برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
دوستان یه سوال

کسی که یه حسابی تو بانک مثلا قوامین داشته باشه حساب 5 ساله ... آیا امکانش هست همین حساب منتقل بشه به نام یه فرد دیگه ... یعنی کلا جابجا بشه با همون مزایای قدیم ؟یعنی با سود قدیم کلا همینو واگذار کنیم ؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
چرا این قوامین پیامک واریز سود رو دیگه نمی فرسته. بانک دی به صورت آنی هر گونه واریز و برداشت و سود رو سریعا پیامک می کنه.
قوامین برای تراکنش های کمتر از 10 هزار تومان sms نمیفرسته و سیستم sms و خصوصا اینترنت بانکش در حد یک موسسه هست نه در حد بانک:general710:
واریز و برداشت رو میفرسته
دوستان سودای قوامینی که براتون ارسال شده پیامک فرستاده براتون؟یا موجودی گرفتین خودتون؟
بانک ملت دیشب سود رو پیامک نکرد برام
سیستم sms بانک ملت دو نوع داره.
نوع رایگان برای همه مشتریان فعال هست و فقط برداشت ها و ورود به اینترنت بانک را sms میفرسته.نوع کامل هم با مراجعه مشتری و تکمیل فرم و کسر 10 تومان سالیانه فعال میشه و برای همه تراکنش ها پیامک میفرسته.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
توی برگه سپرده ای که بهمون دادن تو قوامین یه همیچنی چیزی پشتت نوشته

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
دوستان یه سوال هم برا من الان پیش اومد: الان موجودی قابل برداشت رو واسه من 2 تومن کمتر از کل موجودی زده. اگه بخام اون 2 تومن رو هم برداشت کنم باید جریمه بپردازم؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
سیستم sms بانک ملت دو نوع داره.
نوع رایگان برای همه مشتریان فعال هست و فقط برداشت ها و ورود به اینترنت بانک را sms میفرسته.نوع کامل هم با مراجعه مشتری و تکمیل فرم و کسر 10 تومان سالیانه فعال میشه و برای همه تراکنش ها پیامک میفرسته.
اتفاقا برای من نوع دوم بوده که 10 تومن کم کردن:D

chama

Registered User
لایک‌ها
241
چه چیزی:general609:
دوستان یه سوال هم برا من الان پیش اومد: الان موجودی قابل برداشت رو واسه من 2 تومن کمتر از کل موجودی زده. اگه بخام اون 2 تومن رو هم برداشت کنم باید جریمه بپردازم؟
برای برداشت آن باید به شعبه مراجعه کنید و حساب شما بسته خواهد شد.
اگر یک ماه از افتتاح حساب گذشته باشد جریمه ندارد ولی اگر یک ماه نگذشته باشد هیچ سودی ندارد:general107:

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
اره برای من هم دو تومن بلکه هست
حسابت کلا بسته میشه اگه بخوای بگیریش

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
قوامین برای تراکنش های کمتر از 10 هزار تومان sms نمیفرسته و سیستم sms و خصوصا اینترنت بانکش در حد یک موسسه هست نه در حد بانک

سود بالای ده تومن هست ولی پیامک نمی فرسته. فقط واریز و برداشت رو می فرسته.باید برای این سرویس پول جداگانه واریز کرد. در ضمن قوامین برای سپرده های روز شمار معمولی همون 10 درصد رو فعلن می ده.

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من رفتم روز شمار 19 درصدی آینده باز کردم اما هیچ جایی نزده سود این سپرده 19 درصده !!! و کارمنده که برام باز کرد هم گفت جایی نمیزنه میزان سود رو !!! از کجا بفهمم چقدر واقعا به پول هام تو این کارت سود میخوره !!

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
سود بالای ده تومن هست ولی پیامک نمی فرسته. فقط واریز و برداشت رو می فرسته.باید برای این سرویس پول جداگانه واریز کرد. در ضمن قوامین برای سپرده های روز شمار معمولی همون 10 درصد رو فعلن می ده.
مسکن هم برای سود کوتاه مدت اس ام اس نمیده ولی برای سپرده ویژه میده.

chama

Registered User
لایک‌ها
241
دوستان یه سوال

کسی که یه حسابی تو بانک مثلا قوامین داشته باشه حساب 5 ساله ... آیا امکانش هست همین حساب منتقل بشه به نام یه فرد دیگه ... یعنی کلا جابجا بشه با همون مزایای قدیم ؟یعنی با سود قدیم کلا همینو واگذار کنیم ؟

مشخصات انتقال دهنده و انتقال گیرنده سپرده

پشت گواهی سپرده قوامین قسمتی برای انتقال داره.
صاحبان سپرده سرمایه گذاری مدت دار می توانند در صورت تمایل با رعایت کلیه ضوابط و مقررات نسبت به انتقال مالکیت گواهی سپرده به شخص دیگری که بر اساس دستورالعمل بانک مجاز باشد،اقدام فرمایند

youandme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کوثر واریز به حساب افرا رو هم مسدود کرده
واقعا دیگه شورش رو در اوردن

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سپرده های یک ساله موسسه نور چند درصد شدند؟
کسی خبر داره؟دیروز که بانک بودم یکی میگفت موسسه ها همشون روز شماروکردند20 و یک ساله ها رو22
روم اینکه برای حساب کوتاه روز شمار الان کدوم بانک بهتره وحدود20درصد میده؟

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
دوستان کوثر نمیخواد این ما به تفاوت سود رو واریز کنه؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
پشت گواهی سپرده قوامین قسمتی برای انتقال داره.
صاحبان سپرده سرمایه گذاری مدت دار می توانند در صورت تمایل با رعایت کلیه ضوابط و مقررات نسبت به انتقال مالکیت گواهی سپرده به شخص دیگری که بر اساس دستورالعمل بانک مجاز باشد،اقدام فرمایند
خیلی جالبه
اگر این طوری باشه بانک ها میتونستند قبل ازکاهش سود مقدار زیادی سپرده (24درصدی و بامبلغ2میلیون) بازکنند به اسم رئیس بانگ یا کارمنداشون بعد الان میتونستند هرمشتری اومد اون سپردهاا رو انتقال بدند بهش واقعا میشد همچین کاری؟؟؟

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
امروز رفتم گردشگری حساب نوزده درصدی باز کردم هیچ محدودیت‌ کف و واریز و برداشتی نداره به حداقل مانده نوزده درصد سود میده.
با ده هزار‌ تومن هم حساب باز میکنن و کارت و رمز اینترنت بانک میدن.

Last edited:

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
امروز رفتم گردشگری حساب نوزده درصدی باز کردم هیچ محدودیت‌ کف و واریز و برداشتی نداره به حداقل مانده نوزده درصد سود میده.
با ده هزار‌ تومن هم حساب باز میکنن و کارت و رمز اینترنت بانک میدن.
کجا میشه دید این حساب سودش 19 درصده؟ منم دیروز باز کردم اما درصد سود رو نمیدونم کجا زده
توی دفترچه اش که چیزی نزده

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
کجا میشه دید این حساب سودش 19 درصده؟ منم دیروز باز کردم اما درصد سود رو نمیدونم کجا زده
توی دفترچه اش که چیزی نزده
رییس شعبه که باهاش صحبت کردم اینطور گفت پشت شیشه بانک هم زده بودن.کلا یک مدل حساب کوتاه مدت دارن اونم همین نوزده درصدی هست.

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
مثل اینکه کوثر نمیخواد این سود حساب ذینفع رو کامل بده

بالا