برگزیده های پرشین تولز

كتاب هاي علمي تخيلي ميخواين باين تو

H.P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كسي يه چيزي رو دوست داره من خودم عاشق هري پاترم يعني از اون تعصبي ها ولي خيلي دارن شان رو دوست دارم مخصوصا سرزمين اشباح . حتما بخونيد .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کتابای دارن شان از هری پاتر خیلی بهتره
yes.gif
اتفاقا داداش منم تعصبی روی هری پاتر نداره ...
mornincoffee.gif

ziexify

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به شما کتاب های warcraft که خیلی هم مشهور هستند معرفی میکنم.
در ضمن اگر انگلیسی هم می خونین و اینترنت پر سرعت هم دارید داخل utorrent تایپ کنید sience fiction حدود 5g کتاب یک جا برای دانلود گذاشته;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من به شما کتاب های warcraft که خیلی هم مشهور هستند معرفی میکنم.
در ضمن اگر انگلیسی هم می خونین و اینترنت پر سرعت هم دارید داخل utorrent تایپ کنید sience fiction حدود 5g کتاب یک جا برای دانلود گذاشته;)
من توی نمایشگاه اینو دیدم (نمی دونم الان چند جلدش اومده بیرون البته) ... به نظرم اومد که ترجمه خیلی جالبی نداره ... داستانش جذابه ؟ ... (می خواستم واسه داداشم بگیرم)

ziexify

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی نمایشگاه اینو دیدم (نمی دونم الان چند جلدش اومده بیرون البته) ... به نظرم اومد که ترجمه خیلی جالبی نداره ... داستانش جذابه ؟ ... (می خواستم واسه داداشم بگیرم)

آره داستانش خیلی جالبه . البته باید از جلد اولش بخونی چون بعضی جاها از شخصیت ها و اتفاق هایی که داخل جلدهای قبل افتاده استفاده می کنه . راستی این کتاب در اصل 7 جلد هست که 4 جلد اولش رو یک نویسنده و 3 جلد دیگه رو یکی دیگه نوشته. ولی در کل داستان خیلی جالبی داره.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آره داستانش خیلی جالبه . البته باید از جلد اولش بخونی چون بعضی جاها از شخصیت ها و اتفاق هایی که داخل جلدهای قبل افتاده استفاده می کنه . راستی این کتاب در اصل 7 جلد هست که 4 جلد اولش رو یک نویسنده و 3 جلد دیگه رو یکی دیگه نوشته. ولی در کل داستان خیلی جالبی داره.
مرسی ... بعد یه سوال دیگه : اگه بازی رو بازی نکرده باشه ، می تونه با کتاب ارتباط برقرار کنه ؟ ...

ziexify

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی ... بعد یه سوال دیگه : اگه بازی رو بازی نکرده باشه ، می تونه با کتاب ارتباط برقرار کنه ؟ ...

بله دوست عزيز . راستش رو بخواي بازي ربط زيادي به كتاب نداره . به نظر هركس مي خواد بازي كنه بايد اول رو بخونه . اين جوري كار بهتر دستش مي ياد.;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بالا