برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
بگيرش;)
ولی هنوز که کامل در نيومده!:(

31 قسمت از 41.

حنا رو هم قبلا 11 اپیزودشو گرفتم ولی دیگه نیومده.

َAce wo nerae هم فقط 11 اپیزودش اومده.

همش ناقص!

ولی یواش یواش سر و کلشون پیدا میشه.

خواهر فریدا این سریال کوزت جدیده هم همینطوریه؟منظورم اینه که تورنتشو یواش یواش رو میکنن؟​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر فریدا این سریال کوزت جدیده هم همینطوریه؟منظورم اینه که تورنتشو یواش یواش رو میکنن؟
اون که هنوز تو خوده ژاپن هم تموم نشده، حالا طول ميکشه تا در بياد .. :wacko:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[A-Kraze]​_Seirei​_no​_Moribito​_-​_03​_[C60DCFAC].mkv
36_1_33.gif

410.jpg

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
امروز dvd های ارتش سری و dvd های برادر محمودی با هم رسيدن دستم و من اينقدر ذوق کردم که نميدونم چی کار بکنم!
10_5_134v.gif

اول بگين نظرتون در مورد ليان شان پوی بدون سانسور چيه؟
36_1_12.gif

و بعدش فيلم های طولانيه تام و جری که من اصلاً از وجودشون بی خبر بود!!!:blink: :D
icono130.gif
icono935.gif

برادر واقعاً دستتون درد نکنه. خيلی خيلی ممنون :happy::happy::happy::blush:

mahmoody82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش می کنم. خوبیه این ورژن لیانگ شامپو به نظر من اینه که کلش توی دو تا دی وی دی جا میشه.

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
دوستان کسی سایت سرچ ژاپنی سراغ داره؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام ^_^

دوستان کسی سایت سرچ ژاپنی سراغ داره؟

اينا خوبند؟

اين سايت هم فکر کنم به کارتون بياد ^_^

بعد هم تبريک به همه ي کساني که بايد بهشون تبريک مي گفتم و مرسي از همه ي کساني که به من تبريک گفتند :happy:

اون تاپيک کارتون هاي تلويزيوني رو هم چشم، در اولين فرصت ميزنم و جل و پلاسم را از اينجا جمع مي کنم مي برم آنجا (ميگم پس چه کشيده ايد در اين مدت از دست من :lol: !!!).

براي اين عکس هاي مشکل hotlink دار هم يه راه حل بي مزه وجود داره، از 2 تا براوزر استفاده کنيد!!! مثلا سايت هاتونو با فايرفاکس ببينيد، پست هاتونو اينجا با IE بزنيد و عکس ها رو از تو فاير کپي کنيد اينجا، اونوقت چون عکس ها تو کشه فايرفاکس ذخيره شدند و نه اينترنت اکسپلورر، اگه مشکلي از نظر لينک کردن داشته باشند در جا مي بينيد که بهتون مي گه دزد نالوطي و مي فهميد که اي داد، بايد خودتون يه جا آپش کنيد!! دست کم من از اين روش خودم استفاده مي کنم، تا حالاش که خوب جواب داده :f34r: !!!

.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام ^_^

اينا خوبند؟

اين سايت هم فکر کنم به کارتون بياد ^_^

بعد هم تبريک به همه ي کساني که بايد بهشون تبريک مي گفتم و مرسي از همه ي کساني که به من تبريک گفتند :happy:

اون تاپيک کارتون هاي تلويزيوني رو هم چشم، در اولين فرصت ميزنم و جل و پلاسم را از اينجا جمع مي کنم مي برم آنجا (ميگم پس چه کشيده ايد در اين مدت از دست من :lol: !!!).

براي اين عکس هاي مشکل hotlink دار هم يه راه حل بي مزه وجود داره، از 2 تا براوزر استفاده کنيد!!! مثلا سايت هاتونو با فايرفاکس ببينيد، پست هاتونو اينجا با IE بزنيد و عکس ها رو از تو فاير کپي کنيد اينجا، اونوقت چون عکس ها تو کشه فايرفاکس ذخيره شدند و نه اينترنت اکسپلورر، اگه مشکلي از نظر لينک کردن داشته باشند در جا مي بينيد که بهتون مي گه دزد نالوطي و مي فهميد که اي داد، بايد خودتون يه جا آپش کنيد!! دست کم من از اين روش خودم استفاده مي کنم، تا حالاش که خوب جواب داده :f34r: !!!

.

ببخشید شما وساحل جان نمیان تو تاپیک بهترین کارتونی که دیدم!رای بدین !از روزی که زدم تاپیکو منتظرم ببینم هوادار کدوم کارتونایین!(متاسفانه یادم رفته رای گیری رو پابیکش کنم!);)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قسمت ششم و آخر Spoil سری Berserk : ( یعنی آخرین سری ای که در اومده ..وگرنه سری که ادامه داره !)

vol-29 :

شیرک و سونیا توی اسکله ، با یه گروه دزد دریایی که تجارت برده می کنن روبرو میشن و باهاشون درگیر میشن ... isidoro و mule ( پسر جوونی که گریفیث نجاتش میده و عضو band of hawk جدیده ) هم بهشون کمک می کنن ... توی یه سکانس کمدی ، این چهارتا دزدا رو شکست میدن ... البته گاتس هم دورادور مواظبشونه ...

دو تا سکانس دعوای خنده دار هم اینجا هست .. یکی بین isidoro و همون پسره .. و یکی هم توی کافه بین همه !! .. ضمنا می فهمن که پیدا کردن کشتی یا قایق به این راحتی نیست .. چون هرچی بوده رو بردن برای جنگ ... فارنزه میگه که من مشکل رو حل می کنم ... به این ترتیب که میره خونه شون که توی همون شهره تا از پدرش که فوق العاده پرنفوذه تقاضای کشتی بکنه ...

برادر فارنزه
( مگنیفیسو ) که خیلی مورد اعتماد پدرنیست ، به فارنزه میگه که اگه با دوستش ازدواج کنه کشتی رو بهشون میده ... ( به این ترتیب موضع خودش هم پیش باباش قوی میشه ) ... فارنزه قبول می کنه و به گاتس اینا خبر میده که شما بدون من برید .. کلا فوکوس این قسمت روی فارنزه و تحلیل شخصیتی اشه ...

magnifico.jpg

مگنیفیسو - برادر فارنزه ( فرصت طلب و طماع )​

یه مراسم مهمانی برگزار میشه و قراره که نامزدی فارنزه هم توش اعلام بشه ، گاتس و گروهش راه میفتن به سمت این مراسم تا با فارنزه بیشتر حرف بزنن و نظرش رو عوض کنن .. در همین حال نیروهای کوشانی هم با استفاده از مه ، وارد شهر شدن و رسیده به پشت قصر ...

سرپیکو با گاتس و بقیه بچه ها روبرو میشه ... اما بهشون اجازه جلو رفتن نمیده و می خواد دوباره با گاتس دوئل کنه ... ( گاتس رو بخاطر تغییر دادن طرز تفکر فارنزه نمی بخشه )

-------

Vol-30 :

سرپیکو و گاتس دوئل می کنن و .. گاتس می بره ... همه با هم می رن سمت سالن جشن ... در همین حال ، نیروهای جادویی کوشانی جشن رو بهم می ریزن ... گاتس و دوستاش موفق میشن موج حمله رو دفع کنن ... ضمنا نامزد احتمالی فارنزه ( دوست برادرش ) ، برعکس کلیشه های رایج آدم خیلی بدی نیست و حتی یه جورایی شجاعه ...

حملات همچنان از سمت بندر ادامه داره و گاتس و دوستانش ، به همراه رادریک ( دوست برادره ) و خود برادره تصمیم می گیرن سوار کشتی بشن و قبل از اونکه درگیری بالا بگیره ، در برن ... طبیعتا توی اسکله با نیروهای کوشانی روبرو میشن و درگیری شروع میشه ...

سونیا و mule ( همون پسره که بالاتر ، حرفش رو زدم ) ، مسیر کاروان پاپ رو می گیرن و بهش خبر میدن که رفتن به سمت شهر vritanis اشتباهه .. چون کوشانی ها حمله کردن به اونجا و بهش میگن دنبال ما بیا ...

-----

Vol-31 :

تیم گاتس با ارتش اهریمنی کوشانی ها درگیر میشه ... شیرک و گاتس نقش اساسی رو ایفا می کنن ... گاتس سعی می کنه تا اونجا که امکان داره ، تحت تاثیر زره اش قرار نگیره ...اما نهایتا وارد نیمه تاریک نیرو (!) میشه ... اما نکته اینجاس که طی یه اتفاق ، روح شیرک هم وارد زره میشه ( نمیشه با جمله معمولی توضیح داد ! ) و گیر میفته توی زره ... البته احتمالا خیلی هم بد نیست ... چون حالا با هم متحدن !! ..

موج اول حمله ( موجودات اهریمنی ) دفع میشه .. موج دوم ( چرخ بزرگ آتشین و یه هیولا ) هم دفع میشه .. نهایتا یه آقای مرتاض مانندی که جادوگره و قدرت پشت پرده همه اینا محسوب میشه ، خودش رو نشون میده ... طرف انواع اقسام جادوی شرقی رو بکار می گیره ...

بخاطر اینکه شیرک تو وجود گاتسه ، بهش کمک می کنه که چشمهاش رو باز کنه .. یعنی در حالیکه تحت تاثیر زره هستش ، بازم بتونه دنیای واقعی را ببینه ... ( توضیحش اینه که وقتی گاتس تحت تاثیر زره هستش ، نفرت جلوی چشمش رو گرفته ... بنابراین شیرک بهش کمک می کنه که نفرت رو کنار بزنه و بطور کامل اسیر زره نشه ) ..

نهایتا جادوگر کوشانی رو شکست میدن .. ولی یه دفعه ganishka ظاهر میشه ( یعنی سلطان کوشانی ها که ضمنا یه apostle سرکش هم هست ) که خیلی قویه ... وقتی قدرت گاتس رو می بینه ، بهش پیشنهاد اتحاد میده که طبعیتا گاتس رد می کنه ... اما قبل از اینکه ganishka حمله کنه ، زاد نامیرا ظاهرا میشه ... گاتس و زاد ، بعد از یه سری غرغر با هم متحد میشن و گانیشکا رو شکست میدن ... بعدش هم دوباره یه سری غرغر می کنن و واسه هم کری می خونن و موقتا جدا میشن ...

پایان vol 31 و پایان کل Spoil ؛

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
استاد سيمور ! توي انايم ليست كه خواهر فريدا زحمتش رو كشيدن نوشته كه Berserk 26 قسمته و رنگش هم سفيده !!!‌ يعني كه سريش كامله :hmm: اما اينجا شما تا 31 هم رفتين يه توضيح ميدين plz

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
استاد سيمور ! توي انايم ليست كه خواهر فريدا زحمتش رو كشيدن نوشته كه Berserk 26 قسمته و رنگش هم سفيده !!!‌ يعني كه سريش كامله :hmm: اما اينجا شما تا 31 هم رفتين يه توضيح ميدين plz

داداش اسمایلی اگه دقت کنی نوشته Vol 31 یعنی اینکه این در واقع مانگای Berserk هستش:cool:

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواهم یه انیمیشن معرفی کنم که درلیست ندیدم کسایی که فیلم های gundam را دیده اند با این جور فیلم ها آشنا هستند
Super Robot Wars Original Generation - The Animation (OAV

og-affiche.jpg

البته این فیلم سه قسمتی یک سریال فکر میکنم 25 قسمتی داشته باشه که من ندیدم
برای اطلاعات بیشتر من آدرس زیر را براتون میزارم

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4431

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهر آخرین update لیست صحفه چنده؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
البته این فیلم سه قسمتی یک سریال فکر میکنم 25 قسمتی داشته باشه که من ندیدم
ممنون برادر :happy:

خوب بچه هايی که تو کار دانلود هستن، shinsen sub تا lلان 6 قسمت سريال اين کاتون رو که تازه چند ماه هست در اومده و هنوز تموم نشده داده بيرون:D. اين لينک هاش اگه کسی ميخواد دان کنه;):

[Shinsen-subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_01​_[630CB31B].​avi
[Shinsen-Subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_02​_[6BA41530].​avi
[Shinsen-Subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_03​_[B902FEB8].​avi
[Shinsen-Subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_04​_[F3FF7627].​avi
[Shinsen-Subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_05​_[860CDF81].​avi
[Shinsen-Subs]​_Super​_Robot​_Wars​_Original​_Generation​_-​_Divine​_Wars​_-​_06​_[7385BBC7].​avi

راستی برادر شما خودت اين کارتونو نداری؟ :eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

فایل های ضمیمه

• Romeo x Juliet 29.jpg
    Romeo x Juliet 29.jpg
    58 KB · نمایش ها: 9
  • Romeo x Juliet 50.jpg
    Romeo x Juliet 50.jpg
    40.7 KB · نمایش ها: 3