینکش رو گذاشتید رام رسمی هستش...
بله دوست عزیز رام رسمی 4.4.2 برای این گوشی اومده، ولی بنده هنوز تست نکردم...
این هم لینکش:
www.needrom.com/mobile/mt6582-inew-v3e-kitkat-update/

Sent from my V3

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
ممنون از پاسخ سریع من لینک رو باز کردم ولی لینک دانلودی ندیدم فقط یک لینکhttps://drive.google.com/file/d/0B–…it?usp=sharing که یه فایل چند مگی بود و یه لینک دیگه که توی کادر زرد donate paypal که باز نمیشد از طریق یه سایت دیگه وارد لینک دانلود همین سایت شدم که یوزر نیم و پسورد میخواست و جایی برای ثبت نام نداشت ممنون میشم بگید رام چند مگ یا چجوری باید دانلودش کرد یا لینکی چیزی بازم ممنون

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
باطری رو در میاری بالا میاد یا خیر؟
چرا اینطوری شد؟
چه رامی قبلاً روی گوشیت نصب بود؟

نه این رو نصب نکنید، رام رسمی 1.1.1 را نصب کنید.
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/
سلام
اره باطری در میارم گوشی بالا میاد
رام قبلیم توسامی بود بع رام یکو یم زدم از طریق فلش الان چطوری برم‌ریکاوری

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
رام دوستمون رو پیدا کردم همون رامی هست که توی پست اول گذاشتم
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa
من یه inew v3 گرفتم ولی از محیط اندرویدش اصلا خوشم نمیاد!!!
بهترین رام برای inew چی هست؟
خود inew تو تنظیماتش گزینه ای برای آپدیت رام نداره؟؟
این رام http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa/ تو تنظیماتش گزینه ای برای آپدیت رام داره که هر موقع inew اندروید جدید ارایه داد بشه از گوشی آپدیت کرد؟
ممن.نم

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
کاش پست ها ویرایش داشت که میشد اصلاحش کرد .
من رام کیت کت رو دانلود کردم مشکل از ایمیل بود .حالا به مشکل اساسی برخورد کردم اینه که تو بوت گیر کرده برگشتم به رام 1.1.1 بازم همینجور .به ریکاوری رفتم نشد ریستارت کنم یا ویپگش ارور falle میداد الان هم گیر کردم کسی نیست این مشکل رو داشته باشه زمان دانلود دو فایل دیگر برای دانلود بود لطفا اگر کسی میدونه سریع راهنمایی کنه

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
من یه inew v3 گرفتم ولی از محیط اندرویدش اصلا خوشم نمیاد!!!
بهترین رام برای inew چی هست؟
خود inew تو تنظیماتش گزینه ای برای آپدیت رام نداره؟؟
این رام http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-c-lewa/ تو تنظیماتش گزینه ای برای آپدیت رام داره که هر موقع inew اندروید جدید ارایه داد بشه از گوشی آپدیت کرد؟
ممن.نم
کسی نیست جواب بده!؟زیبا ترین و با کیفیت ترین و پرسرعت ترین رام ای نیو که از همه متفاوت تره کدوم رامه!؟ممنون میشم جواب بدید

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
بلاخره بعد از مشکلات اندروید 4.4.2 رو نصب کردم ولی مشکل imei پیدا کردم و سیم همراه اول رو نمیخونه در پست 1467 یه دوست اموزش رو گفته بودند ولی عمل که میکنی این ارور رو میده this command is not allowed in user .

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
بلاخره بعد از مشکلات اندروید 4.4.2 رو نصب کردم ولی مشکل imei پیدا کردم و سیم همراه اول رو نمیخونه در پست 1467 یه دوست اموزش رو گفته بودند ولی عمل که میکنی این ارور رو میده this command is not allowed in user .

دوست عزیز:میشه چند تا عکس از محیط رام بزارید، مزایا و معایبش رو نسبت به رامهای قبلی بزارید...
به چه روشی نصب کردید؟
با سیم کارت ایرانسل مشکلی نداره؟

Sent from my V3

dearvahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کاش پست ها ویرایش داشت که میشد اصلاحش کرد .
من رام کیت کت رو دانلود کردم مشکل از ایمیل بود .حالا به مشکل اساسی برخورد کردم اینه که تو بوت گیر کرده برگشتم به رام 1.1.1 بازم همینجور .به ریکاوری رفتم نشد ریستارت کنم یا ویپگش ارور falle میداد الان هم گیر کردم کسی نیست این مشکل رو داشته باشه زمان دانلود دو فایل دیگر برای دانلود بود لطفا اگر کسی میدونه سریع راهنمایی کنه
سه چهار دقیقه بزاریش میاد بالا ...برای من هم این جور بود

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من اندروید 4.4.2 رو نصب کردم یک روز وقت گذاشتم بلاخره مشکل imei با این دستور “* # * # 3646633 # * # *” بعد CDS info بعد Radio info بعد Phone1 دقت کنید اینجا دستور رو اینجور بنویسید (AT +EGMR=1,7,”IMEI_1)توجه اول at حتما (")بزارید و اخرش و قبل از imei گوشیتون( " )بزارید و بعد گزینه زیرشو بزنید و بعد گوشی رو رسیت کنید و # 06 # *lمبینید که درست شده و برای دومی هم به این ترتیب فقط دومی میشه AT +EGMR=1,10,”IMEI_2 و جای imei_2 میشه ime 2 روی کارتن گوشی و بعد دوباره رسیت البته یکی از دوستانمان در صفحه 74 توضیح انگلیسی رو داده بودند ... بعدش برید برنامه google camera رو نصب کنید تا الان باطری خوب بوده دوربین هم مثل رام های قبلی عالی هست وایرلس و .. چک کردم مثل رام های رسمی قبلی .اینم تصاویر ...
2.jpg 3.jpg 1.jpg

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
من اندروید 4.4.2 رو نصب کردم یک روز وقت گذاشتم بلاخره مشکل imei با این دستور “* # * # 3646633 # * # *” بعد CDS info بعد Radio info بعد Phone1 دقت کنید اینجا دستور رو اینجور بنویسید (AT +EGMR=1,7,”IMEI_1)توجه اول at حتما (")بزارید و اخرش و قبل از imei گوشیتون( " )بزارید و بعد گزینه زیرشو بزنید و بعد گوشی رو رسیت کنید و # 06 # *lمبینید که درست شده و برای دومی هم به این ترتیب فقط دومی میشه AT +EGMR=1,10,”IMEI_2 و جای imei_2 میشه ime 2 روی کارتن گوشی و بعد دوباره رسیت البته یکی از دوستانمان در صفحه 74 توضیح انگلیسی رو داده بودند ... بعدش برید برنامه google camera رو نصب کنید تا الان باطری خوب بوده دوربین هم مثل رام های قبلی عالی هست وایرلس و .. چک کردم مثل رام های رسمی قبلی .اینم تصاویر ...
مشاهده پیوست 645938 مشاهده پیوست 645937 مشاهده پیوست 645940
نحوه ی نصبش مثل رامهای قبلی هست یا فرق داره؟
گیرنده گی جی چی اس بهتر شده؟
آیا ارزش داره آپدیت کنیم؟

Sent from my V3

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
نحوه ی نصبش مثل رامهای قبلی هست یا فرق داره؟
گیرنده گی جی چی اس بهتر شده؟
آیا ارزش داره آپدیت کنیم؟

Sent from my V3
اون دیگه بستگی به خودتون داره ولی در کل فرقی نمیکنه ولی خوب من برنامه هایی داشتم که فقط روی 4.4.2 نصب میشد ولی در کل مثل قبلی ولی روان تر با کمی تقییرات و بعضی از کارایی در تنظیمات که باید تست کنم gps هم باید تست کنم ببینم در برنامه های دیگه افزایش سرعت داره یانه ولی در کل مشکل خاصی که اذیت کنه تا الان ندیدم .

danitfk

Registered User
لایک‌ها
37
سلام وقت بخیر

لازم دونستم تجربه خودم را در مورد این گوشی با دیگر دوستان در اشتراک بگذارم.

روز اول که این گوشی به دستم رسید ، محتوا به ترتیب زیر بود.

۱. گوشی

۲. دو عدد باتری

۳. یک قاب ژله ای

۴. یک عدد محافظ صفحه

۵. یک دفترچه راهنما

(به دلایلی Flip Cover داخل جعبه نبود و کلا تحویل نگرفتم که مهم نیست)

گوشی که روشن شد ، صفحه بوت زیبا بود. بر خلاف دیگر گوشی های چینی.

احساس خوبی از دست گرفتن این گوشی نداشتم اما کیفیت ساخت از گوشی هایی مثل Huawei G730 بهتر بود.

وضوح صفحه نمایش بسیار عالی بود و راضی کننده.

کیفیت دوربین در روز بسیار مناسب هست ، اما با توجه به اینکه استفاده من بیشتر با دوربین جلو هستم. اما منو راضی نکرد. (البته من برای سلفی بیشتر از iPod Touch 5th ام استفاده میکنم)

بنچمارک Antutu برای بنده ۱۶K بود .. با توجه به قیمتی که برای خرید این گوشی دادم ، در کنار دیگر امکانات مثل NFC / Air Gustre / 13MP Camera / 5MP Front Camera / Quad Core خیلی عالی هست.

اگر iNew یک نسخه ۲ گیگابایتی هم میگذاشت بسیار مناسب بود.

با توجه به فرمایشات دوستان پایدار ترین رام درحال حاظر ۱.۱.۱ برای inew v3 هست ، که خوشبختانه همین رام روی گوشی نصب بود.

بازی هایی مثل Traffic Racer / Subway Surfers / Desert Racer نصب شد.. خیلی خوب اجرا شد.

کیفیت بلندگوها عالی نبود اما کاملا رضایت بخش ،اما ضعف باتری خیلی بده... اما قابل حل.

حتی با یک پاوربنک..

در کل ارزش خرید این گوشی بسیار مناسب...

اگر هم میشد با قیمت واقعی اون (۱۶۰ دلار) خرید ، گوشی بی رقیبی میشد!

ارزش خرید از ۱۰ امتیاز ۱۰ را میدم.

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
۱. گوشی

۲. دو عدد باتری

۳. یک قاب ژله ای

۴. یک عدد محافظ صفحه

۵. یک دفترچه راهنما

(به دلایلی Flip Cover داخل جعبه نبود و کلا تحویل نگرفتم که مهم نیست)

گوشی که روشن شد ، صفحه بوت زیبا بود. بر خلاف دیگر گوشی های چینی.

احساس خوبی از دست گرفتن این گوشی نداشتم اما کیفیت ساخت از گوشی هایی مثل Huawei G730 بهتر بود.

وضوح صفحه نمایش بسیار عالی بود و راضی کننده.

کیفیت دوربین در روز بسیار مناسب هست ، اما با توجه به اینکه استفاده من بیشتر با دوربین جلو هستم. اما منو راضی نکرد. (البته من برای سلفی بیشتر از iPod Touch 5th ام استفاده میکنم)

اگر iNew یک نسخه ۲ گیگابایتی هم میگذاشت بسیار مناسب بود.

با توجه به فرمایشات دوستان پایدار ترین رام درحال حاظر ۱.۱.۱ برای inew v3 هست ، که خوشبختانه همین رام روی گوشی نصب بود.

ارزش خرید از ۱۰ امتیاز ۱۰ را میدم.
من نمیدونم کیفیت دوربین جلو باید بالاتر از ۵ باشه ضمنا من قبلا گفتم من کیفیت دوربین رو با بهترین گوشی سامسونگ و سونی تست کردم مثل s3 ولی این عالیتر بوده دوربین جلو واقعا بدون هیچ گیر کردنی یا کیفیت پاینتری داره کار میکنه .از لحاظ کیفیت ساخت شما احتمالا گوشی های مثل سامسونگ یا الجی رو کار نکردید .ضمنا رام ۴۰۴۰۲ هم هست که مشکلی نداره

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
من نمیدونم کیفیت دوربین جلو باید بالاتر از ۵ باشه ضمنا من قبلا گفتم من کیفیت دوربین رو با بهترین گوشی سامسونگ و سونی تست کردم مثل s3 ولی این عالیتر بوده دوربین جلو واقعا بدون هیچ گیر کردنی یا کیفیت پاینتری داره کار میکنه .از لحاظ کیفیت ساخت شما احتمالا گوشی های مثل سامسونگ یا الجی رو کار نکردید .ضمنا رام ۴۰۴۰۲ هم هست که مشکلی نداره
علیغ جان: اگر امکانش هست آموزش نصب رام 4.4.2 رو هم بزارید تا دوستان بتوانند آپدیت کنند.
*در این مدتی که رام 4.4.2 رو نصب کردید باگ یا مشکلی مشاهده نکردید؟وضعیت باطری و gps چطوره بهتر شده؟
سپاس

Sent from my V3

بالا