برگزیده های پرشین تولز

واگذاری امتیاز وام رسالت! با قیمت خیلی مناسب!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
اه چه باحال اصفهانم شعبه داره اونم یه خیابون بالاتر از خیابون خودمون :دی من یه ضامن بیشتر ندارم چقدر وام میدن
اذیت میکنن یا راحت وامو میدن ؟ من حوصله سر و کله زدن با بانکو ندارم

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
دوست عزیز کدوم شهرها شعبه داره ؟

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
عزیز من 20 میلیون 2 ماهه می خوام، یعنی نهایت سر 2 ماه پول رو بر می گردونم، شرایطش چیه؟
پ.ن: سر 20 میلیون دارم خونم رو از دست می دم.

یکی از اشنا های ما 400 ملیون 2 ماهه گرفت!
زنگ بزن بانک شرایطش رو بپرس!

داداش من اصلا نمیدونستم این بانک هم وجود داره
الان سایتش رو چک کردم دیدم شهر ما هم شعبه داره !!!
images.php

میشه از 0 تا 100 رو بگی چیکار کنم تا وام رو بگیرم ؟!

اه چه باحال اصفهانم شعبه داره اونم یه خیابون بالاتر از خیابون خودمون :دی من یه ضامن بیشتر ندارم چقدر وام میدن
اذیت میکنن یا راحت وامو میدن ؟ من حوصله سر و کله زدن با بانکو ندارم
داداشای گلم در مورد ضامن باید بگم تا 5 میلیون 1 ضامن معتبر با گواهی کسر از حقوق و 2 عدد چک معتبر لازم می باشد!
در مورد بالای 5 میلیون هم 2 ضامن با گواهی کسر از حقوق + 3 عدد چک معتبر مورد نیاز می باشد!
البته مثلا میشه جای چک ها رو با سفته هم عوض کرد کلا راه میان من از موسسه مهر هم دارم اونا هم راه اومدن...
من از بانک سوال کردم اینارو از خودم در نیوردم...
احتمال زیاد هم 5 تومن از این رفیق فروشندمون بگیرم...

دوست عزیز کدوم شهرها شعبه داره ؟
تایپیک استارتر ویرایش شد! اونجا نوشتم!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
یکی از اشنا های ما 400 ملیون 2 ماهه گرفت!
زنگ بزن بانک شرایطش رو بپرس!

تایپیک استارتر ویرایش شد! اونجا نوشتم!

شما که شعبه های رو زدی !!
اونا رو هم تو سایتشون زده بود خب ! من سوالم یه چی دیگه بود !
حرام و حلال !! کاری هم به اون ندارم
images.php

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
شما که شعبه های رو زدی !!
اونا رو هم تو سایتشون زده بود خب ! من سوالم یه چی دیگه بود !
حرام و حلال !! کاری هم به اون ندارم
images.php

میری حساب باز میکنی! مدارکت رو اماده میکنی! ضامن هات رو هم اماده میکنی! بعد بستگی داره چقد وام بخوای!(مثلا 10 ملیون) کاراتو که کردی زنگ میزنی به من میگی 10 ملیون امتیاز میخوام! منم برات انتقال میدم بعدش وام رو میگیری کیف میکنی!!!
البته با این راحتی هم نیست که من گفتم :D

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
لطفا شرایط رو برای 10 میلیون پخ کنید

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
میری حساب باز میکنی! مدارکت رو اماده میکنی! ضامن هات رو هم اماده میکنی! بعد بستگی داره چقد وام بخوای!(مثلا 10 ملیون) کاراتو که کردی زنگ میزنی به من میگی 10 ملیون امتیاز میخوام! منم برات انتقال میدم بعدش وام رو میگیری کیف میکنی!!!
البته با این راحتی هم نیست که من گفتم :D

images.php
فقط یه سوالی ، این امتیاز ها رو از کجا میارید !؟ فردا قضیه اختلاس 3000 میلیاردی رو نندازن گردن ما !
images.php

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
لطفا شرایط رو برای 10 میلیون پخ کنید

پخیدم داداش!

images.php
فقط یه سوالی ، این امتیاز ها رو از کجا میارید !؟ فردا قضیه اختلاس 3000 میلیاردی رو نندازن گردن ما !
images.php

داداش من این چه حرفیه!!!
با این حساب کلی پول جا به جا شده! کاسبیم نا سلامتی ها!!!!
خیالت راحت باشه! خواستی شماره حساب میدم بهت برو استعلام بگیر!

smd9782

Registered User
لایک‌ها
43
سلام داداش
لطفا شرایط دریافت وام برای 20 میلیون ، 5 ساله رو پ خ کن
در ضمن برای هر سال ، باید امتیاز جدا بگیریم ؟ (یعنی برای 5 سال باید 100 میلیون امتیاز بگیریم)

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
قيمت گرونه

يعني كسي بخواد 20 تومن 5 ساله بگيره بايد 12 تومنشو به شما بده
2 درصد هم بانك ميگيره كه 5 سالش ميشه 10 درصد

يعني 22 بايد قسط پس بديم ولي 8 تومن وام بگيريم !

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
سلام داداش
لطفا شرایط دریافت وام برای 20 میلیون ، 5 ساله رو پ خ کن
در ضمن برای هر سال ، باید امتیاز جدا بگیریم ؟ (یعنی برای 5 سال باید 100 میلیون امتیاز بگیریم)

شرایط رو باید از بانک سوال کنین!
بله تو همین مایه هاست!

قيمت گرونه

يعني كسي بخواد 20 تومن 5 ساله بگيره بايد 12 تومنشو به شما بده
2 درصد هم بانك ميگيره كه 5 سالش ميشه 10 درصد

يعني 22 بايد قسط پس بديم ولي 8 تومن وام بگيريم !
معلوم میشه تو بازار نیستی دوست عزیز! شما به جای اینکه پول رو یه مدت تو حساب بخوابونید میتونین با خرید امتیاز به صورت فوری وام رو تهیه کنید!

دوستان امروز 100 ملیون تومن واگذار شد! 400 ملیون دیگه مونده!!!! با قیمتی زیر قیمت بازار میدم!!!!!!

ehsan_info

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من چون خودم از این بانک وام گرفتم اینا رو می گم
میتونید 1میلیون رو برای 3 ماه بگذارید داخل حسابتون دست بهش نزنید همون اندازه به شما وام میدهند
یا یک میلیون رو 6 ماه میزارید تو حساب دو برابرش به شما وام میدهند
یا اگه نخواستین پولتون بخوابه و خواستین با حسابتون کار کنید
یک میلیون رو که میزارید داخل حسابتون بمونه(یعنی پول شب که می خواهند حساب ببندن باید داخل حساب باشه)به ازای هر یک میلیون تومان در هر روز 6800تومن امتیاز می دهند بصورت یکساله(یعنی شما میتونید 6800 تومن رو از بانک وام بگیرید و یک میلیون تومن خودتون بردارید)
و شرایط وام دادن هم به این صورت که قبلا 40 تومن وام میدادند الان شده 20 تومن که سند خونه باید بزارید
ولی من خودم 40 تومن وام گرفتم و اصلا سندی هم نگذاشتم!!!!
به این صورت که به اسم 4 نفر تشکیل پرونده دادم و تنها یک چک به مبلغ وام از خودم دادم و یه چک هم از یک شاخص ثالث که معمولا اگه تو اون بانک حساب داشته باشه خوبه(یعنی رو ضامن هم نمی خواد خودتون اذیت کنید هرکسی که یه دسته چک بانک ملی یا ملت داشته باشه راحت میتونه ضامنتون بشه)
و اما کسی که امتیاز به شما میفروشه (مثل اقا بهروز خودمون مثلا هر یک میلیون میاد به شما به مبلغ 100تومن میفروشه شما پولی به اقا بهروز نمی دین بلکه خود شما این پول زمانی که وام به حساب شما ریخته شد میدین که اگه با کارمندای بانک اشنا باشید راحت میتونید به هم اعتماد کنید و مثلا زمانی که وام به حساب شما ریخته میشه صاحب امتیاز میاد با ما تسویه حساب می کنه و بعد شما می تونید پول از حساب برداشت کنید)
وام ها هم معمولا دو صورت بیشتر ندار یا شش ماه میدن یا یکساله
شش ماه 2 درصد سود میگیرن(و شما الان 1میلیون وام میگیرید و 6 ماه دیگه 1020پرداخت می کنید
12ماهه(_سکشاله4درصد سود میدهید)یعنی شما 1 میلیون وام می گیرید و 1040 پس میدین بصورت اقساط و هر ماه
وام بالای یک سال هم دارن ولی به همون اندازه از امتیاز شما کسر میشه مثلا شما اگه 20 میلیون امتیاز داشته باشید می تونید این امتیاز رو بصورت یکجا(یا همون شش ماه 30 میلیون تومان وام بگیرید)و اگه بخواهید یکساله وام بگیرید(همون 20 میلیون تومن می تونید وام بگیرید بصورت اقساط ماهیانه)و اگه دوساله بخواهید وام بگیرید(10 میلیون به شما وام می دهند به صورت اقساط ماهیانه)و اگه 3 ساله بخواهید بگیرید(5میلیون به شما وام میدهند به صورت اقساط ماهیانه)
فکر کنم کاملا توضیح داده باشم اگه سوالی بود در خدمتیم

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
حیف شد انگار شهر ما شعبه نداره
موفق باشی دوست عزیز

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
من چون خودم از این بانک وام گرفتم اینا رو می گم
میتونید 1میلیون رو برای 3 ماه بگذارید داخل حسابتون دست بهش نزنید همون اندازه به شما وام میدهند
یا یک میلیون رو 6 ماه میزارید تو حساب دو برابرش به شما وام میدهند
یا اگه نخواستین پولتون بخوابه و خواستین با حسابتون کار کنید
یک میلیون رو که میزارید داخل حسابتون بمونه(یعنی پول شب که می خواهند حساب ببندن باید داخل حساب باشه)به ازای هر یک میلیون تومان در هر روز 6800تومن امتیاز می دهند بصورت یکساله(یعنی شما میتونید 6800 تومن رو از بانک وام بگیرید و یک میلیون تومن خودتون بردارید)
و شرایط وام دادن هم به این صورت که قبلا 40 تومن وام میدادند الان شده 20 تومن که سند خونه باید بزارید
ولی من خودم 40 تومن وام گرفتم و اصلا سندی هم نگذاشتم!!!!
به این صورت که به اسم 4 نفر تشکیل پرونده دادم و تنها یک چک به مبلغ وام از خودم دادم و یه چک هم از یک شاخص ثالث که معمولا اگه تو اون بانک حساب داشته باشه خوبه(یعنی رو ضامن هم نمی خواد خودتون اذیت کنید هرکسی که یه دسته چک بانک ملی یا ملت داشته باشه راحت میتونه ضامنتون بشه)
و اما کسی که امتیاز به شما میفروشه (مثل اقا بهروز خودمون مثلا هر یک میلیون میاد به شما به مبلغ 100تومن میفروشه شما پولی به اقا بهروز نمی دین بلکه خود شما این پول زمانی که وام به حساب شما ریخته شد میدین که اگه با کارمندای بانک اشنا باشید راحت میتونید به هم اعتماد کنید و مثلا زمانی که وام به حساب شما ریخته میشه صاحب امتیاز میاد با ما تسویه حساب می کنه و بعد شما می تونید پول از حساب برداشت کنید)
وام ها هم معمولا دو صورت بیشتر ندار یا شش ماه میدن یا یکساله
شش ماه 2 درصد سود میگیرن(و شما الان 1میلیون وام میگیرید و 6 ماه دیگه 1020پرداخت می کنید
12ماهه(_سکشاله4درصد سود میدهید)یعنی شما 1 میلیون وام می گیرید و 1040 پس میدین بصورت اقساط و هر ماه
وام بالای یک سال هم دارن ولی به همون اندازه از امتیاز شما کسر میشه مثلا شما اگه 20 میلیون امتیاز داشته باشید می تونید این امتیاز رو بصورت یکجا(یا همون شش ماه 30 میلیون تومان وام بگیرید)و اگه بخواهید یکساله وام بگیرید(همون 20 میلیون تومن می تونید وام بگیرید بصورت اقساط ماهیانه)و اگه دوساله بخواهید وام بگیرید(10 میلیون به شما وام می دهند به صورت اقساط ماهیانه)و اگه 3 ساله بخواهید بگیرید(5میلیون به شما وام میدهند به صورت اقساط ماهیانه)
فکر کنم کاملا توضیح داده باشم اگه سوالی بود در خدمتیم

احسان جان یه دنیا ممنون! من خودم تا حالا 3-4 بار وام گرفتم نمیتونستم به این خوبی توضیح بدم!!!!
جبران کنم برات! ;)

حیف شد انگار شهر ما شعبه نداره
موفق باشی دوست عزیز

نگران نباش داداش شنبه میرم با بچه ها صحبت میکنم بیان یه شعبه تو شهرتون بزنن !!!! :D
ما دوستت داریم!!! :)

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
اگه 50 تومنو 5 تومن ميدي خريدارم

elmvile

Registered User
لایک‌ها
41
سلام

شرایط کامل رو برای 50 تومن ارسال کن لطفا

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
داداش من 5 تومن دوساله میخوام لطفا شرایط رو برام بفرست در ضمن من تهران هستم مشکلی که از این نظر نداره؟ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا