برگزیده های پرشین تولز

فروش آندروید تی وی mk808 new پایین ترین قیمت + کیبورد و موس ژیروسکوپی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . مدل RC12 نمیشه چرا؟

دلیل زیاده . شایدم یکم داره شخصی میشه . RC12 خیلی رو اعصابه . برای رفتن به سمت راست یا هر جهتی باید دوبار دستتو از پد موسش برداری و بزاری آخه محیط کاریش کمه . و اصل این موس ها به نظر شخصی فقط کار برد ایر موس باید باشه و از اول هم همین بوده مثل اسمارت های سامسونگ + کینیکت ها + مجیک موس ال جی و خیلی از این وسایل .. اصل ساخت این دستگاهها راحتی و تنبل پروری :blush: ساخته شدن و ساخته میشن تا کوچکترین حرکت بدن واکنش نشون بدن . حالا این دلایل من هستش به عنوان فروشنده . و خریدار های من هم عمدتا RC11 پسند می کنن . در تاپیک های خارجی هم بگردی بیشتر مدل هایی مثل RC11 فروش میره . ( مهم : جواب سوال فقط مال شما بود و نظر شخصی دادم خیلی ها فقط RC12 می پسندن و اون ها هم نظر خودشون رو دارن و قابل قبوله ) هر فردی متناسب با کاربردی که میخواد دستگاهی رو انتخاب می کنه

Ali.Jigsaw

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . خیر دوست عزیز تا 30 متر برد داره - که در کل بیشتر از 10 متر هم فایده نداره دور شوید . چون دیگه چشمتون چقدر باید قوی باشه که بتونید مطالب روی صفحه رو بخونید ! .

درسته من امتحان کردم تا 30 متر میره

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
پس مانیتورش کو

TABRIZ-MACHINERY

Registered User
لایک‌ها
25
وصل میشه به تلویزیون و مانیتور

Sent from my EVO Design 4G using Tapatalk 2

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلام
کنترل-کیبرد ها با ویندوز هم کار میکنند؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4 Beta

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
سلام

من دقیقا نگرفتم
کیبورد و موس ژیروسکوپی قیمتش به تنهایی چنده ؟ ( برای ویندوز میخوام ها .

ممنون

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

سلام بله . برای ویندوز هم هست (PC) . کلا به هر دستگاهی که موس و کیبورد ساپورت میکنه کارائی داره ..

سلام

من دقیقا نگرفتم
کیبورد و موس ژیروسکوپی قیمتش به تنهایی چنده ؟ ( برای ویندوز میخوام ها .

ممنون

قابل شما رو نداره . 100.000 تومان . به ویندوز هم میخوره

کیبورد ژیروسکوپی فارسی هم تایپ می کند

سلام

سلام بله . برای ویندوز هم هست (PC) . کلا به هر دستگاهی که موس و کیبورد ساپورت میکنه کارائی داره .. ( فارسی هم تایپ می کنه )

Last edited:

amirsamfarokh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور از آندروید تی وی GIFT BOX همان کامپیوتر کوچک اندروید بر روی تلویزیون است ؟چه مشخصاتی داره ؟

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
منظور از آندروید تی وی GIFT BOX همان کامپیوتر کوچک اندروید بر روی تلویزیون است ؟چه مشخصاتی داره ؟

بله . GIFT BOX بمنظور جعبه هست نه یک پکیج پلاستیکی . مشخضات :
CPU:Nufront 1.2GHZ
RAM:1GB DDRIII
GPU:Quad Core MAli-400
WiFI

alisina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام اگه میشه عکس و مشخصات پورتها و میزان مموری آندروید تی وی را بگذارید یا لینکشو بگذارید

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
داداش بهترین مدل این آندروید تی وی باکس ها + کیبورد و موس + قیمت رو باهم همگی پخ کن واسه ما داداش
ممنون

forex men

Registered User
لایک‌ها
1
عالی هستن این کارا
من یه مدلشو داشتم
برد حرف نداره 30متر بیشتره

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
داداش بهترین مدل این آندروید تی وی باکس ها + کیبورد و موس + قیمت رو باهم همگی پخ کن واسه ما داداش
ممنون

سلام دوستم . ببخشيد طول کشيد جواب بدم ، سفارش داشتيم . داداش من بهترين مدل آندرويد تي وي مدل هايي هستند که cpu آنها دوهسته اي باشه و واقعا بين تک هسته اي و دو هسته اي تفاوت چشم گيري هست . مدل ما هم دو هسته اي هستش و هم گرافيک MALI-400 داره که بالاترين گرافيک ساخته شده است . توانايي پخش فيلم هاي FULL HD و 3D دارند .
1 سال گارانتي دارن و 5 سال گارانتي شرکت هنگ کنگي داره که با خودمون ترتيب فرستادنش تا هنگ کنک رو انجام ميديم .

همه نرم افزار هاي آندرويدي APK.* قابل نصب هستند و ميتونيم موقوع روشن شدن دستگاه عکس لوگو شرکت ، مغازه ، يا عکس خانوادگي شما رو قرار بديم بجاي لوگوي سازنده دستگاه ، بازي هاي پيش فرض هم قرار داده ايم براي شما .
دستگاه روت ROOT شده میباشد .

در کيبورد ها خيلي مدل داريم ولي فقط RC11 بهترين کيبورد هست . اير موس و کيبورد رو با هم دارند . مدل اصلی که استفاده میشه همین موس و کیبورد است .

با احترام کيبورد 100.000 تومان
آندرويد تي وي 219.000 تومان

ارسال رايگان سراسر کشور

به منم همچنین

سلام دوستم . ببخشيد طول کشيد جواب بدم ، سفارش داشتيم . داداش من بهترين مدل آندرويد تي وي مدل هايي هستند که cpu آنها دوهسته اي باشه و واقعا بين تک هسته اي و دو هسته اي تفاوت چشم گيري هست . مدل ما هم دو هسته اي هستش و هم گرافيک MALI-400 داره که بالاترين گرافيک ساخته شده است . توانايي پخش فيلم هاي FULL HD و 3D دارند .
1 سال گارانتي دارن و 5 سال گارانتي شرکت هنگ کنگي داره که با خودمون ترتيب فرستادنش تا هنگ کنک رو انجام ميديم .

همه نرم افزار هاي آندرويدي APK.* قابل نصب هستند و ميتونيم موقوع روشن شدن دستگاه عکس لوگو شرکت ، مغازه ، يا عکس خانوادگي شما رو قرار بديم بجاي لوگوي سازنده دستگاه ، بازي هاي پيش فرض هم قرار داده ايم براي شما .
دستگاه روت ROOT شده میباشد .

در کيبورد ها خيلي مدل داريم ولي فقط RC11 بهترين کيبورد هست . اير موس و کيبورد رو با هم دارند . مدل اصلی که استفاده میشه همین موس و کیبورد است .

با احترام کيبورد 100.000 تومان
آندرويد تي وي 219.000 تومان

ارسال رايگان سراسر کشور

alisina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام آندروید تی وی mk808b که بلوتوث داره هم دارید؟
کیبرد iPazzport که داری این مدله؟
قیمت هاشون چنده؟
ممنون
ضمنا باکس پیامهاتون پره!!!

homayone

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آندروید تی وی mk808b که بلوتوث داره هم دارید؟
کیبرد iPazzport که داری این مدله؟
قیمت هاشون چنده؟
ممنون
ضمنا باکس پیامهاتون پره!!!
ببخشید دوست من صندوق پیام ها پر میشه سریع ، خیلی محدودیت داره بیشتر از 50 تا پیام در روز قبول نمیکنه . یا ما وارد نیستیم درستش کنیم . لطفا تماس یا اس ام اس بدید هم خوشحال میشیم ، هم سریع تر جوابتون رو میتونیم بدیم
کیبورد ipazzport دقیقا همینه فقط کلید های پشت کیبورد رو نداره . که کلید تنظیم صدا و عوض کردن کانال تلوزیون هستش که فقط برای تلوزیون های اسمارت استفاده میشه . و ما این قابلیت رو صرف نظر کردیم .
در ادامه بگم که این کیبورد به تلوزیون های اسمارت مثل سامسونگ وصل میشه و حتی تایپ هم میتونید بکنید ولی دیگه کلید تعویض کانال نداره باید از خود ریموت کنترل تلوزیون استفاده کنید .
کیبوردی آوردیم که بیشتر بدرد آندروید تی وی بخوره . و قیمتش پایین در بیاد

Ipazzport : تومان 100.000
RC11 : 100.000 تومان
هر دو ژیروسکوپی هستند .
با سپاس

alisina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببخشید دوباره میپرسم آندروید تی وی مدل mk808b که بلوتوث داره را ندارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا