برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوست من arashhamidi2014 و tom cruise
اگه رفتی قوامین تونستی سوال کن ببین برای بالای 50 میلیون یا 100 میلیون سود بالاتری میدن؟ بلند مدت
این طوری که معموله تو شهر های مختلف جواب های مختلفی میدن . مثلا تو شعبه شهر ما سود یکسان دارن 22 درصد منظورمه ( البته از کارمندش سوال کردم ) میگن باید برید پیش رئیس شعبه .

alirezatehran

Registered User
لایک‌ها
15
بانک سرمایه 24 % یک ساله پرداخت در سر رسید میده

خواستید برید

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
دوست من arashhamidi2014 و tom cruise
اگه رفتی قوامین تونستی سوال کن ببین برای بالای 50 میلیون یا 100 میلیون سود بالاتری میدن؟ بلند مدت

من همون موقع رفتم شعبه و سوال شما رو ندیدم.
ولی یه حساب یکساله داشتن که برای بالای 30 میلیون بود و قابلیت برداشت و واریز به حساب رو داشت و کف حساب باید بالای 3 میلیون می موند فکر کنم! سودشم 22 اگه اشتباه نکنم.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بنده امروز رفتم بانک خودمون که حساب جاری هم دارم همونجا...
رفتم پیش رئیس بانک گفتم 50 میلیون دارم روزشمار چقدر میدی بهم...
گفت پولو برو وردار بیار 22% روزشمار بهت میدم...
بنده خدا فک کرد من تو باغ نیستم گفت باید از بالا مجوزشو برات بگیرم چون این مقدار درصد سود روزشمار رو به هر کسی نمیدیم...
من یکی که به این فکر افتادم فردا برم چندتا بانک ببینم کدومشون بیشتر سود میدن همونجا بخوابونم پولمو...
فکر کنم بانک دی خوب سود بده فقط بدیش اینه که نزدیک ترین شعبش 45 دیقه بدون ترافیک با من فاصله داره....
در مورد وام هم رفتم امروز بانک قرض الحسنه مهر گفتن به هر نفر 7 میلیون وام میدیم در ازای سپرده گذاری 10 میلیون تازه 2 تا هم ضامن کسر از حقوق میخواست...
خلاصه شرایطش پیچیده بود...
کسی سوالی داشت بگه در خدمتیم
ارادت"

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
فقط دوستان کسی بانک رسالت رفته برای وام؟؟؟؟؟
شرایطش چطوریاست...؟
این بانک کلا تو تهران 7 یا 8 تا شعبه داره و همشونم از من دور هستند...!
اگر کسی امار داره چطوری وام میدن ممنون میشم مارو هم در جریان بزاره...
ارادت"

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
کسی میدونه که سپرده یکساله بانک قوامین با سود ۲۸٪ رو رقم های بالا ، هنوز برقراره یا نه ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
کسی میدونه که سپرده یکساله بانک قوامین با سود ۲۸٪ رو رقم های بالا ، هنوز برقراره یا نه ؟
قوامینو نمیدونم اما ثامن 26% یکساله داره که هر موقع بخوای پولتو دربیاری 24% حساب میشه پولتونم ماهیانه میره رو یه حساب 18% دیگه...
من امروز بازش کردم حدالاقلشم بالای 50 میلیونه...

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
قوامینو نمیدونم اما ثامن 26% یکساله داره که هر موقع بخوای پولتو دربیاری 24% حساب میشه پولتونم ماهیانه میره رو یه حساب 18% دیگه...
من امروز بازش کردم حدالاقلشم بالای 50 میلیونه...
با کارت ثامن تا همین یه هفته پیش میشد به حساب سپه کارت تو کارت کرد، یا از ATM سپه پول گرفت، اما الان نمیشه!!! شما حالا رفتی شعبه کارتی چیزی بگیری یه سوال بکن ببین چرا اینجوری شده!

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
با کارت ثامن تا همین یه هفته پیش میشد به حساب سپه کارت تو کارت کرد، یا از ATM سپه پول گرفت، اما الان نمیشه!!! شما حالا رفتی شعبه کارتی چیزی بگیری یه سوال بکن ببین چرا اینجوری شده!
برای منم همین مشکل پیش اومده بود. از هیچکدوم از عابربانک های صادرت و نه از سپه نتونستم پول برداشت کنم. قبلا میشد.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سلام.اقا چند وقت پیش یه حساب تو بانک سینا (از این حساب ها که کارت بانکی دارند)باز کردم.ولی نمیدونم که بلند مدت یا کوتاه مدته؟:Dاما میدونم از این حساب هاست که سود بهش اضافه میشه.میخواستم بفهمم سودش چند درصده.توی سایت خود بانک ظاهرا فقط یه حساب وجود داره که کارت داره.روی کارت هم چیزی ننوشته در مورد نوع حساب.الان بدون مراجعه به بانک از کجا بفهمم چند درصده؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
من همونروز که درخواست کارت دادم پرسیدم چطوری میشه از بانکای دیگه برداشت داشت گفت تا چند روز پیش میشد برداشت کرد اما الان نمیشه...
گفتم چرا من قبلا از سپه پول میگرفتم...
گفت اره اما داریم سیستممون رو عوض میکنیم و قراره کلا به شتاب بپیوندیم تا اخر سال...
فقط بچه ها یه سوالی دارم من؟؟؟؟
این ثامن مجوز داره از بانک مرکزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
من همونروز که درخواست کارت دادم پرسیدم چطوری میشه از بانکای دیگه برداشت داشت گفت تا چند روز پیش میشد برداشت کرد اما الان نمیشه...
گفت اره اما داریم سیستممون رو عوض میکنیم و قراره کلا به شتاب بپیوندیم تا اخر سال...
نه دوست من نداره
قبلا این موسسات یه پولی به بانک های دیگه میدادن که شما بتونی تو atm بانک های دیگه مثلا سپه هم پولتو بگیری
اما از زمانی که بانک مرکزی سفت گرفته بانک ها مجبور شدن این کارو نکنن

هر بانک یا موسسه ای رو خواستی ببینی مجوز داره یا نه فقط و فقط به سایت بانک مرکزی به آدرس زیر مراجعه کن و ببین
http://www.cbi.ir/simplelist/1541.aspx

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
نه مجوز نداره. ولی خونواده من چند سالی هست با این موسسه کار میکنند. تا حالا که مشکلی نداشته.
اگه واقعا راست باشه و به شتاب بپیونده اعتبارش میره بالاتر

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
راستی بچه ها همین ثامن یه طرح گذاشته مثلا 10 میلیون پول میخوابونی پیششون و 9 تومن بهت وام میدن
پول خودت تو غالب یه سپرده 14 درصد هست و وامی که میدن هم 17 % هست
فردای روزی هم که پولو میخوابونی بهت وامشو میدن...
به نظرم خوبه ها...
به نظر شما چطوره؟
بانک مهر هم پرسیدم 10 میلیون پولتو اگر 6 ماه بزاری پیششون 7 تومن بعد 6 ماه 4 درصد وام میدن اما اینا پولتونم برمیگردونن...ولی یدونه ضامن میخواد کسر از حقوق...
بانک رسالت کلا دورو ور ما نیست وگرنه میرفتم اونم امارشو میگرفتم اگر دوستان دم دستشون بانک رسالت هست یه امار بگیرن به ما هم بگن...
ممنون

بالا