برگزیده های پرشین تولز

واگذاری امتیاز وام رسالت! با قیمت خیلی مناسب!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام یه وام 3 تومنی توی 36 ماه برام چقدر درمیاد. اقساط هر ماهش چقدره؟

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5
حاجی وقتی 10 تومن وام سه ساله میخوام یعنی باید 30 تومن امتیاز بگیرم و 3600 به شما بدم؟:(

با فقط 1200 رو باید بدم؟
================
ویرایش:
تو پیام پاسخ دادن باید 3600 بدم

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

شرایط کامل رو برای 50 تومن ارسال کن لطفا

سلام.
شما باید سالی 50 ملیون تومن امتیاز بگیرین! اگه 12 ماهه بخواین 50 ملیون امتیاز! اگه 24 ماهه 100 ملیون امتیاز!!!
واسه قیمت هم یه چیزی کمتر از عرف بازار میدم بهت!

سلام شرایط رو برای 30 میلیون ارسال کنید

در بالا توضیح دادم!

سلام 5 یک ساله میخوام
لطفا شرایط رو بگید .
متشکرم

بالا توضیح دادم!
داداش من 5 تومن دوساله میخوام لطفا شرایط رو برام بفرست در ضمن من تهران هستم مشکلی که از این نظر نداره؟ممنون

در بالا توضیح دادم!
بله قابل انتقال به شعبه های تهران هم هست!!

سلام یه وام 3 تومنی توی 36 ماه برام چقدر درمیاد. اقساط هر ماهش چقدره؟
نزدیک 9 ملیون امیاز میخوای!!!
که فکر کنم از صندوق های قرض الحسنه بگیری به صرفه تره!!! چون این امتیاز واسه وام های بالای 50 ملیون میصرفه!!!

حاجی وقتی 10 تومن وام سه ساله میخوام یعنی باید 30 تومن امتیاز بگیرم و 3600 به شما بدم؟:(

با فقط 1200 رو باید بدم؟
================
ویرایش:
تو پیام پاسخ دادن باید 3600 بدم

3600 قیمت قدیمه عزیز!!!
الان تقریبا 4200 میفته واسط!!!!

5 ملیون تومن به کاربر محترم اقا حامد با نام کاربری sh3ll واگذار شد!
باز هم از اینجا عذر خواهی میکنم که یکم معطل شدین! :) :X

Last edited:

manotoblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من وام 40 میلیونی 4 ساله بخوام میشه 160 میلیون امتیاز و باید 24 میلیون به جنابعالی بدم و 2 درصد هم به بانک که نزدیک 2 میلیون در میاد که سر جمع میشه 26 میلیون . :blink::blink:
یعنی به نظرت من مریضم که وام 40 میلیونی رو بخرم و در جا 24 میلیون به شما بدم و بازپرداخت 40 میلیونی به بانک بدم ؟؟؟؟ در صورتی که همش 16 میلیونی میگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خنده دار نیست ؟؟؟:D 16 میلیونی بگیرم و بازپرداخت وام 40 میلیونی بدم . واقعا عجیبه .
تو بیا هر دلالی رو بیار اینجا و اگه اینجوری قبول کرد من خودمو میکشم...:wacko:
من خودم وام ازدواج خرید و فروش می کنم و قبلا مثلا وام 6 میلیونی ازدواج رو میلیونی 140 فروختم . یعنی 6 در 140 میشه = 840 هزار تومن.
یعنی طرف 5200 میرفت تو جیبش.
من الان بخوام 40 تومن وام بگیرم فقط 16 میلیونش میره تو جیبم و 24 میلیون میره تو جیب شما.
به نظر کاربران این مقرون به صرفه هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئن باش عرف بازار میلیونی 150 هست ولی نه اینکه به امتیاز حساب کنند به مبلغی که دارن میفروشن حساب می کنند و این کار هم هیچ مرجع اسلامی قبول نمی کنه.
آخه میشه سود 70 درصد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان بانک مهر راحت و بدون دردسر داره وام 25 درصدی میده مرد حسابی .
بعدش تو وظیفته وام بفروشی و من تماس گرفتم وام 5 میلیونی می خوام میگی 50 میلیونی دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و فقط به رفیقام 5 میلیونی میدم ؟؟ 5 میلیونی به درد عمت می خوره ..
الکی منو علاف کردی .
بوی خوش پراید به دماغت خورده اینجور حساب کردی ؟؟؟ فکر کردی ملت بدون حساب و کتاب میان وام میگیرند....
از مدیران می خوام که این تایپک رو به دلیل چپاول گری ببندند...

Last edited:

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
من وام 40 میلیونی 4 ساله بخوام میشه 160 میلیون امتیاز و باید 24 میلیون به جنابعالی بدم و 2 درصد هم به بانک که نزدیک 2 میلیون در میاد که سر جمع میشه 26 میلیون . :blink::blink:
یعنی به نظرت من مریضم که وام 40 میلیونی رو بخرم و در جا 24 میلیون به شما بدم و بازپرداخت 40 میلیونی به بانک بدم ؟؟؟؟ در صورتی که همش 16 میلیونی میگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خنده دار نیست ؟؟؟:D 16 میلیونی بگیرم و بازپرداخت وام 40 میلیونی بدم . واقعا عجیبه .
من خودم وام ازدواج خرید و فروش می کنم و قبلا مثلا وام 6 میلیونی ازدواج رو میلیونی 140 فروختم . یعنی 6 در 140 میشه = 840 هزار تومن.
من الان بخوام 40 تومن وام بگیرم فقط 16 میلیونش میره تو جیبم و 24 میلیون میره تو جیب شما.
مطمئن باش عرف بازار میلیونی 150 هست ولی نه اینکه به امتیاز حساب کنند به مبلغی که دارن میفروشن حساب می کنند و این کار هم هیچ مرجع اسلامی قبول نمی کنه.
آخه میشه سود 70 درصد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش تو وظیفته وام بفروشی و من تماس گرفتم وام 5 میلیونی می خوام میگی 50 میلیونی دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و فقط به رفیقام 5 میلیونی میدم ؟؟ 5 میلیونی به درد عمت می خوره ..
الکی منو علاف کردی .
بوی خوش پراید به دماغت خورده اینجور حساب کردی ؟؟؟ فکر کردی ملت بدون حساب و کتاب میان وام میگیرند....

ممنون از احساس مسیولیتت

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
الکی منو علاف کردی .

اولا این که حرف دهنتو بفهم! ادم بیشعور! دلال خودتیو ....
شما از هر جای دیگه وام بگیری سودش از این بیشتر میشه!!!
حساب کتاب بلد نیستی نیا اینجا حساب کتاب کن!!!
این کار کاملا قانونیه! امتیاز خودمه دلم میخواد به هر کی عشقم کشید بدم به تو ربطی نداره!
این وام یه چیزی حدود 15٪ میفته برات!! اونم به صورت فوری! که هیچ بانکی بهت نمیده! شما در اصل 160 ملیون از من میگیری که 24 ملیون هزینه امتیازت میشه! مگه مجبورت کردن 4 ساله بگیری!!!!
مطمان باش وام این بانک با بانک های دیگه هر 10 ملیونی 1 ملیون اختلاف سود داره!

veridical

Registered User
لایک‌ها
3
الکی منو علاف کردی .

سلام
دوست عزیز این کار بنده خدا غیر قانونی نیس و داره به صورت علنی همه جا انجام میشه درست نیس باهاشون اینطوری برخورد شه
روند کار اینجوریه که شما به مدت 4ماه به هرمیزان که پول بخوابونی به همون میزان میتونی وام به صورت سررسید یکجا 6ماهه بگیری و یا قسطی بگیری 12ماه و یا اینکه مثل این دوستمون بفروشی امتیازتو
حساب کتاب شما هم کاملا درسته
اگه بخوای 40 تومن بگیری با 48 قسط که همون 4ساله میشه باید 24تومن همین الان بدی امتیاز بخری و 3200 هم کلا سود پرداخت کنی که این سود رو به صورت قسط قسط میدی
اما در واقع شما 16 تومن پول عایدتون شده
اشکال کار اینجاس که اگه شما بخوای 16 تومن 25% از مهر بگیری 4ساله اول اینکه باید یه مدت پول بخوابونی به حساب و دوم اینکه تو 4سال حدود 14 تومن هم سود بدی که میشه کلا حدود 30تومن +سود اون مدتی که پولتون رو خوابوندین که بازم به صرفه تر از رسالته
حالا واسه 1ساله حساب میکنم
40 تومن رسالت با اقساط 12 ماهه:6تومن کارکرد حساب که 34 تومن دستتو میگیره که 800 هم سودش میشه یعنی 34 تومن وام گرفتی و 40800 پرداختی
34تومن مهر با 25% سود 12ماهه: بایستی 42500 پرداخت کنین.
مزیت وام رسالت:اینکه فوریه و فقط و فقط به درد وامای کوتاه مدت میخوره(البته واسه اونایی که میخوان امتیاز بخرن)الان این مزیته عایا ؟:p
معایبش:1.اینکه اول باید 24 تومن بدی امتیاز بخری بعد وام بگیری
2.اینکه رسالت به اندازه 40تومن از شما سند واسه تضمین میخواد ولی شما در واقع 16 تومن گرفتین!!
و در نهایت اینکه امتیاز وام بانک رسالت منهای کسی که گیر باشه و نیاز فوری به پول داشته باشه با این احتسابات حدود 100 الی 110 می ارزه و واسه وامای طولانی مدت اصلا خوب نیس.
امیدوارم صاحب تاپیک از من دلخور نشده باشن قصد من روشنگری بود.
حق نگهدار

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوست عزیز این کار بنده خدا غیر قانونی نیس و داره به صورت علنی همه جا انجام میشه درست نیس باهاشون اینطوری برخورد شه
روند کار اینجوریه که شما به مدت 4ماه به هرمیزان که پول بخوابونی به همون میزان میتونی وام به صورت سررسید یکجا 6ماهه بگیری و یا قسطی بگیری 12ماه و یا اینکه مثل این دوستمون بفروشی امتیازتو
اگه بخوای 40 تومن بگیری با 48 قسط که همون 4ساله میشه باید 24تومن همین الان بدی امتیاز بخری و 3200 هم کلا سود پرداخت کنی که این سود رو به صورت قسط قسط میدی
اشکال کار اینجاس که اگه شما بخوای 16 تومن 25% از مهر بگیری 4ساله اول اینکه باید یه مدت پول بخوابونی به حساب و دوم اینکه تو 4سال حدود 14 تومن هم سود بدی که میشه کلا حدود 30تومن +سود اون مدتی که پولتون رو خوابوندین که بازم به صرفه تر از رسالته
40 تومن رسالت با اقساط 12 ماهه:6تومن کارکرد حساب که 34 تومن دستتو میگیره که 800 هم سودش میشه یعنی 34 تومن وام گرفتی و 40800 پرداختی
مزیت وام رسالت:اینکه فوریه و فقط و فقط به درد وامای کوتاه مدت میخوره(البته واسه اونایی که میخوان امتیاز بخرن)الان این مزیته عایا ؟:p
2.اینکه رسالت به اندازه 40تومن از شما سند واسه تضمین میخواد ولی شما در واقع 16 تومن گرفتین!!
و در نهایت اینکه امتیاز وام بانک رسالت منهای کسی که گیر باشه و نیاز فوری به پول داشته باشه با این احتسابات حدود 100 الی 110 می ارزه و واسه وامای طولانی مدت اصلا خوب نیس.
حق نگهدار

قربون تو برم داداش!!!!
بازم مرسی که این دوستمون رو توجیه کردی!!!
شما از هر لحاظ حساب کنی داداش سود رسالت از همه کمتره! چه پول رو بخوابونی چه امتیاز بخری!!!!
امتیاز وام هم تا همین 3 ماه پیش من خودم 90 خریدم! ولی در حال حاظر هیچ جا زیر 150/160 تومن نمیدن!!!
بازم تشکر میکنم ازت!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,233
اره فکر کنم 120 130 بود
images.php
دلار کشید بالا ؟
images.php

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2

manotoblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
حق نگهدار
اولا اینکه بانک مهر نمی خواد پولب رو بخوابونی و تا چند روز پیش وام 10 الی 20 میلیونی با بازپرداخت 4 ساله داشت میداد.
الان هم وام میده و نهایتا یک هفته ای میده ولی به آشنا و من یکی از دوستام داره میگیره ....
من حساب کردم واسه وام 10 میلیونی کلا 4 ساله باید 17 میلیون به بانک بدی در طی 4 سال ...
ولی ایشون داره 40 میلیون میده و رسالت هم فکر می کنه 40 میلیون تو جیب تو میره و 24 میلیون رو به این آقا بدی و میشه 16 تومن و واسه 16 تومن بیایی خودت رو بزاری زیر قسط 40 میلیونی ؟؟؟؟
خب من میرم وام 20 میلیونی مهر رو میگیرم و ماهی 540 هزار تومن در میاد و بعد 4 سال تموم میشه وفقط 20 میلیون بدهکار بانک هستی.
ولی شما واسه رسالت 16 میلیون میگیری و باید ماهی930 هزار تومن بدی ؟؟؟؟؟:blink:
خب شماها حساب کنید
مهر 4 ساله مبلغ 20 میلیون میشه ماهی 540 تومن قسط
رسالت 4 ساله مبلغ 16 میلیون میشه ماهی 930 تومن قسط :wacko:

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
ببينيد دوستان اين وام به درد كسي ميخوره كه فوري به پول نياز داره و بتونه يكساله بازپرداخت رو انجام بده چون در غير اينصورت به صرفه نيست...
ديگه خودتون بايد حساب كتاب كنيد اگر براتون ميصرفه اقدام كنيد اگر نه بريد سراغ مهر و ... گرچه من از مهر هم دارم اونم همچين چيز خاصي نيست!
ما كه ٥ تومن فعلا از اين دوستمون گرفتيم تا حالا ببينيم بحث ضامن و ... به كجا ميرسه كه خودش داستانيه!

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
اولا اینکه بانک مهر نمی خواد پولب رو بخوابونی و تا چند روز پیش وام 10 الی 20 میلیونی با بازپرداخت 4 ساله داشت میداد.
الان هم وام میده و نهایتا یک هفته ای میده ولی به آشنا و من یکی از دوستام داره میگیره ....
من حساب کردم واسه وام 10 میلیونی کلا 4 ساله باید 17 میلیون به بانک بدی در طی 4 سال ...
ولی ایشون داره 40 میلیون میده و رسالت هم فکر می کنه 40 میلیون تو جیب تو میره و 24 میلیون رو به این آقا بدی و میشه 16 تومن و واسه 16 تومن بیایی خودت رو بزاری زیر قسط 40 میلیونی ؟؟؟؟
خب من میرم وام 20 میلیونی مهر رو میگیرم و ماهی 540 هزار تومن در میاد و بعد 4 سال تموم میشه وفقط 20 میلیون بدهکار بانک هستی.
ولی شما واسه رسالت 16 میلیون میگیری و باید ماهی930 هزار تومن بدی ؟؟؟؟؟:blink:
خب شماها حساب کنید
مهر 4 ساله مبلغ 20 میلیون میشه ماهی 540 تومن قسط
رسالت 4 ساله مبلغ 16 میلیون میشه ماهی 930 تومن قسط :wacko:
داداش من من اگه ملیونی 140 از شما بگیرم! میشه 14٪!!!!!!! 2٪ هم بانک میگیره میشه 16٪ رو هم رفته میشه ملیونی 160 هزار تومن سالیانه!!!!!
ولی مهر داره ملیونی 250 هزار تومن ازت میگیره!!! چرا نمیگیری!!!!
تقصیر من نیست که شما 4 ساله میخواین بگیرین! سیستم بانکی اینجوریه!!!

ببينيد دوستان اين وام به درد كسي ميخوره كه فوري به پول نياز داره و بتونه يكساله بازپرداخت رو انجام بده چون در غير اينصورت به صرفه نيست...
ديگه خودتون بايد حساب كتاب كنيد اگر براتون ميصرفه اقدام كنيد اگر نه بريد سراغ مهر و ... گرچه من از مهر هم دارم اونم همچين چيز خاصي نيست!
ما كه ٥ تومن فعلا از اين دوستمون گرفتيم تا حالا ببينيم بحث ضامن و ... به كجا ميرسه كه خودش داستانيه!

قربونت داداش! ایشالا کارت اوکی بشه!!!

manotoblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا بالا چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروز رسالت بودم و گفت هزار امتیاز هم داشته باشی تا 20 فروردین وام نمیدن و فعلا حسابا بسته هستند....
حالا تو هم بعد عید بیا بفروش قیمتت میره بالاتره ...

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
بیا بالا چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروز رسالت بودم و گفت هزار امتیاز هم داشته باشی تا 20 فروردین وام نمیدن و فعلا حسابا بسته هستند....
حالا تو هم بعد عید بیا بفروش قیمتت میره بالاتره ...

داداشه من خدا کنه کسی بخواد وام بگیره!!!
اشنا داشته باشی همه کار میتونی انجام بدی!!!

asghar.sat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خدمت دوستان پخته خور عزیز که درک نمی کنن این آقا داره به قیمت پیشنهادی بهشون وام ارائه میکنه، عرض کنم که دیگه چه جوری باید لقمه آماده رو بذارن تو دهنشون!!!
تو این شرایطی که پدر به پسر پول اسکونت نمیده، این آقا داره براتون وام ردیف میکنه...
اما حالا یه سری توی درصد باز پرداخت پول اما و اگر میارن و غر میزنن که بهره اش زیاده یا کم بماند.
برای رفع هرگونه شبهات وارده به صورت دقیق محاسبه کنید که مشکلی برای بازپداخت نداشته باشید.
فرض کنید این دوست عزیزمون برای هر یک میلیون 120 هزار تومان دریافت کنند و بانک نیز 2% سود بگیره. حالا اگه شما یک میلیون وام با بازپرداخت یک ساله تقاضاکنید
عملا 880 هزارتومان دریافت می کنید و باید طی 12ماه، ماهی 85 هزارتومان قسط بدید.(85هزارتومان از کجا اومد؟=> 85.000=1.02/12*1.000.000
حالا اگه بخواهید دقیق سود سود حساب کنید و این حرفا و مثلا پولتون رو با چه بهره ای بذارید بانک که بتونید هرماه قسط تون رو پرداخت کنید به عدد 28 درصد سالیانه میرسید.
خِلاص.

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
خدمت دوستان پخته خور عزیز که درک نمی کنن این آقا داره به قیمت پیشنهادی بهشون وام ارائه میکنه، عرض کنم که دیگه چه جوری باید لقمه آماده رو بذارن تو دهنشون!!!
تو این شرایطی که پدر به پسر پول اسکونت نمیده، این آقا داره براتون وام ردیف میکنه...
اما حالا یه سری توی درصد باز پرداخت پول اما و اگر میارن و غر میزنن که بهره اش زیاده یا کم بماند.
برای رفع هرگونه شبهات وارده به صورت دقیق محاسبه کنید که مشکلی برای بازپداخت نداشته باشید.
فرض کنید این دوست عزیزمون برای هر یک میلیون 120 هزار تومان دریافت کنند و بانک نیز 2% سود بگیره. حالا اگه شما یک میلیون وام با بازپرداخت یک ساله تقاضاکنید
عملا 880 هزارتومان دریافت می کنید و باید طی 12ماه، ماهی 85 هزارتومان قسط بدید.(85هزارتومان از کجا اومد؟=> 85.000=1.02/12*1.000.000
حالا اگه بخواهید دقیق سود سود حساب کنید و این حرفا و مثلا پولتون رو با چه بهره ای بذارید بانک که بتونید هرماه قسط تون رو پرداخت کنید به عدد 28 درصد سالیانه میرسید.
خِلاص.

فدات داداش!!! جبران کنم برات!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا