برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
راستی بچه ها همین ثامن یه طرح گذاشته مثلا 10 میلیون پول میخوابونی پیششون و 9 تومن بهت وام میدن
پول خودت تو غالب یه سپرده 14 درصد هست و وامی که میدن هم 17 % هست
فردای روزی هم که پولو میخوابونی بهت وامشو میدن...
به نظرم خوبه ها...
به نظر شما چطوره؟

یعنی ثامن فقط سه درصد سوده وامشه ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
یعنی ثامن فقط سه درصد سوده وامشه ؟
نه دادا...
تو سیستم بانکی ما سر اینا کلاه نمیره...
تجربه نشون داده که مثلا میگن 4 درصد اما وقتی حساب میکنی میبینی 20 درصد شد...
مثلا همین بانک مهر که قرض الحسنه هم هست...
پول شمارو 6 ماه میگیره و معلوم نیست کجا میبره بین 22 تا 28 یا حتی 29 درصد سرمایه گذاری میکنه و سود میگیره ازش بعدشم به خودتون برمیگردونه و 4 درصد هم دوباره میگیره...
حالا مهر که پولو برمیگردونه...
اما ثامن به عنوان وثیقه سپرده شمارو نگه میداره....
تازه سود هم میگیره...

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان من امروز 3 جا رفتم واسه سپرده با رقم بالا پرسیدم درصد سودشونو گفتم بگم اینجا...
موسسه عسکریه که گفت باید درخواست بنویسم و حداکثر 25 درصد سود میده ! یه شعبه دیگه اش گفت باید باز درخواست بنویسم ولی 26 درصد میده !
بانک قوامین هم گفت که به هیچ وجه درصد بالاتر نمیتونه بده حتی واسه رقم های بالا...و درصدش هم 22 بود.
اما ثامن رفتم گفت 27 درصد میده و سودشم هر ماه واریز میکنن و اگه زودتر هم بخوام بردارم پول رو 22 درصد رو حتما میدن و به نسبت زمانی که از شروع سپرده گذشته باشه درصد بیشتری هم میدن.
ثامن به نظرم بهتر بود و احتمالا من فردا اونجا حساب باز کنم...
1 سال پولمون تو سامان بود اصلا حواسمون نبود به این چیزا..
همه اینها هم میگفتن که الان سخت گیری زیاد شده و اگه 1 ماه پیش بود راحت 30 درصد هم میدادن !

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
دوستان من امروز 3 جا رفتم واسه سپرده با رقم بالا پرسیدم درصد سودشونو گفتم بگم اینجا...
موسسه عسکریه که گفت باید درخواست بنویسم و حداکثر 25 درصد سود میده ! یه شعبه دیگه اش گفت باید باز درخواست بنویسم ولی 26 درصد میده !
بانک قوامین هم گفت که به هیچ وجه درصد بالاتر نمیتونه بده حتی واسه رقم های بالا...و درصدش هم 22 بود.
اما ثامن رفتم گفت 27 درصد میده و سودشم هر ماه واریز میکنن و اگه زودتر هم بخوام بردارم پول رو 22 درصد رو حتما میدن و به نسبت زمانی که از شروع سپرده گذشته باشه درصد بیشتری هم میدن.
ثامن به نظرم بهتر بود و احتمالا من فردا اونجا حساب باز کنم...
1 سال پولمون تو سامان بود اصلا حواسمون نبود به این چیزا..
همه اینها هم میگفتن که الان سخت گیری زیاد شده و اگه 1 ماه پیش بود راحت 30 درصد هم میدادن !
جالبه همین ثامن به من گفتن حدالاکثر 26 درصد میدن...
شما مبلغتون چقدر هست؟
عحیبه پس چرا به من 27 درصد نگفتن...

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
شما مبلغتون چقدر هست؟
به من گفتن 26 درصد تا 50 میلیون اگه 100 بذاری 27 درصد ایشون هم صدرصد مبلغش بالا بوده
یه من گفتن یکساله باز میکنیم و سودش هم به کوتاه مدت واریز میشه با سود 18 درصد حالا اینی که میگن نسبت به شروع سپرده هم یه درصد بیشتری میدن رو دیگه نگفتن!!!
موسسه نور هم گفتن 27 درصد اما کوتاه مدت سودش 21 درصد میدن که نور یه مقدار سود کوتاه مدتش بیشتره
نکته درسته تا حالا نور و ثامن و حتی آینده و ..... هنوز مجوز نگرفتن اما واقعا تا حالا کسی باهاشون مشکلی نداشته ومنم الان سه ساله توی ثامن حساب دارم و سپرده و مشکلی نبوده و مبالغ بالا هم براحتی چک دادن رفتم گرفتم از بانک های صادارات و ملت کسی رو ندیدم بگه مشکلی داشته با ثامن البته ثامن الحجج با ثامن فرق داره که اون رو نمیدونم جریانش چطوریه.
سایت ثامن http://www.samen.ir/ من حتی بانکداری اینترنتی یوزر و پسورد ازشون گرفتم و میتونم حسابم رو چک کنم اعم از واریز سود و موجودی و خرید شارژ وگردش حساب و اقساط و....

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
به من گفتن 26 درصد تا 50 میلیون اگه 100 بذاری 27 درصد ایشون هم صدرصد مبلغش بالا بوده
یه من گفتن یکساله باز میکنیم و سودش هم به کوتاه مدت واریز میشه با سود 18 درصد حالا اینی که میگن نسبت به شروع سپرده هم یه درصد بیشتری میدن رو دیگه نگفتن!!!
موسسه نور هم گفتن 27 درصد اما کوتاه مدت سودش 21 درصد میدن که نور یه مقدار سود کوتاه مدتش بیشتره
نکته درسته تا حالا نور و ثامن و حتی آینده و ..... هنوز مجوز نگرفتن اما واقعا تا حالا کسی باهاشون مشکلی نداشته ومنم الان سه ساله توی ثامن حساب دارم و سپرده و مشکلی نبوده و مبالغ بالا هم براحتی چک دادن رفتم گرفتم از بانک های صادارات و ملت کسی رو ندیدم بگه مشکلی داشته با ثامن البته ثامن الحجج با ثامن فرق داره که اون رو نمیدونم جریانش چطوریه.
سایت ثامن http://www.samen.ir/ من حتی بانکداری اینترنتی یوزر و پسورد ازشون گرفتم و میتونم حسابم رو چک کنم اعم از واریز سود و موجودی و خرید شارژ وگردش حساب و اقساط و....
دقیقا من 51 تومن گزاشتم الان 26 درصد سود هم میاد رو حساب 18 درصدم...
گفتن اگر بعد 3 ماه اول برداری پولتو 24% و اگر بعد 6 ماه برداری 25 درصد و بعد از 9 ماه هم کلا همون 26 درصد محاسبه میشه و مشگلی نداره...
منم فامیلمون تو همین ثامن حساب داره چند ساله من داشتم دیروز میرفتم قوامین حساب باز کنم که سر راهم این موسسه رو دیدم و رفتم ثامن سوال کردم رئیس بانکش ادم باهالی بود خلاصه گف بیا بهت وام بدم و...
کلا من ازین به بعد میرم همینجا تنها مشگل این حسابش این بود که نمیشد بهش اضافه کرد چون من چند ماه دیگه یه چک 25 تومنیم داشتم...
برای منم همزمان هم تلفن بانک و هم اینترنت بانکمو فعال کردن اما من اصلا استفاده نمیکنم ازشون...

halfblod

Registered User
لایک‌ها
189
بچه ها من هفته قبل 45هزارتومن ریختم به کارت یکی, اما به حسابش نرفت, 48 ساعت بعد دقیق 46600 واریز شد به حساب.
بعد رفتم بانک پرسیدم چرا اینجویه؟ گفت بانک مرکزی مدت زمانی که پول دستش بوده, سودش هم حساب می کنه واریز می کنه!
1600*15= 24000
یعنی پول من اگر یک ماه دست بانک مرکزی بود, 24000 تومن واریز می کرد؟
عجب

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
شما مبلغتون چقدر هست؟
مبلغ ما 300 میلیون هست...ما هم گفتیم که واسه این مبلغ وگرنه فک کنم واسه پایینتر همون 26 بود اینجا هم...دقیق یادم نیست الان:)

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دقیقا من 51 تومن گزاشتم الان 26 درصد سود هم میاد رو حساب 18 درصدم...
گفتن اگر بعد 3 ماه اول برداری پولتو 24% و اگر بعد 6 ماه برداری 25 درصد و بعد از 9 ماه هم کلا همون 26 درصد محاسبه میشه و مشگلی نداره...
منم فامیلمون تو همین ثامن حساب داره چند ساله من داشتم دیروز میرفتم قوامین حساب باز کنم که سر راهم این موسسه رو دیدم و رفتم ثامن سوال کردم رئیس بانکش ادم باهالی بود خلاصه گف بیا بهت وام بدم و...
کلا من ازین به بعد میرم همینجا تنها مشگل این حسابش این بود که نمیشد بهش اضافه کرد چون من چند ماه دیگه یه چک 25 تومنیم داشتم...
برای منم همزمان هم تلفن بانک و هم اینترنت بانکمو فعال کردن اما من اصلا استفاده نمیکنم ازشون...
دقیقا برای من هم همین توضیحات رو داد رییس شعبه...
جدا نور هم 27 درصد میده ؟ فردا میخوام برم نور و ارمان و ثامن الحجج رو هم بپرسم بعد تصمیم بگیرم..
2 سال پولمون تو سامان بود ما هم از هفت دولت ازاد :دی الان که حساب میکنم قشنگ با سودی که تو این مدت بقیه موسسات میدادن 150 میلیون ضرر کردیم :(
اره ثامن به نظر میاد کارش درسته و مشکلی نداره...

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149

جدا نور هم 27 درصد میده ؟ فردا میخوام برم نور و ارمان و ثامن الحجج رو هم بپرسم بعد تصمیم بگیرم..
2 سال پولمون تو سامان بود ما هم از هفت دولت ازاد :دی الان که حساب میکنم قشنگ با سودی که تو این مدت بقیه موسسات میدادن 150 میلیون ضرر کردیم :(
البته نور اول گفت 25 اما گفتم بهش یک سپرده از قبل دارم با سود 27 وقتی دید سپرده از قبل هست گفت بیار به همون سپرده قبلیت اضافه میکنم و بهت هم 27 میدم ولی جدیدا 25 بیشتر باز نمیکنیم بعد گفتمش حالا من یه سپرده از قبل داشتم کسی باشه با مبلغ بالا از دوستان بیارمش بهش 27 میدی گفت یه حساب قدیمی خودمون براش جور میکنم با 27 درصد سود!! دیگه هر کاری بخوان میکنن دیگه....

afshar62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32

gharche

Registered User
لایک‌ها
24
فقط دوستان کسی بانک رسالت رفته برای وام؟؟؟؟؟
شرایطش چطوریاست...؟
این بانک کلا تو تهران 7 یا 8 تا شعبه داره و همشونم از من دور هستند...!
اگر کسی امار داره چطوری وام میدن ممنون میشم مارو هم در جریان بزاره...
ارادت"
سلام، بانک رسالت به ازای هر مبلغی که تا 20 میلیون تومان سپرده میکنی بعد از چهار ماه یک برابرشو با بازپرداخت 10 ماهه (هر ماه سپرده 2.5 ماه بازپرداخت) وام میده با سود اگر اشتباه نکنم 2 یا 6 درصد،
هرچقدر پولت بیشتر بمونه زمان بازپرداخت بیشتر میشه،
البته برای بازپرداخت چند ماه بیشتر هم میتونید با رییس شعبه مذاکره داشته باشید.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413

دادا این موسسه نور معتبر هست ؟؟ یعنی پشتش به کجا گرمه ؟ کی موسس هاش هستن و چجوری میشه بهش اعتماد کرد ؟؟

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
دوستان من امروز چند جا دیگه هم رفتم....اگه یادتون باشه ثامن گفته بود که 27 درصد سود میده به 300 میلیون.
موسسه ثامن الحجج هم یه شعبه اش گفت حداکثر میتونه 26 درصد بده ولی شعبه دیگه اش گفت 27 درصد و به سود پول هم 20 درصد سود میده.و اینکه اگه 3 ماه بگذره از شروع سپرده و بخوایم مبلغی برداریم یا کل پول رو برداریم همون 27 درصد رو میده و چیزی کم نمیکنه !
موسسه ارمان هم گفت 22 درصد و اصلا بیشتر نمیده ! :دی
نور هم میخواستم برم وقت نشد :دی
حالا میخواستم بدونم...اینا حرفاشون قابل اعتماد هست ؟ مثلا پول رو نذاریم بعد 6 ماه مثلا خواستیم برداریم همین ثامن الحجج بزنه زیر حرفش و مثلا 22 درصد بده ؟ اخه یکی از این رییس شعبه ها گفت اعتماد نکن به اینایی که میگن سود رو کم نمیکنن...
دادا این موسسه نور معتبر هست ؟؟ یعنی پشتش به کجا گرمه ؟ کی موسس هاش هستن و چجوری میشه بهش اعتماد کرد ؟؟
والا اطلاعی ندارم اصلا از این موسسه...خودم دنبال اینم بدونم ثامن و ثامن الحجج چقدر قابل اعتمادن..که البته اینجور که فهمیدم مشکلی نداشتن تا حالا.

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
الان تو سایت اخبار بانک
یکی تو این لینک
http://www.akhbarbank.com/vdcdsj0s.yt0zz6a22y.html
کامنت گذاشته
متن کامنت
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ali
۱۳۹۳-۱۱-۱۵ ۱۰:۵۰:۱۶

بانک ملت با نرخ 19 درصد باز خرید میکنه و تا 21 درصد هم میده علنا هم پشت شیشه هم زدن ، بانک صادرات هم از 100 تومان به بالا 25 درصد و 27 درصد میدهد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا داره درست میگه یا اشتباه نمیدونم
اما بد نیست که پیگیر بشین ببینین حقیقت داره یا نه

roman82

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
سپرده روزشمار صندوق یکم بانک کشاورزی که زده 22درصد روزشمار سود پرداخت میکنه..کسی در موردش اطلاعی داره
مثلا برای 70 ملیون چقدر ماهیانه پرداخت میکنه؟
و اگه بعد مثلا 5 ماه پول رو بخوای برداری ..بازم همین 22 درصده یا جریمه بهش تعلق میگیره؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
دوستان من امروز چند جا دیگه هم رفتم....اگه یادتون باشه ثامن گفته بود که 27 درصد سود میده به 300 میلیون.
موسسه ثامن الحجج هم یه شعبه اش گفت حداکثر میتونه 26 درصد بده ولی شعبه دیگه اش گفت 27 درصد و به سود پول هم 20 درصد سود میده.و اینکه اگه 3 ماه بگذره از شروع سپرده و بخوایم مبلغی برداریم یا کل پول رو برداریم همون 27 درصد رو میده و چیزی کم نمیکنه !
موسسه ارمان هم گفت 22 درصد و اصلا بیشتر نمیده ! :دی
نور هم میخواستم برم وقت نشد :دی
حالا میخواستم بدونم...اینا حرفاشون قابل اعتماد هست ؟ مثلا پول رو نذاریم بعد 6 ماه مثلا خواستیم برداریم همین ثامن الحجج بزنه زیر حرفش و مثلا 22 درصد بده ؟ اخه یکی از این رییس شعبه ها گفت اعتماد نکن به اینایی که میگن سود رو کم نمیکنن...

والا اطلاعی ندارم اصلا از این موسسه...خودم دنبال اینم بدونم ثامن و ثامن الحجج چقدر قابل اعتمادن..که البته اینجور که فهمیدم مشکلی نداشتن تا حالا.
من به شما ثامن رو پیشنهاد میکنم...
حدالاقلش اینه که هم قابل اعتماد تر هست هم شعبه هاش پراکندگی عالی داره و اکثرا حدالاقل تو تهران هرموقه بخوای بری یکی از شعبه هاش 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه...
عملا ارمان تا شعاع 20 کیلومتری ما پیدا نمیشه و همچنین نور هم کلا پیشنهاد نمیکنم...
ثامن خوبیش اینه که هم تلفنبانک داره هم موبایل بانک داره هم اینترنت بانک...
سودشم از همه موسسه ها بالاتره...
با پرداخت پول ادم هم خیلی راحته به شکلی که امروز یه بنده خدا اومده بود موسسه گفت 400 میلیون از پولمو میخوام بردارم و 50 بمونه خیلی سریع و راحت در عرض چند دقیقه چک دادن بهش و چکش هم مال بانک ملت بود...
طرف باجه بغلی من بود زیر چشی داشتم دنبال میکردم صحبت هاشونو...

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
دوستان کسی تا حالا اوراق خریده مثلا همین بانک کشاورزی و سینا که الان دارن میفروشن و میگن علی الحساب 22 درصد!
یعنی این که در سررسید سود قطعی رو میدن میشه مثلا 24.5 درصد یا خیر ؟

بالا