برگزیده های پرشین تولز

معرفی , درخواست معرفی افزونه های وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kalarena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پلاگین هایی که حتما توصیه میکنم به دوستان:

Acunetix Secure WordPress: از اسمش پیداست برای امنیت وردپرس هست و اشکالات امنیتی رو به خوبی براتون رفع میکنه

Akismet: خیلی شناخته شده است، انتی اسپم بسیار خوبی هست

Google XML Sitemaps: نقشه سایت برای سئو بسیار مهمه البته بهتره در پیکربندی دقت کنید

WP-Optimize: دیتابیس رو براتون کم حجم میکنه

WP Super Cache: بدون این افزونه به زودی هر هاستی از سایت شما خسته خواهد شد و عذرتون رو میخواد، کش هم در سرعت مفیده هم در استفاده از منابع سیستمی

فراموش نکنید در استفاده از پلاگین های زیاد تجدید نظر کنید چون به راحتی کاهش سرعت سایت رنک و بازدیدتون رو هم از دست میدید، پس فقط اونهایی که ضرورث هستند رو استفاده کنید

Mohammad1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان
من یه افزونه میخوام که دسته ها رو به صورت بازشو نشون بده مثل سایت بیتوته . کسی میتونه راهنمایی کنه؟

1.jpg

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
نیاز به پلاگینی دارم که برخی از کلماتی که خودمون تعیین میکنیم در صورتی که در عنوان پست باشه، به صورت اتوماتیک، کل اون پست رو حذف کنه :wacko:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نیاز به پلاگینی دارم که برخی از کلماتی که خودمون تعیین میکنیم در صورتی که در عنوان پست باشه، به صورت اتوماتیک، کل اون پست رو حذف کنه :wacko:

آیا در زمان ارسال پست باید این کارو بکنه یا نه شما میخوای بزنی سرچ کنه و بره اینا رو پیدا کنه و حذف کنه ؟

• Like
Reactions: M+J

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
آیا در زمان ارسال پست باید این کارو بکنه یا نه شما میخوای بزنی سرچ کنه و بره اینا رو پیدا کنه و حذف کنه ؟

در موقع ارسال پست عمل کنه که خیلی بهتره. (مثل افزونه DeleteDuplicate که در صورتی که عناوین یکسان باشه کل پستو حذف میکنه)

اگر هم اینچنین نبود، خودم دستی کلمه مورد نظر وارد کنم و در تایتل پست سرچ کنه و پاک کنه (البته این موردو تقریبا سرچ داخل وردپرس داره ولی شامل متن هم میشه...)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
در موقع ارسال پست عمل کنه که خیلی بهتره. (مثل افزونه DeleteDuplicate که در صورتی که عناوین یکسان باشه کل پستو حذف میکنه)

اگر هم اینچنین نبود، خودم دستی کلمه مورد نظر وارد کنم و در تایتل پست سرچ کنه و پاک کنه (البته این موردو تقریبا سرچ داخل وردپرس داره ولی شامل متن هم میشه...)

خب اصلا اگر بخواد موقع ارسال پست چک کنه سریعتر هست . اما اگر بخوای کلمه بزنی و بگرده تو پست ها اگر مثلا 2000 تا پست باشه و 5تا کلمه عملا فشار زیادی وارد میکنه .

حالا این کلمه ها باید فقط تو تایتل چک کنه یا محتوای پست ؟

• Like
Reactions: M+J

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
خب اصلا اگر بخواد موقع ارسال پست چک کنه سریعتر هست . اما اگر بخوای کلمه بزنی و بگرده تو پست ها اگر مثلا 2000 تا پست باشه و 5تا کلمه عملا فشار زیادی وارد میکنه .

حالا این کلمه ها باید فقط تو تایتل چک کنه یا محتوای پست ؟

درسته
فقط تایتل چک کنه

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
چاکریم . اون کاری که میخواستی رو میکرد ؟
این فی ل ت رینگ رو میشه روی محتوا و تگ هم گذاشت .

آره. عالیه.
این کارمو راه انداخته.
به نظر من افزونه خیلی خیلی کاربردیه :rolleyes:
مخصوصا اسم جالبی هم داره :D

-----------
(ولی اگه بخوای توسعش بدی: در داخل پنل ادمین 2 تا پیج باز میکنه که کارشون یکیه پس میشه یکیشو حذف کرد.
با توجه به گفتت 2 تا فیلد دیگه هم میتونی بزاری برای متن و برای تگ.
1 فیلد هم برای لینک داخل متن که در صورتی که اون لینک مورد نظر ما در داخل متن قرار داشت با لینکی که ما بهش میدیم جایگزین کنه یا کلا اون لینکو حذف کنه
1 امکان دیگه هم اینکه پستهای تکراری از نظر تایتل رو در هنگام ارسال پست حذف کنه (با توجه به اینکه ما خودمون تنظیم کنیم که در هنگام ارسال پست های جدید، پست قدیمی همنام حذف بشه یا پست جدید همنام)
البته اینهایی که بالا نوشتم فقط برای توسعه ی افزونه هست در آینده اگه وقتشو داشتی که میتونه افزونه ی خیلی کاملتری بشه... )

Last edited:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
افزونه خاصی برای گذاشتن پاپ اپ تو وردپرس هست؟ میخوام از میهن استور کد تبلیغاتی بگیرم بذارم

بله هست . EZ Popup manager هست با lightbox نشون میده / cookie هم ست میکنه خودش

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
آقا من چطور توی فیس بوق پست هام رو شیر بدم اتوماتیک؟ SNAP میگه باید اکانت Developer توی فیس بوق بسازی اونم میگه کشور شما تحریمه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
افزونه ای نیست که چندتا فیلد در اختیارمون بزاره که عنوان های فیلد ها رو از قبل مشخص کنیم و فقط موضوعاتشو در پست ها تکرار کنیم ؟

مثلا برا سایت غذایی یه فیلد درست کنه و اسمشو بزاریم فواید مصرف فلان ماده غذایی٬ بعد توی تمام پست هایی که به معرفی غذاها می پردازیم٬ اون فیلد رو پر کنیم که نیاز دوباره به وارد کردن عنوانش نباشه

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
یه پلاگین خیلی خیلی کار آمد که امروز پیداش کردم :
SEO Friendly Images
این پلاگین به صورت اتوماتیک واسه عکس ها alt میزنه ، تست کردم خیلی خوب جواب میده ، فقط قبل استفاده توو تنظیماتش یه تغییر کوچیک باید داد %name رو باید پاک کنید ...

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان بهترین پلاگین سئو یرای وردپرس چی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا