برگزیده های پرشین تولز

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام
من کاری به سایت سیگنال ندارم فقط یک سوال میپرسم ( هرچند که سوال های فراوانی برای این سایت های سیگنال وجود داره )
شما که میتوانید سود تضمینی کنید چرا برا خودتون دردسر درست میکنید
یعنی سود سیگنال فروختن اینقدر زیاد هست که به دردسرش می ارزد ؟

من تو حوزه سیگنال فروختن ادم های زیادی دیدم نمیخواهم بگویم همه اما اکثرشون شکست خورده های بازار هستند چرا ؟ چون هنوز متوجه نشدن هیچ قطعیتی در بازار وجود نداره
یه نمونش تو همین قسمت سایت بود که قول سود 90 درصد داده بود
اخه کدوم عقل سلیمی باور میکنه کسی که میتونه سیگنال های 90% بگیره بیا برا 4 یا 5 درصد ما برنامه ریزی کنه
اگر کسی میتونست 90 که خیلی رویایی هست 10% تضمینی بگیره که نیاز به سیگنال نداره
هیچ شناختی از سایتی که معرفی کردید ندارم شاید ادم بسیار حرفه ای هم باشه اما شخصا هیچ وقت سیگنال فروختن رو قبول نداشتم و ندارم

موضوع اصلا چیز دیگه ای هست
اول اینکه من داشتم در مورد سایتهایی که اشتراک فروش سیگنال دارند تحقیق میکردم
مثلا یه سایتی مثل بورس 24 اشتراک ماهانه اش 300 هزار تومن هست
شما حساب کن ماهی 1000 تا هم اشتراک بگیرن چه درامدی میشه کاری به موفقیت امیز بودن یا نبودن سیگنال ندارم
در مورد این سایت که گذاشتم هم فقط گفتم برام جالب هست که دیدم بعضی ها چقدر راحت حاضر میشن
سرمایه شون برای این کارها به افراد بدن
خیلی ادمها مثل پیرزن پیرمرد ها در بورس هستند که هنوز برای سهم خریدن به کارگزاریها میرن و اونجا
از بقیه میپرسن چه سهمی رو بخریم
نیت فقط بررسی و تحقیق بود

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
شما حساب کن ماهی 1000 تا هم اشتراک بگیرن چه درامدی میشه کاری به موفقیت امیز بودن یا نبودن سیگنال ندارم
در مورد این سایت که گذاشتم هم فقط گفتم برام جالب هست که دیدم بعضی ها چقدر راحت حاضر میشن
خیلی ادمها مثل پیرزن پیرمرد ها در بورس هستند که هنوز برای سهم خریدن به کارگزاریها میرن و اونجا
مالباخته هایی که از این سایتای فروش سیگنال
سیگنال گرفتن در صورتی که قوانین سایت بورس اورا بهادار رو مطالعه کنند میفهمن که سایتها یا شرکتهایی که بدون گرفتن مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار به مردم مشاوره و یا سیگنال میدن در صورتی که منجر به ضرر شخص ثالثی بشه موظف به پرداخت مبلغ ضرر مالباخته میشن و جرایم دیگری غیر از ضرر مالباخته
دوستانی هم که به فکر راه اندازی این نوع سایتها هستند باید قبل از هر چیزی برن سراغ گرفتن مجوز

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
چه نوع تحقیقی میخواهی تا پروندشون رو براتون بریزم رو دایره :D
شما میگی پیر مرد پر زن ، افراد جوانی رو دیدم که به کارگزاری مراجعه کرده بودند و میگفتند سهمم رو نمیتونم بفروشم بدبخت شدم تو رو خدا چیکار کنم و . . .
بعد از اینکه پیگیری میکنن متوجه میشن سهم برا مجمع فوق العاده و تقسیم سود بسته شده
طرف بهش میگین سهام جایزه گیرت اومده میگه باید چقدر بریزم حساب ، میگن سود بهت تعلق گرفته میگه نه بدبخت شدم تا چند روز پیش سهم 1000 تومن قیمت داشت الان شده 500 تومن
تا زمانی که چنین افرادی وارد بورس بشن اینطور سایت ها هستن و از جهل و نا اگاهی این افراد استفاده میکنند
من با این افراد زیاد برخورد کردم استدلالشون اغلب اینکه مثلا من 100 میلیون میزارم تو بورس این سایت هم تضمین سیگنال 90% سود داده سر ماه میشه مثلا 10 میلیون بعد از این مقدار 300 تومنش رو میدم سایت
این که پولی نیست در حالی که من میلیون ها تومن بدست میارم
ولی زهی خیال باطل که همیشه اینطور نخواهد بود این سایت ها اگر کاری بلد بودن دنبال استفاده از جهل دیگران نبودند

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان یکی از دوستان بنده تو بورسه و اتفاقا اسمش تو لیست مدیران برتر ایران هستش و اومده بود دیشب پبشم و میگفت بهش میگن چی بخره و چی نخره که ضرر نکنه , همچین چیزی ممکنه ؟ البته فرد عادی نیست این دوستمونا یک مقدار خرش زیادی بیش از حد میره.....خلاصه خواستم بپرسم واقعا ممکنه این کار ؟
مثلا آشنا داشته باشی و اونا بدونن چی به چیه ؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
دوستان یکی از دوستان بنده تو بورسه و اتفاقا اسمش تو لیست مدیران برتر ایران هستش و اومده بود دیشب پبشم و میگفت بهش میگن چی بخره و چی نخره که ضرر نکنه , همچین چیزی ممکنه ؟ البته فرد عادی نیست این دوستمونا یک مقدار خرش زیادی بیش از حد میره.....خلاصه خواستم بپرسم واقعا ممکنه این کار ؟
:general205:

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان هر تعداد سهام پدیده بخواید من دارم چه حضوری چه غیر حضوری در خدمتم 09634230024

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
دوستان هر تعداد سهام پدیده بخواید من دارم چه حضوری چه غیر حضوری در خدمتم 09634230024
شوما تا دیروز خریدار بودی امروز شودی فروشنده؟ o_O یعنی وضع این قدر خرابه >؟ :general505:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
شما یا ایرانی نیستی یا اصلا توی این مملکت زندگی نمیکنی؟؟؟اگر از این خبرا توی ایران نبود که عده ای یک شبه ثروتمند و بقول شما مدیر برتر نمیشدن؟؟؟حتما بنظر شما فقط با سعی و تلاش و بدون ضابطه و باندبازی شدند مدیر برتر!!!!اگه این کارا ممکن نبود اینجا اسمش ایران نبود

milaod

Registered User
لایک‌ها
5
از قدیم گفتن سوزه ... از درده دندون بدتره:general306:
وضع خوبه که منیکه چند روز پیش گرفتم میخوام الان بدم میدونی چرا چون سهامش هر روز میره بالا:general601:

persianm

Registered User
لایک‌ها
199

بله که ممکنه و خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکنید توی بورس ایران اتفاق میفته
بر فرض مثال اگه یه شرکتی تعدیل مثبت داشته باشه و قبل از بسته شدن نماد، عده‌ای از این تعدیل باخبر بشن تا خرخره خرید میکنن و بعد از بازشدن نماد، سهمشون رو با سود کلان میفروشن

این فقط یه نمونه ساده هست

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
شوما تا دیروز خریدار بودی امروز شودی فروشنده؟ o_O یعنی وضع این قدر خرابه >؟ :general505:
اتفاقاً روزی 10-15 داره میره روش در عجبم چرا باید کسی بفروشه مگر پول لازم باشه
البته خود شرکت شنیدم میخره اما پولو 2 ماه بعد میده کسی اطلاع داره نحوه فروش سهام پدیده چطوریه و چقدر طول میکشه؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
بله همچین چیزی امکان پذیره و اسمش رانتامنتال هست

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
این شبندر کی انشالا مجاز می شه؟ :D

xms

Registered User
لایک‌ها
387

در جلسه اخیر تصویب شد
موافقت کمیته فقهی با انتشار و معامله اوراق گواهی ظرفیت
کمیته تخصصی فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسات اخیر خود با انتشار و معامله اوراق گواهی ظرفیت موافقت کرد.

13920208000511_PhotoA.jpg

• به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سنا، در دو جلسه اخیر کمیته فقهی سازمان بورس که در محل این سازمان برگزار شد، موضوع انتشار و معامله اوراق گواهی ظرفیت و ساختار آن در دستور کار خود قرار گرفت.

گواهی ظرفیت، سندی است قابلِ مبادله، که با اجازۀ وزارت نیرو مبتنی بر ایجاد ظرفیتِ نیروگاهیِ قابلِ اتکاءِ جدید و یا کاهشِ قدرتِ قراردادیِ مشترکین موجود صادر می‌شود. واحد گواهی ظرفیت کیلووات است که معرفِ «تعهدِ تدارکِ یک کیلووات ظرفیت مطمئن نیروگاهی به‌مدت نامحدود» است.

واگذاری اشتراک جدید و یا افزایش قدرت قراردادی مشترکین مستلزم ارائه میزانِ متناسبی از گواهی ظرفیت است. همچنین بازار ظرفیت، بازار متمرکز خرید و فروش گواهی ظرفیت است که توسط بورس انرژی (و قبل از تاسیس آن توسط مدیریت شبکه برق ایران) اداره می شود.

متقاضیان برقراری انشعاب متناسب با میزان قدرت درخواستی، گواهی ظرفیت از بازار (بورس) تهیه و به شرکت توزیع (برق منطقه‌ای) تحویل می نمایند و بدین ترتیب از پرداخت هزینه‌های عمومی برقراری انشعاب معاف خواهند بود و صرفاً هزینه نیرو رسانی را پرداخت خواهند کرد.

نگاهی به انواع اوراق گواهی ظرفیت

1. گواهی ظرفیت آتی: اوراق بهاداری است که معرفِ تعهدِ تدارکِ ظرفیت و برقراری انشعاب در زمان مشخصی در آینده است.

عرضه کنندگان گواهی ظرفیت در این بازار : نیروگاه متعهد تأمین ظرفیت در سر رسید و سرمایه گذاران

متقاضیان گواهی ظرفیت در این بازار: متقاضیان برقراری انشعاب در سررسید و سرمایه گذاران

2. گواهی ظرفیت سررسید شده (روز): اوراق بهاداری است که معرفِ تعهدِ تدارکِ ظرفیت و برقراری انشعاب در زمان حال می باشد.

عرضه کنندگان گواهی ظرفیت سررسید شده : متقاضیان کاهش قدرت قراردادی (دارندگان گواهی ظرفیت مازاد)، دارندگان گواهی ظرفیت سررسید شده که قصد اعمال ندارند، شرکت توانیر به نیابت از نیروگاههای دارای قرارداد تضمینی فروش برق و سرمایه گذاران

متقاضیان گواهی ظرفیت در این بازار: مصرف کنندگان نهایی (متقاضیان برقراری انشعاب )، نیروگاه های صادرکننده گواهی ظرفیت در بازار سلف که اوراق آنان سررسید شده، ولی ظرفیت آن ایجاد نشده است، نیروگاههای مواجه با افت ظرفیت و سرمایه گذاران

بر اساس این گزارش، کمیته فقهی در نهایت نظر خود را در مورد انتشار و معامله اوراق گواهی ظرفیت به این شرح اعلام کرد:

1. گواهی ظرفیت، سند حق استفاده از ظرفیت معین تولید نیروگاهی برق است که توسط وزارت نیرو یا نیروگاه‌های غیر دولتی منتشر می‌شود و معامله آن در واقع معامله مترتب بر این حق است.

2. واگذاری گواهی ظرفیت حال ( قابل وصل در زمان حال) توسط نیروگاه‌ها یا وزارت نیرو از باب بیع یا صلح حق صحیح است.

3. واگذاری گواهی ظرفیت آینده (قابل وصل در زمان آینده) توسط نیروگاه‌های موجود یا در حال تأسیس یا وزارت نیرو از باب بیع سلف یا صلح حق صحیح است.

4. واگذاری گواهی ظرفیت سررسید شده توسط دارندگان آن از باب بیع یا صلح حق صحیح است.

5. واگذاری گواهی ظرفیت آینده توسط دارندگان آن از باب بیع سلف موازی یا صلح حق صحیح است.

6. تضمین وزارت نیرو نسبت به برقراری انشعاب مطابق گواهی های ظرفیت فروخته شده توسط نیروگاه‌ها از باب عقد ضمان صحیح است.

انتهای پیام/ب

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام
دوستان برای گرفتن کد بورسی و معاملات آنلاین باید به کارگذاری برم؟ شهر ما یک کارگذاری بانک صادرات بیشتر نداره! چقدر زمان میبره کد بورسی بگیرم و بتونم سهام خرید و فروش کنم؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
با سلام
دوستان برای گرفتن کد بورسی و معاملات آنلاین باید به کارگذاری برم؟ شهر ما یک کارگذاری بانک صادرات بیشتر نداره! چقدر زمان میبره کد بورسی بگیرم و بتونم سهام خرید و فروش کنم؟
سلام
بله باید به کارگزاری مراجعه کنید
نباید بیش از دو سه روز کاری طول بکشه

بالا