برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
hgh
روز شمار رو 20درصد میده>؟
کف مبلغ چقدره؟
اون حساب قوامین که2میلیون مسودد میکرد چی شد؟ بعد ازکاهش سود هنوز 2تومنو مسدود میکنه یا نه؟
اخه با 20 درصد که دیگه فایده نداره2 تومن مسدود باشه

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام این سپرده روز شمار قوامین 20 درصد منظور از 2 تومان مسدود شدن یعنی چی یعنی باز کنی نمی تونی برداری ؟ تا کی؟ جریانش چیه ؟

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
hgh

روز شمار رو 20درصد میده>؟
کف مبلغ چقدره؟
اون حساب قوامین که2میلیون مسودد میکرد چی شد؟ بعد ازکاهش سود هنوز 2تومنو مسدود میکنه یا نه؟
کف و سقف ندارد. روز شمار هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

971

Registered User
لایک‌ها
318
سلام این سپرده روز شمار قوامین 20 درصد منظور از 2 تومان مسدود شدن یعنی چی یعنی باز کنی نمی تونی برداری ؟ تا کی؟ جریانش چیه ؟
این دو میلیون را فقط درصورت بستن حساب میتوانید برداشت کنید، تنها حسن این حساب شاید این باشد که احتمال تغییر نرخ سود حسابهایی که کف دارند کمتر از دیگر حسابهاست.

Last edited:

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
این دو میلیون را فقط درصورت بستن حساب میتوانید برداشت کنید، تنها حسن این حساب شاید این باشد که احتمال تغییر نرخ سود حسابهایی که کف دارند کمتر از دیگر حسابهاست.
خوب میشه 100تومنم کف گذاشت نه دیکه2 تومن!!!
شما خودتون الان کجا رو پیشنهاد میدید؟بانک مجوز دار برای روز شمار 20 درصد با بالاتر

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
دوستانی که دی حساب دارند لطفا راهنمایی کنند
من یه حساب کوتاه مدت 19 درصدی از حدود 1 سال پیش دارم، الان شده 20 درصد یا باید یه حساب جدید باز کنم؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
خوب میشه 100تومنم کف گذاشت نه دیکه2 تومن!!!
شما خودتون الان کجا رو پیشنهاد میدید؟بانک مجوز دار برای روز شمار 20 درصد با بالاتر
به هرحال بانک قوامین این کف 2 میلیون را بیشتر برای اینکه به نفع خودش است گذاشته است، من مزیت احتمالیش برای مشتریان را گفتم.
با توجه به اطلاعاتی که تا این لحظه بدست آمده تنها گزینه روزشمار بدون کف موجودی و با مجوز، بانک دی است اما به احتمال زیاد سایر بانکها هم بیکار نمیمانند و در روزهای آینده سودشان را تا سقف 20 درصد افزایش میدهند.

Last edited:

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان من کوثر حساب داشتم مثل اینه که دیگه امکان واریز به حساب نیست و هچنین سود رو هم تو کارت شتابی میریزه میخوام پولم رو انتقال بدم به هر جا که یک ساله سود بیشتری میده کارت شتابی هم نداشت اشکال نداره فقط میخوام هر چند ماه یه بار یه مقدار از سودم رو بردارم
الان روزشمار بهترین موسسه یا باانک کدومه ؟
یکساله کدومه؟
حالا اگر شتاب هم داشت چه بهتر

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
اقا امروز رفتم کوثر گفتند مثل دفعه ی فبلی با ده روز تاخیر ریخته میشه گفتند شنبه یا یکشنبه
تمام سپرده هایی که سود بالا دارند دیگه واریز نخواهند داشت
روز شمارش هم ده درصده!!!!گفتم مشتریانتون رو از دست میدین اینجوری
قوامین هم یه حساب ۲۰ درصدی باز کردم با قابلیت واریز و برداشت تا سود اون رو تو این بریزم

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
اقا امروز رفتم کوثر گفتند مثل دفعه ی فبلی با ده روز تاخیر ریخته میشه گفتند شنبه یا یکشنبه
قوامین هم یه حساب ۲۰ درصدی باز کردم با قابلیت واریز و برداشت تا سود اون رو تو این بریزم
دوست عزیز‌ شرط کف دو میلیون هم داشت؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
حداقل باید سود روزشمار شتابی را 20 درصد کنند تا هم هر ماه خودشان به زحمت نیفتند هم مشتریان. یعنی بانک مرکزی با بانکهایی مانند قوامین و دی و گردشگری و آینده کاری ندارد و فقط مشکلش با موسسه کوثر است؟

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
حداقل باید سود روزشمار شتابی را 20 درصد کنند تا هم هر ماه خودشان به زحمت نیفتند هم مشتریان. یعنی بانک مرکزی با بانکهایی مانند قوامین و دی و گردشگری و آینده کاری ندارد و فقط مشکلش با موسسه کوثر است؟
نمیدونم چه فکری میکنن,اینجوری دیگه کسی پولش رو کوثر نمیذاره

• Like
Reactions: 971

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
نمیدونم چه فکری میکنن,اینجوری دیگه کسی پولش رو کوثر نمیذاره
کوثر تموم اعتبار خودشو زیر سوال برد با اینکار.
مظمئن باشید در آینده با مشکل مواجه میشه.

971

Registered User
لایک‌ها
318
از دوستان اگر با اینترنت بانک دی و آینده کار کرده اند لطفا در مورد امکاناتشان کمی توضیح دهند، مثلا آیا امکان پایا دارند یا نه و آیا دستگاه رمزیاب اجباری است یا اختیاری و چقدر هزینه دارد.
ممنون

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
دوستان من 5 ماه پیش یه سپرده یکساله تو بانک سامان باز کردم با سود سالانه 22درصد و به مبلغ 10 میلیون...
دقیقا 5 ماه گذشته و من الآن یه مشکل ضروری پیش اومده و میخام سپرده رو ببندم...
میخاستم بدونم دقیقا چقدر جریمه میشم و چقدر دستمو میگیره؟؟
سپاس

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستان من 5 ماه پیش یه سپرده یکساله تو بانک سامان باز کردم با سود سالانه 22درصد و به مبلغ 10 میلیون...
دقیقا 5 ماه گذشته و من الآن یه مشکل ضروری پیش اومده و میخام سپرده رو ببندم...
میخاستم بدونم دقیقا چقدر جریمه میشم و چقدر دستمو میگیره؟؟
سپاس
سود سپرده 3 ماهه فکر کنم 14 درصد است و 0.5 درصد هم جریمه تعلق میگیرد یعنی از 13.5 درصد حساب میکنند و 8.5 درصد سود اضافی را میگیرند یعنی اگر سود این ماه هم واریز شده است، 354000 تومان از پولتان کم میکنند و بقیه پول که 9646000 تومان است را میدهند، شاید اگر بتوانید یک وام تا زمان سررسید سپرده از بانک سامان یا جای دیگری بگیرید یا بتوانید این سپرده را به فرد دیگری انتقال دهید، ضررتان کمتر شود.
پیشنهاد میکنم در دفعات بعدی که بخواهید سپرده افتتاح کنید قبلا درباره سود برداشت قبل از سررسید تحقیق کنید، مثلا اگر در بانکهایی مانند قوامین یا سینا پولتان را میگذاشتید الان هیچ جریمه ای نمیشدید و پولتان را کامل میگرفتید.

Last edited:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من میخوام از کارت مهر اقتصادم به کار بانک ملتم پول واریز کنم آیا با خودپردازهای بانک ملت امکانش هست؟ با خود پردازهای خود بانک مهراقتصاد چطور؟ سقف انتقال وجه چقدر هست؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
من میخوام از کارت مهر اقتصادم به کار بانک ملتم پول واریز کنم آیا با خودپردازهای بانک ملت امکانش هست؟ با خود پردازهای خود بانک مهراقتصاد چطور؟ سقف انتقال وجه چقدر هست؟
امکانش نیست!

بالا