برگزیده های پرشین تولز

تجربه ی من با سامورایی!! TOSHIBA G900 PORTEGE٠

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از لطف همه دوستان:blush:

حامد جان ابعاد و حمل و نقلش چطوره ؟
مي دوني كه بزرگترين مشكل اين PPC ها اكثرا اندازه هاشونه! غير قابل تحمل :( حتما يك كيف اضافه بايد داشته باشي ! شايد تنها چيزي كه من رو به اين زودي ها به سمت تعويض 3300 نمي بره اينه كه يكي از كوچيكترين ( در عين حال صفحه 2.8 و ... رو حفط كرده ها !!‌) و سبكترين PPC هاست ! يعني باهاش خيلي راحتم ! اين چطور ؟ مشكل نمي ده ؟

خوب،عماد جواب داد بهتون.کلاٌ من که تا حالا 3 تا ppc کیبرد دار داشتم،علیرغم ضخامت بیشترشون نسبت به گوشی های بدون کیبرد،مشکل خاصی تو حمل و نقل نداشتم،چون همیشه میذارم جیب پشت شلوار جین:cool:
البته اگه توشیبا در دادن کیف خساست نمیکرد بهتر بود،کیف هایی هم که براش طراحی کردند تا به حال،همه حجیمیند و باید تو دست گرفتشون یا به کمر بست (که جواده;)).من یه کیف کم حجم دارم سفارش میدم که بشه تو جیب هم گذاشتش،آماده شد عکسشو میذارم.
در مورد وزن هم همونطور که تو ریویو گفتم یه خورده زیاده اما نه نسبت به هیکلش!!

این تاپیک تجربه ی من ( آقا حامد ) از سامورایی هست نه سایت های معتبر !!! بهتر بود همون تاپیک میموند و اینجا فقط ریویوی آقا حامد میموند !

این یه جور بی احترامیه !

اولاٌ ممنون از حساسیتت،داش پارسا.اما اشکالی نداره،چون پست های من صفحه اول هستن و اگه کسی بخواد میتونه با خوندنشون به یه جمع بندی نسبی برسه،هدف منم همین بوده.
از حسین 505 هم ممنونم بابت زحمت پست هاش.:)

راستی،من الان که نگاه میکردم دیدم بعضی از عکس ها باز نمیشه:(اگه یه سایت خوب واسه آپلود عکس میشناسید لطفاٌ بگید که اونجا آپ کنم.

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عکس از قسمت پشتی در باتری و دکمه اینترنت اکسپلورر به ریویو اضافه شد.

بالا