برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مخابرات چرا از دادن نت نامحدود خوداری میکنه؟ برای هر شهر یه تعرفه داره!

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
مخابرات چرا از دادن نت نامحدود خوداری میکنه؟ برای هر شهر یه تعرفه داره!
نامحدود براشون زیاد نمیصرفه دارن کلا برش میدارن فقط هم تهران و کرج تا اونجا که میدونم نامحدود میدن فقط یا انقد تبصره میزارن براش که مجبور بشی تخلیه کنی الان نگاه کنین دیگه میخان مصرف منصفانه بزران که مطمئنن همه نا خواسته تخلیه میکنن . منکه رفیقم پارس انلاین 10 گیگ داره 512 عالیه سرعت دانلودش به 1500 میرسه راحت من الان مخابراتم 512 با 65 کیلو بایت دانلود میکنم . تازه تهش حجم کم اوردی بخرین مبلغشم 28 تومن عالیه و سرعتتم که بی نظیر . من قبلا داشتم راحت با 1400 اینا دانلود میکردم عالی بودش .

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
نامحدود براشون زیاد نمیصرفه دارن کلا برش میدارن فقط هم تهران و کرج تا اونجا که میدونم نامحدود میدن فقط یا انقد تبصره میزارن براش که مجبور بشی تخلیه کنی الان نگاه کنین دیگه میخان مصرف منصفانه بزران که مطمئنن همه نا خواسته تخلیه میکنن . منکه رفیقم پارس انلاین 10 گیگ داره 512 عالیه سرعت دانلودش به 1500 میرسه راحت من الان مخابراتم 512 با 65 کیلو بایت دانلود میکنم . تازه تهش حجم کم اوردی بخرین مبلغشم 28 تومن عالیه و سرعتتم که بی نظیر . من قبلا داشتم راحت با 1400 اینا دانلود میکردم عالی بودش .

برادر من قضییه فقط سرعت نیست. نصفش سرعته، نصف دیگه ش به نظر من حجم دانلوده. شما چه سرعتت 100 باشه چه 1500 در کل میتونی به اندازه 10 گیگ از اینترنت استفاده کنی.
برا من که نامحدود بودن اولویت داره به سرعت خیلی بالا!
------------------------------

چرا سوال منو کسی جواب نداد؟ اگه قراره از امروز مصرف منصفانه اعمال بشه چرا پس هنوز تو بخش مشترکین که وارد میشی حجم ترافیک رو نامحدود زده؟ برا بقیه هم همینجوریه!؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
چرا سوال منو کسی جواب نداد؟ اگه قراره از امروز مصرف منصفانه اعمال بشه چرا پس هنوز تو بخش مشترکین که وارد میشی حجم ترافیک رو نامحدود زده؟ برا بقیه هم همینجوریه!؟
چون هنوز هیچی مشخص نیست ولی چیزی که مسلم هست اینه که نباید بذاریم این کارو بکنند لطفا از طریق این ادرس حتما اقدام به شکایت کنید در ضمن میتونید رو تالار گفت و گو خودشونم یه جهنم حسابی براشون درست کنید باید بفهمن کشکی نیست هر کاری بخوان بکنن

iliMilano

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان
این مخابرات که داره نامحدود رو بر میداره ... حالا یک سئوال داشتم : این سرویسهای محدود ساعت شبانه رایگان داره ؟؟؟
سئوال دومم هم اینه که سرعت 1 مگ با حالت نامحدود برابره یا بالاتره ؟؟؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
پارس آنلاین که یکی بدتر از مخابراته من خودم پارس آنلاین دارم تررافیک شبانه دیگه وجود نداره حالا این کجاش خوبه؟ سرعت بالا حجم کم چه فایده داره؟ ترافیک شبانه نامحدود حق ما بود الان دیگه مخابرات هم شباش نامحدوده ایرانسل هم روی سیمکارت نت نامحدود میده ولی پارس آنلاین...

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
این دیگه جدید ترین خبر هست ولی بازم اشاره ای به مصرف منصفانه نشده

آغاز فروش کمپین بهاره 94 شرکت مخابرات استان تهران

شرکت مخابرات استان تهران در بهار 94 به متقاضیان جدید اینترنت پر سرعت و یا مشترکین فعلی سرویسهای نامحدود با شرایط ویژه، اینترنت واگذار می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، محمد رضا بیدخام معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: این کمپین برای مشترکین جدید و فعلی دارای سرویسهای نامحدود در نظر گرفته شده است. بیدخام از جمله مزایای استفاده از کمپین بهاره 94 را ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 6 بامداد، ارائه 5 گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه به صورت تشویقی مختص مشترکین سرویس mbps 2 و 3 گیگابایت مختص مشترکین سرویس mbps 1 در طول مدت قرارداد اعلام کرد و گفت: به مشترکین این کمپین بر حسب قرعه کشی 200 کمک هزینه سفر 10 میلیون ریالی به عتبات عالیات اهدا می شود.

وی خاطر نشان کرد: پرداخت هزینه ها به صورت پس پرداخت( postpaid ) و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می شود و گیگابایت های اضافی به صورت پس پرداخت خریداری می شود.

معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران با بیان این مطلب که متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی از طریق تماس با سامانه 2020( پشتیبانی و فروش اینترنت پر سرعت) و با نشانی الکترونیکی شرکت مخابرات استان تهران ( www.TCT.ir )نسبت به خریداری و شرکت در کمپین بهاره اقدام نمایند، گفت: تعرفه سرویسها و تعرفه حجم اضافه دانلود به شرح جدول ذیل می باشد:

تعرفه سرویس ها:

پهنای باند

حجم ترافیک ماهیانه

بهای ماهیانه( ریال)

Mbps 1

3+5 GB

000 /175

Mbps 2

5+5 GB

000 /215

تعرفه حجم اضافه دانلود (ریال):

1_1_1429701648221_94.jpg

http://tct.ir/?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=314&newsview=71387

کسی با 2020 تماس نداشته؟هنوز اونا هم در جریان نیستن؟

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چون هنوز هیچی مشخص نیست ولی چیزی که مسلم هست اینه که نباید بذاریم این کارو بکنند لطفا از طریق این ادرس حتما اقدام به شکایت کنید در ضمن میتونید رو تالار گفت و گو خودشونم یه جهنم حسابی براشون درست کنید باید بفهمن کشکی نیست هر کاری بخوان بکنن

تو همون تالار گفتگو چنان انتقادی کردم و توپیدم بهشون که خط آخر پیامم رو اصلا منتشر نکردن!!!!

سلام دوستان
این مخابرات که داره نامحدود رو بر میداره ... حالا یک سئوال داشتم : این سرویسهای محدود ساعت شبانه رایگان داره ؟؟؟
سئوال دومم هم اینه که سرعت 1 مگ با حالت نامحدود برابره یا بالاتره ؟؟؟

1- هنوز که اطلاعات کاملی ندادن ولی احتمال 99 درصد شبانه رایگان نداره! چون اگه داشته باشه که تو همون ساعات شبانه ش میشه کلی دانلود کرد.
2- 1 مگ نامحدود سرعتش بالاتره. کلا سرویسهای با حجم محدود سرعت بالاتری دارن که کاربر زودتر حجم دانلودش مصرف بشه و دوباره حجم اضافی بخره.

• Like
Reactions: VTG

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان لینک تالار گفتگوشونو میدین ما هم اونجا اعتراض کنیم و پستاشونم بخونیم ببینم چی میگن حفشون چیه تشکر .

Collision

Registered User
لایک‌ها
7
درود بر همه

وقتی با چند نفر از دوستان که سرویس نامحدود دارند درباره این موضوع منصفانه صحبت کردم باید بگم که خیلی از مردم خبر ندارند چون کسی پشت قبض را نگاه نمیکنه و فقط مبلغش را می بینند. برخی هم که براشون اهمییت نداره چون به سبک دهه 90 میلادی صفحه متنی می بینند یا درنهایت به شغل شریف لایک زنی اشتغال دارند و فرق گیگ را با مگ نمی دونند.

مصرف منصفانه تعریف دقیقی نداره ولی در قالب همون تعریفهای مبهم هم شیوه ای که مخابرات در پیش گرفته یعنی تعیین حجم و گرفتن پول اضافه برای حجم مازاد، سیاست مصرف منصفانه محسوب نمیشه بلکه تغییر اجباری سرویس نامحدود کاربر به حجمی و محدوده.
از جمله مزایای استفاده از کمپین بهاره 94 را ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 6 بامداد،
حواستون به این طرحها باشه. یکی از آشنایان سرویس حجمی داشت از یکی از همین طرحهای من درآوردی مخابرات و به خیال رایگان بودن شبها را اختصاص داده بود به دانلود. نخستین قبضش که اومد بالای 200 هزار بود و پس از اعتراض، مخابرات میگه که سرویس شما شبانه رایگان نداره و اون یک سرویس دیگر بوده...".

به مشترکین این کمپین بر حسب قرعه کشی 200 کمک هزینه سفر 10 میلیون ریالی به عتبات عالیات اهدا می شود.
آدم نمیدونه بخنده یا به حال خودش گریه کنه! حتما اگر با سرویس 1مگ با دختر همسایه چت کنی بهتون کمک هزینه ازدواج اهدا میشه!

دوستان لینک تالار گفتگوشونو میدین.
من معمولا اینجا رو چک میکنم
کد:
http://rasaneh.tct.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=847

راستی هنوز کسی جایی را برای کوچ احتمالی پیدا نکرده؟

shayan_p30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سرویس 1 Mbps مخابرات رشت، گیلان

این سرویسهای محدود ساعت شبانه رایگان داره ؟؟؟
تو گیلان دانلود شبانه‌ی رایگان رو واسه همه سرویسا، به غیر سالانه‌ها و یه سری سرویسای خریده شده تو جشنواره‌ها، برداشتن. :(

Collision

Registered User
لایک‌ها
7
دیروز توی تالار گفتگوی مخابرات پیام گذاشتم:
اگر قصد تبدیل اجباری سرویسهای نامحدود به حجمی را دارید (تحت عنوان منصفانه) چرا در صفحه اصلی سایت بخشنامه یا بیانه مربوطه به صورت رسمی اعلام نمی شه تا امکان شکایت از مخابرات هم برای ما فراهم بشه. پاسخ های شما در این فروم قابل استناد نیست.
تا امروز که منتشر نشده. پیشنهاد می کنم شما هم تقاضای مشابهی بکنید برای انتشار رسمی بخشنامه، اعلامیه یا ... در مورد این داستان تا امکان شکایت به صورت رسمی تر فراهم بشه یا دستکم تکلیفمون برای تخلیه روشن بشه.

یک پرسش: مخابرات هم مثل بیشتر شرکتها در سرویسهای حجمی آپلود را جز حجم مصرفی حساب نمی کنه؟
اگر اینطور باشه چند تا تورنت دارم که تا وقتی مخابرات هستم سیدشون کنم. هم صواب داره هم یه کمکی به ترافیک مخابرات میشه!

• Like
Reactions: VTG

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
دیروز توی تالار گفتگوی مخابرات پیام گذاشتم:

تا امروز که منتشر نشده. پیشنهاد می کنم شما هم تقاضای مشابهی بکنید برای انتشار رسمی بخشنامه، اعلامیه یا ... در مورد این داستان تا امکان شکایت به صورت رسمی تر فراهم بشه یا دستکم تکلیفمون برای تخلیه روشن بشه.

یک پرسش: مخابرات هم مثل بیشتر شرکتها در سرویسهای حجمی آپلود را جز حجم مصرفی حساب نمی کنه؟
اگر اینطور باشه چند تا تورنت دارم که تا وقتی مخابرات هستم سیدشون کنم. هم صواب داره هم یه کمکی به ترافیک مخابرات میشه!
طول میکشه تا منتشر کنن و جواب بدن
احسنت بذارید سید بشه منم خودم GTA V گذاشتم سید بشه ملت استفاده کنن برای مخابرات هم خوبه

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام دوستان عزیز من خیلی وقت یه مشکلی با این مخابرات دارم اونم اینه که وقتی با گوشی به مودمم وصل میشم 2750u دلینک هستش سرعتم حیلی کمتر هستش ، مثلا من وقتی وایبر یا لاین یا واتس اپ و ... رو کامپیوتر نصب میکنم عکسا یا فیلما زود لود میشن ولی همون عکس تو گوشیم جون میکشه تا لود بشه (گوشیمم sony z3 البته با ایفون و اچ تی سی هم همینجوری کند ) موندم چرا اینجوری ایا باید دستکاری یا تنظیمات خاصی کنم مودم یا گوشیمو تا درست بشه . از اساتید محترم ممنون میشم اگه روش خاصی بلد هستن بهم کمک کن من اینترنتم 512 نامحدود هستش .

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
درود بر همه

وقتی با چند نفر از دوستان که سرویس نامحدود دارند درباره این موضوع منصفانه صحبت کردم باید بگم که خیلی از مردم خبر ندارند چون کسی پشت قبض را نگاه نمیکنه و فقط مبلغش را می بینند. برخی هم که براشون اهمییت نداره چون به سبک دهه 90 میلادی صفحه متنی می بینند یا درنهایت به شغل شریف لایک زنی اشتغال دارند و فرق گیگ را با مگ نمی دونند.

مصرف منصفانه تعریف دقیقی نداره ولی در قالب همون تعریفهای مبهم هم شیوه ای که مخابرات در پیش گرفته یعنی تعیین حجم و گرفتن پول اضافه برای حجم مازاد، سیاست مصرف منصفانه محسوب نمیشه بلکه تغییر اجباری سرویس نامحدود کاربر به حجمی و محدوده.

حواستون به این طرحها باشه. یکی از آشنایان سرویس حجمی داشت از یکی از همین طرحهای من درآوردی مخابرات و به خیال رایگان بودن شبها را اختصاص داده بود به دانلود. نخستین قبضش که اومد بالای 200 هزار بود و پس از اعتراض، مخابرات میگه که سرویس شما شبانه رایگان نداره و اون یک سرویس دیگر بوده...".

آدم نمیدونه بخنده یا به حال خودش گریه کنه! حتما اگر با سرویس 1مگ با دختر همسایه چت کنی بهتون کمک هزینه ازدواج اهدا میشه!

من معمولا اینجا رو چک میکنم
کد:
http://rasaneh.tct.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=847

راستی هنوز کسی جایی را برای کوچ احتمالی پیدا نکرده؟

من مخابرات سرویس حجمی داشتم حتی ساعات روزانه زیاد مصرف می‌کردم سرعتم رو محدود می‌کردن شما الان دنبال نامحدودید از مخابرات چه انتظاری دارید

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام دوستان عزیز من خیلی وقت یه مشکلی با این مخابرات دارم اونم اینه که وقتی با گوشی به مودمم وصل میشم 2750u دلینک هستش سرعتم حیلی کمتر هستش ، مثلا من وقتی وایبر یا لاین یا واتس اپ و ... رو کامپیوتر نصب میکنم عکسا یا فیلما زود لود میشن ولی همون عکس تو گوشیم جون میکشه تا لود بشه (گوشیمم sony z3 البته با ایفون و اچ تی سی هم همینجوری کند ) موندم چرا اینجوری ایا باید دستکاری یا تنظیمات خاصی کنم مودم یا گوشیمو تا درست بشه . از اساتید محترم ممنون میشم اگه روش خاصی بلد هستن بهم کمک کن من اینترنتم 512 نامحدود هستش .

اگه مشکلتون از عید نوروز به اینور شروع شده، مشکل از مودم و یا گوشی شما نیست، مشکل از زیرساخته با سیستم جدید فیلترینگشون. اگر مشکل قبل از عید داشتید، میتونه از مودم باشه، با یک مودم دیگه یا منزل دوستی آشنایی تست کنید ابتدا تا اطمینان حاصل کنید.

Collision

Registered User
لایک‌ها
7
من مخابرات سرویس حجمی داشتم حتی ساعات روزانه زیاد مصرف می‌کردم سرعتم رو محدود می‌کردن شما الان دنبال نامحدودید از مخابرات چه انتظاری دارید
سرعتت را محدود میکردند و شما هم بی تفاوت می نشستی تماشا می کردی!

من دنبال نامحدود نیستم بلکه 3 ساله دارم یا می شه گفت داشتم. اگر می بینی که مخابرات الان به جایی رسیده که مردم را بفرسته کربلا بواسطه پولهای پرداختی ماست. می تونی بپرسی تا ببینی هنگامی که مخابرات سهمی از بازار نداشت چه التماسی می کرد که مردم نامحدود بگیرند حتی به زور به کسی که 256 می خواست 2 مگ می داد تا هزینه هاش جبران بشه و سریعتر به سود برسه.

این جملات کلیشه ای مانند "اینجا ایرانه دیگه ..." "بابا چه توقعی داری..." چاره کار نیست. در چنین مواردی، گام نخست تلاش برای گرفتن حقه از راه اعتراض و شکایت; اگر نتیجه نداد تخلیه خط.
بهتره مانند دوستان اینجا و فرومهای دیگر هر کس اعتراض بکنه حتی اگر نتیجه بخش هم نباشه باز بهتر از بی تفاوتیه.

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سرعتت را محدود میکردند و شما هم بی تفاوت می نشستی تماشا می کردی!

من دنبال نامحدود نیستم بلکه 3 ساله دارم یا می شه گفت داشتم. اگر می بینی که مخابرات الان به جایی رسیده که مردم را بفرسته کربلا بواسطه پولهای پرداختی ماست. می تونی بپرسی تا ببینی هنگامی که مخابرات سهمی از بازار نداشت چه التماسی می کرد که مردم نامحدود بگیرند حتی به زور به کسی که 256 می خواست 2 مگ می داد تا هزینه هاش جبران بشه و سریعتر به سود برسه.

این جملات کلیشه ای مانند "اینجا ایرانه دیگه ..." "بابا چه توقعی داری..." چاره کار نیست. در چنین مواردی، گام نخست تلاش برای گرفتن حقه از راه اعتراض و شکایت; اگر نتیجه نداد تخلیه خط.
بهتره مانند دوستان اینجا و فرومهای دیگر هر کس اعتراض بکنه حتی اگر نتیجه بخش هم نباشه باز بهتر از بی تفاوتیه.
من حتی پیش رییس مرکز دیتای مخابرات هم رفتم وقتی تو چشام نگاه می‌کنه و دروغ می‌گه که ما اصن محدود نمی‌کنیم دیگه حرفی نمی‌مونه منم تخلیه‌ش کردم

دقیقا مصرفم از ۵۰ گیگ میگذشت سرعت رو محدود میکردن ، محدودیت هم تا سر ماه باقی بود

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
دو برابر ظرفیت اینترنت کل ایران را به عراق ترانزیت می‌کنیم!

شرکت زیرساخت در خبری اعلام کرد ترانزیت بین‌الملل را از ۷۵۰ ماژول ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه‌ای به ۲۳۵۰ ماژول ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه‌ای در مسیر عراق-ارمنستان و از طریق مسیر EPEG افزایش داده است.

به گزارش خبرآنلاین ترانزیت مذکور معادل ۳۶۴ گیگابیت بر ثانیه (شامل دیتا و Voice) است در حالی‌که ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور با افزایش ضربتی تا پایان ۱۳۹۳ به ۱۲۰۷ لینک و ماژول ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه‌ای رسیده است، یعنی ظرفیت پهنای باند ایران ۱۸۷ گیگابیت بر ثانیه رسیده است.

به‌طور خلاصه اینترنت ایران ۱۸۷ گیگابیت بر ثانیه است و ۳۶۴ گیگابیت، ظرفیت اینترنت عراق، که از طرف ایران صادر می‌شود!

لینک خبر زیرساخت
http://www.tic.ir/…/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B2%DB%8C%D8…

لینک خبر افزایش پهنای باند اینترنت کشور تا پایان ۱۳۹۳ به ۱۲۰۷ ماژول و لینک موسوم به STM1
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931227000228

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
"دو برابر ظرفیت اینترنت کل ایران را به عراق ترانزیت می‌کنیم!"
گهگاه آدم فکر میکنه مسئولین کشور عراقی و لبنانی هستن تا ایرانی
یارو یجور درباره ی عراق و لبنان و مردمانشون حرف میزنه انگار درباره ی سرزمین مادری و خواهر برادراش حرف میزنه

بالا