برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

amir1378

Registered User
لایک‌ها
111
سلام یه ای اس پی خوئب که منطقه سه (ده کوره ها ) رو ساپورت کنه نمی شناسین

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
اگر امکان داره لینک این طرح 40 گیگ 30 روزه 30 تومان رو بدید

مرسی
دوست عزیز طرح نیست. شما اول یک سرویس( هرسرعت و هر حجمی که دوست دارید) رو باید از های وب بخرید، بعدش مثل حجم خریدن در سایتش میتونید همین فشفشه ها رو که انواع گوناگون حجم و مدت زمان با قیمتهای مختلف داره بخرید و استفاده کنید.

Sent from Nexus 7 via Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
طرح شبانه سرویس دهنده ای مونده هنوز که ارائه بده البته با سرعت خوب ؟

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
طرح شبانه سرویس دهنده ای مونده هنوز که ارائه بده البته با سرعت خوب ؟

سلام

باید ببینیم خوب از نظر شما چیه؟ آسیاتک ساعات رایگان داره و سرویس‌های مختلفی داره ساعات رایگان داره ۲ تا ۸ صبح و هم از ۴ تا ۱۰ صبح و سرعت‌هاش در ساعات رایگان معمولا به این صورت هست

سرعت 1M حدود 100KB
سرعت 2M حدود 130KB
سرعت سرویس‌های 2M به بالا اعم از 4 و 6 و 10 همشون 250KB هست

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
آقا سلام
قبلا یادمه یه تاپیک هم برا های وب بود
الان هر چی گشتم , هر شرکتی بود جز های وب :|
من میخام مهاجرت کنم به های وب چون هر گیگ رو ارزون میده ( تو فسفشه ها منظورمه )
و کاربردم هم اینکه روزا استفاده میکنم. مثلا یوتیوب میرم یا انلاین اهنگ گوش میدم . یعنی مصرف ام هم طوری نیست که بشه با دانلود شبانه ( که حالا اونم داره یواش یواش منقرض میشه -ــ- :|‌)بتونم انجام بدم
بعد الان تعرفه های های وب رو داشتم از سایتش نگا میکردم
این سه مورد که مشخص کردم نظرمو جلب کرده :
ac57e5f781.png

چند تا سوال داشتم که دوستانی که سابقه استفاده از های وب داشتن و یا هنوز دارن اگه جواب بدن ممنون میشم:
۱- سرعت دانلود تو هرکدوم از اینا چقدر میده ؟!‌
۲-سرعت دانلود شبانه تو شماره 1 چنده ؟
۳-چرا با این که سرعت شماره 3 بیشتره , اما قیمتش از شماره 2 کمتره ؟! :|
۴-های وب اهل حجم خوری هست عایا ؟!
۵- یه طرح های گنجینه هم داره وایبر که بد بنظر نمیاد . سرعت دانلود اونا چقده ؟!مثلا بسته الماس
۶- مورد آخر هم این گزینه خرید چرا غیرفعاله ؟! :|‌ وقتی موس رو هم میبرم روش مینویسه "با توجه به حوزه عملکرد شما این سرویس قابل انتخاب نمی باشد " :|||‌

پیشاپیش ممنون از دوستانی که وقت میگذارن و پاسخ میدن

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
دوست من شما که این هزینه رو میدی یک سر به شبکه رسانه هم بزنه که پشیمون نمیشی.....
سلام به همه دوستان
سروس دهنده های وایرلس هزینه اولیه شان(،هزینه روتر،هزینه آنتن نانو،هزینه کابل)+هزینه نصب،هزینه امکان یابی و ...
فکر کنم از 500 بزنه بالا،چون آنتن رو 295 قیمت میدن،روتر هم از 200 به بالا،هزینه نصب و امکان یابی هم هست!!

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من نمیدونم چرا دوستان اینقدر تو تمام سرویس دهنده ها دنبال دانلود میگردن من خودم اینترنت نا محدود 1 مگ مخابرات دارم که بی چونه و چرا ترین نا محدود هست همیشه سرعتم رو 120 هست تو دانلود و خیلی کم پیش میاد کم و زیاد بشه البته نا گفته نماند که زنگ زدم برای همسایه پایینی بگیرم که گفت دیگه نا محدود نمیدیم و همون مشتریهای قدیمی هم که هستن فقط میتونن تمدید کنن و الان حجمی کردن سرویسهاشون رو من خودم با اینکه نا محدود دارم ترجیحم بر این هست که بدم دانلودر برام دانلود کنه چون از نظر وقت و هزینه و پول برق و هزار تا چیز دیگه با صرفه تر هست شما در بهترین شرایط هم اگر خودتون دانلود کنید نمیصرفه ماهی چقدر میخواید دانلود کنید همون رو بدید دانلودرها با یه قیمت خیلی با صرفه انجام میدن البته ببخشید نظر کاملا شخصی بود مگر اینکه خلافش برای خود من اثبات بشه

912

Registered User
لایک‌ها
472
من نمیدونم چرا دوستان اینقدر تو تمام سرویس دهنده ها دنبال دانلود میگردن من خودم اینترنت نا محدود 1 مگ مخابرات دارم که بی چونه و چرا ترین نا محدود هست همیشه سرعتم رو 120 هست تو دانلود و خیلی کم پیش میاد کم و زیاد بشه البته نا گفته نماند که زنگ زدم برای همسایه پایینی بگیرم که گفت دیگه نا محدود نمیدیم و همون مشتریهای قدیمی هم که هستن فقط میتونن تمدید کنن و الان حجمی کردن سرویسهاشون رو من خودم با اینکه نا محدود دارم ترجیحم بر این هست که بدم دانلودر برام دانلود کنه چون از نظر وقت و هزینه و پول برق و هزار تا چیز دیگه با صرفه تر هست شما در بهترین شرایط هم اگر خودتون دانلود کنید نمیصرفه ماهی چقدر میخواید دانلود کنید همون رو بدید دانلودرها با یه قیمت خیلی با صرفه انجام میدن البته ببخشید نظر کاملا شخصی بود مگر اینکه خلافش برای خود من اثبات بشه
اره درست میگی پول برقش حالا هیچی استهلاک سیستم از همه بیشترو بدتره مثلا سیستم i5 رو درست نیست واسه دانلود روشن بزاری اصن یه وضییییییییی

hessam21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لا طرحه جدبد مخابرات شما دیگه همبن 1 مگت نامحدود نیست برای 1مگ 40گیگ میتونی استفاده کنی بعدش باید حجم بخری

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

latari

Registered User
لایک‌ها
86
لا طرحه جدبد مخابرات شما دیگه همبن 1 مگت نامحدود نیست برای 1مگ 40گیگ میتونی استفاده کنی بعدش باید حجم بخری

دوست عزیز هنوز همچین طرحی تصویب نشده در ضمن اصلا بشه مهم نیست بازم میگم دانلود کردن به هیچ عنوان با صرفه نیست خرید دیتا یا سفارش دانلود دادن بسیار با صرفه تر هست البته بازم میگم نظر کاملا شخصی هست شاید من اشتباه کنم

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
از دوستان کسی اطلاعات دقیق در مورد : بهترین سرویس برای بازی آنلاین با کمترین TIME OUT و PING مناسب داره ؟

hessam21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز هنوز همچین طرحی تصویب نشده در ضمن اصلا بشه مهم نیست بازم میگم دانلود کردن به هیچ عنوان با صرفه نیست خرید دیتا یا سفارش دانلود دادن بسیار با صرفه تر هست البته بازم میگم نظر کاملا شخصی هست شاید من اشتباه کنم
این طرح در حاله اجراست. روی قبض تلفن هم زدن

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

این طرح در حاله اجراست. روی قبض تلفن هم زدن

این دوستمون درست میگه، این طرح اجرا نشده
بنده شکایت کرده بودم، امروز زنگ زدن و گفتن طرح اختیاری هست و اینکه مشترک میتونه با مراجعه ب مرکز مخابراتی اونو فعال کنه (قضیه پشت قبض هم گفتم، گفتش اونجا بخاطر محدودیت مکان، نتونستیم کامل توضیح بدیم (!!!))

hessam21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دوستمون درست میگه، این طرح اجرا نشده
بنده شکایت کرده بودم، امروز زنگ زدن و گفتن طرح اختیاری هست و اینکه مشترک میتونه با مراجعه ب مرکز مخابراتی اونو فعال کنه (قضیه پشت قبض هم گفتم، گفتش اونجا بخاطر محدودیت مکان، نتونستیم کامل توضیح بدیم (!!!))
متوجه نیستم ... یکی بره مرکز مخابراتی که بدون تغیر سرعتش اینترنتشو محدود کنن؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
متوجه نیستم ... یکی بره مرکز مخابراتی که بدون تغیر سرعتش اینترنتشو محدود کنن؟

والا اینطوری گفت! (منم هر چی زور زدم نگرفتم چی گفته :D، در کل این موارد یجورایی ماس مالی هست!، یکاری کردن دیدن مردم کلی اعتراض کردن دارن جم جورش میکنن)

البته ن اینکه نامحدود رو با همون تعرفه محدود کنن، این سرویس میشه همانند سرویس های محدود و سرعت نسبتا بالاتری از طرحتون میده!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
والا اینطوری گفت! (منم هر چی زور زدم نگرفتم چی گفته :D، در کل این موارد یجورایی ماس مالی هست!، یکاری کردن دیدن مردم کلی اعتراض کردن دارن جم جورش میکنن)

البته ن اینکه نامحدود رو با همون تعرفه محدود کنن، این سرویس میشه همانند سرویس های محدود و سرعت نسبتا بالاتری از طرحتون میده!
شوما که از مرز ایران خارجی یه اینترنت ماهپاره ای به پا کون

latari

Registered User
لایک‌ها
86
اینترنت ماهواره ای هم جواب نیست گویا من هرچی گشتم چیز درست و درمون پیدا نکردم قیمتهاش با ADSL فرقی نمیکنه گویا قطعی هم داره در حد لالیگا اصلا به صرفه نیست

بالا