برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
موضوع شکایت رو چی زدی؟ هر موضوعی داره غیر از ADSL !!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
هر روز بدتر از دیروز:mad:
معلوم هس دارن چه غلطی میکنن؟:general211:
اگه پهنا باند افزایش میدن واسه چی هر روز بدتر میشه چند روزه فقط چراغای مودم روشنه سرعت یهو صفر میشه الان هم پینگ گرفتم284 بود:general107:

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
انجام تعهدادت و سایر رو انتخاب کن
موضوع شکایت رو چی زدی؟ هر موضوعی داره غیر از ADSL !!

دو جا دیگه هم میشه شکایت کرد:
شرکت ارتباطات زیر ساخت:
http://www.tic.ir/fa/apointment2/shekayet

وزارت ارتباطات:
https://www.ict.gov.ir/fa/companies/...�ی-شکایت

اینم یکی از بچه های پی سی وورد گذاشته

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان من کرج هستم و 512 نامحدود دارم سرعتمم 65 ایناست و برام یه سوال پیش اومده هر دوره برام قبض میفرستن میزنن 40200 انگار هر ماه میفته 20100 تومن در حالی که خودشون تو سایت قیمت زدن 24000 تومن موندم چرا اینجوری .

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
دوستان من کرج هستم و 512 نامحدود دارم سرعتمم 65 ایناست و برام یه سوال پیش اومده هر دوره برام قبض میفرستن میزنن 40200 انگار هر ماه میفته 20100 تومن در حالی که خودشون تو سایت قیمت زدن 24000 تومن موندم چرا اینجوری .
شما از چه تاریخی سرویستون دایر شده؟اگه اشتباه نکنم قبل از 92 بوده،درسته؟

aramrahgozar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
من با اینکه قبل 92 بودم ولی 24500 برام میاد

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
اگر قبل سال 92 اشتراک گرفته باشید و دیگه افزایش یا کاهش نداده باشید با همون تعرفه قدیمی براتون محاسبه میشه

http://bazresi.telecom.ir/ticketing/?id=10 دوستان هر کسی وقت داره به بازرسی شکایت نامه بده جواب ندادن درست به سازمان تنظیم نامه میدیم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
فکر کنم کلاً یه تغییراتی تو سیستم هاشون داند امروز، بین 9 و 10 صبح سرویس قطع شد، من 11 متوجه شدم، وقتی هم مجدداً کانکت شدم دیدم تناوب سرعت خیلی بالایی دارم، انگاری که ضریب اشتراک رو بیشتر کرده باشند.

فکر کنم انداختنمون پشتِ سرورِ جدیدشون که قراره مصرف منصفانه رو کنترل و هدایت کنه. به زودی باید برم تخلیه اینجور که بوش میاد.

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
فکر کنم کلاً یه تغییراتی تو سیستم هاشون داند امروز، بین 9 و 10 صبح سرویس قطع شد، من 11 متوجه شدم، وقتی هم مجدداً کانکت شدم دیدم تناوب سرعت خیلی بالایی دارم، انگاری که ضریب اشتراک رو بیشتر کرده باشند.

فکر کنم انداختنمون پشتِ سرورِ جدیدشون که قراره مصرف منصفانه رو کنترل و هدایت کنه. به زودی باید برم تخلیه اینجور که بوش میاد.
منم مثل شما بدنبال تخلیه ام، دوستان کدوم ISP رو پیشنهاد میکنید؟
گرچه نامحدود دیگر ISP ها خیلی گرونه :(

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
تو بخش مشترکین چرا هنوز حجم ترافیک رو نامحدود زده ؟!!؟ سرکاریه؟! یا هنوز اعمال نشده؟!؟

برا بقیه هم همین جوری نوشته؟!؟

Last edited:

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
خب بعد همه پیگیری هایی که انجام شده بازرسی مخابرات این جواب داده بهمون
مشترک آقای ***** :احتراماًپیرومذاکره تلفنی باجنابعالی به اطلاع میرسانددرحال حاضر هیچگونه بخشنامه ای از طریق سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی جهت محدود نمودن اینترنتهای نامحدود به شرکت مخابرات استان تهران صادر نشده است .

قبلش تماس گرفته بودن منزل که من نبودم و گفته بودن اقای....(منو میگفتن) هر بار بیکار میشن با ما تماس میگیرن....که براشون توضیح دادن که چون استفاده میکنیم خب مهمه برامون که تکلیفمون چیه و....ایشونم ظاهرا فرد محترمی بودن و گفتن که خودشونم ذی نفع هستن و براشون مهمه و ....
این مساله منصفانه فعلا در حد یه طرح هست و باید تو سازمان تنظیم تصویب بشه حالا باز من فردا دیگه از طریق وزارت خونه اگه بشه پیگیری میکنم چون اینا تخلف کردن که پشت قبوض اینو چاپ کردن بعد دارن تو تالار گفت و گو می نویسن که اجرا میشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
خب بعد همه پیگیری هایی که انجام شده بازرسی مخابرات این جواب داده بهمون
مشترک آقای ***** :احتراماًپیرومذاکره تلفنی باجنابعالی به اطلاع میرسانددرحال حاضر هیچگونه بخشنامه ای از طریق سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی جهت محدود نمودن اینترنتهای نامحدود به شرکت مخابرات استان تهران صادر نشده است .

قبلش تماس گرفته بودن منزل که من نبودم و گفته بودن اقای....(منو میگفتن) هر بار بیکار میشن با ما تماس میگیرن....که براشون توضیح دادن که چون استفاده میکنیم خب مهمه برامون که تکلیفمون چیه و....ایشونم ظاهرا فرد محترمی بودن و گفتن که خودشونم ذی نفع هستن و براشون مهمه و ....
این مساله منصفانه فعلا در حد یه طرح هست و باید تو سازمان تنظیم تصویب بشه حالا باز من فردا دیگه از طریق وزارت خونه اگه بشه پیگیری میکنم چون اینا تخلف کردن که پشت قبوض اینو چاپ کردن بعد دارن تو تالار گفت و گو می نویسن که اجرا میشه
مخابرات اعلام کرده از فلان تاریخ طرح شروع میشه!
پس یعنی تصویبی در کار نبوده، چون اگه اینطوری بود تاریخ دقیق نمیزدند
بازم حالا این نظر بنده بود :)

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان شما که میگین مصرف منصفانه میخاد بشه پس چرا من که کرجم همچین چیزی نمیبینم سرعتم کمتر از 65 نمیشه دوستان عزیز . فکر نکنم اصلا همچین طرحی رو تصویب کنن خیلی مسخره و همه تخلیه میکنن کلا . من نامحدود 512 هستم و روزی کم کم 5 گیگ دانلود دارم کمش .

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوستان شما که میگین مصرف منصفانه میخاد بشه پس چرا من که کرجم همچین چیزی نمیبینم سرعتم کمتر از 65 نمیشه دوستان عزیز . فکر نکنم اصلا همچین طرحی رو تصویب کنن خیلی مسخره و همه تخلیه میکنن کلا . من نامحدود 512 هستم و روزی کم کم 5 گیگ دانلود دارم کمش .
مصرف منصفانه چیز دیگه هست دوست عزیز،‌ بحث سرعت نیست
طرح از اردیبهشت اجرا میشه (امروزم 1 اردیبهشته)
منم کرجم، چند روز پیش قبض تلفن اومد و پشتش نوشته بود ک از این ماه مصرف منصفانه اجرا میشه

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
هر کس دستش میرسه از سایت www.195.ir یه شکایت نامه تنظیم کنه

http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c

یکی از دوستان تو فروم پی سی وورلد مراحلشو توضیح دادن

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=492900&page=1513

من که همین الان پر میکنم میفرستم اینا دارن چراغ خاموش کار میکنن

فرستادم 3 تا عکسم ضمیمه کردم تا ببینیم چی میشه

Last edited:

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
مصرف منصفانه چیز دیگه هست دوست عزیز،‌ بحث سرعت نیست
طرح از اردیبهشت اجرا میشه (امروزم 1 اردیبهشته)
منم کرجم، چند روز پیش قبض تلفن اومد و پشتش نوشته بود ک از این ماه مصرف منصفانه اجرا میشه

خوب منظور شما مگه این نیست که میخام از اردیبهشت مصرف منصفانه اجرا کنن از 1 اردیبهشت خوب میخام بدونم اجرا کردن مثلا 10 گیگ دانلود کردی سرعتت میاد پایین از 10 گیگ دانلود مثلا گذشت یا نه هزینرو بیشتر می کنن هر چی دانلود کنی .

VTG

Registered User
لایک‌ها
212

رو نیست که سنگ پاست اقا!!!
http://tct.ir/?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=314&newsview=71334

خوب منظور شما مگه این نیست که میخام از اردیبهشت مصرف منصفانه اجرا کنن از 1 اردیبهشت خوب میخام بدونم اجرا کردن مثلا 10 گیگ دانلود کردی سرعتت میاد پایین از 10 گیگ دانلود مثلا گذشت یا نه هزینرو بیشتر می کنن هر چی دانلود کنی .

فعلا که همه چیز رو هواست ولی روابط عمومی رو تالار گفت و گو نوشته که بعد از 10 گیگ به صورت ازاد هزینه گیگ از شما گرفته میشه.اگر سرعت کم میکردن که حالا یه جورایی میشد کنار اومد باهاشون ولی الان....

بالا