برگزیده های پرشین تولز

ریزش و ضعیف شدن بیش از حد ریشه مو کمک :(

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
قرصهايي مثله سيپروترون و اسپيرونولاكتون و امپول استراديول بسيار در ريزش مو آنروژنيك تاثير دارن ولي به شدت هورمون تستسترون يا همون هورمون مردانه رو سركوب ميكنن و به عبارتي طرف رو ازر مردانگي ميندازن ولي نه تنها باعث جلوگيري از ريزش موها ميشن بلكه موهايه ريخته شده رو هم باعث رويششون ميشن به هر حال يا بايد مرد بود و شاهد ريزش موها شد يا اينكه مردانگي رو سركوب كرد و موهارو حفظ كرد

60% تایید میشه
اول یه سوال: سیپروترون کامپاند بیشتر برای جوش صورت استفاده نمیشد؟ یا کلا جوش؟
دوم: توی زمینه مو البته اسپسرونولاکتون مشهور تره و نتایج خیلی خوبی هم داده اما
این طور نیست که طرف رو از مردونگی بندازه منظورم اینه که این طوری گفتن یه کم ثقیله و دیگه تا این حد پیش نمیره
ولی عوارض اسپیرونولاکتون شامل کاهش میل جنسی میشه( من به جرات میگم که توی جوون های 17 تا 30 سال قابل چشم پوشیه) از طرف دیگه باعث کم شدن حجم منی، سست شدن نعوظ میشه
که عوارض بالا توی داروی معروف فیناستراید و فین پشیا هم وجود داره که در تمام موارد عوارض یاد شده صرفا زمان مصرف و نهایتا تا 1 سال بعد از قطع مصرف وجود داره
اما علت اصلی عدم تجویز این قرص برای مردان علی رغم نتایج مطلوب روی مو، اثر اون روی سینه های مردان هست
به این معنی که این قرص باعث تجمع چربی بیشتر در ناحیه سینه های مردان و در نتیجه بزرگ شدن اون ها میشه
اما این که این چقدر بده یا خوبه یا اینکه چقدر قابل چشم پوشیه متفاوت هست = توضیح:
بعضی از افرادی که اظافه وزن دارند و در واقع چاق هستند(یا بودند، یعنی اون هایی که استعداد دارند و یا چاق بودند و الان وزن کم کردن)
این قرص عوارض خوبی روی سینه هاشون نداره به این معنی که باعث بزرگ شدنشون میشه و با توجه به استعداد و این حرفا میتونه براشون دردسر درست کنه(از نظر ظاهری)
اما افراد لاغر و یا متناسب، به نظر من ارزششو داره که از این قرص استفاده کنن هرچند که حالا یه ذره سینه هاشون بزرگ بشه تازه یه ذره هیکشون هم رو میاد
و افراد متناسب و یا تو پر هم اگه باشگاه بدن سازی برن و 6 ماه تا یک سال هم تمرین کنن اون بزرگ شدن سینه با بزرگ شدن دارویی در اثر باشگاه و تمرین ورزشی ادغام میشه و نتیجه خوبی هم بهشون میده!

اما اگر به موهاتون خیلی اهمیت میدید و از جهت دیگه مستعد بزرگ شدن سینه ها هستید برای شما هم راه حل وجود داره= ساکشن! بله ساکشن عبارت است از مکش چربی از بدن حالا ایرادی نداره طرف مرد باشه و چربی اضافی سینه هاش کشیده بشه و این کار الان انجام میشه باشگاه رفتن به این افراد هم کمک میکنه تا فرم افتاده سینه هاشون اصلاح بشه!
تفاوت فیناستراید و اسپیرونولاکتون :
تفاوت عمده این دو اینه که اولی برای زن ها تجویز نمیشه و دومی برای مردها !
اولی برای زن ها حتی دست زدن به قرص ها هم خوب نیست
اما اسپیرونولاکتون رو مردا می تونن بخورن و با توضیحاتی که داده شد کلی اثر مثبت داره و عوارض اصطلاحا منیفش رو هم میشه کنترل کرد...

بنابراین این قسمت از حرف دوستمون که گفتن طرف رو از مردی میندازه زیاد درست نیست.

اگر از ریزش مو رنج می برید مصرف فیناستراید و اسپیرونولاکتون رو همین امشب شروع کنید!
البته با مراجعه به دارو خانه شبانه روزی!

موش كوچولو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
60% تایید میشه
اول یه سوال: سیپروترون کامپاند بیشتر برای جوش صورت استفاده نمیشد؟ یا کلا جوش؟
دوم: توی زمینه مو البته اسپسرونولاکتون مشهور تره و نتایج خیلی خوبی هم داده اما
این طور نیست که طرف رو از مردونگی بندازه منظورم اینه که این طوری گفتن یه کم ثقیله و دیگه تا این حد پیش نمیره
ولی عوارض اسپیرونولاکتون شامل کاهش میل جنسی میشه( من به جرات میگم که توی جوون های 17 تا 30 سال قابل چشم پوشیه) از طرف دیگه باعث کم شدن حجم منی، سست شدن نعوظ میشه
که عوارض بالا توی داروی معروف فیناستراید و فین پشیا هم وجود داره که در تمام موارد عوارض یاد شده صرفا زمان مصرف و نهایتا تا 1 سال بعد از قطع مصرف وجود داره
اما علت اصلی عدم تجویز این قرص برای مردان علی رغم نتایج مطلوب روی مو، اثر اون روی سینه های مردان هست
به این معنی که این قرص باعث تجمع چربی بیشتر در ناحیه سینه های مردان و در نتیجه بزرگ شدن اون ها میشه
اما این که این چقدر بده یا خوبه یا اینکه چقدر قابل چشم پوشیه متفاوت هست = توضیح:
بعضی از افرادی که اظافه وزن دارند و در واقع چاق هستند(یا بودند، یعنی اون هایی که استعداد دارند و یا چاق بودند و الان وزن کم کردن)
این قرص عوارض خوبی روی سینه هاشون نداره به این معنی که باعث بزرگ شدنشون میشه و با توجه به استعداد و این حرفا میتونه براشون دردسر درست کنه(از نظر ظاهری)
اما افراد لاغر و یا متناسب، به نظر من ارزششو داره که از این قرص استفاده کنن هرچند که حالا یه ذره سینه هاشون بزرگ بشه تازه یه ذره هیکشون هم رو میاد
و افراد متناسب و یا تو پر هم اگه باشگاه بدن سازی برن و 6 ماه تا یک سال هم تمرین کنن اون بزرگ شدن سینه با بزرگ شدن دارویی در اثر باشگاه و تمرین ورزشی ادغام میشه و نتیجه خوبی هم بهشون میده!

اما اگر به موهاتون خیلی اهمیت میدید و از جهت دیگه مستعد بزرگ شدن سینه ها هستید برای شما هم راه حل وجود داره= ساکشن! بله ساکشن عبارت است از مکش چربی از بدن حالا ایرادی نداره طرف مرد باشه و چربی اضافی سینه هاش کشیده بشه و این کار الان انجام میشه باشگاه رفتن به این افراد هم کمک میکنه تا فرم افتاده سینه هاشون اصلاح بشه!
تفاوت فیناستراید و اسپیرونولاکتون :
تفاوت عمده این دو اینه که اولی برای زن ها تجویز نمیشه و دومی برای مردها !
اولی برای زن ها حتی دست زدن به قرص ها هم خوب نیست
اما اسپیرونولاکتون رو مردا می تونن بخورن و با توضیحاتی که داده شد کلی اثر مثبت داره و عوارض اصطلاحا منیفش رو هم میشه کنترل کرد...

بنابراین این قسمت از حرف دوستمون که گفتن طرف رو از مردی میندازه زیاد درست نیست.

اگر از ریزش مو رنج می برید مصرف فیناستراید و اسپیرونولاکتون رو همین امشب شروع کنید!
البته با مراجعه به دارو خانه شبانه روزی!
درسته سيپروترون كامپاند برايه جوش صورت و رفع موهايه زايد هم استفاده ميشه چون يك قرص ضده اندروژن قوي هستش

دوسته عزيز فيناسترايد با همون فين پشيا اثرات ضده انروژن داره ولي نه به اندازه سيپروترون يا اسپيرونولاكتون اين دو قرص علاوه بر سركوب تستسترون دارايه هورمون استروژن يا همون هورمون زنانه هم هستن ولي فيناسترايد هورمون استروژن نداره!! بعد نميشه مثلا از قرص اسپيرونولاكتون استفاده كرد و رفت بدنسازي كرد چون هورمون استروژن اين قرص خودش باعث تحليل عضلا ت در مردان ميشه!!! كلا مصرف فيناسترايد همراه با سيپروترون يا اسپيرونولاكتون باعث اثرات فوق العاده رو طاسي مردانه ميشه البته در طولاني مدت و با قطع قرصها دوباره هورمونهايه مردانه زياد شده و طاسي هم اغاز ميشه
البته مصرف اين قرصها شايد رو جوانهايه زيره 30 سال به علت بالا بودن سطح هورمون مردانه زياد مشكل ساز نباشه!!ولي اقايوني كه بالايه 30 سال هستن و سطح هورمون مردانه اونها پايينتر از جوانترها هستش ممكنه مصرف قرصهايه ضده طاسي كمي واسشون مشكل ساز بشه!!!!

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
درسته سيپروترون كامپاند برايه جوش صورت و رفع موهايه زايد هم استفاده ميشه چون يك قرص ضده اندروژن قوي هستش

دوسته عزيز فيناسترايد با همون فين پشيا اثرات ضده انروژن داره ولي نه به اندازه سيپروترون يا اسپيرونولاكتون اين دو قرص علاوه بر سركوب تستسترون دارايه هورمون استروژن يا همون هورمون زنانه هم هستن ولي فيناسترايد هورمون استروژن نداره!! بعد نميشه مثلا از قرص اسپيرونولاكتون استفاده كرد و رفت بدنسازي كرد چون هورمون استروژن اين قرص خودش باعث تحليل عضلا ت در مردان ميشه!!! كلا مصرف فيناسترايد همراه با سيپروترون يا اسپيرونولاكتون باعث اثرات فوق العاده رو طاسي مردانه ميشه البته در طولاني مدت و با قطع قرصها دوباره هورمونهايه مردانه زياد شده و طاسي هم اغاز ميشه
البته مصرف اين قرصها شايد رو جوانهايه زيره 30 سال به علت بالا بودن سطح هورمون مردانه زياد مشكل ساز نباشه!!ولي اقايوني كه بالايه 30 سال هستن و سطح هورمون مردانه اونها پايينتر از جوانترها هستش ممكنه مصرف قرصهايه ضده طاسي كمي واسشون مشكل ساز بشه!!!!

خب در این موارد اتفاق نظر داریم!
ولی در مورد باشگاه رفتن برای ساختن سر سینه و برای جلوگیری از ایجاد نمای بد بزرگ شدن سینه ها با توجه به جوون بودن میشه تا حدودی اون بخش از اثراتی رو که هورمون آندروژن بر ایجاد صفات زنانه مثل فرم خاص بدن واحتمالا تحلیل و یا کند شدن رشد عضلات میذاره کم کرد به ویژه با تمرین سخت و سنگین و استفاده همزمان از تقویتی هایی مثل ناندرلون و پور های مکمل ...
نکه دیگه در باره ماینوکسیدیل هست که درسته اثر داره ولی به نظر من چرت ترین راه هست! هم مصرف سختی داره و پوست رو حساس می کنه و هم ریزیش موهای دراومده ÷س از قطع درمان با سرعت بیشتری نسبت به بقیه روش ها ش روع به ریزش میکنه....

به هر ترتیب خدا اسپیرونولاکتون رو آباد کنه! اونم از نوع 100 میلی گرمش(بالاترینش 100 بود دیگه؟)

tr0ll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره که اول به دکتر مراجعه کنید و سر خود هیچ داروی چه خوراکی و چه موضعی استفاده نکنید

شاید مشکل تیروئید داشته باشید
یا سوءجذب مواد غذایی
یا..............

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
به به وردتون رو به اینجا خوش آمد میگم!

دکتر چیز زیادی نداره که بگه و بده من بشخصه تا ته ماجرا رفتم!

tr0ll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابا یوزرم امروز شهید شد

وگرنه اولین ترول پرشین تولز هستم :دی

اما ریزش مو رو باید علتش رو پیدا کرد

البته خوب بیشتر موارد ژنتیکی هست که کچل شدن رو گریزی نیست :دی

اما با تغذیه مناسب و دوری از غم وغصه میشه مو های پرپستی داشت.

غم و مشغله ذهنی مادر هرچی بدبختی و مریضیه.

موش كوچولو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب در این موارد اتفاق نظر داریم!
ولی در مورد باشگاه رفتن برای ساختن سر سینه و برای جلوگیری از ایجاد نمای بد بزرگ شدن سینه ها با توجه به جوون بودن میشه تا حدودی اون بخش از اثراتی رو که هورمون آندروژن بر ایجاد صفات زنانه مثل فرم خاص بدن واحتمالا تحلیل و یا کند شدن رشد عضلات میذاره کم کرد به ویژه با تمرین سخت و سنگین و استفاده همزمان از تقویتی هایی مثل ناندرلون و پور های مکمل ...
نکه دیگه در باره ماینوکسیدیل هست که درسته اثر داره ولی به نظر من چرت ترین راه هست! هم مصرف سختی داره و پوست رو حساس می کنه و هم ریزیش موهای دراومده ÷س از قطع درمان با سرعت بیشتری نسبت به بقیه روش ها ش روع به ریزش میکنه....

به هر ترتیب خدا اسپیرونولاکتون رو آباد کنه! اونم از نوع 100 میلی گرمش(بالاترینش 100 بود دیگه؟)

من قرص 50 ميلي ديدم فكر نكنم 100 ميلي باشه
درباره ماينوكسيديل منم با شما هم عقيده هستم با اين تفاوت كه من از اكثر استفاده كننده ها شنيدم كه اصلا تاثيري نداره :eek: مخصوصا رويه جلو سر (دو طرفه پيشاني) به نظرم گردش بيشتر خون كه ماينوكسيديل تنها كاري هست كه انجام ميده تاثيري رويه بهبود ريزش مردانه نداره
تنها راه بهبود طاسي نوع مردانه ضعيف كردن هورمون مردانه هست اونهم با همون قرصهايي كه ميدونيد

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
من امروز رفتم زینک پلاس گرفتم بسته 20 تایی داشت 4 تومن بود.کنارش قرص آهن هم گرفتم.زینک پلاس قهوه ای رنگ و کپسولی شکل بودن.حالا باید چطور مصرف کنم؟

شمقدر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
كفتري بيش از حد و طويل المدت هم ميتونه موثر باشه

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
من قرص 50 ميلي ديدم فكر نكنم 100 ميلي باشه
درباره ماينوكسيديل منم با شما هم عقيده هستم با اين تفاوت كه من از اكثر استفاده كننده ها شنيدم كه اصلا تاثيري نداره :eek: مخصوصا رويه جلو سر (دو طرفه پيشاني) به نظرم گردش بيشتر خون كه ماينوكسيديل تنها كاري هست كه انجام ميده تاثيري رويه بهبود ريزش مردانه نداره
تنها راه بهبود طاسي نوع مردانه ضعيف كردن هورمون مردانه هست اونهم با همون قرصهايي كه ميدونيد

ماینوکسیدیل چرته ، خودشونم میگن که روی جلوی سر تاثیر نداره و فقط روی وسط سر تاثیر داره

در مورد اسپیرونولاکتون هم تحقیق کردم 100 میلی هم داره

من امروز رفتم زینک پلاس گرفتم بسته 20 تایی داشت 4 تومن بود.کنارش قرص آهن هم گرفتم.زینک پلاس قهوه ای رنگ و کپسولی شکل بودن.حالا باید چطور مصرف کنم؟

والا من خودم بسته ای می گرفتم که فک کنم سه تا ورق 20تایی بود که با غذا می خوردم صبح یا ظهر

ولی نشنیدم ورقی هم بفروشن
تا جایی که می دونم توی بسته هست با پلمپ و هولوگرام و کد شرکت و کد شبنم

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
ماینوکسیدیل چرته ، خودشونم میگن که روی جلوی سر تاثیر نداره و فقط روی وسط سر تاثیر داره

والا من خودم بسته ای می گرفتم که فک کنم سه تا ورق 20تایی بود که با غذا می خوردم صبح یا ظهر

من یک بسته از اون سه بسته 20 تایی رو گرفتم فقط برای امتحانش

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزيز من موهاي فوق العاده پرپشتي داشتم چندين ساله حجم موهام كم شده راه هاي زيادي رفتم ولي اين بهتر جواب داده

شما قرص اكوفن بخر كپسول ماننده ولي قرصه بسته اي بين ١٠ تا ١٣ هزارتومان هر جعبش ٣ ورقه كه ميشه ٣٠ تا ٣٥ تومن

بايد روزي ٢ تا بخوري كه بسته يك ماهه تمومه از زينك خيلي بهتره ولي خوب گرون تره

قرص بعدي كه از ريزش به خصوص ريزش ارثي جلونيري ميكنه فيناسريده من خارجيشو ميخوردم ولي الان توانايي خريدشو ندارم ايراني ميخورم

ايراني ٣ ورق ١٥٠٠ خارجي يك ورق بالاي ٣٥٠٠ كه تا ٦٠٠٠ تومنم ميرسه

اين قرص هورمون تستسترون كنترل ميكنه در نتيجه ميل ج ن سي را كم ميكنه و تا نصرف دارو نبايد امي زش در جهت توليد مثل داشته باشيد

روش بعدي هفته اي دو تا سه بار سرتو با سركه خانگي بشور و لااقل پنج دقيقه اجازه بده رو سرت باشه تا چربي سرتو بگيره و پوست سرتو ترميم كنه

شامپو ضد موهاي چرب بگير و با اب مخلوط كن كفشو استفاده كن بار اول زرد بشور بار بعد بگذار كفش ٥ دقيقه بمونه

اتو سشوار نزن روغن ژل واكس تعطيل يك روز در ميان لااقل حمام با اب ولرم حمام كنيد

من از سرم مانوكسدين گرفته تا انواع روش هاي گياهي رفتم اين بهترينشه الانم كامل مو دارم ولي حجم موهام يك سوم دوسال پيشمه و موهام بسيار نازك شده اين موضوع منو نگران كرده و به فكر مراقبتو درمانم

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300

دوست عزیز برای من \شتش نوشته zink kapseln درسته؟
در کنارش باید قرص آهن بخورم؟

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان کسی پودر پرپشت کننده مو TOPPIK استفاده کرده؟؟
مفیده؟
مضره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
دوستان کسی پودر پرپشت کننده مو TOPPIK استفاده کرده؟؟
مفیده؟
مضره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

این پودر فقط جهت پر پشت نشون دادن ظاهری موهاتونه. هیچ تاثیری در رشد یا پر پشت کردن دائمی موهاتون نداره. مثل اینکه براده آهن بریزی رو سرت تا موهات پر پشت نشون بده.کلاه گیس پودری :D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به نظرمن علم پزشکی در درمان طالسی داره اشتباه میکنه باور کنید این آنزیم الفا ردوکتاز نیست که باعث طالسی میشه بلکه علت دیگه ای داره سالها پیش وقتی مایندکسیدیل برای فشار خون تجویز میشد بعد از اینکه اثرات مثبتی رو مو از خودش نشون داد اینا امدن این دارو بصورت محلول در اوردند و به عنوان داروی ریزش مو وارد بازار کردن که واقعا توجیح مسخره ای بود در رابطه با فیناستراید هم همین قضیه صدق میکنه داروی که برای پروستات ساخته شده بود وارد بازار کردن برای درمان ریزش مو امروز هم که کاملا مشخص شده این داروها در درمان ریزش مو کاملا ناکام بودند باز این آقایون دست برنمیدارن حتی اگه یه آدم که هیچ گونه ریزش موی نداشته باشه فیناستراید وماینکسیدل مصرف کنه متوجه کلفت شدن ضخیم شدن موهاش میشه این در مورد افرادی که ریزش مو هم دارن طبیعی که صدق میکنه اما به هیچ وج درمان مناسبی برای ریزش مو نیشت داروهای زیادی در بازار وجود داره که اثرات مشابه ای روی مو دارند اما ابدا درمان نیستند کاشت مو هم که قربونش برم برای افراد طالس کاربرد چندانی نداره شما خودتون قضاوت کنید یه فردی که فرق سرش کاملا طاس شده موهای دور سرش هم مسلما نمیتون چندان پرپشت باشه بنابراین نمیشه تعداد موی زیادی برداشت کرده چون هم وسط طالسی بالاست هم ناحیه دهنده موی چندان پرپشتی نداره پس چنین فردی مو نکاره سنگین تره این چیزی که علم پزشکی امروز پس سالها اسمشو گذاشته درمان اما خودشون میدونند این افتابه خرج لحیم نه درمان علم پزشکی از ابتدا در درمان طالسی دچار اشتباه شده بود یه روزی بلاخره متوجه اشتباهشون میشن اینو مطمئنم

mdaastani

Registered User
لایک‌ها
22
دوستان کسی در مورد داروهای گیاهی یا درمان طبیعی هم راهی می دونه؟

بالا