برگزیده های پرشین تولز

دزد جدید فروم را معرفی میکنم کاربر World_life (( گیرت میارم دزد کثیف!!!))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
من خودم شنبه ميرم شكايت ميكنم ببينم جي ميشه ديكه.وقتي هيجكدوم از شماره ها،شماره كارتا،آي بي و ...هيج ارتباطي به من نداره ديكه فك نكنم كناهكار تلقي بشم

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
من خودم شنبه ميرم شكايت ميكنم ببينم جي ميشه ديكه.وقتي هيجكدوم از شماره ها،شماره كارتا،آي بي و ...هيج ارتباطي به من نداره ديكه فك نكنم كناهكار تلقي بشم

فکر نکنم بتونی تو شکایت کنی اول، چون که تو که از کسی شاکی نیستی، از تو شاکی هستند دیگران، البته شاید دوستان بهتر بدونند،
به نظرم باید اول انها شکایت کنند بعد اگر پای تو وسط کشید انوقت از خودت دفاع کنی و مدارک و دلایل بیاری، نه پلیس فتا تو رو میشناسه و نه حسابی از تو، تو این وسط هست که بخواد بلوکه بشه، دنبال دردسر میگردی؟، شما فقط با یک ایدی اینجا هستی که کسی حتی اسم واقعی شما رو نمی دونه، شما به نظر من فقط برای حفظ ابروت اینجا باید ثابت کنی که بی گناهی

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
داداش شما يه راهي بهم نشون بدين كه من همينجا ثابت كنم بي كناهم و كار به بليسم نكشه
من خودم همه مشخصاتمو دادم بهشون،ميكن مشخصاتتو تحويل فتا ميديم!!
مرد حسابي شما مكه به حساب من بول ريختي كه شماره كارت منو تحويل بليس بدي؟؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
قبل از خرید حتما
1. امتیاز طرف رو چک کنید
2. شماره تلفن ثابت بگیرید و قبل از خرید حتما با اون شماره تماس داشته باشید
3. سعی کنید در شهر خودتان و حضوری خرید کنید
4. من توصیه مکینم مدیران یا یک مدرک شناسایی برای فعالیتدر بازارچه بگیرن یا یک تصویر کارت بانکی که کاربران موظف هستند حتما از طریق اعلام همون شماره کارت و حساب خرید انجام بدن یا بیان مثلا با زرین پال کار کنند مثلا همه کاربران باید در زرین ال یا پارس پال عضو بشوند و از طریق حساب اونا خرید کنند چون سیستم بانکی که تا شکایت نکنی جوابگو نیست ولی بازم زرین پال و پارس پال کمک میکنند مدیرانشون و پیگیرهستند

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
داداش شما يه راهي بهم نشون بدين كه من همينجا ثابت كنم بي كناهم و كار به بليسم نكشه
من خودم همه مشخصاتمو دادم بهشون،ميكن مشخصاتتو تحويل فتا ميديم!!
مرد حسابي شما مكه به حساب من بول ريختي كه شماره كارت منو تحويل بليس بدي؟؟
بنده خدا شماره حساب و مشخصاتت رو دادی بهشون حالا بر علیه خودت میخوان استفاده کنند؟ اخ اخ نباید میدادی، باید موقعی که پات به پلیس میرسید تحویل پلیس میدادی مشخصات و مدارکت رو، خوب حالا هم نترس شما که میگید بیگناهید دیگه ترس نداره، البته صداقتت کار دستت داد دیگه، مشخصات دادی که ثابت کنی بیگناهی،
به ان بنده خدا ها هم حق بده با ایدی تو سرشون کلاه رفته، کمکشون کن بنده خدا ها رو

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
بهترین راه راه چهارم هست باید شماره کارت هر کاربر اول به تایید مدران سایت برسه و فقط یا اون عملیات واریز صورت بگیره

sent from Lenovo A850

sampol

Registered User
لایک‌ها
8
به نظر من یکی از راه حل ها اینه که دوستان شاکی و خود شخص متهم با هم یه قرار حضوری بزارن حتی اگر فواصل زیاد هم باشه باز اول با هم حرف بزنن اونم رو در رو بهتر نتیجه میده
اگه هم نتیجه ای نداد فقط از طریق قانونی
به هر حال این درس عبرتی باشه واسه دوستان که فقط حضوری اونم در منزل خودشون یا منزل طرف مقابل قرار بزارن با تست
بدون دردو خونریزی..!!!! دیگه کار به این مسائل نمیرسه
به هر حال امیدوارم حل شه

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
والا من ميخوام بهشون كمك كنم هي ميكن مظنونيمو شمارتو ميديم بليسو ...هم ميخوام اون بنده خداها به بولشون برسن،هم باي من بيرون كشيده شه.ولي ميكن از تو هم شكايت ميكنيم.من به جرم ورود به حريم خصوصيم و بروفايلم شكايت ميكنم،وقتي اين ثابت شد ديكه كار من تمومه.در آوردن آدرس از آي بي واسه بليس كاري نيس

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
مكه با قرار حضوري ميشه جيزيرو ثابت كرد؟اكه آره من خودم ميرم تهران

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213

sampol

Registered User
لایک‌ها
8
قرار حضوری فقط یه پیشنهاده
شاید بعضی از دوستان نمیتونن قید کارو زندگی رو بزنن شایدم بخوان این کارو بکنن
به هر حال این فقط یه نظر بود
باز هم تاکید میکنم به باقی دوستان فقط حضوری معامله کنید اونم با قرار در منازل طرفین

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
عزیز مگه پولی به حساب شما اومده؟ دلیلی برای نگرانی نیست
شماره حساب ها مشخص هست، اینکه شما مشخصاتت رو دادی بهشون دلیلی نمیشه که بتونن ازت شکایت کنن
مدرکی هست که حساب شما پولی واریز شده باشه مگه؟ پلیس فتا مدرک می خواد
این دوستان کافیه برن از شماره حساب هایی که بهش واریز کردن شکایت کنن همه چیز مشخص میشه، اصلا کاری به شما نداره

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز word_life
شما که میگی با موبایل میفرستی و عربی داره فقط، اگر گویشت اندروید هست، این برنامه رو لینکش میدم نصب کن رو گوشیت، بعد تو تنظیمات زبان، یک کیبورد جدید اضافه میشه، jelly bean keyboard که توش همه زبانها از جمله فارسی داره، ان رو به عنوان پیش فرض زبان گوشی انتخاب کن بعد فارسی رو هم تیک بزن، بعد فارسی اضافه میشه به گوشیت، یه بنده خدا گوشیش عربی بود فقط این رو نصب کردم فارسی اضافه شد براش،
http://www.farsroid.com/jelly-bean-keyboard-pro/

توجه کن این برنامه نیست، و برنامه جدیدی رو گوشیت نصب نمیشه، فقط تو تنظیمات زبان گوشی یک کیبورد جدید اضافه میشه، در اصل شبیه یک پچ هست که فارسی رو اضافه میکنه به گوشیهای اندرویدی، تمام گوشیهای اندرویدی ورژن 4 به بالا

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
من خودم با آقاي ps34 حرف زدم و كفتم شما بايد از كارتي كه بولو بهش واريز كرديد شكايت كنيد نه من،من فقط واسه كمك و اعتماد شماره كارت و مشخصات خودمو دادم الانم اينجوري شده.يه هفتس از كارو زندكيم زدم تا امتحان بس فردامو بخونم،به خاطر اون كلا بي تي نميومدم.از كجا ميدونستم اين كارارم ميكنن

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
نه اندرويد نيس.
٥ اس ه دوست من.از shadow_pro خريدم همينجا

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
به نظر من یکی از راه حل ها اینه که دوستان شاکی و خود شخص متهم با هم یه قرار حضوری بزارن

مي خواي اين موضوع چندتا كشته بده !! باور كن اينجوري موضوع جنايي ميشه

عجب ماجراهايي كه در پي تي نمي بينيم !
جالب شد ! ماجرا رو دنبال كنيم

sampol

Registered User
لایک‌ها
8
مي خواي اين موضوع چندتا كشته بده !! باور كن اينجوري موضوع جنايي ميشه

عجب ماجراهايي كه در پي تي نمي بينيم !
جالب شد ! ماجرا رو دنبال كنيم
شاید هم به قول شما کشته بده ولی اینقدر این موضوع جالب و تو نوع خودش عجیبه که مغز آدم هنگ میکنه
به هر حال هم جالبه هم عبرت آموز

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
یعنی از طریق شماره تماس دزده ، که 0936 هست، نمیشه پی گیری کرد ؟
دوستان با شماره موبایل ثابت مانند 0912 و یا شماره تلفن منزل هم داشته باشید بهتره برای معامله های کلان

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
اين جاش كه جه جوري وارد بروفايل من شده جالبه،وكرنه بقيه قصه كه مثل همه كلاهبردارياس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا