برگزیده های پرشین تولز

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
حتما نمیشه گفت سود داره
مثل بورس خودمون نوسان داره
این سایت رو می تونید نگاه کنید
http://finviz.com/
جناب حسینی بروکر مد نظر شما کدوم بروکر هست
درسته اما احتمال سود اوری سهام علی بابا خیلی بیشتر از احتمال شرکت تولید سبزی خوردن اردبیل هست 100% .

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
حتما نمیشه گفت سود داره
مثل بورس خودمون نوسان داره
این سایت رو می تونید نگاه کنید
http://finviz.com/?a=90262569
جناب حسینی بروکر مد نظر شما کدوم بروکر هست
اجازه بدهید اسم بروکر خاصی رو نبرم
در این سایت http://www.stockbrokers.com/ اسم بهترین بروکرها رو نوشته حتی در سایت finviz هم وجود داره
در مورد هر کدام که سرچ کنید به سایت هایی برخواهید خورد که کابران هر کدام از بروکرها نظرهای خودشون رو نوشته اند بعضا در بعضی سایت ها هر کدام از بروکرها نماینده یا ای بی دارند که به سوالات پاسخ میدهد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اجازه بدهید اسم بروکر خاصی رو نبرم
در این سایت http://www.stockbrokers.com/ اسم بهترین بروکرها رو نوشته حتی در سایت finviz هم وجود داره
در مورد هر کدام که سرچ کنید به سایت هایی برخواهید خورد که کابران هر کدام از بروکرها نظرهای خودشون رو نوشته اند بعضا در بعضی سایت ها هر کدام از بروکرها نماینده یا ای بی دارند که به سوالات پاسخ میدهد
ممنون
البته فکر نکنم با ایران کار کنن
فکر می کنم این بروکرهای روسی برای ما بهتر باشن به جهت سابقه

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
ممنون
البته فکر نکنم با ایران کار کنن
فکر می کنم این بروکرهای روسی برای ما بهتر باشن به جهت سابقه
بله همونطور که گفتید خیلی از بروکرها با ایران به دلیل تحریم کار نمی کنند
روسی بد نیست اما بعضی از بروکرهای انگلیسی به اسم کشورهای دیگه شما رو ثبت نام میکنند اعتبارشون هم بد نیست اما در سطح عالی نیست

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بله همونطور که گفتید خیلی از بروکرها با ایران به دلیل تحریم کار نمی کنند
روسی بد نیست اما بعضی از بروکرهای انگلیسی به اسم کشورهای دیگه شما رو ثبت نام میکنند اعتبارشون هم بد نیست اما در سطح عالی نیست
بله منتها فرضا اگر مشکلی پیش بیاد رسما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم
امکان داره بروکرهایی انگلیسی که گفتید رو برام بفرستید

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
بله منتها فرضا اگر مشکلی پیش بیاد رسما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم
امکان داره بروکرهایی انگلیسی که گفتید رو برام بفرستید
اگر بروکری انتخاب کنیم که با ایران مشکلی نداشته باشه باز هم در صورت مشکل زیاد دستمون به جایی نمیرسه
یکی از دوستام با بروکر انگلیسی کار میکرد و راضی بود هرچی تماس میگیرم گوشی برنمیداره درصورتی که پاسخ بده اسم بروکر رو براتون ارسال میکنم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اگر بروکری انتخاب کنیم که با ایران مشکلی نداشته باشه باز هم در صورت مشکل زیاد دستمون به جایی نمیرسه
یکی از دوستام با بروکر انگلیسی کار میکرد و راضی بود هرچی تماس میگیرم گوشی برنمیداره درصورتی که پاسخ بده اسم بروکر رو براتون ارسال میکنم
متاسفانه دو طرفه در تحریم هستیم !
بین انگلیسی ها بروکر hymarkets جز بروکرهایی هست که مشتری ایرانی قبول میکنه و اعتبار خوبی هم داره
در شرایطی که قبرسی ها با ایران مشکل دارن دیگه از انگلیسی ها نمیشه توقعی داشت
ممنون

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
شاخص بورس های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس امروز به شدت سقوط کرد.
شاخص بورس عربستان سعودی که شدیدترین سقوط را تجربه کرد امروز با بیش از شش درصد کاهش به کمتر از هشت هزار و پانصد واحد رسید.
بورس دبی امارات هم با بیش از شش و نیم درصد کاهش به چهار هزار و صد و نود و دو واحد رسید.
شاخص بورس مسقط امروز با بیش از پنج و نیم درصد کاهش در شش هزار و پانصد و هشتاد و هفت واحد بسته شد.
شاخص بورس دوحه قطر هم امروز حدود چهار و نیم درصد کاهش داشت و به دوازده هزار و هفتصد و چهل واحد رسید.
سهامداران بورس کویت هم امروز با کاهش دو هشت دهم درصدی شاخص این بورس روبرو شدند. شاخص بورس بحرین هم امروز کاهش داشت.
کاهش بهای نفت علت اصلی سقوط شاخص بورس های کشورهای عربی است. در پی تصمیم اوپک برای حفظ سقف تولید نفت، بهای نفت در بازارهای جهانی در معاملات دو روز پنج شنبه و جمعه ده درصد کاهش داشت.
شاخص بورس عربستان در سه ماه گذشته در مجموع حدود نوزده درصد کاهش داشته است

meysamtn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شنیدم بانکی و دارویی ها خوب هستن.
نظر شما چیه؟

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
این هم از عملکرد بورس ایران در روز یکشنبه ( معروف به یکشنبه های سیاه )

مشاهده پیوست 714795

مشاهده پیوست 714796

سلام
جناب حسینی
این نمودار ها را از برنامه خاصی کرفتید یا شخصی طراحی کردید ازبرنامه ره اورد نوین که نیست؟
ممنون میشوم تو خصوصی یا همینجا بگید
ممنون از شما

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
جریان این امتیاز تسهیلات بانک مسکن چیه؟ چطور میشه خرید و چطور میشه فروخت؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام
جناب حسینی
این نمودار ها را از برنامه خاصی کرفتید یا شخصی طراحی کردید ازبرنامه ره اورد نوین که نیست؟
ممنون میشوم تو خصوصی یا همینجا بگید
ممنون از شما
این اطلاعات رو معمولا سایت های تحلیل بورس در اختیار عموم قرار میدهند
اما این نمودار توسط یکی از کارگزاری های بورس ایران تهیه شده
برای اینکه تبلیغ نشود و سوء برداشتی نشه اگر خواستید در خصوصی خدمتتون عرض میکنم
جریان این امتیاز تسهیلات بانک مسکن چیه؟ چطور میشه خرید و چطور میشه فروخت؟
این اوراق توسط بانک مسکن منتشر میشه حساب سپرده ممتاز
هر ورقه معادل پانصد هزار تومان که 15 هر ماه منتشر و ابتدای ماه بعد قابل معامله در فرابورس هست مدت اعتبار این اوراق دو سال ( که در شرایط خاص ممکنه توسط بانک دو دوره 6 ماهه تمدید بشه )
اگر زمان اوراق به ایان برسه و شما از این امتیاز استفاده نکنید نماد معاملاتی ان متوقف و وجه پرداختی شما به شما باز نخواهم گشت
این اوراق از زمان خرید تا مدت دو ماه قابل خرید و فروش نمی باشند مگر اینکه 4 ماه به زمان پایان انقضاء ان باقی مانده باشد
اگر بخواهید وام خرید خانه و یا تعمیر از بانک مسکن بگیرید تشریف ببرید یکی از شعب بانک مسکن دقیق و کامل شما رو راهنمائی خواهند کرد

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من میخوام بورس به عنوان شغل انتخاب کنم آیا میشه مثل یه شغل روش حساب کرد با 10 میلیون سرمایه گذاری در بورس در بهترین حالت به طور معمول چقدر میشه در ماه سود کرد؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
من میخوام بورس به عنوان شغل انتخاب کنم آیا میشه مثل یه شغل روش حساب کرد با 10 میلیون سرمایه گذاری در بورس در بهترین حالت به طور معمول چقدر میشه در ماه سود کرد؟
بورس هیچ حساب کتابی نداره .افرادی هم که بورس را شغل انتخاب می کنند در کنارش کار آموزش و تدریس هم دارند و از همه مهمتر افرادی که بورس شغلشونه در واقع سرمایه گذاری اقتصادی می کنند و دائما روی بازارها سویچ می کنند یک روز طلا یک روز ملک یک روز دلار و..........
به نظر من بورس اگر شغل هم باشه شغل خوبی نیست بهتره بورس در کنار شغلهای دیگه باشه مثلا خیلی طلا فروشها و صرافها در کنار کارشون بورس هم زیر نظر دارند

Last edited:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دوستانی که قصد ورود به بورس رو دارند سعی کنید بدون تحقیق و بررسی کامل وارد سهمی نشوید
اگر روند بازار ارز و بورس به همین شکل پیش برود احتمال اینکه وارد کانال 60 هزار واحد شویم وجود دارد
فرض بر اینکه وارد کانال 60 هزار بشویم صف های فروش سنگین و هیجانی رو شاهد خواهیم بود

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
به نظرتون سهام پدیده بخرم الان خوبه؟

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
مثلا چه خبری لینک میدی؟
سهام پدیده رو بخرم 60 روز بعد میفروشمش

بالا