برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
درسته ولی خوب تو این مملکت اگه 1فنگی بندازه و بگه مجوز ندارن و نمیتونن فعالیت کنن خوب همه هجوم بیارن بخان پولاشونا بگیرن خوب تخته میشه موسسه ..1سوال واسم هست اینا با پولا چیکار میکنن که این سودارا میتونن در بیارن و سوال بعد موسسه نور عابر بانکی چی ی داره یا فقط باید با دفترچه حظوری رفت؟؟ بعده 3ماه خاستیم پول برداریم همون 27 درصد میده ؟؟؟؟؟؟ یا کمتر میشه سودش
درسته ریسک داره اما خب تا حالا تو تاریخ واسه کدوم موسسه یا بانکی تو ایران اینجور شده ؟! در سطح کشور البته ها...منظورم همین موسسه هایی مثل نور و ثامن و ... هست.
نمیدونم منم والا چیکار میکنن :دی والا شنبه میپرسم عابر بانکو...فک کنم داشت...ما که کل پول رو کارت کشیدیم براشون.
اره گفت بعد 3 ماه همون سود مقرر شده رو میده.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
درسته ریسک داره اما خب تا حالا تو تاریخ واسه کدوم موسسه یا بانکی تو ایران اینجور شده ؟! در سطح کشور البته ها...منظورم همین موسسه هایی مثل نور و ثامن و ... هست.
نمیدونم منم والا چیکار میکنن :دی والا شنبه میپرسم عابر بانکو...فک کنم داشت...ما که کل پول رو کارت کشیدیم براشون.
اره گفت بعد 3 ماه همون سود مقرر شده رو میده.
مزیت این نور که شما گزاشتی 1 اینکه سود روزشمارت 24 درصده که خیلی عالی هست چون به من تو ثامن 18 درصد داده...
و مورد دوم هم اینکه شما بعد 3 ماه راحت میتونی پولتو لازم داشتی بکشی بیرون که واسه ما و ثامن اینچنین نیست و به صورت پلکانی محاسبه میشه...
فقط چیزی که من تو ثامن نفهمیدم اینه که من مثلا اگر بخوام ماه پنجم پولم رو بکشم بیرون 4 ماه سود 26 درصد داده بهم...میخوام ببینم ماه پنجم رو فقط 24% محاسبه میکنه یا نه از اول همشو 24% محاسبه میکنه و اون سود های قبلی ای رو که داده مابه تفاوتشو از پول اصلی کم میکنه و 24% حساب میکنه؟؟؟؟؟؟
شما اگر در این مورد قهمیدی ممنون میشم به ما هم بگید بدونیم....

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
موسسه نور ترکیب چند موسسه هست اما من توی ریحانه گستر مشیز که شده نور رفتم سپرده کردم با 27 درصد اما روزشمار به منم گفت 24 درصد ولی 21 درصد هست
همچنین در برگه سپرده نوشته نشده 27 درصد.... نکته بعدهم اینکه وقتی پرینت واریزی ها رو میگیری چند بار واریز بوده که شده واریز انتقالی به نوعی کلاه شرعی میذارن سر بانک مرکزی و اما پولی که به عنوان سود واریز میشه در ریز حساب 22 درصد واریز شده نتیجه جمع سود واریزی ها 27 درصد میشه و اما کوتاه مدت برای من 21 درصد بوده تا الان...

همچنین اینترنت بانک هم دارند موسسه مشیز = نور فعلی ...که اگر اونجا سپرده کرده باشین میتونین بگین اینترنت بانک هم براتون فعال کنن که ریز واریزی ها رو میتونید ببینید...
در میان موسساتی که مجوز ندارند آرمان و نور پیشتاز هستند در گرفتن مجوز چون توی احبار هم که مراجعه کنید نوشته شده این دو موسسه کارهای نهایشون رو دارند انجام میدهند
اما در جایی دیگر هم نوشته شده امسال تا پایان سال 5 موسسه مجوز میگیرند
اما از لحاظ برخورد و ادب و همچنین شعب بیشتر و شلوغی شعب موقوع مراجعه ثامن از همه موسسات بیشتر مشتری داره....

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
موسسه نور ترکیب چند موسسه هست اما من توی ریحانه گستر مشیز که شده نور رفتم سپرده کردم با 27 درصد اما روزشمار به منم گفت 24 درصد ولی 21 درصد هست
همچنین در برگه سپرده نوشته نشده 27 درصد.... نکته بعدهم اینکه وقتی پرینت واریزی ها رو میگیری چند بار واریز بوده که شده واریز انتقالی به نوعی کلاه شرعی میذارن سر بانک مرکزی و اما پولی که به عنوان سود واریز میشه در ریز حساب 22 درصد واریز شده نتیجه جمع سود واریزی ها 27 درصد میشه و اما کوتاه مدت برای من 21 درصد بوده تا الان.......من الان پولم تو کوثر هستش 24 درصد ایا صلاح میدونین ببرم بزارم نور 3درصد بیشتر بگیرم؟؟؟ با توجه به مجوز نداشتن نور و داشتن کوثر

همچنین اینترنت بانک هم دارند موسسه مشیز = نور فعلی ...که اگر اونجا سپرده کرده باشین میتونین بگین اینترنت بانک هم براتون فعال کنن که ریز واریزی ها رو میتونید ببینید...
در میان موسساتی که مجوز ندارند آرمان و نور پیشتاز هستند در گرفتن مجوز چون توی احبار هم که مراجعه کنید نوشته شده این دو موسسه کارهای نهایشون رو دارند انجام میدهند
اما از لحاظ برخورد و ادب و همچنین شعب بیشتر و شلوغی شعب موقوع مراجعه ثامن از همه موسسات بیشتر مشتری داره....
استاد این نور کارت عابر داره؟؟؟؟ به کجا وصله کارتش ؟؟؟ یا نداره؟؟؟ یا با دفترچه باید رفت برداشت کرد و ایا 27درصد واقعی هستش؟؟ یا کمتر میریزن ماه به ماه قابل برداشته تو اون 3ماه اول

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
اونایی که پولشون کمه واسه گرفتن سود بیشتر از بانکها یکی از راه ها اینه که چند نفری پول هاتون رو روی هم بزارید مبلغ که بالا رفت برید یه حساب مشترک با شرایط برداشت چند امضاهه باز کنید و از بانک بخواید با نرخ بالاتر از حالت عادی بهتون سود بده روش خوبیه
فکر کنید فرضا اگه تمام سپرده گزارای یه بانک برن این کار رو بکنن بانک مجبوره به همه سود بالا پرداخت کنه اوقت قیافه بانک دیدنی میشه;)

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
همچنین در برگه سپرده نوشته نشده 27 درصد.... نکته بعدهم اینکه وقتی پرینت واریزی ها رو میگیری چند بار واریز بوده که شده واریز انتقالی به نوعی کلاه شرعی میذارن سر بانک مرکزی و اما پولی که به عنوان سود واریز میشه در ریز حساب 22 درصد واریز شده نتیجه جمع سود واریزی ها 27 درصد میشه و اما کوتاه مدت برای من 21 درصد بوده تا الان...

داداش یعنی مثلا برای این دوستمون سود 300 تومن 28 درصد میشه ماهی 7 تومن ... 7 تومن میریزن یا شما میگی کمتر میریزن چجوریه ؟ .... مگه مشخص نمیشه ماه به ماه چند درصد ؟

بعد من یه شعبش پرسیدم گفتن جزو شتاب نیستن و فقط از طریق دفترچه حساب میشه برداشت کرد و ... اینا میشه توضیح بدی ؟ از لحاظ امنیت حساب هاش نظر شما چی هست ؟

gharche

Registered User
لایک‌ها
24
اصل پول که مثلا 20 گزاشتین را بعده 4ماه پس میدن ؟؟؟ یا تا کله وام پرداخت شد؟؟؟؟
بله کل پولتون رو می تونید بعد از مدت زمان مورد نظرتون بردارید

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
استاد این نور کارت عابر داره؟؟؟؟ به کجا وصله کارتش ؟؟؟ یا نداره؟؟؟ یا با دفترچه باید رفت برداشت کرد و ایا 27درصد واقعی هستش؟؟ یا کمتر میریزن ماه به ماه قابل برداشته تو اون 3ماه اول
کارت عابر نداره به کجاشو هم نمیدونم سرمایه گذار اولیه ریحانه گستر مشیز یک آقای که اهل کرمان هستند چندین میلیارد سرمایه گذاری و موسس بودند همچنین سایت ریحانه گستر مشیر و نور فعلی رو سرچ کنید گویا چند کلینیک و درمانگاه و.... هم سرمایه گذاری از طرف مشیز یا همان نور فعلی بوده که درامد هر سال در اون ذکر شده و سود سهام .و....

باید برید شعبه با دفترچه برداشت کنید بله 27 درصد واقعی پرداخت میکنه البته اگرم پولتون بیشتر باشه 28 درصد به منم گفتن اگه بتونید به 150 برسونید 28 بهتون میدین که من نداشتم
هر ماه به دفترچه ای که براتون باز میکنن سود واریز میشه و قابل برداشت هست از خود شعبه و همچنین به سود واریزی هم 21 درصد سود تعلق میگیره

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
داداش یعنی مثلا برای این دوستمون سود 300 تومن 28 درصد میشه ماهی 7 تومن ... 7 تومن میریزن یا شما میگی کمتر میریزن چجوریه ؟ .... مگه مشخص نمیشه ماه به ماه چند درصد ؟

بعد من یه شعبش پرسیدم گفتن جزو شتاب نیستن و فقط از طریق دفترچه حساب میشه برداشت کرد و ... اینا میشه توضیح بدی ؟ از لحاظ امنیت حساب هاش نظر شما چی هست ؟

برای من دقیق 27 میریزن حالا چون برای اون دوستمون 300 بوده 28 میریزن من گفتم 27 میریزن اما نه اینکه یکجا بریزن توی چند واریز مختلف واریز میکنند مثلا یک 22 درصد و یک 5 درصد هر کدوم جداگانه واریز میکنند اولی نوشته واریز سود دومی نوشته واریز انتقالی... اما مجموعا درست میشه 27 درصد
اتفاقا سر ماه یکم واریز میشه کافیه هر ماه یکم برید مراجعه کنید و واریزی هاتون رو ببینید

بله برای 300 میلیون 28 درصد دقیق میشه 7 میلیون که واریز میشه برای من اما 27 درصد واریز شده

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
http://akhbarbank.com/vdcf0cdm.w6dxmagiiw.html

بانک‌ها مکلف به پس زدن چک‌های 3 بانک شدند

3

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
چرا اسم بانگ ها رو سانسور کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
ایران زمین، سرمایه و فکر کنم آینده بودن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
عجب بدبختی د اریم! بهو در آینده رو تخته نکنن بدبخت شیم :mad:

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
برای ما 300 میلیون بود.
به همه که فک کنم از 200 300 میلیون به بالا 27 درصد رو راحت میدن این موسسه های نور و ثامن و ثامن الحجج..البته خیلی فرق داره باید کلی بپرسین..همین موسسه ها شعبه به شعبه فرق میکرد سود هاشون ! خیلی بی دروپیکره این مملکت:D
ما هم به خاطر دوستمون 28 درصد رو زنگ زد تهران و اجازه گرفت.
زیر 100 و ... هم شرمنده اطلاع ندارم...
اعتبارش که خوبه..تو این همه وقت کدوم بانک یا موسسه ای تو ایران ورشکست شده ؟ خود ما به خاطر همین کلی سال تو بانک سامان پولامون بود...الان که حساب میکنم اگه 5 6 سال پیش تو این موسسه ها گذاشته بودیم چه سودی کرده بودیم کلی افسوس میخورم...
اون اصفهان هم نمیدونم چی بوده ؟ شرکت بوده یا موسسه و بانک ؟ اگه از این استانی ها بوده خب اره اونا ریسکش بالاس..اما این موسسه ها کشوری هستن دیگه و مشکلی هم نداشتن تا حالا...دیگه گذاشتیم رفت:D
راستی دوستان سودش هم ماه به ماه پرداخت میشه.

5-6سال پیش گذاشته بودی چه سودی میکردی عزیز؟!
دلار ۶سال پیش ۸۰۰ بود الان ۳۴۵۰
کلنگی ۳۰۰متری تهران منطقه گیشا ۷۰۰بود الان ۴میلیارد
سهم های بزرگ و مطرح بورس(مثل فولاد-غدیر-شخارک-وبملت-همراه-صادرات-شیران و...)ببین چند برابر شدن و خیلی هاشون در آینده هم رشد چشمگیری خواهند داشت.
بعضی مقاطع زمانی این سودها خوبه ولی همش پولتو بزاری بانک بلند مدت ضرر میکنی
من خودم سال ۹۰بخش عمده پولمو سکه دولتی خریدم؛۱۲۰۰فروختم و از اون موقع ثامن الحجج حساب دارم.۳۰٪به شرط بعد از ۱سال ۲۹
البته چند میلیاردی بود.به موقش باید پول رو کشید بیرون و جنس(ارز-سهام-ملک)خرید و منفعل نبود.
بعدشم با این رکود و کنترل تورمی که دولت راه انداخته بانک ها تو سود ۲۲٪موندن و روند سود سازیشون مختل شده.اینها چه میکنند که اینقدر سود میدن خدا میدونه
صورت های مالیشون هم که منتشر نمیشه آدم ببینه چند چندن؟!
نگاهی به صورت های مالی دی و صادرات(۹ماهه)بنداز ببین داستان چیه؟!اوضاعشون جالب نیست

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
سهم های بزرگ و مطرح بورس(مثل فولاد-غدیر-شخارک-وبملت-همراه-صادرات-شیران و...)ببین چند برابر شدن و خیلی هاشون در آینده هم رشد چشمگیری خواهند داشت.
من خودم سال ۹۰بخش عمده پولمو سکه دولتی خریدم؛۱۲۰۰فروختم و از اون موقع ثامن الحجج حساب دارم.۳۰٪به شرط بعد از ۱سال ۲۹
البته چند میلیاردی بود.به موقش باید پول رو کشید بیرون و جنس(ارز-سهام-ملک)خرید و منفعل نبود.
بعدشم با این رکود و کنترل تورمی که دولت راه انداخته بانک ها تو سود ۲۲٪موندن و روند سود سازیشون مختل شده.اینها چه میکنند که اینقدر سود میدن خدا میدونه
نگاهی به صورت های مالی دی و صادرات(۹ماهه)بنداز ببین داستان چیه؟!اوضاعشون جالب نیست
به نظره من الان تو این موقعیت که همه چی پا در هواست با این تحریمها که لغو میشه یا نمیشه فعلا رو ملک و دلار و بورس ریسکه سرمایه گزاری و در این شرایط همین بانک خوبه البته نظره شخصیمه ...بله سال 86 منم پول داشتم ملک میخریدم ولی الان که چندر قاز دارم میترسم باش ریسک کنم و ترجیح میدم همین بانک را انتخاب کنم ...تو این شرایط رو چی میشه حساب کرد ؟؟ هیچی اومدیما تحریما مثلا لغو شد 1کوچول بالاخره اثر میزاره تو بازار ...البته امیدوارم

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
شما درست میگید دوست عزیز...میدونم.
اما من نسبت به وضع خانواده خودم گفتم :D خب ما خیلی خیلی ریسک پذیر نیستیم...درسته سکه هم وقتی 650 تومان بود خریدیم تعداد زیادی اوایل که داشت گرون میشد..اما باید وقتی 1400 شده بود میفروختیم که نفروختیم :D
واسه افرادی مثل ما و افراد که کمتر ریسک پذیرن یا حوصله دنبال کردن بازار و وضعیتش رو ندارن بانک به نظرم انتخاب بهتریه...
وگرنه کسی که بتونه ملک رو به موقعش بخره و بفروشه برنده اصلی اونه...

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
مزیت این نور که شما گزاشتی 1 اینکه سود روزشمارت 24 درصده که خیلی عالی هست چون به من تو ثامن 18 درصد داده...
و مورد دوم هم اینکه شما بعد 3 ماه راحت میتونی پولتو لازم داشتی بکشی بیرون که واسه ما و ثامن اینچنین نیست و به صورت پلکانی محاسبه میشه...
فقط چیزی که من تو ثامن نفهمیدم اینه که من مثلا اگر بخوام ماه پنجم پولم رو بکشم بیرون 4 ماه سود 26 درصد داده بهم...میخوام ببینم ماه پنجم رو فقط 24% محاسبه میکنه یا نه از اول همشو 24% محاسبه میکنه و اون سود های قبلی ای رو که داده مابه تفاوتشو از پول اصلی کم میکنه و 24% حساب میکنه؟؟؟؟؟؟
شما اگر در این مورد قهمیدی ممنون میشم به ما هم بگید بدونیم....
دقیقا همینطوره که میگید...
راستش منم این حالت رو وقتی ثامن بودم نپرسیدم...
اگه باز رفتم ثامن حتما میپرسم و اطلاع میدم...:)

خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتتون...حالا فردا میپرسم اگه اینجا هم اینترنت بانک داشت فعال کنم....جدا دارن مجوز میگیرن ؟!
پس خیالمون راحت تر شد...:D:)

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
پیام جدید در اینترنت بانک ملت :

- از تاریخ 93/12/01 ورود به سایت بانکداری اینترنتی جهت مشتریان خارج از کشور و انجام انواع حواله اینترنتی بیش از ده میلیون ریال از داخل کشور صرفا با بکارگیری یکبار رمز (OTP/Mobile OTP) مقدور می باشد .

- همچنین از تاریخ 94/01/01 انجام کلیه حواله های اینترنتی مشتریان داخل کشور نیز بدون استفاده از یکباررمز (OTP/Mobile OTP) میسر نخواهد بود

* به این منظور جهت استفاده از یکباررمز همراه (Mobile OTP) در منوی جاری نسبت به فعالسازی آن اقدام و یا در صورت تمایل به دریافت دستگاه تولید یکباررمز (OTP) به شعب بانک مراجعه فرمائید

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
پیام جدید در اینترنت بانک ملت :

- از تاریخ 93/12/01 ورود به سایت بانکداری اینترنتی جهت مشتریان خارج از کشور و انجام انواع حواله اینترنتی بیش از ده میلیون ریال از داخل کشور صرفا با بکارگیری یکبار رمز (OTP/Mobile OTP) مقدور می باشد .

- همچنین از تاریخ 94/01/01 انجام کلیه حواله های اینترنتی مشتریان داخل کشور نیز بدون استفاده از یکباررمز (OTP/Mobile OTP) میسر نخواهد بود

* به این منظور جهت استفاده از یکباررمز همراه (Mobile OTP) در منوی جاری نسبت به فعالسازی آن اقدام و یا در صورت تمایل به دریافت دستگاه تولید یکباررمز (OTP) به شعب بانک مراجعه فرمائید
به نظر باید به لیست سیاه اضافه بشه :D
خیلی مسخره شده داره به زور از مردم باچ میگیره!
فقط حیف که از ملت دسته چک دارم وگرنه همین فردا میبستمش!

بالا