برگزیده های پرشین تولز

مشکل عدم تمایل به فک زدن و خوش مشرب بودن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,263
نیای به سلام کردن نیست. چون همه 24 ساعته اینجا پلاس هستیم و مثل کارمندای یه شرکت مدام جلوی چشم همدیگه ایم..
آقا ما حوصله صحبت کردن با کسیو نداریم.. معمولا توی جمع ها شنونده هستیم و در تعریف کردن خاطرات شیرین بسیار ***** میشیم..
وقتی مهمان میاد خونه حرف نمیزنم.. وقتی اون حرف میزنه هم بهش میگم "آره..درست ..عجب!! " و این چیزا!!
گاهی یارو احساس میکنه داره خودشو کوچیک میکنه..
احساس میکنم ملت فقط *شعر میگن..
موضوع جایی شدید شد که اخیرا با یکی رفیق شدم که اونم مثل خودمه و وقتی میریم بیرون فقط همدیگه رو نگاه میکنیم!
مشکل کجاست؟
درمان چیه؟

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,263
خودم احساس میکنم دنیام عوض شده یا بهتر بگم بزرگتر شده..

mohamadreza-23

Registered User
لایک‌ها
411
منم دقیقا اینجوری ام.دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه. ناراحت نمیشم.گریه نمیکنم.چیزی نمیترسونتم.یه خط صاف بدون ناهمواری شده زندگی م. فقط زنده م. گاهی وقتا یه مهمونی هایی که میرم یهو به خودم میام میفهمم بابا مهمونی اومدیم باید خودمو خوشحال نشون بدم! نوشتن باشه شاید 100 صفحه تایپ کنم.اما حرف زدن که باشه حرفی واسه گفتن ندارم:| خیلی وقتا کسایی که قبلا خیییلی دوسشون داشتم میان خونمون و میرن. هیچ حسی از خوشحالی در من احساس نمیشه و فقط نقاب خوشحالی میاد رو صورتم...
میگن افسردگی گرفتم اما خودم قبول ندارم:|

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
نیای به سلام کردن نیست. چون همه 24 ساعته اینجا پلاس هستیم و مثل کارمندای یه شرکت مدام جلوی چشم همدیگه ایم..
آقا ما حوصله صحبت کردن با کسیو نداریم.. معمولا توی جمع ها شنونده هستیم و در تعریف کردن خاطرات شیرین بسیار ***** میشیم..
وقتی مهمان میاد خونه حرف نمیزنم.. وقتی اون حرف میزنه هم بهش میگم "آره..درست ..عجب!! " و این چیزا!!
گاهی یارو احساس میکنه داره خودشو کوچیک میکنه..
احساس میکنم ملت فقط *شعر میگن..
موضوع جایی شدید شد که اخیرا با یکی رفیق شدم که اونم مثل خودمه و وقتی میریم بیرون فقط همدیگه رو نگاه میکنیم!
مشکل کجاست؟
درمان چیه؟
ای بترکی!!
تو حوصله ی صحبت کردن نداری؟
من تو رو میبینم یاد فیدل کاسترو میفتم که پس از 7 ساعت سخنرانی لاینقطع در ضل آفتاب غش کرد

لایک‌ها
151
چند بار خودکشی موفق انجام دادم..
جواب نداد..
چند بار خودکشی موفق انجام دادی o_O پوچ مغز اگه خودکشی موفق انجام داده بودی که الان زنده نبودی بیایی تاپیک بزنی :D
میدونی مشکلت چیه ؟ افکارت متفاوته وقتی افکارت متفاوته نمیتونی با عوام درست صحبت کنی چون اونا رو خارج از دنیایه خودت میبینی
مثلا تو اینطوری هستی :general412:
مردم اینطوری هستن :) و اگه خیلی وضعت حاد باشه مردم رو اینطور :general502: میبینی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,263
منم دقیقا اینجوری ام.دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه. ناراحت نمیشم.گریه نمیکنم.چیزی نمیترسونتم.یه خط صاف بدون ناهمواری شده زندگی م. فقط زنده م. گاهی وقتا یه مهمونی هایی که میرم یهو به خودم میام میفهمم بابا مهمونی اومدیم باید خودمو خوشحال نشون بدم! نوشتن باشه شاید 100 صفحه تایپ کنم.اما حرف زدن که باشه حرفی واسه گفتن ندارم:| خیلی وقتا کسایی که قبلا خیییلی دوسشون داشتم میان خونمون و میرن. هیچ حسی از خوشحالی در من احساس نمیشه و فقط نقاب خوشحالی میاد رو صورتم...
میگن افسردگی گرفتم اما خودم قبول ندارم:|
به شدت منم همینطوریم..
احساس میکنم نوعی خلاء با حفره ی تاریک توی دنیام هست..
خواهشا به جنس مخالف ربطش ندید..

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
داداش تو هم شروع کن تو جمع حرف زدن . انقدر کم حرف زدی که فکر میکنی حرفات به درد هیشکی نمیخوره یا نمیفهمن چی میگی
یا شاید هم به سطحی از بلوغ فکری رسیدی که احساس میکنی بقیه زیاد سطحی نگرن و غیر ...
در کل اگه می خوای با کسی سر صحبت باز کنی با آقایون / چه خبر ؟ ی رفیق دارم هم شغل شما میگه خیلی کارتون سخته آره ؟ / و ابنجاست که بحث شروع میشه هی در مورد چیزاییکه میگه احضار نظر کن .
با دخترا هم کمی شوخی و رنگ لاک و ته ریش صحبت کنی حله :D

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
تنها نیستی داداش
خیلی هامون اینجورییم
و این بلاییه که کامپیوتر و دنیای مجازی سرمون آورده
اگه دقت کنی اونایی که بقول شما شعر میگن و الکی خوشن 4 تا سوال ازشون بپرسی در زمینه علم و کامپیوتر و اینا... عین گاو وامیستن نگات میکنن... چون اصن تابحال خودشونو درگیر این مسایل نکردن...
باید یه مدت فاصله بگیری از این دنیای مجازی حتی شده گوشی موبایلت هم چمد روزی بزار کنار. برو به دوست و رفقای قدیمی سر بزن و سعی کن بیشتر تو جمع باشی... یه سفر خارج هم همین دور و اطراف بتونی بری خیلی تاثیر داره هزینش زیاد نیست... من با سیصد تومن رفتم باکو یه هفته موندم اومدم.
مشکل اساسی اینجاست که ما زیاد میدونیم
مردم عادی هیچی نمیدونن و دنیاشون کوچیکه
ما بیشتر فکر میکنیم و پردازش میکنیم
مردم عادی هر حرفی رو میریزن بیرون و به هر چیز بیمزه ای هم میخندن
زیاد سخت نگیر سعی کن دنیات رو کم کم با دیگران شریک شی و با بقیه تبادل اطلاعات داشته باشی تا نم نم دایره ای از افراد دلخواه دور و برت تشکیل بشن.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
انگار این دست تاپیک ها تمومی نداره واقعا برام سوال شده , آدم سالم داریم اینجا؟؟

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
زندگی براتون پوچ شده درسته؟

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
خیلی وقته خبری ازت نیست !

radical2boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
125
چیزی برای گفتن نداری و در مورد موضوعاتی که دارن دربارش حرف میزنن سررشته نداری؟
یا اینکه می تونی حرف بزنی ولی انگیزشو نداری؟
این دو تا با هم فرق می کنه
اگه ادم در مورد چیزی بلد نباشه حرف بزنه ساکت باشه طبیعیه ولی اگه می تونی حرف بزنی و بحث کنی ولی نمی خوای نشون دهنده افسردگی یا کمروییه

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
خوبه که اینطوری!

میخوای با آدمایی حرف بزنی که دنیاشون کوچیک ـه و تا جلو دماغشونو بیشتر نمیبینن

منم دیگه مدتی ست تظاهر کردن رو گذاشتم کنار اون روی خودم یعنی سگ رو کردم

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
این که مشکل نیست. خیلی هم عالیه . از قدیم گفتن کم فک بزن همیشه فک بزن:general404:

بالا