برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

chama

Registered User
لایک‌ها
241
کوثر تموم اعتبار خودشو زیر سوال برد با اینکار.
مظمئن باشید در آینده با مشکل مواجه میشه.
همون طور که در پست های قبلی گفته بودم خبر گزاری ناطقان باعث شکست طرح ذینفع شد.
سپس موسسه حساب های افرا را افتتاح کرد تا بعد از کلید طلایی منابع به افرا با نرخ 22 منتقل بشوند و چون تاریخ افتتاح قبل از 16 اردیبهشت بود مشکل قانونی نداشت.
اما چون این حساب ها توسط خود موسسه افتتاح شده بودند قرارداد یک طرفه محسوب می شدند یعنی صاحب حساب برای افتتاح این حساب فرم و قراردادی امضا نکرده بود.
مثل این که بانکی بدون اطلاع و امضاء شما برای شما حسابی افتتاح کند و این هم خلاف قانون بود که باعث شکست این طرح شد.
وقتی این طرح ها با شکست روبرو شدند بهترین کار ممکن یک طرفه کردن حساب ها بود.

chama

Registered User
لایک‌ها
241
ولی قبلا از چندتا از دوستان شنیده بودم بین ملت و مهر اقتصاد میشه اینکارو کرد!
می توانید از atm ملت برداشت و از pos ملت خرید و همچنین از درگاه خرید اینترنتی ملت خرید کنید.
انتقال را شما امتحان کنید اگر موفق شدید اعلام کنید و بررسی کنید که کارمزد هم از حسابتون کم میشه یا نه.
سال پیش من موفق به انتقال نشدم!

971

Registered User
لایک‌ها
318
همون طور که در پست های قبلی گفته بودم خبر گزاری ناطقان باعث شکست طرح ذینفع شد.
سپس موسسه حساب های افرا را افتتاح کرد تا بعد از کلید طلایی منابع به افرا با نرخ 22 منتقل بشوند و چون تاریخ افتتاح قبل از 16 اردیبهشت بود مشکل قانونی نداشت.
اما چون این حساب ها توسط خود موسسه افتتاح شده بودند قرارداد یک طرفه محسوب می شدند یعنی صاحب حساب برای افتتاح این حساب فرم و قراردادی امضا نکرده بود.
مثل این که بانکی بدون اطلاع و امضاء شما برای شما حسابی افتتاح کند و این هم خلاف قانون بود که باعث شکست این طرح شد.
وقتی این طرح ها با شکست روبرو شدند بهترین کار ممکن یک طرفه کردن حساب ها بود.
ذینفع 1 به علت خبرگزاری شکست خورد ولی ذینفع 2 که مشکلی نداشت، چون هم سودش 22 بود و هم بصورت حضوری افتتاح میشد، حسابهای افرا هم درست است که اتوماتیک افتتاح شده بود ولی برای گرفتن دفترچه باید فرم پر میکردیم، ضمنا یک حساب شتابی هم برای افرادی که حساب کلید طلایی داشتند ولی حساب شتابی نداشتند، همراه با حساب افرا بصورت اتوماتیک ایجاد شده بود، پس چرا با این حساب کاری ندارند؟ یک موسسه باید به هر قیمتی که باشد به تعهداتش نسبت به مشتریانش عمل کند، اگر هم نمیتوانست باید حداکثر تا اول اردیبهشت به تمام مشتریانش اطلاع رسانی میکرد تا مشتریان هم نسبت به افزایش موجودی و یا انتقال به جای دیگری اقدام کنند، مثلا من اگر میدانستم که حساب افرا هم غیر قابل واریز خواهد بود شاید یک حساب روزشمار 22 درصد قوامین با 2 میلیون کف باز میکردم ولی با وجود حساب افرا لزومی برای مسدود کردن 2 میلیون ندیدم.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
از بانک مهر اقتصاد میخوام پول برداشت کنم پول نقد نمیخوام آیاچک میده؟ چکش مال کدوم بانک هست؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
از بانک مهر اقتصاد میخوام پول برداشت کنم پول نقد نمیخوام آیاچک میده؟ چکش مال کدوم بانک هست؟
من یک بار مبلغ بالا می خواستم برداشت کنم و یک چک از بانک سپه بهم دادند.
که هیچ کارمزدی نداشت!

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
بله به راحتی به شما چک میدن. بیشتر هم ملت و ملی. حالا واسه جای دیگه هم میخواین بپرسین شاید شعبه مورد نظر بده.

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
از دوستان اگر با اینترنت بانک دی و آینده کار کرده اند لطفا در مورد امکاناتشان کمی توضیح دهند، مثلا آیا امکان پایا دارند یا نه و آیا دستگاه رمزیاب اجباری است یا اختیاری و چقدر هزینه دارد.
ممنون
پیشخوان مجازی آینده رو من استفاده کردم. خدمات خوبی داره. رمز یاب هم نمیخواد و حتی شعبه هم نمیخواد بری. ی درخواست تو سایت پر میکنی فرداش باهات تماس میگیرن و رمزو واست مسیج میکنن. یوزر هم میشه شماره مشتریت.
انتقال پایا تا سقف 15میلیون تومن هم میشه.
همراه بانکش رو هم دارم. که پایا تا سقف سه میلیون تومن میذاره.
البته اینترنت بانکش فکر کنم دستگاه رمز یاب میخواد. اما دو موردی که گفتم نمیخواد.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دوستان بانک ملت صدور کارتش آنی هست یا چند روز طول میکشه؟ میخوام یه کارت بگیرم

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
پیشخوان مجازی آینده رو من استفاده کردم. خدمات خوبی داره. رمز یاب هم نمیخواد و حتی شعبه هم نمیخواد بری. ی درخواست تو سایت پر میکنی فرداش باهات تماس میگیرن و رمزو واست مسیج میکنن. یوزر هم میشه شماره مشتریت.
انتقال پایا تا سقف 15میلیون تومن هم میشه.
همراه بانکش رو هم دارم. که پایا تا سقف سه میلیون تومن میذاره.
البته اینترنت بانکش فکر کنم دستگاه رمز یاب میخواد. اما دو موردی که گفتم نمیخواد.
اینترنت بانکش رمزیاب نمیخاد . رمزش otg رو موبایل میاد.خیلیم عالیه.روزی 50 میلیون میشه پایا کنی.

• Like
Reactions: 971

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
از دوستان اگر با اینترنت بانک دی و آینده کار کرده اند لطفا در مورد امکاناتشان کمی توضیح دهند، مثلا آیا امکان پایا دارند یا نه و آیا دستگاه رمزیاب اجباری است یا اختیاری و چقدر هزینه دارد.
ممنون
اینترنت بانک دی رو کار نکردم ولی همونجور که دوستان گفتن اینترنت بانک و پیشخوان مجازی آینده واقعا عالیه مخصوصا پیشخوانش. هیچ کدوم هم رمزیاب نمیخواد. موبایل بانک آینده هم از هر بانکی که من تاحالا کار کردم بهتر و راحت تر و سریعتره. پیشخوان یه بخشی داره به اسم "هدف" که میتونی هزینه هات رو دسته بندی کنی که بعد ببینی مثلا توی یه ماه چقدر خرج چی کردی! بعضی هاشم خودش هوشمند تشخیص میده طبقه بندی میکنه. باحاله. ( عکس دومی )
ayande bank01.png ayande bank02.png

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
دوستانی‌ که در مورد مهر اقتصاد سوال داشتن: حساب کوتاه مدتش صد هزار تومن مسدود میکنه با سود نوزده درصد روزشمار.

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستانی‌ که در مورد مهر اقتصاد سوال داشتن: حساب کوتاه مدتش صد هزار تومن مسدود میکنه با سود نوزده درصد روزشمار.
حداقل باید 20 درصد را میداد چون هم کف حساب دارد هم کارت شتابی و مجوز ندارد. فکر میکنم بانکهای دی و آینده و گردشگری گزینه بهتری هستند.

Last edited:

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
حداقل باید 20 درصد را میداد چون هم کف حساب دارد هم کارت شتابی و مجوز ندارد. فکر میکنم بانکهای دی و آینده و گردشگری گزینه بهتری هستند.
دقیقا درسته خودم بانک گردشگری حساب باز کردم ولی پدرم چون مشتری قدیمی مهر اقتصاد هستن اونجا حساب باز کردن.
ولی بانک مهر اقتصاد انصافا خوب تسهیلات میده.

• Like
Reactions: 971

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان بیش ترین سود روز شماری که کارت و اینترنت بانک داشته باشه و عضو شتاب باشه رو کدام بانک میده؟

ممنونم

chama

Registered User
لایک‌ها
241
با سلام

دوستان بیش ترین سود روز شماری که کارت و اینترنت بانک داشته باشه و عضو شتاب باشه رو کدام بانک میده؟

ممنونم
قوامین با کف 2 میل 20درصد
دی با کف 1 میل 20 درصد
صادرات با کف 10 میل 19.75 درصد
مهر اقتصاد با کف 100 هزار تومان 19 درصد شتابی نیست
بانک آینده و گردشگری با کف 10هزار تومان 19 درصد

دوستان کسی هست از بانک صادرات رمزیاب ussd داشته باشه؟ برای اینترنت بانک.

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان
من سال قبل حساب اینده داشتم
میخواستم بدونم الان باز 19 درصده؟
برای 140،020
1،880 سود واریز کرده
میتونید برام حساب کنید؟

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
سلام دوستان
من سال قبل حساب اینده داشتم
میخواستم بدونم الان باز 19 درصده؟
برای 140،020
1،880 سود واریز کرده
میتونید برام حساب کنید؟
احتمالا 19 درصد شده ولی چون از اواسط ماه نرخها تغییر کرده یعنی چند روز اول ماه رو با همون 10 درصد براتون حساب کرده این سودش حدودا 16 درصد میشه از ماه دیگه باید همون 19 درصد بشه حدود 2550-2560 میشه

--------------
کسی میدونه حسابهای 23 درصد قبلی بانک آینده هم 19 شدند یا با همون نرخ قبلی هستند؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من امروز رفتم بانک دی و حساب 20درصدی کف 1میلیون بازکردم
الان یک مشکلی دارم مگه کارت همون موقع فعال نمیشه؟ فقط رمز پلمپ شده بهم داد
من تو خود پردازخود بانک نزدم جون درحال سرویس بود باید برم بزنم تافعال بشه؟
neeh3jBaFs4UBGJUtu6MZ8JEwkBZH2zW6E6XPxYm

Last edited:
بالا