برگزیده های پرشین تولز

فروش ضبط حرفه ای 5 طبقه کنوود، در حد آک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
طبقه قدرت یه مدار هست که شامل یه سری خازن و دیود و رزیستور و ترانزیستورهای صدای دستگاه میشه ! بهش میگن طبقه قدرت . چون برآورده کردن برق مورد نیاز برای درایو کردن بلندگو وظیه این ترانزیستورهاست .

البته من تخصص فنی ندارم . اما شما بهتره دستگاه رو ببری پیش تعمیرکار تخصصی آمپلی فایر ! نه اینهایی که تلویزیون و اینجور چیزا تعمیر میکنن . کار اینها نیست .

خب پس باید بیخیال بشم چون اینجا اصلا تعمیر کار خوب نداریم داداش و اصلا کسی اینجا نیستش که متخصص آمپیلی باشه اونم تو این موارد

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
درسته ترانزیستوریه... تو بیشتر ضبط های کننودی که من دیدم ترانزیستوری بوده... و متاسفانه به گفته دوستمون اگه نمونه مشابه نباشه دیگه ارزش نداره...
کلیپ رو دیدم... این مشکل از ترانس نیست و ورودیهاش مثل اول کار نمیکنه ... معمولا وقتی به AUX میزنی رو فون ... تیپ ... ویدئو همگی با AUX میخونه تو بیشتره ضبط های طبقه ای طبیعیه و یه سرویس جزیی نیاز داره ! ولی ماله ایشون تا سی دی دایرکت رو فعال نکنن صدا در نمیاد !

حالا بنظر شما عزیزان چقدر خرج داره تا این درست بشه؟ اصلا درست میشه ؟ هستش این قطعات؟ یا باید بیخیال بشم ؟

hooooooman

Registered User
لایک‌ها
152
تو انزلی یه جا هست نمایندگی بانیان الکترونیک هست ( پاناسونیک)
اون شاید بتونه یه کمکی بهت کنه آقا سعید
کلا کارش رو تعمیره آممپلی های پانا و سونی هست
آدرس : خیابان سپه روبه روی مناره
الکترونیک پیروز

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
تو انزلی یه جا هست نمایندگی بانیان الکترونیک هست ( پاناسونیک)
اون شاید بتونه یه کمکی بهت کنه آقا سعید
کلا کارش رو تعمیره آممپلی های پانا و سونی هست
آدرس : خیابان سپه روبه روی مناره
الکترونیک پیروز

سلام داداش دستت درد نکنه ممنون از لطفت اگه زحمتی نباشه شماره تماست رو بهم بده باهات یه هماهنگی بکنم و اگه افتخار بدی با هم بریم سراغش چون هرچی باشه شما همزبان هستینو بهتر حرف همو میفهمین و یکمی هم سفارش مارو بهش بکنید. دمت گرم

federal_0030

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان قابل توجه همه ی شما : این دستگاه چهارتا ترانزیستور تخت میخوره به همراه یک stk ...
ایشون اصلا بلد نیست دستگاه رو وصل کنه ، شما اگه جای من بودین دستکاه الکتریکی رو که من دارم قسم میخورم تا لحظه آخر که وارد کارتون بشه داشتم ازش استفاده میکردم و سالم بوده ... داداش گلم آقای سعید جوادی این پولی که من از شما گرفتم از شیر مادرمم حلال تره ، من خودم خدا و پیغمبر حالیم هست ! من میخاستم تو این سایت خرید و فروش کنم مریض که نیستم دستگاه خراب بشما بدم برادر من !
کاربر محترم O X Y G E N
این ترانسی که روی دستگاه هستش 350 واته که البته من برچسبشو کندم ! من با همین ترانس از این دستگاه استفاده میکردم تا ولوم آخرم دستگاه مشکلی براش پیش نمیومد !
تا حالا هم من این پیام پرودکت که جناب آقای سعید میفرماین رو ندیدم !

چرا شماها این احتمالو نمیدین که خود ایشون که به اینجور دستگاه ها وارد نیستن دستگاهو سوزونده باشن !

خودتون میدونید که اگه ورودی صدارو به قسمت فونو وصل کنی وازش ولوم بگیری به قسمت آمپیلی دستگاه آسیب میزنه !!

این دستگاه ها حساس هستن امکان داره سیم باندا به هم خورده بوده باشه و از دستگاه ولوم گرفته باشن ! که برق برمیگرده داخل دستگاه و باعث آسیب به آمپیلی میشه!

بازم اگه شماها بودید قبول میکردید که دستگاه الکترونیکی خودتونو با ضمانت برای کسی بفرستین ؟

بازم من دارم میگم که من این دستگاهو صحیحو سالم تحویل باربری دادم اگر ایشون مشکل دار تحویل گرفتن به من مربوط نمیشه ... در ضمن من نگفتم که اشکال فنی بدلیل حمل و نقل بوده ! من میگم ایشون از روی بی تجربگی زدن دستگاهو خراب کردن حتما !

بیخودی هم به بنده تهمت نزنین آقای سعید!!!! بقرآن من از شما نمیگذرم ! شما دارین دیدگاه دوستان رو نسبت به بنده عوض میکنین ..

meedya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا کمکم کنین یه 5 طبقه کنوود دارم نمیتونم فیشهای پشتشو درست جابزنم اخه همش ژاپنی نوشته لطفا یه عکس یا راهنمایی برام بزارین ممنون میشم

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
لطفا کمکم کنین یه 5 طبقه کنوود دارم نمیتونم فیشهای پشتشو درست جابزنم اخه همش ژاپنی نوشته لطفا یه عکس یا راهنمایی برام بزارین ممنون میشم

هی داداش خدا بهت صبر بده حداقل یه تاپیک جدا باز کن اینجا چرا باز کردی .بعدشم عکس بزار و مدل دستگاهتو بگو تا دوستان راهنماییت کنن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
حالا بنظر شما عزیزان چقدر خرج داره تا این درست بشه؟ اصلا درست میشه ؟ هستش این قطعات؟ یا باید بیخیال بشم ؟

آره اگه تعمیرکاری گیر بیاری که سرش باشه برات درستش میکنه . فقط دعا کن از قسمت منبع تغذیه باشه و نیازی به تعویض IC و ترانزیستور نداشته باشه . چون این قطعات جدید رو سیستمهای قدیمی خوب مچ نمیشن . هرچی باشه قطعات فابریک خودش ژاپنی هست و از نظر کیفیت خیلی بالاست .

ما هم خدایی ناکرده کسی رو متهم نکردیم , فقط خواستیم از نظر فنی کمک خریدار کرده باشیم : )

انشالله که مشکل بین شما دو دوست هم مرتفع بشه . کمی هم شما آقا مسعود با ایشون همکاری کن تا خدایی ناکرده آبرویی ریخته نشه . هم ایشون کاربر با سابقه انجمن هستن و هم شما قراره اینجا فعالیت و خرید و فروش داشته باشی .
یه کوچولو با هم راه بیاید عزیزان . شاید در آینده هر کدوم از شما جنسی داشتید که نیازی میبینید که دوباره با هم معامله کنید . اینجوری نمیتونید به هم اطمینان کنید .

این دوستمون دستگاه رو ببره تعمیرگاه و یه جوری هزینه تعمیرشو با همدیگه تعامل کنید تا نه سیخ بسوزه نه کباب . این فقط یه پیشنهاد دوستانه بود تا شان هر دوی شما توی فروم حفظ بشه ! وگرنه بنده نه سر پیازم و نه ته پیاز : )

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
آره اگه تعمیرکاری گیر بیاری که سرش باشه برات درستش میکنه . فقط دعا کن از قسمت منبع تغذیه باشه و نیازی به تعویض IC و ترانزیستور نداشته باشه . چون این قطعات جدید رو سیستمهای قدیمی خوب مچ نمیشن . هرچی باشه قطعات فابریک خودش ژاپنی هست و از نظر کیفیت خیلی بالاست .

ما هم خدایی ناکرده کسی رو متهم نکردیم , فقط خواستیم از نظر فنی کمک خریدار کرده باشیم : )

انشالله که مشکل بین شما دو دوست هم مرتفع بشه . کمی هم شما آقا مسعود با ایشون همکاری کن تا خدایی ناکرده آبرویی ریخته نشه . هم ایشون کاربر با سابقه انجمن هستن و هم شما قراره اینجا فعالیت و خرید و فروش داشته باشی .
یه کوچولو با هم راه بیاید عزیزان . شاید در آینده هر کدوم از شما جنسی داشتید که نیازی میبینید که دوباره با هم معامله کنید . اینجوری نمیتونید به هم اطمینان کنید .

این دوستمون دستگاه رو ببره تعمیرگاه و یه جوری هزینه تعمیرشو با همدیگه تعامل کنید تا نه سیخ بسوزه نه کباب . این فقط یه پیشنهاد دوستانه بود تا شان هر دوی شما توی فروم حفظ بشه ! وگرنه بنده نه سر پیازم و نه ته پیاز : )

منم با حرفهای شما موافقم اگر ایشون قبول کنه من کل متنهایی که نوشتمو ویرایش میکنم .فقط بیاد کمک کنه اگر تعمیری باشه کمک کنه اگر تعویض آمپ باشه ایشون یکمی کمک کنه حداقل نصف حزینه رو بده هیچی نمیخوام .باز میگم دوستان هرچی بگن من حرفی نمیزنم و اگرم چیزی گفتم از روی ناراحتی هستش نه چیز دیگه به این شب عزیز قسم به اون امام رضا که امشب شب شهادتش هست قسم من ادمی نیستم بخوام بهونه بگیرم از جنس خودم خواستم خریدم و خواستم پول عشق بدم و برای خودم حال کنم نه اینکه برام حال گیری بشه و مثل یه جنازه یه گوشه خونه بیفته

federal_0030

Registered User
لایک‌ها
24

آخه دوست عزیز
O X Y G E N جان شما خودتو جای من بذار اگه دستگاهیو سالم برای کسی بفرستی بعد طرف مقابلت بگه خرابه هزینه تعمیرشو تقبل میکنی !!!
من اگه دستگاهم ایراد داشت میگفتم ! تمام جنسایی که من دارم کاملا دست نخورده ان !! چون من هر وقت بخوام هر جنسیو بخرم کاملا ازش بازدید میکنم که کوچکترین مشکلی نداشته باشه !

rime

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز از این استفاده کن و دستگاه رو را بنداز و مطمئن شو از همه چیز
82508845269823956554.jpg

اینم از لینک فایل کامل

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
آخه دوست عزیز
O X Y G E N جان شما خودتو جای من بذار اگه دستگاهیو سالم برای کسی بفرستی بعد طرف مقابلت بگه خرابه هزینه تعمیرشو تقبل میکنی !!!
من اگه دستگاهم ایراد داشت میگفتم ! تمام جنسایی که من دارم کاملا دست نخورده ان !! چون من هر وقت بخوام هر جنسیو بخرم کاملا ازش بازدید میکنم که کوچکترین مشکلی نداشته باشه !

آقا مسعود من که با شما پدر کشتگی ندارم داداشم .بیا یجوری تمومش کنیم بره پی کارش یه مقدار شما ضرر کن یه مقداری هم من تمومش کنیم بره پی کارش منم دوست ندارم تو معامله کدورت باشه والله دوست ندارم بخدا دوست ندارم . مطمئن باش بازم با کارمون بهم میفته

بزار یه چیز واقعی رو برتون بگم شاید باورنکنید .

من 4 سال پیش عروسی دوستمورفتم اجرا کنم و باهاش تموم کرده بودم که آقا بخاطر رفاقت من سهم خودمو نمیگیرم ولی پول خوانندمو بده .ولی ایشون بعد اینکه عروسی تموم شد بهم گفت چه پولی با هم همگاریمو رفیقیم . آقا من از جیب خودم 60 تومن دادم به خوانندم و بعد 3 سال همون شخص اومد خونم باورتون نمیشه 200 تومن برام آورده بود به همین شب شهادت قسم دروغ نمیگم . بخدا به گفته خودش همش بد میاورد .

آقا مسعود اینو نگفتم که شما همش بد بیاری ولی برای محض رضای خدا هم شده اینکارو بکن من دیگه فیلمم گرفتم و گذاشتم براتون که ثابت بشه به همه . حتی یه ترانس دیگه آوردم برای باقی دستگها که برقشون رو ازون بگیرم ولی نشد. یه مقدار شما بده یه مقداری هم من برم یه آمپ بخرم بزارم سر جای این

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
دوست عزیز از این استفاده کن و دستگاه رو را بنداز و مطمئن شو از همه چیز
82508845269823956554.jpg

داداش منکه هیچی نفهمیدم این فکر کنم سفارش ایران هستش دستگاه ایشون 110 ولت هست

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
آخه دوست عزیز

من نمیتونم قضاوت نادرست بکنم بگم که حرف شما درسته یا خریدار .
هر دوتون هم دارید قسم میخورید که حرفتون درسته ! شما میگید دستگاه سالم بوده و ایشون هم میگه خراب بوده ! من به عنوان سوم شخص ناظر معامله نبودم که بتونم چیزی رو تایید کنم .

فقط خواستم که مثل دوتا انسان متشخص با همدیگه صحبت کنید و مشکل بین خودتون رو حل کنید . باور کنید انقدر سخت هم نیست . بدست اومدن اعتبار برای شما توی این فروم ,بسیار مهم تر از کمی ازخودگذشتگی هست آقا مسعود .

حالا مشکلی هست که پیش اومده . شما هم ماشالله به قیمت خوبی دستگاه رو فروختی و اگه یه کمکی به ایشون در تعمیر آمپ بکنید , چیز زیادی از دست ندادید . انشالله که خدا به شما در معاملات بعدی خیر و برکتشو میده . ایشون هم ایال وار هستن کمی باهاشون مدارا کنید .

Registered User
لایک‌ها
49
ببين مسعود جان از حق نگذريم شما قيمتي كه گرفتي واقعا قيمت مصرف كننده بوده نه قيمتي كه دلال بخواد ورداره اين قيمت رو براي اين سيستم فقط ماهايي ميديم كه عشق صدائييم اينو همه قبول دارند
سعيد برا عشقش پول داده و تو هم از عشقت چشم پوشي كردي و فروختيش

من الان بيشتر از 10 ساله عضو اينجام سنن هم شايد از خيلي از دوستان بزرگترم و همه جور معامله رو ديدم كه اين جزو موضوعاتيه كه راحت حل ميشه كمي كوتاه بيايد و مقداري هزينه خريد يه آمپ رو يا تعمير اينو تقبل كنيد كه سعيدم ضرر نكنه
اعتبار چيزيه كه خيلي كنش و واكنش ها رو بايد به خرج بديم تا بدست بياد سعي كنيم اعتبار خودمونو فداي ماديات نكنيم

اين يه راهكار و ميانجيگري بود به عنوان يه عضو قديمي و اگه قبول كنيد بعنوان بزرگتري كه شايد چند تا پيراهن بيشتر از شما پاره كرده باشه

شما جفتتون عشق صداييد و مطمئنا بازم كارتون به هم مي يوفته انشا الله تو معاملات شيرين بعدي كه با هم انجام ميديد خاطره اين معامله رو پاك كنيد

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام

آقا امشب خوشحال شدم ازینگه ضبط میخواد کار کنه بله یه ده دقیقه ای قشنگ و خوشگل کار کرد و حتی صداهم دادم بهش از نصفم بیشتر ولی بازم دیدم صدا پخ پخ افتاد و دستگاه دیستورد شد و بازم صدا یجور پارگی داره .یه فیوزش رو یکسره کرده بودن به خودشون زحمت نداده بودن که اینو عوض کنن و من امروز عوض کردم . تعمیر دستگاهم که خیلی برمیداره حسابی بازم افکارم ریخت به هم بخدا موندم که چرا اینطوری میکنه نمیدونم از برقه آیا لحیم مردگی داره ؟ جایی اتصالی داره ؟ آقایون دوتا کلید هستش دقیقا پشت آمپ اون باید خاموش باشه یا روشن؟
خیلی گیچ شدم یکی منو دقیق راهنمایی کنه .ممکنه همون ترانس خراب باشه؟
ممکنه لحیم مردگی داشته باشه؟
الان داشت میخوندا یباره باز اینطوری شد ای بخشکی شانس.این چه سرطانی بود نصیب من شد

rime

Registered User
لایک‌ها
24
اگه منظورت ایناس که تو عکسه ...
سمت راستی واسه اسپیکرای سورانده و چپی واسه اسپیکر سنتر که خاموش و روشن میکندشون...

14576701803544651230.jpg

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
بله درسته منظورم همونا بودش یعنی تاثیری در کارکرد آمپیلی نداره درسته؟ بخدا در عجبم چرا اینطوری میکنه؟ الان داشت خیلی خوب کار میکرد یباره بازم اینطوری شد. هیچکس نمیدونه علتش چیه؟ از چی میتونه باشه؟ تا صف هم صدا دادم ولی آخ نگفت ولی وقتی از نصف ردش کردم بازم خراب شد و دیگه درست نشد:( حالا نمیدونم فردا صبح شاید بازم کار کنه خدا میدونه :(

rime

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز من هم یه کنووددارم که یه ترانس کوچیک 20 وات وصل کردم بهش واسه تست.... یعننی ولوم رو یکممیدم بالا کلا خاموش میشه....
بهر حال ... شما یه آنتن وصل کن صدای رادیو رو زیاد کن که در این حال مصرف دستگاه کمتر و همچنین باس دستگاه رو بیار پایین... اگه صدا بلندتر شد و قاطی نکرد به احتمال زیاد از ترانس مشکل.....
یه تستی بزن ضرر نداره ...راستی بهتر فقط آمپ و رادیو وصل باشن بقیرو جدا کنن تا مصرف بیاد پایین......

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
آنتن ندارم من خودم واقعا گیر کردم از دست این دستگاه ....بنظرتون ممکنه لحیم مردگی داشته باشه؟ مشکل اینه که الان دیگه اصلا خاموش نمیکنه بعدشم دیدم داخلش یه آیسیه بزرگ stk و 4 تا هم ترازیستور هستش که به یه بدنه فلزی که داغم میشه چسبیده صدا روی اون هستش؟به اون مربوط میشه؟

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا