برگزیده های پرشین تولز

دزد جدید فروم را معرفی میکنم کاربر World_life (( گیرت میارم دزد کثیف!!!))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ps34

Registered User
لایک‌ها
30
بنده هستم که 1 میلیون تومان
کاربر
stryk3r فکر کنم 105تومان
و فکر کنم یه چند نفر دیگر بنده به همون کاربر word_ life حرف زدم که میگن کار من نبوده و بهشون گفتم شبنه اول وقت از طریق پلیس جرائم اینترنتی یا همون پلیس فتا شکایت خواهم کرد و همه مدارک مورد نیاز رو هم خواهم برد حالا میخواد کار ایشون باشه یا نباشه الان اگر اطلاعات از اون کسی که کلاه برداری کرده مشخص چه بشه چه نشه چه ایشون کاره ای باشه یا نباشه مضنون اول این ماجرا ایشون هستش دیگه بقیشو میسپارم به قانون تا اونجایی هم که میتونم تلاش میکنم تا اینو ثابت کنم ببینم کی پشت این قضیه هستش حالا اگر شده 1 تومنم خرج کنم میکنم تا اینو بفهمم.

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Man shomare telphone dayemimam dadam zang bezanan ye juri moshkelo hal konim,vali ishun joz fohsh kare digei nemikonan.

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Na unike fagat fosh mide

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
بنده هستم که 1 میلیون تومان
کاربر
stryk3r فکر کنم 105تومان
و فکر کنم یه چند نفر دیگر بنده به همون کاربر word_ life حرف زدم که میگن کار من نبوده و بهشون گفتم شبنه اول وقت از طریق پلیس جرائم اینترنتی یا همون پلیس فتا شکایت خواهم کرد و همه مدارک مورد نیاز رو هم خواهم برد حالا میخواد کار ایشون باشه یا نباشه الان اگر اطلاعات از اون کسی که کلاه برداری کرده مشخص چه بشه چه نشه چه ایشون کاره ای باشه یا نباشه مضنون اول این ماجرا ایشون هستش دیگه بقیشو میسپارم به قانون تا اونجایی هم که میتونم تلاش میکنم تا اینو ثابت کنم ببینم کی پشت این قضیه هستش حالا اگر شده 1 تومنم خرج کنم میکنم تا اینو بفهمم.

یعنی شما می گید با همین بنده خدا که الان میگه بی گناهم و اکانتم هک شده، قبل از واریز وجه دقیقا با همین اقا صحبت کردید ؟ یعنی الان باهاش حرف زدید با همین شماره 0914 که داده، ایا این صدا همون صدا دزده هست یا فرق داره ؟!
ان اقای استرایکر هم قبلا باهاش حرف زده یا نه ؟ زنگ بزن ببین صداشون فرق داره یا نه ؟!
ماجرای عجیبی هست، من که حسابی ترسیدم، و حتی با یوزر امتیاز بالا هرگز اول پول نخواهم فرستاد، بدون معامله حضوری واقعا ریسک داره، انم شهرستانی باشه که دیگه بدتر چون واقعا دسترسی بهش مشکل هست.

ps34

Registered User
لایک‌ها
30
یعنی شما می گید با همین بنده خدا که الان میگه بی گناهم و اکانتم هک شده، قبل از واریز وجه دقیقا با همین اقا صحبت کردید ؟ یعنی الان باهاش حرف زدید با همین شماره 0914 که داده، ایا این صدا همون صدا دزده هست یا فرق داره ؟!
ان اقای استرایکر هم قبلا باهاش حرف زده یا نه ؟ زنگ بزن ببین صداشون فرق داره یا نه ؟!
ماجرای عجیبی هست، من که حسابی ترسیدم، و حتی با یوزر امتیاز بالا هرگز اول پول نخواهم فرستاد، بدون معامله حضوری واقعا ریسک داره، انم شهرستانی باشه که دیگه بدتر چون واقعا دسترسی بهش مشکل هست.
نه صداشون با هم فرق داشت و با 0936******* تماس گرفت شماره کارتشم با یه اسم دیگس الان دوتا شماره همراه با سه تا کارت داریم که یکی برای این اقاس که مدعی که کار ایشون نبوده و دوتاش اون اقای دیروزی به ما داده که هر کدوم با اسم فامیل مختلف هستش اون شماره 0936 هم من از اون دیروزی گرفتم

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Ishun migan shayad man chan ta hamkar vase in kar dashtam ke bashun in hame dozdi kardam.hameye ettelaatamo beshun dadam,age kar be police keshide she che behtar,gabele esbate.vali dge in hame fohsho fohsh kari ...

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
In shomare karto man khodam betun dadam ke hich puli besh variz nashode.man hadde aksare hamkarimo kardam,bagiash ba khoda

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
به نظر
نه صداشون با هم فرق داشت و با 0936******* تماس گرفت شماره کارتشم با یه اسم دیگس الان دوتا شماره همراه با سه تا کارت داریم که یکی برای این اقاس که مدعی که کار ایشون نبوده و دوتاش اون اقای دیروزی به ما داده که هر کدوم با اسم فامیل مختلف هستش اون شماره 0936 هم من از اون دیروزی گرفتم
به نظر من شما باید به صاحب ان کارت که 1 میلیون تومن واریز کردید شکایت کنید، و مدعی بشید که کسی کلاه برداری کرده ازتون و خواسته به این کارت پول بریزید، و بگید ممکنه حتی دزد اصلی صاحب خود همین کارت باشه، تا مجوز بدن برای بانک که مشخصات و ادرس صاحب حساب رو بدن، انوقت شما میتونید از طریق ان حساب و صاحبش به دزد اصلی برسید، چون پول رفته به ان حساب بعد از ان حساب برداشت شده، حالا از طریق صاحب حساب یا جور دیگر. و 100 درصد صاحب ان حساب یا دزد اصلی هست و یا همکارش هست، و یا حتی ممکنه کارتش دزدیده شده باشه و دزده با کارتش داره سواستفاده میکنه، که کار رو خراب میکنه.
عکس از واریزتون پرینت بگیرید و برای پلیس ببرید با تمام گفت و گو ها پرینت بگیرید

اخه دوست من شما چرا برای خرید چنین کنسولی رو، 1 میلیون تو هوا به یک شهرستانی میفرستید ؟ باید صبر میکردید یک تهرانی پیدا میکردید و حضوری می رفتی ازش خرید میکردید، حالا نامید نشو، انشالله درست میشه.

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Manam dagigan hamino mikhastan beshun begam,migan bayad moshakhasate shomaram bedam.s

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوستان عزیز این روش کلاه برداری خیلی وقته که داره قربانی میگیره!
حتی اون شماره حساب هایی که بهشون واریز داشتید هم 99% کلاه بردار نیستن
داستان به این صورت هست که یک نفر رفته با شخصی معامله کنه شماره حسابش رو گرفته که واریز کنه، همون شماره حساب رو به شما داده شما واریز کردی
بعد به صاحب حساب گفته که پول واریز شد به این صورت با پول شما از فروشنده جنس خریده
تنها راه اینه که سریعا از شماره حساب ها شکایت کنید

ps34

Registered User
لایک‌ها
30
داستان به این صورت هست که یک نفر رفته با شخصی معامله کنه شماره حسابش رو گرفته که واریز کنه، همون شماره حساب رو به شما داده شما واریز کردی
بعد به صاحب حساب گفته که پول واریز شد به این صورت با پول شما از فروشنده جنس خریده
اطاعت صاحب حساب همین جوری مگه میدن؟

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Akhe in ba profile man in karo karde.akhe nafahme madar be khataye bi hame chiz chera mardomo be dardesar mindazi akhe?pule mardomo khordi unam ba profile yeki dge?khoda azat nagzare

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Shekayat konin ettelaate sahebe hesabo betun midan

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66

اگر احتمال این هم میره پس باید مدیران ابن سایت یک همکاری کنند که تو ساعتهایی که اگر واقعا اکانت ایشون هک شده بوده طبق گفته خودشون، ببینند ایا با این ای پی اکانت دیگر هم داشته و در ان زمانها ایا با کسان دیگر هم معامله داشته و تو گفتگو ها ایا قرار بوده به کسی پول واریز کنه یا نه، ایا از کسی با ان ای پی شماره کارت دریافت شده بوده و قرار بوده پول واریز کنه تو گفتگوهای ان ای پی، و ایا ان شماره کارت با ان شماره کارتی که این بابا 1 تومن پول ریخته میخونه یا نه ... چقدر دردسر داره به خدا، بنده خدا ان بیچاره که جنس به ان دزده فروخته و حالا هم جنسش رفته و حالا پول دزدی هم امده به حسابش که روحش خبر نداره از این ماجرا،
البته ممکنه که تو سایت و یا انجمن دیگر قرار بوده به کارتی پول واریز کنه که کار رو خراب می کنه

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
لطفا مدیریت سایت یک بررسی بکنه آی پی هارو و اینجا جواب بده.از شکایت و اینا بگذریم،این توهین ها جاش اینجا نیست.

hadi kabi

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان ظاهرا ایشون دزد هستن
متن پخ رو واسه من فرستاد فهمید بنده دنبال ps4 هستم

سلام داداش اگه ps4 میخوای من 1دونه در حد اکبند دارم با بازی کیلزون بهتون 1400 میدم

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Tamame p.kh hayi ke gabl az 2:30 dishab ta 3 4 ruz gabl ferestade shode male man nis
Az profile man be hodude 20 nafar p.kh dade ke felan jenso daram

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Az modira ham ke hishki nis ye rahe hali bede

hadi kabi

Registered User
لایک‌ها
15
اگه شما راست میگید چرا زود اطلاع ندادین !!!!!!!!
معلومه شما حرفیی هستین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا