برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
ایینا گفتن ترافیک داخلی نامحدوده ایا سرعتش چقده واغعا؟

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
کی گفته ترافیک داخلیش نامحدوده!؟ من که باهاشون هفته پیش صحبت کردم هنوز ترافیک داخلی رو از خارجی جدا نکردن که!
ضمنا شما بعد اتمام 90 گیگ باید هر گیگ رو 1500 تومن بگیری! طبق اطلاعات من!

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
ببینید من باب اطلاعتون اگر برای بازی انلاین و استریم و بالا بودن تک لینک میاین اسیاتک حتما اجتناب کنید چون بعدا پشیمون میشین!
من هم مخابرات و هم های وب و هم اسیاتک و هم شاتل و ماکس نت(بیشتر شمال غرب رو پوشش میده) داشتم که از این بین اول مخابرات بعد شاتل توصیه میشه!
ضمنا کیفیت خطتتون هم اگر مناسب باشه که عالی میشه!
همون جشنواره های فروش موجوده که تو بخش تعرفه ها هستش و یه دونه هم تلکام هستش تو بخش کاربری فقط که 120 گیگ با دانلود شبانه رایگان از 4 تا 10 صبح که هنوز استفاده نکردم!
اینترانت فقط داخل ایران یعنی وب سایت هایی که سرورهاشون رو تو ایران میزبانی میشن رو دسترسی خواهید داشت مثلا وب سایت asus.com رو دیگه باز نمیکنید! فقط و فقط وب سایت های داخلی
سوالی بود درخدمتم!
پیشاپیش یلدای شما و دوستان هم مبارک
منظور ا وب سایت های ایرانی یعنی همه وبلاگ ها و سایت ایانی موزیک و فیلم اینا باز میکنه یا اونام اگر سروشون خارج ایران باشه باز نمیکنه
چون زیاد با سایت های خارجی ما کا نمیکنید با این حساب به صرفه است اینترانت

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
کلا تمامی وب سایت ها اعم از دانلود فیلم و موزیک و ....... که سرورهاشون خارج هستش! با اینترانت غیرقابل دسترسی خواهد بود!
در هر صورت متناسب با نیازتون تهیه کنید

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
مزخرفتر از پنل مصرف حجم اسیاتک وجود نداره اصلا معلوم نیست چجوریه دو بار حجمو حساب میکنه طی ساعات یکسان بعد ترافیک رو از سایتایی مثل فیلیمو ... هم قشنگ کم میکنه

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
مزخرفتر از پنل مصرف حجم اسیاتک وجود نداره اصلا معلوم نیست چجوریه دو بار حجمو حساب میکنه طی ساعات یکسان بعد ترافیک رو از سایتایی مثل فیلیمو ... هم قشنگ کم میکنه
کاملا درسته. من هم هر از گاهی شارژ می کنم واقعا نمی دونم چرا رابط گرافیک صفحه رو بهبود نمیدن. برای افراد عادی پنل گیج کننده است

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
خیر
اینطور که شما میگی نیست
من خودم استفاده کردم و دقیق اگر حجم رایگانی بودی از حجم اصلی کم نکرده
امتحانش هم کاری نداره شما مودم رو خاموش و روشن کن. بعد فقط فیلیمو رو باز کن و حجم مصرف کن،یک ربع بعد مودم رو خاموش کن
برو زیر مصرف میبینی که هیچ چیزی کسر نشده
فقط دقت کنید که شرایط استفاده از فیلیمو رو رعایت کرده باشین
اسیاتک شرکت بزرگیه، نیاز به...
بر فرض محال اگر هم حجمی کسر شد پشتیبانی برای همینه
1544 تماس بگیرید

Sent from my C6802 using Tapatalk

maz-asiatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که می خوا نسرویس آسیاتک را تهیه و ثبت نام کنند ، دست نگهدارند . از طریق ما ثبت نام کنید و 35000 تومان تخفیف بگیرید

Reza_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
. نه اینطور نیست . توصیه مکنم برای روشن شدن این موضوع که مصرف خودتان است از نرم افزار dumeter استفاده کنید و وای فای را خاموش کنید و دقیقا مصرف خودتون را با گزارش آسیاتک مقایسه کنید . !!! خودتان نتیجه را بعد از تست اعلام کنید !

Reza_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش را بخواهید من 8 ساله اینترنت دارم . از همه شرکت ها هم داشتم .
اولش از شاتل داشتم . چشمتون روز بد نبینه !!! هم خودشون و هم نمایندهاشون از دماغ فیل افتادن !!!! . تعرفه هاشون را هم طوری اعلام می کنند که آدم فکر می کنه خیلی خوبه ولی وقتی سرویس را می خره میبینه زده سرویس ECO یعنی نه رایگان داره و نه سرعت . شاکی هم که بشی میگن همین که هستن به شما ربط نداره . منم قطع کردم
بعدش از پارس آف لاین گرفتم /، چون همیشه آف لاین بود .
بعدش از های وب به خاطر تبلیغات تلویزونی که داشت ولی کاش نگرفته بودم !! نه نماینده دارن تو شهر ها و نه معلومه باید با کی در مورد اینترنت و رفع مشکل صحبت بکنیم . زنگ زدم بهشون می گن کانکت شو و تیکت بزن می گم اگر کانکت میشد که به شما زنگ نمیزدم . می گه پس برو کافی نت .... والا منم رفتم کافی نت و در خواست قطع دادم . نامرد ها پولم را هم ندادند !!!!
الیته بگم این سه تا شرکت هم سه سالی مشترکشون بودم . و نمی خوام خاطره بگم
بعد از اون از آسیاتک چون دیدم تمامی دوستانم دارند رفتم سه ماه رایگان گرفتم !! چون می گفتن شما رایگان بگیر اگر خوب بود بخر . واقعیت حرف خوب و به جایی بود . من هم گرفتم
الان 5 ساله مشترک هستم . به دلایل زیر :

1- سرعت که بهم 512 دادن ولی 512 نبود چون سرعت دانلود 512 توی تمام شرکتها بیشتر از 64 کیلو بایت نمیشه ولی آسیاتک تا 16 مگ باز کرده و سرعت دانلودش تا 2 مگابایت در ثانبه هم می رسه و مثلا اگر یه فیلم را توی شاتل یا پارس آف لاین و های وب توی سه ساعت یا چهارساعت دانلود می کردم الان توی آسیاتک توی 8 دقیقه هر گیگ را دارم دانلود می کنم .
2- سرعت شبانه هیچ فرقی با روز نداره !!!! که خیلی خودش مزیته .
3- تعرفه رایگان همیشه داره و سرویس های چرت و پرت مثل شاتل نداره که کلاه سرت بزاره !!! ECO و......
4- چند ساله توی ایران رتبه یک اینترنت را داره اون هم به انتخاب مشترکین . مشترک یعنی من یا شما یا دوستان شما نه دولت و خودشون !!!!
5- جالبه بدونید 90 درصد اینترنت ایران داره از سرور های آسیاتک محتوی فارسی می خونه و مثلا اگر شما مشترک شاتل هم باشید قطعا از سرورهای آسیاتک استفاده می کنید .
6- امسال استفاده از سایتهای فیلم را برای مشترکین رایگان کرده !! یعنی اینترنت مفتی .
و.....
توصیه من به شما هم استفاده از اینترنت آسیاتک است .
راستی یه شعار هم دارند که الحق من بهش اعتقاد دارم : اینترنت یک ، آسیاتک .
راست گفتن : چون بهم سه ماه رایگان برای تست دادن . نه اینکه مجبور باشم بخرم و کلاه سرم بره و بعد از اون 5 سال مشترک هستم .

Nav!d

Registered User
لایک‌ها
15
منم سه سال هست مشترک آسیاتک هستم و قبلش از صبانت، داتک، فناوا و نداگستر (که در حقیقت سرویس مخابرات را بهینه میکنه) استفاده کرده بودم
متاسفانه مخابرات محل زندگی من بستر خیلی خوبی نداره ولی اسیاتک قشنگ به من تا 1 مگابایت دانلود میده و پشتیبانیشون هم خیلی خوبه
گیگ باکسش هم خیلی خوبه

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اسیاتک بدک نیست کلا نمیدونم چه جریانی وجود داره که هر سرویس دهنده ای بعد از مدتی اختلال تو شبکه اش میاد بعدش هزاران دلیل میگن که اینجوری شده اونجوری شده که تهش میگی به همین سرعت هم راضیم

shs2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من یک مدتیه یک مشکلی برام پیش اومده و اونم اینه که پهنای باند خط من رو محدود کردن ؟ من دوساله آبی با سرعت 10 مگ گرفتم ولی یک مدتیه که سرعتم محدود شده و هر کاری کردم درست نمیشه ! اکثر اوقات سرعت روی 2 مگ هست در صورتی که قبلا همیشه روی 10 مگ بود و سرعت دانلودم 1مگ بود ولی حالا به زور به 200KB/s میرسه ... خیلی هم قطع و وصلی زیاد هست ... حتی سیمکشی هم از سر خط دوباره کشیده شد ولی بازم فایده نداشت... والا دیگه موندم چکار کنم ... روی این خط فقط همین مودم نصبه چیزی دیگه ای هم نیست ... در ضمن یک خط دیگه هم دارم که روی اون هم اینترنت دارم که اصلا مشکلی نداره .‌ ‌ در ضمن مشهد هستم مرکز مخابراتی استقلال

فایل های ضمیمه

• IMG_20170204_012944.png
    IMG_20170204_012944.png
    94.7 KB · نمایش ها: 18

hamed_aa

Registered User
لایک‌ها
71
از دوستان کسی مرکز مخابرات کاشانی هست ؟

من اینترنت دو مگابیت 6 ماه 48 گیگش رو خریدم به قیمت حدود 200 . فقط بخاطر دانلود شبانه نامحدود حجمی . الان دو به شک شدم که نکنه دانلود شبانش افت سرعت شدید داشته باشه یا اصلا به درد نخوره ؟
با پشتیبانی تماس گرفتم میگن قطعا افت سرعت دارید ولی مشخص نیست .

آیا کسی از مرکز مخابرات کاشانی ( صادقیه ) هست که شبانه نامحدود داشته باشه ؟ میخوام ببینم سرعت شبانه رو همون 2 مگ میمونه یا در حد 128 پایین میاد !؟!!!؟!

اگر شبانش بدرد نخوره اصلا به صرفه نیست . چون مخابرات الان داره 50 گیگ 6 ماه با همون سرعت 2 مگ میده 50 تومان ! هر 25 گیگ هم 40 تومان حجم اضافی میگیره که بخوایم با اسیاتک یکیش کنیم حدود 85 گیگ میشه با پول اسیا تک حجم اضافی خرید . در مجموع با پول اسیا تک میشه 140 گیگ اینترنت 6 ماه خرید !!!! دوستان مخابرات کاشانی زودتر جواب بدن که اگر افت سرعت داره یا شبانش داستان داره خرید رو قبل از وصل شدن کنسل کنم از همون مخابرات بگیرم
ضمنا این رو هم جواب بدید : اینترنت 2 مگ آسیا تک آیا توی تنظیمات مودم که بریم روی همون 2048 ست شده یا سرعت بالاتر از 2 مگ ست میکنند و اسما دو مگ هست ؟

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
مطابق اطلاعیه ایی که در پنل 1544 آسیاتک زده شده ، حجم آپلود از تاریخ 18 بهمن محاسبه میشهو دیگه رایگان نیست.
با پشتیبانی مزخرف و سرویس مزخرف همچنان در اول جدول !!!
هرچیز خوبی که داره برای تهرانی هاست، عملاً کسایی که تو شهرستان هستند ....

masoud_5april

Registered User
لایک‌ها
227
سلام
دوستان کیفیت سرویسهای آسیاتک تو بازی آنلاین چطوره ؟ من در حال حاضر مشترک فن آوا هستم، ولی خیلی خوب نیست (با اینکه سرویس گیم هم برام فعال کردن). ممنون میشم صادقانه پاسخ بدین.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
یه موردی که هست در خصوص آسیاتک زمانی که سیستم رو خاموش میکنم اینترنت مودم هم قطع میشه o_O

بالا