برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

siavash_delta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با آسیا الان ساعتی 40 مگ از راپید ( free ) دانلود دارم ( در ضمن فاصله من از مرکز مخابرات زیاده )

اما خدا لعنتشون کنه که تورنت بستن خیلی زور بزنم 5 کیلو بایت ولی با *** سرعت ایمول میره بالای 10 کیلو اما هرچی فایل تصویری فیلم میگیرم نشون نمیده ( همه جور کدک هم نصب کردم ) ایراد کار کجاست ؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صبا محدوديت نداشت خوب بودش البته من شب ساعت 3 بيدار ميشم با يوزر مجاني صبا هر چي ميخوام ميزارم دانلود ميشه ولي سرعت دانلود من اكثر وقتها روي 60 هستش افت ميكنه ميره رو 50 خيلي خوبه

بچه ها اشتراك رپيد شير رو از كجا ميشه خريد و قيمتش چنده ؟؟؟؟

اين تورنت رو آخر من نتونستم كار كنم باهاش آخه هيچي دانلود نميكنه يه برنامه هستش باز ميكني آدرس ميخواد هر آدرسي هم ميدم خطا ميده يكي كمكم كنه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
صبا محدوديت نداشت خوب بودش البته من شب ساعت 3 بيدار ميشم با يوزر مجاني صبا هر چي ميخوام ميزارم دانلود ميشه ولي سرعت دانلود من اكثر وقتها روي 60 هستش افت ميكنه ميره رو 50 خيلي خوبه

بچه ها اشتراك رپيد شير رو از كجا ميشه خريد و قيمتش چنده ؟؟؟؟

اين تورنت رو آخر من نتونستم كار كنم باهاش آخه هيچي دانلود نميكنه يه برنامه هستش باز ميكني آدرس ميخواد هر آدرسي هم ميدم خطا ميده يكي كمكم كنه

خواستي من 1 ماهه بهت ميدم 7 تومن;)

لطفا در تاپیک مربوطه بحث کنید . :)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
از دوستان آسیا تکی، اگر کسی سرویس 256 کیلو رو داره خیلی ممنون می شوم اگر بگوید که حداکثر سرعت بارگزاری فایل از اینترنت با این سرویس چقدر هست و ایا راضی هستید و یا خیر؟. درز ضمن سرعت اپلود شما با سرویس 256 کیلو چقدره؟ ایا قطعی داره؟ البته من شنیدم که بدون محدودیته. من الان دارم از اینترنتی استفاده می کنم که سرعت بارگزاری فایل از اینترنت همیشه روی 58 کیلو هستش و ساعتی دویست مگ راحت بارگزاری می کند. ایا با سرویس 256 اسی تک هم می توان همچنین سرعتی برای بارگزاری در روزها داشت و یا خیر؟

اگر دوستان لطف کنند و جواب بدهند بسیار ممنون خواهم بود.

با 256 توي بهترين شرايط هم فكر نمي كنم بشه بيشتر از 32 دانلود كرد من الان آسياتك 128 دارم معمولا ساعتهاي خلوت با سرعت بين 16 تا 18 دانلود ميكنم. ولي همه ي روز خير با اين سرعت نمي تونم دانلود كنم.

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من تو مرکز آیت ا... کاشانی هستم از دوستان کسی تو این مرکز هست فاصله خونمون تا مرکز هم 200 متر بیشتر نمیشه یعنی رو به روی مرکز هستیم الان داتک دارم 256 الان میتونم 512 بگیرم از این شرکت ؟ سرعت 512 چطوره ؟ کلا خدماتشون توی این مرکز چطوره ؟

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 256 دارم، در بهترین شرایط 25 کیلو دانلود خواهید داشت. تورنت رو هم محدود کردند، اگر بالای 100 کانکشن بزنید سرعت اون هم به 24-23 کیلو می رسه. فاصله ام از مرکز مخابراتی (مرکز جعفری) هم دو کوچه است.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
الان که زنگ زدم شرکت آسیا تک به من گفتند که با سرویس 256 کیلو بایت شما می تونی 32 کیلو بایت بارگزاری داشته باشی و همچنین 32 کیلو بایت هم آپلود. خوب در این صورت من حساب کردم می توان هر دقیقه 1800 کیلو بایت و هر ساعت نیز می توان به راحتی 108 مگابایت فایل از اینترنت بارگزاری کرد. تازه من با سرعت 30 کیلو حساب کرده ام. خوب در این صورت من فکر می کنم که خیلی با صرفه است که شما ده ساعته بتوانید 1080 مگابایت فایل بگیرید. البته این در صورتی است که آسیا تک دبه در نیاورد و سرعت ما کم نشود. من اصلا به تورنت و p2p و از این چیزها کار ندارم. بارگزاری فایل از پایگاههائی مانند رپید شیر و یا پیوندهای مستقیم مد نظرم است. اگر یکی از دوستان که از این سرویس استفاده می کند به من بگوید که همه شرایط همانگونه که من گفتم وجود دارد خیلی کمک بزرگی به ما کرده است. چون که به هر حال هیچ چیزی مانند نظرات کسی که خودش از این سرویس استفاده کرده است برای ما مهم نیست و نمی شود به حرف آسیا تک و شرکتهای دیگر اعتماد کرد.

دوستان لطف کنند و جواب بدهند.

آره قیمت 256 آسیاتک نسبت به 128 خیلی می ارزه. تفاوتشون فقط 4 تومانه. فقط می خوام ببینم همینجوری 256 میدن یا بازم اسم نامه برای کارای تحقیقاتی میارن؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
256 چند ميده مگه ؟؟؟ 128 اداري كه گفت 24 هزار تومن خوب 256 اداري هم ميده بين 4 نفر شير بشه ؟!!! قيمت 256 چند ميده البته من همون 128 بايد بگيرم چ.م گرون تموم ميشه حوق كامنديه ديگه :(

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
من 256 دارم، در بهترین شرایط 25 کیلو دانلود خواهید داشت. تورنت رو هم محدود کردند، اگر بالای 100 کانکشن بزنید سرعت اون هم به 24-23 کیلو می رسه. فاصله ام از مرکز مخابراتی (مرکز جعفری) هم دو کوچه است.

شما با 256 تو بهترين شرايط 25 دانلود داري :( اينكه خيلي ستمه! فكر كنم وضع 128 خيلي بهتره پس!

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته جدیدا این طور شده، تا 1 ماه پیش خیلی بهتر بود. سیاستهای ترافیکی مسخره ی جدیدشون همراه با افزایش بدون حساب کاربران باعث شده سرویسشون دیگه کیفیت نداشته باشه. من هم مجبورم ازشون بگیرم چون جای دیگه بهم 256 نمی ده.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
نميشه خيلي ISP ها رو مقصر دونست اونا براي بقا بايستي به اين سياستها رو بيارن، عمده مشكل رو بايستي در سياستهاي غلط دولت در اين مورد و قوانين نافرمي كه براي شركتهاي سرويس دهنده وضع شده و واقعا اونها رو تحت فشار گذاشته دونست.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6

اين وضعيت خط من بود تو امروز سرعت دانلودم هم از 8 بالاتر نميره! مثلا 128 ولي فكر كنم بشه به عنوان يه 64 خوب روش حساب كرد!

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اين وضعيت خط من بود تو امروز سرعت دانلودم هم از 8 بالاتر نميره! مثلا 128 ولي فكر كنم بشه به عنوان يه 64 خوب روش حساب كرد!

اگه مال شما تازه اینجوری شده ، باید بگم مال من 1 ماه و نیمه که اینطوریه !! :eek:
ولی خوب ، فعلا مثل اینکه جرات نکردن اصلا پیک بفرستن پول این ماهشون رو بگیرن (باید اول خرداد میومدن) ...
منم به خاطر این وضعیت عمرا پولشون رو نمی دم (هیچ کاری هم نمی تونن بکنن ، چون من اصلا قرار داد ماه خرداد رو امضاء نکردم :p ) ... در حال حاضر هم به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم آسیا تک بگیره ...

آسیاتک = تورنت تعطیل = رپیدشیر تعطیل = دانلود تعطیل !!!

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقا يه سئوال براي من داره موعد تمديد اولين ماه ميرسه، واسه 128 دقيقا چقدر ميدين؟ خودم همون روزي كه زمان تمديد زنگ بزنم يا خودشون پيك ميفرستن؟ نصب و من خودم انجام دادم بايد بهشون بگم يا اينكه خودشون حاليشونه پول اضافي نميگيرن.

siavash_delta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه جای کار من میلنگه

زمانی که من این تست رو گرفتم با سرعت 14 کیلوبایت از راپید شیر داشتم دانلود میکردم ایراد کار چیه ؟

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
خوب دوست عزیز اون سایتی که تست می کنید از سرور هی مختلف دنیا تست میگیره شاید سرویس دهنده آسیا تک به یه بک بنی وصل باشه و اون سروری که شما تست گرفتید به یه بک بن دیگه این باعث کاهش سرعت میشه

الان داتک تمام سرویس هاش از بک بن LEVEL-3 داره تامین میشه باید ببینید که آسیا تک به کدوم بک بن وصله بعد از توی اون لیست تست همونی رو انتخاب کنید که روی اون بک بن هست اینطوری حداکثر سرعتش معلوم میشه

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آقا يه سئوال براي من داره موعد تمديد اولين ماه ميرسه، واسه 128 دقيقا چقدر ميدين؟ خودم همون روزي كه زمان تمديد زنگ بزنم يا خودشون پيك ميفرستن؟ نصب و من خودم انجام دادم بايد بهشون بگم يا اينكه خودشون حاليشونه پول اضافي نميگيرن.

آقا يكي به اين دو سه تا سئوال ما جواب بده.;)

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

خودشون توی روزهای اول دوره جدید تماس میگیرن ، میگن کی پیک بفرستیم ... برای 128 هم باید 19900 (عملا 20) تومن بدی ...

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر خوشحالم که قبل از اینکه از آسیا تک سرویس بگیرم با شما دوستان در میان گذاشتم و خوب روشن شدم که نزدیک بود تو چهخ چاهی بیفتم و نیفتادم. بسیار از این بابت خوشحالم.

از دوستان جولیان و نئونلاین یک سئوال دارم و ان اینکه حالا ما اصلا کاری به دانلود نداریم می خواهم بدانم که برای وبگردی ایا راحت هستید مثلا ایا صفحه های وب را تند تند باز می کند و ایا ویدئوهای انلاین در گوگل ویدئو و قیره را می توانید به راحتی ببینید و یا از پایگاههائی که پیوندهای مستقیم برای بارگزاری قرار می دهند هم مشکل دانلود دارید و یا خیر.

البته از همه مهم تر اینکه لطفا بگوئید در بازکردن صفحات وب ایا کاملا راضی هستید و یا خیر!؟

تا اواسط اردیبهشت ، همه چی ایده آل بود و آسیاتک بهترین سرویس دهنده ... هم سرعت وبگردی عالی بود ، هم دانلود از همه جا ...
اما الان با یقین بهت میگم ، سرعت در موقع وبگردی هم به 70 درصد وضعیت قبل از نیمه اردیبهشت رسیده ... وضعیت دانلود ها رو هم که توضیح دادم ، فقط در صورتی که سروری که ازش دانلود می کنید اجازه بده با چند Connection بهش وصل بشین (همون استفاده از Download Accelerator ها) ، اون موقع هست که به سرعت متوسط 12-13 کیلوبایت در ثانیه می رسید ..

در ضمن با سرعت 128K ، فکر نکن همه چی تند تند باز میشه و دیگه حال و حول ... باز هم باید برای لود شدن ویدئو ها صبر کنی (ولی خوب کمتر :p) ... صفحات عادی سریع لود میشن ولی سایت های حجیم باز هم برای باز شدن طول می کشن ..

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
حرفای بالا تایید میشه. یادش بخیر یه وقتی من با 128 سرعت داونلودم از تورنت روی 13 بود. الان خیلی گند شده.
آخه آدم دردشو به کی بگه. به پشتیبانی زنگ میزنی میگه خوب برو از رو سایت داونلود کن. بابا من هفته ای 50 گیگ تو دانشگاه از وب داونلود می کنم:D مشکلم تورنت هست که این ظالم ها بستنش. کارم با همون 5-6 خط 64 هم راه میفته ولی اینا دیگه خراب کردن. حق انتخاب دیگه ای هم نیست. داتک هم روزا تورنتو می بنده:(

بالا