برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

با اينکه مخابرات و آي اس پي ها هر دو شون آخر کلاه بردارن ولي تا اونجايي که من اطلاع دارم پارس آن لاين داره خالي ميبنده. در ضمن اگه يه کمي هم فکر کنيم مي‌بينيم اگه همچين اتفاقي بيافته پارس آنلاين شرت مخابراتو ميکشه رو سرش و ازش شکايت مي‌کنه نه اينکه بگه اونا پهناي باندمونو کم کردن و ما هم از شما معذرت مي‌خواهيم
همين !!!!

absoonoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب انگار يه مرجع پيدا شد كه حق را به حق دار بده (البته تا ببينيم)
[email protected]
اين ايميل شوراي حل اختلاف انجمن شركت هاي اينترنتيه كه اعلام شده كاربران هر شكايتي از آي اس پي ها دارن به طور رسمي و در قالب شكايت مطرح كنند تا رسيدگي بشه .
از همه دوستاني كه به صورت جدي از خدمات پارس آف لاين شكايت دارند خواهشمندم كاملا رسمي و با ذكر دلايل محكم از قبيل اندازه گيري و ثبت سرعت توسط سايت هاي رسمي اندازه گيري سرعت اي دي اس ال و ارائه اون به همراه ايميل يك بار هم كه شده حق خودمان را بگيريم .
تو رو خدا جدي باشيد و به يك خيك دمبه بي غيرت تبديل نشيم .

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب انگار يه مرجع پيدا شد كه حق را به حق دار بده (البته تا ببينيم)
[email protected]
اين ايميل شوراي حل اختلاف انجمن شركت هاي اينترنتيه كه اعلام شده كاربران هر شكايتي از آي اس پي ها دارن به طور رسمي و در قالب شكايت مطرح كنند تا رسيدگي بشه .
از همه دوستاني كه به صورت جدي از خدمات پارس آف لاين شكايت دارند خواهشمندم كاملا رسمي و با ذكر دلايل محكم از قبيل اندازه گيري و ثبت سرعت توسط سايت هاي رسمي اندازه گيري سرعت اي دي اس ال و ارائه اون به همراه ايميل يك بار هم كه شده حق خودمان را بگيريم .
تو رو خدا جدي باشيد و به يك خيك دمبه بي غيرت تبديل نشيم .

بابا تو دلت خوشه شاهد روباه که دمش نميشه اصلا تو اين مملکت کودوم شکايت کارساز بوده که اين دوميش باشه ولي با همه اينها و اينکه دزدآلانمو پس دادم يه ميلي مي‌زنم ولي مطمئن باش فايده نداره

absoonoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تو دلت خوشه شاهد روباه که دمش نميشه اصلا تو اين مملکت کودوم شکايت کارساز بوده که اين دوميش باشه ولي با همه اينها و اينکه دزدآلانمو پس دادم يه ميلي مي‌زنم ولي مطمئن باش فايده نداره

قبول دارم . براي همين گفتم تا ببينيم . ولي همون دفعه هم كه به پارس آف لايني ها آدرس اينجا رو دادم كه نگاهي بيندازند ، طرف فورا زنگ زد به من و عذر خواهي و از اين جور حرف ها .پس حداقل فهميديم كه اين تاپيك خيلي موثر تر از هر غرغري بوده . پس شورايي ها هم حواسشون باشه ، چون حداقلش اينه كه ما هم طرفمون رو بشناسيم و ببينيم تو اين مملكت ريشه هاي زوال و فروپاشي تا كجا پيش رفته .

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
به جای اینکه وقت خودمون را هدر کنیم و الکی بحث کنیم بهتر عمل کنیم
من دیروز زنگ زدم پارس آنلاین هر چی از دهنم در اومد بهشون گفتم(البته مودبانه)
الان هم با شاتل قرارداد بستم فکر کنم 7-8 روز دیگه وصل بشه

موفق باشید

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121

موفق باشید

دوست عزیز بهترین کار رو کردید.

فقط این جور شرکت ها رو باید بایکوت کرد.

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

موفق باشید

ايول;)

hossein_pf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز رفتم نمایندگی پارس که پولمو پس بگیرم ، ولی طرف گفت که به پارس درخواست برای ارائه دوباره سرویس نامحدود دادن و مثل اینکه بهشون گفتن از ماه دیگه دوباره پکیج نامحدود اراده میشه.
البته من چندان چشمم آب نمیخوره ، ولی چون نیاز اساسی به سرویس نامحدود دارم ترجیحا صبر میکنم تا ببینم سرویس های نامحدود رو دوباره ارائه میدن یا نه.
اگر ارائه نشد دیگه واسه همیشه پارس آنلاین رو بی خیال میشم . :hmm:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
امروز زنگ زدم پشتیبانی زمان انتظار 19 دقیقه :blink::wacko: یکی نیست بگه عرضه ندارید سرویس خوب ارائه بدید به ملت بگید تکلیفشون بفهمن.

smaeel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امروز زنگ زدم پشتیبانی زمان انتظار 19 دقیقه :blink::wacko: یکی نیست بگه عرضه ندارید سرویس خوب ارائه بدید به ملت بگید تکلیفشون بفهمن.

پارس آنلاین هم به بقیه پیوست
با فعال شدن سرویس pppoe یعنی :
اعمال محدودیت دانلود
sharing یک خط بین n نفر
قطعی های مکرر
پشتیبانی آن هم سر کار گذاری یه نوار و یه سیستم که یا اشغال بزنه یا بگه شما نفر چندم و زمان انتظار شما فلان دقیقه یعنی چند دقیقه صبر کن بعدش قطع کن.بعدش هم به فرض 1 در 1000 وصل میشه چه پشتیبانی ارایه میدن.

مثل اینکه تو این سیستم همه چیز را باید شخصا تست کرد و به مزخرف بودن آن پی برد.
فقط عمر و سرمایه است که حیف میشود.
آسیاتک و پارس آنلاین را دیدم.
برم سراغ بقیه

خدا همه را عاقبت به خیر کند.

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي خوشحالم كه اين تجربيات رو در اختيار همه ميزارين .

alternative

Registered User
لایک‌ها
16

رکورد من 29 نفر بود خودم کف کردم البته این به خاطر کیفیت بالای خطوط است و چیز طبیعی است برای پارس آفلاین

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
پارس آنلاین هم به بقیه پیوست
با فعال شدن سرویس pppoe یعنی :
اعمال محدودیت دانلود
sharing یک خط بین n نفر
قطعی های مکرر
پشتیبانی آن هم سر کار گذاری یه نوار و یه سیستم که یا اشغال بزنه یا بگه شما نفر چندم و زمان انتظار شما فلان دقیقه یعنی چند دقیقه صبر کن بعدش قطع کن.بعدش هم به فرض 1 در 1000 وصل میشه چه پشتیبانی ارایه میدن.

مثل اینکه تو این سیستم همه چیز را باید شخصا تست کرد و به مزخرف بودن آن پی برد.
فقط عمر و سرمایه است که حیف میشود.
آسیاتک و پارس آنلاین را دیدم.
برم سراغ بقیه

خدا همه را عاقبت به خیر کند.

تا قبل از اینکه pppoe بشه راضی بودم اما از امروز وقتی با اون سیستم pppoe وصل میشم اصلا کیفیت با سیستم قبلی قابل مقایسه نیست...از پارس هم نا امید شدم! اگه بخواد سیستم کلا عوض بشه(فعلا هر دو سیستم فعاله) خیلی بعیده تمدید کنم!

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من امروز رفتم نمایندگی پارس که پولمو پس بگیرم ، ولی طرف گفت که به پارس درخواست برای ارائه دوباره سرویس نامحدود دادن و مثل اینکه بهشون گفتن از ماه دیگه دوباره پکیج نامحدود اراده میشه.
البته من چندان چشمم آب نمیخوره ، ولی چون نیاز اساسی به سرویس نامحدود دارم ترجیحا صبر میکنم تا ببینم سرویس های نامحدود رو دوباره ارائه میدن یا نه.
اگر ارائه نشد دیگه واسه همیشه پارس آنلاین رو بی خیال میشم . :hmm:

به نظر من از الان براي تعويض اقدام کن چون اگه تا اون موقع صبر کني فقط وقتتو تلف کردي من بعد از اين قضيه رفتم سپنتا گرفتم خيلي هم راضيم

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
یک سوال این پارس انلاین کیفیتش در تهران با مثلا بیرجند یکی هست؟
یعنی اونجا هم که یوزر کم دارن اینجوری میشه؟
منظورم ترافیکه؟
آیا پارس آنلاین محدودیت حجمی رو برداشته؟
واسه شهرستان ها هم؟

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یک سوال این پارس انلاین کیفیتش در تهران با مثلا بیرجند یکی هست؟
یعنی اونجا هم که یوزر کم دارن اینجوری میشه؟
منظورم ترافیکه؟
آیا پارس آنلاین محدودیت حجمی رو برداشته؟
واسه شهرستان ها هم؟

نه دادشم خدمات اين شرکتها منطقه به منطقه (هر مرکز مخابراتي)‌ فرق مي‌کنه چه برسه به شهر ولي پارس انلاين تازه داره محدويتشو اعمال مي‌کنه که اول از شهرستانها شروع کرده البته نميدونم شهر شما چطوره

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان پار س آنلاین به یوزر خانگی 512 میده ؟/ من بدجوری لنگ ش ام ؟ اگه میدده با چه شرایطی و چه مبلغی ؟

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا این قضیه ی PPPOE کانکشن چیه؟
یعنی همه باید از 7 مهر به بعد از این کانکشن واسه وصل شدن به نت استفاده کنن.
پس تکلیف کسانی که قبلاً سرویس نامحدود گرفتن چی میشه.
این کانکشن هم که خود به خود وصا نمیشه حتماً باید اول کانکشن اولی وصل باشه بعدش اینو کانکت کنیم.
درسته؟
کی اطلاعات دقیق راجع به این موضوع داره؟

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
این کانکشن هم که خود به خود وصا نمیشه حتماً باید اول کانکشن اولی وصل باشه بعدش اینو کانکت کنیم.
درسته؟

در مورد اینکه تکلیف کسایی که قبلا سرویس نامحدود داشتن نمیدونم اما در مورد اینکه اولی باید کانکت باشه تا بشه کانکت شد...
فعلا چون هر دو سرویس فعاله, شما میتونین هم با اولی کار کنین هم بعد از وصل شدن به اولی با pppoe connection وصل بشین.ولی احتمالا بعد از 7ام شما دیگه با این تظیمات کارت شبکه نمیتونین وصل بشین و به جاش باید توی قسمت Properties > General > TCP/IP Properties بجای انتخاب Obtain an IP Address Automatically , باید به صورت دستی آیپی وارد کنین تا فقط کارت شبکه رو به سیستم وصل کنین. تو این حالت دیگه بدون کانکشن به اینترنت دسترسی ندارین.
البته من در این مورد مطمئن نیستم اما چون قبلا از جاهای دیگه سرویس های اینطوری داشتم و اینطوری بوده اینو میگم

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درسته؟

متاسفانه به هرکي که سرويس نامحدود گرفته بوده (از جمله من و چند نفر ديگه) ميگن همينه که هست ميخاين بخاين نمي‌خاين نخاين. چون اونايي که اي دي اس ال دارن اکثرا نمي‌تونن قطعي 2 هفته‌اي رو تحمل کنن خيلي‌ها سرويشاشونو پس نمي‌دن و در حقيقت ميشه يه نوع ترفند کثيف براي جذب مشتري موقع بستن قرار داد يا يه جور گول زدن ملته

بالا