برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید عینک آفتابی

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
اين تاپيك رو كه خوندم هوس كردم برم عينك بخرم البته نه مارك دار گرون حالا چند تا آدرس بگين

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نبش قبر :)

سلام دوستان :)

من میخوام یه عینک آفتابی حدود 150 تومن اینا بخرم، میخوام ترجیها پلیس یا ریبن اصل باشه ، حالا مدل آخر امسال هم نبودنبود (بیخودی پول آخرین مدل فنس رو نمیخوام بدم )

از دوستان کسی میتونه آدرسی چیزی بده که نمیاندگی یا جایی که عینک هاش اصله و قیمت هاش مناسب باشه ؟!

nobin

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
16

من میخوام یه عینک آفتابی حدود 150 تومن اینا بخرم، میخوام ترجیها پلیس یا ریبن اصل باشه ، حالا مدل آخر امسال هم نبودنبود (بیخودی پول آخرین مدل فنس رو نمیخوام بدم )

از دوستان کسی میتونه آدرسی چیزی بده که نمیاندگی یا جایی که عینک هاش اصله و قیمت هاش مناسب باشه ؟!

سلام

بعید میدونم با این حدود قیمت شما بتونین ریبن اصل پیدا کنید ...اگه مایلید یه عینک با عدسی استاندارد داشته باشید و فریم هم کیفیت خوبی داشته باشه با این قیمت مطمئنا یه عینک خیلی خوب (البته نه مارک دار) پیدا میکنید .:rolleyes:
یه سری بزنید خیابان جمهوری ..گوچه شهید محمد بیگ ..مجتمع بزرگان اپتیک و مجتمع سعید

Last edited:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
تو ایران که احتمالا گیر نیاد ولی اگر خواستی از اینترنت سفارش بدی ما میتونیم این کار رو انجام بدیم

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
من چند ماه پيش از يه دست فروش ابادني تو ناصر خسرو يه ريبين خريدم اول از اين پيزوري ها داشت گفتم مارك خوب از تو كيفيش در اورد گفت 80 تومن شيش زد خش و فلان من ديدم ray bin تو اصل بودنش شك كردم ولي گفتم ريسك كنم خلاصه اين بيست وپنج خريدم اومدم خونه تو سايت خود ريبين شماره سريال بغل دسته عينك سرچ كردم ديدم اين مدل هست و قيمتش تو سايت 155 $ زده :blink: خلاصه موندم عينك اصله ولي چطور به اين قيمت !!!!!!;)

pershang@nine

Registered User
لایک‌ها
4
حالا شانسي از دست فروش اينجور در اومده ولي هميشه اينجور نيست راستي عينك فروشي توكليان رو تاييد ميكنيد؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

میخوام برای اخوی عینک دودی بخرم (از اونهایی که رو عینک سوار میشه). چند تا مغازه رو دیدم ولی زیاد خوشم نیومد. مرکزش کجاست؟

ممنون

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام

میخوام برای اخوی عینک دودی بخرم (از اونهایی که رو عینک سوار میشه). چند تا مغازه رو دیدم ولی زیاد خوشم نیومد. مرکزش کجاست؟

ممنون
فکر کنم خیابون فلسطین عینک فروشی زیاد داره

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
راستش این چند وقته تابستون من ظهر و بعدازظهر زیاد بیرون خونه هستم و مسیرم هم بیشتر از کنار رودخونه هستش. به خاطر همین خیلی نگران چشمام هستم با توجه به اینکه عینک (طبی) هم میزنم
271.gif
.
یکی دو باز چند تا عینک فروشی را برای خرید رفتم ولی متوجه شدم تنها چیزی که اهمیت نداره ، فاکتور حفاظتی UV هست.بعلاوه قیمتهای نجومی ....

میخواستم بدونم برای خرید یه عینک مناسب ، چقدر باید مایه گذاشت و چه مارکی خوبه؟ دوستان راهنمایی بفرمایند.

ببین شاید به کارت بیاد

عینک آفتابی( اخبار و گزارشات)
http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=841

Last edited:

pershang@nine

Registered User
لایک‌ها
4
عينك فروشي توكليان رفتم ديدم خيلي الكي گرون بود يكي ميگفت برو عينك فروشي اسكان روبروي اسكان
پيشنهادي داريد؟

hoseinsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزيزان
بنده قصد خريد عينك آفتابي دارم البته فقط واسه رانندگي در روز و در نور آفتاب مي خواهم استفاده كنم. راستش خودم هم عينكي هستم ولي نور آفتاب خيلي اذيت مي كنه زمان رانندگي. اگر امكانش هست چند مدل عينك آفتابي تا سقف 50000 تومان معرفي كنيد.
با تشكر

1240

Registered User
لایک‌ها
28
میگم ما 5 صفحه رو خوندیم
اخر نفهمیدیم
عینک خوب تا -100-150 چی بگیریم؟ مارک police o خوبه؟
یک چند تا مارک خوب بگید نره تو پاچمون
بعد از عمری میخواهیم عینک بخریم

بخریم ببریم چشم پزشک گفت خوب نیست که دیگه یارو پس نمیگیره

j wolfskin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون من دنبال یه عینک آفتابی خاص هستم.عینکی که شیشه هاش کاملا گرد باشه .آیا همچین چیزی رو میتونم تو فلسطین پیدا کنم.آخه هیچ کدوم از عینک فروشی های کرج نداشتن و یکیشون گفت دنبالش نگرد چون پیدا نمیکنی.:(:(:(

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156

آقایون من دنبال یه عینک آفتابی خاص هستم.عینکی که شیشه هاش کاملا گرد باشه .آیا همچین چیزی رو میتونم تو فلسطین پیدا کنم.آخه هیچ کدوم از عینک فروشی های کرج نداشتن و یکیشون گفت دنبالش نگرد چون پیدا نمیکنی.:(:(:(

دوست عزیز اگه Ray.Ben خوشت میاد ، من میتونم اصلیشو واست پیدا کنم .
اینم عکسش :

ray-ben_rb_8028k.jpg

البته این یه مدلشه ، مدل های دیگه هم داره که اگه خواستین میتونم واستون عکس بگیرم .

Last edited:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

تو هم عاشق اوزی اوزبورن هستی؟!!!!......والا منم یک مدت دنبال همچین عینکی میگشتم پیدا نکردم:f34r:

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
تو هم عاشق اوزی اوزبورن هستی؟!!!!......والا منم یک مدت دنبال همچین عینکی میگشتم پیدا نکردم:f34r:

دوست عزیز اگه به من مدل بدی شاید بتونم واست پیدا کنما .
اسم شرکت سازنده + مدل دقیق عینک .

hoseinsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خوبيد
من چون عينكي هستم و چشام ضعيف هست نمي تونم از عينك آفتابي استفاده كنم. مي خواستم از اين فريم هاي دودي كه روي فريم عينك طبي وصل ميشه بخرم.
كسي اطلاعي داره كجا مي فروشند و قيمتش چند هست؟
باتشكر

بالا