برگزیده های پرشین تولز

## عکس سیستم اعضا ##

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,891
سیستم عکس قطعات و عکس سیستم دوستانه و هر کسی اختیارش دست خودشه و کسی نمیتونه برای کسی تعیین تکلیف کنه میتونه عکس بزار طبق قوانین .

اینجا جای صحبت فخر فروشی نیست تایپک عکس قطعات نوید جان لطفا یه بررسی بکن و این مطالب رو حذف کن .

خوش باشید .

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
درود با عرض پوزش ریبوت دادم‌پستهای اضافه حذف بشه
دوست عزیزم جناب spear این تاپیک صرفا جهت نمایش سیستم دوستان و بیشتر جنبه آموزشی و انگیزشی داره
و شما دوست گرامی هم اگر نظری دارید یه تاپیک جداگانه در رابطه با موضوعی که ذهنتون رو درگیر کرده بزنید و اونجا با دوستان به بحث بپردازید

لطفا بعد از این پست مطلبی جز عکس سیستم هاتون نذارید

با تشکر و سپاس

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دوستان دقت عزیز چندتا خواهش دارم لطفا تو این تاپیک رعایت کنید.
دوست عزیزمون Spear موردی از نظر تاپیک براشون پیش اومده بود و مطرح کردند و پاسخ دادن و پاسخ گرفتن.به نظرم در همین حد کفایته . اگر نوید جان اجازه بدن این پرسش و پاسخ ها تو تاپیک بمونه هم ضرر نداره چون ممکنه نفر بعدی همین سوال براش پیش بیاد مجددا همین روال طی میشه.
خواهشا به عکس تنها اکتفا نکنید. اگر هدف آموزشه حداقلش اینه که مشخصات کامل رو بنویسید. چون اینجا فروم تخصصی سخت افزار نیست و جنبه عمومی تری داره مسلما خیلی ها از روی عکس یک کولر متوجه مدلش نمیشند.پس بهتر اینه که مشخصات سیستم رو بنویسید.
لازم به گفتن نیست که سعی کنید عکس سیستم خودتون یا سیستم هایی که بستید رو بزارید.عنوان تاپیک صراحتا تاکید داره روی این مساله .
نکته اخر. عکسها رو بند انگشتی بزارید اینجوری همه میتونند از تاپیک لذت ببرند.(از این پست به بعد بدون هیچ تذکری پستی که عکس بند انگشتی نداشته باشه یا سایز عکس نهاتا با طول 800 پیکسل نباشه پاک خواهد شد) . این سایز عکس 4,128px × 2,322px واقعا به کار این تاپیک نمیاد.

spear

Registered User
لایک‌ها
649
درود با عرض پوزش ریبوت دادم‌پستهای اضافه حذف بشه
دوست عزیزم جناب spear این تاپیک صرفا جهت نمایش سیستم دوستان و بیشتر جنبه آموزشی و انگیزشی داره
و شما دوست گرامی هم اگر نظری دارید یه تاپیک جداگانه در رابطه با موضوعی که ذهنتون رو درگیر کرده بزنید و اونجا با دوستان به بحث بپردازید

لطفا بعد از این پست مطلبی جز عکس سیستم هاتون نذارید

با تشکر و سپاس
ما ارادت داریم اقا نوید .
من نظرمو گفتن ولی متاسفانه دوستان من رو بردن تو زاویه .
حق باشماس .
دوستان دقت عزیز چندتا خواهش دارم لطفا تو این تاپیک رعایت کنید.
دوست عزیزمون Spear موردی از نظر تاپیک براشون پیش اومده بود و مطرح کردند و پاسخ دادن و پاسخ گرفتن.به نظرم در همین حد کفایته . اگر نوید جان اجازه بدن این پرسش و پاسخ ها تو تاپیک بمونه هم ضرر نداره چون ممکنه نفر بعدی همین سوال براش پیش بیاد مجددا همین روال طی میشه.
خواهشا به عکس تنها اکتفا نکنید. اگر هدف آموزشه حداقلش اینه که مشخصات کامل رو بنویسید. چون اینجا فروم تخصصی سخت افزار نیست و جنبه عمومی تری داره مسلما خیلی ها از روی عکس یک کولر متوجه مدلش نمیشند.پس بهتر اینه که مشخصات سیستم رو بنویسید.
لازم به گفتن نیست که سعی کنید عکس سیستم خودتون یا سیستم هایی که بستید رو بزارید.عنوان تاپیک صراحتا تاکید داره روی این مساله .
نکته اخر. عکسها رو بند انگشتی بزارید اینجوری همه میتونند از تاپیک لذت ببرند.(از این پست به بعد بدون هیچ تذکری پستی که عکس بند انگشتی نداشته باشه یا سایز عکس نهاتا با طول 800 پیکسل نباشه پاک خواهد شد) . این سایز عکس 4,128px × 2,322px واقعا به کار این تاپیک نمیاد.
موافقم . با تشکر از مدیریت .

blackfox2526

Registered User
لایک‌ها
333

با سلام
متاسفانه این بار موقع اپلود عکسها فراموش کردم سایز عکس رو هم کم کنم. اما بعد که خواستم این کار را انجام بدم امکان ویرایش پست نبود. اگر امکان داره پست شماره 810 رو که عکسها با رزولوشن بزرگ هست پاک کنید تا هم نظم تاپیک حفظ بشه و هم برای دوستان موقع بازکردن صفحه مشکلی ایجاد نشه.
با تشکر از شما.

Last edited:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
با سلام
متاسفانه این بار موقع اپلود عکسها فراموش کردم سایز عکس رو هم کم کنم. اما بعد که خواستم این کار را انجام بدم امکان ویرایش پست نبود. اگر امکان داره پست شماره 810 رو که عکسها با رزولوشن بزرگ هست پاک کنید تا هم نظم تاپیک حفظ بشه و هم برای دوستان موقع بازکردن صفحه مشکلی ایجاد نشه.
با تشکر از شما.
سلام . ویرایش کردم . با سایر بند انگشتی گذاشتم:)

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
دوستان چجوری دوتا کارت گرافیکو با هم رو مادر بورد گذاشتین؟

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832

YosefFaraji

Registered User
لایک‌ها
1,434
یعنی جای دوتا کارت گرافیک دارن؟
روی این کارت گرافیک میشه این کارو کرد؟
http://www.mihanmarket.com/ProductsInfo/17129/مشخصات-فنی-مادربورد-Motherboard-اسوس-Asus-M5A78L-LE
نه روی این مین نمیتونید دوتاگرافیک وصل کنید.از عکس مین معلومه که.وقتی Sliیا Cross fireرو ساپورت کنه مادربرد دو یا چند تا جای گرافیکPCI Express X16داره.SLIبرای کارت های انویدیا و Cross Fire برای کارت های AMDهست.تو کارتهای انویدیا باید دو مدل کاملا مشابه باشه کارت گرافیک ها.ولی تو AMDباید گرافیک ها از یه نسل باشه و حتما لازم نیست دقیق یه مدل باشن.مثلا 7770رو با 7850میتونید کراس کنید.باید کارت گرافیک ها هم قابلیت Sliو Cross fireداشته باشن و با یه پل ارتباطی به هم وصل میشن. قسمت بالایی کارت گرافیک رو نگاه کنید اگه همچین سوکتی داشته باشه میتونید از SliیاCrossاستفاده کنید
img_425_13_orig.jpg

2-way%20SLI%20connector.jpg

1671.jpg

beloti274

Registered User
لایک‌ها
106
اینم از کیس دوست خوبم آقا مهدی
به خاطر قعطی موقط اینترنت نتونسته عکس بزاره
قسمت جلوی کیس رو خودش طراحی کرده با PVC که از همون سقف کاذب هست
داخل کیس هم برش داده تا کارت جا شه و یه ستون هم براش زده تا سقف کیس ول نباشه
هنوز کارای داره

فایل های ضمیمه

• Ceeeerapture.JPG
    Ceeeerapture.JPG
    183.7 KB · نمایش ها: 132

___Hero___

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
دوست عزیز از کیس ایکس 8 راضی هستین؟ کولینگش چطوره؟

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
بالا