برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سپنتا 96 رو میده 25 تومن. البته اون 6درصد عوارض و مالیاتی که روی قبض میاد رو خود سپنتا پرداخت میکنه
سرعتش به نظر من در مقایسه با بقیه خیلی بهتره و نوسان کمتری داره
الان تو ساعات اوج مصرف هستیم

صبح ها سرعت کامل و به 10 کیلوبیت در ثانیه میرسه
همینطوری 256 میده به کاربر خونگی ؟

amir abbas

Registered User
لایک‌ها
17
به کاربر خونگی بیشتر از 128 نمیدن ولی هر چیزی بالاخره یه راهی داره. شاید سمج بشید بتونید به یه طریقی بگیرید. من شنیده بودم بعضی ها تونستن بگیرن. الان یه سری از جاها هست که 256 به شما میده هیچ چیز هم از شما نمیخواد منتها محدودیت دانلود دارند. دوستم گرفته. اگر اونها 256 میدن پس سپنتا رو هم اگر سمج بشید میتونید بگیرید

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان ، من از یکی از دوستام وی پی ان گرفتم ، نمیخوام به اون فشار بیاد ، آیا وقتی من دانلود میکنم ، پهنای باند اون کم میشه ؟ اصلا تاثیری داره ؟ اگر نداره که منم با وی پی ان دانلود کنم

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به کاربر خونگی بیشتر از 128 نمیدن ولی هر چیزی بالاخره یه راهی داره. شاید سمج بشید بتونید به یه طریقی بگیرید. من شنیده بودم بعضی ها تونستن بگیرن. الان یه سری از جاها هست که 256 به شما میده هیچ چیز هم از شما نمیخواد منتها محدودیت دانلود دارند. دوستم گرفته. اگر اونها 256 میدن پس سپنتا رو هم اگر سمج بشید میتونید بگیرید
مرسی ، پس مث اینکه راه نداره ، باید گیر بدم : دی . من رفتم دانشگاه ، آقای دکتر که مسئول پژوهش دانشگاه هست ، نمیدونست اینترنت پر سرعت چیه ! گفت من خونم 33.6 وصل میشم خیلی هم خوبه ، تو هم همینکارو بکن : دی .

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی ، پس مث اینکه راه نداره ، باید گیر بدم : دی . من رفتم دانشگاه ، آقای دکتر که مسئول پژوهش دانشگاه هست ، نمیدونست اینترنت پر سرعت چیه ! گفت من خونم 33.6 وصل میشم خیلی هم خوبه ، تو هم همینکارو بکن : دی .

چرا يه راه خيلي ساده داره.
بايد از يكي از شركتهايي كه ثبت شده هستن و روزنامه رسمي (آگهي تأسيس) دارن يه نامه بگيري كه به نمايندگي از اون شركت ميخواي اينترنت با سرعت بالاتر از 128 بگيري.
اگر هم آشنا نداري من تا اون موقع كه از بهارسامانه (نمايندگي داتك توي پاسداران) ميگرفتم يكي رو داشتن كه براي يوزرهاشون روزنامه رسمي جعلي درست ميكرد. البته 15000 تومن ميگرفت :(

از اين راحت تر ميخواي؟

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سپنتا 96 رو میده 25 تومن. البته اون 6درصد عوارض و مالیاتی که روی قبض میاد رو خود سپنتا پرداخت میکنه
سرعتش به نظر من در مقایسه با بقیه خیلی بهتره و نوسان کمتری داره
الان تو ساعات اوج مصرف هستیم

صبح ها سرعت کامل و به 10 کیلوبیت در ثانیه میرسه

سرعت سند و رسيو آسياتكبه اينصورته:

speedtest.jpg

saeednajafi22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم آسیاتک سفارش دادم ٰ. برام corecess 3115 آورد ٰ منتظرم خطم راه بیفته :D
اسپلیتر رو اینطوری وصل کردم درسته؟
line‌به پریز تلفن
phone به دستگاه تلفن

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم آسیاتک سفارش دادم ٰ. برام corecess 3115 آورد ٰ منتظرم خطم راه بیفته :D
اسپلیتر رو اینطوری وصل کردم درسته؟
line‌به پریز تلفن
phone به دستگاه تلفن

بله كاملا درست وصل كرديد

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
چرا يه راه خيلي ساده داره.
بايد از يكي از شركتهايي كه ثبت شده هستن و روزنامه رسمي (آگهي تأسيس) دارن يه نامه بگيري كه به نمايندگي از اون شركت ميخواي اينترنت با سرعت بالاتر از 128 بگيري.
اگر هم آشنا نداري من تا اون موقع كه از بهارسامانه (نمايندگي داتك توي پاسداران) ميگرفتم يكي رو داشتن كه براي يوزرهاشون روزنامه رسمي جعلي درست ميكرد. البته 15000 تومن ميگرفت :(

از اين راحت تر ميخواي؟

خسته نباشی:D خوب وقتی برای آسیاتک ثابت شد که اینترنت برای اداره هست نه خونه که دیگه به قیمت خونگی نمیده. اونوقت 256 24 تومانی 40 تومان در میاد:p

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم خدا رو ميخواي هم خرما؟
هيچ كدوم از ISP هايي كه خودشون مجوز پاپ دارن نميتونن كه به يوزر خانگي بيشتر از 128 بدن، مگر اينكه پارتي كلفت داشته باشي يا مدير عامل شركت پسر خالت باشه. :D
تازه گرونتر بودن تعرفه‌ي اداري نسبت به خانگي بي دليل كه نيست، اگر يه 128 خانگي و اداري رو با هم مقايسه كني متوجه ميشي كه از لحاظ افت سرعت و نوسانات زمين تا زير زمين با هم تفاوت دارن. :)
فرق اين دوتا توي ميزان سهم شيرينگشون هست.
تا اونجا كه من ميدونم سهم هر يوزر يك به هشته يني اينكه اون سرويسي كه شما ازشون ميگيري رو به 7 نفر ديگه هم ميدن.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
هم خدا رو ميخواي هم خرما؟
هيچ كدوم از ISP هايي كه خودشون مجوز پاپ دارن نميتونن كه به يوزر خانگي بيشتر از 128 بدن، مگر اينكه پارتي كلفت داشته باشي يا مدير عامل شركت پسر خالت باشه. :D
تازه گرونتر بودن تعرفه‌ي اداري نسبت به خانگي بي دليل كه نيست، اگر يه 128 خانگي و اداري رو با هم مقايسه كني متوجه ميشي كه از لحاظ افت سرعت و نوسانات زمين تا زير زمين با هم تفاوت دارن. :)
فرق اين دوتا توي ميزان سهم شيرينگشون هست.
تا اونجا كه من ميدونم سهم هر يوزر يك به هشته يني اينكه اون سرويسي كه شما ازشون ميگيري رو به 7 نفر ديگه هم ميدن.

بله اینا درست ولی آدم اگه قرار باشه چیزی جعل کنه چرا مجوز شرکت بسازه و تو روزنامه آگهی بده. خوب برگه دانشگاهو جعل می کنیم فک کنم راحت ترم باشه:D

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ديگه پس قصه چيو داري؟
نكنه با جعل كردن مخالفي :D

mghomeishy2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر مشكلي با جعلش داري، يه نمونه‌ش رو بده كپي برابر اصلش رو تحويل بگير :D

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها اسيا تك مركز حق شناس 4471 رو خوب ساپورت ميكنه ؟!!! آخه صبانت اونجا رو ساپورت نميكنه و همينطور سپنتا !!! ميخوام ببينم كسي از شهرك راه آهن هستش كه اسيا داشته باشه؟؟؟؟ سرعتش چطوره؟!!!!

amir3852

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان من هم شنيدم خوبه يك مدت پارس داشتم خوب بود بد نبود ولي قطعي زياد داشت و مودمش هم گرونه و تقريبا 60 درصد آمريكا هنوز Dial Up و فقط اروپا تقريبا به سمت ADSL رفته باور نميكنيد از دوستاني كه ميان توي چت بپرسين. مخصوصا لوس آنجلس.

بالا