برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
دوستان اونایی که معاف از رزم هستن امکان داره ارتش بیوفتن یا مرز ؟؟ چون شنیدم معاف از رزم ها رو نزدیک میندازن چون کار خاصی
ازشون بر نمیاد

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان اونایی که معاف از رزم هستن امکان داره ارتش بیوفتن یا مرز ؟؟ چون شنیدم معاف از رزم ها رو نزدیک میندازن چون کار خاصی
ازشون بر نمیاد

زیاد روی معاف از رزم حساب نمیکنن، میگن اسمش روش هست معاف از رزم ما هم که در حال جنگ نیستیم که نیاز باشه برید بجنگید!
ولی کلا ارتش به اون صورت لب مرز نداره، مرز که اکثرا با مرزبانی نیروی انتظامی هست.

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام خدمت دوستان
شنیدم از چند جا که پادگان های تهران نظیر 01 - 02 و........... پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل هستند و به غیر از سربازانی که نگهبانی دارند بقیه سرباز ها میتوانند به خانه بروند در صورت مایل بودن
یعنی عصر چهارشنبه میتوانند تا صبح شنبه
میخواستم ببینم آیا این موضوع حقیقت داره یا خیر؟
چون بر خلاف این موضوع دیگر پادگان ها عصر پنجشنبه سربازها میتوانند از پادگان خارج شوند و صبح شنبه باز گردنند
یک توضیح تکمیلی از دوستانی که پادگان تهران بودند بدهند ممنون

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
با سلام خدمت دوستان
شنیدم از چند جا که پادگان های تهران نظیر 01 - 02 و........... پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل هستند و به غیر از سربازانی که نگهبانی دارند بقیه سرباز ها میتوانند به خانه بروند در صورت مایل بودن
یعنی عصر چهارشنبه میتوانند تا صبح شنبه
میخواستم ببینم آیا این موضوع حقیقت داره یا خیر؟
چون بر خلاف این موضوع دیگر پادگان ها عصر پنجشنبه سربازها میتوانند از پادگان خارج شوند و صبح شنبه باز گردنند
یک توضیح تکمیلی از دوستانی که پادگان تهران بودند بدهند ممنون

سلام
من 01 بودم ، پنج شنبه تعطیل نیست، فقط زودتر تعطیل میشه و میتونید برید، مثلا اگه روزهای عادی ساعت 17 یا 18 بیکار میشید، پنج شنبه 15-16 بیکار میشید و اجازه خروج دارید تا شنبه صبح (به شرطی که نگهبان نباشید).

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
ممنون از راهنماییت یک سوال دیگه هم داشتم دوستان نمیدونند معمولا یگان 02 کجا میفرستند ؟
یکی از دوستام 01 بود یگان بدون کد خورده ( رشته لیسانس ) اهواز فرستادندش
معمولا بیشتر یگان 02 رو کجا میفرستند ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
ممنون از راهنماییت یک سوال دیگه هم داشتم دوستان نمیدونند معمولا یگان 02 کجا میفرستند ؟
یکی از دوستام 01 بود یگان بدون کد خورده ( رشته لیسانس ) اهواز فرستادندش
معمولا بیشتر یگان 02 رو کجا میفرستند ؟

حساب کتاب نداره، همش شانسیه، هر جا نیازشون بیشتر باشه بیشتر نیرو میره، مگه اینکه پارتی داشته باشی یا بتونی جور کنی.

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دنبال پارتی هستم داخل پادگان 02 برای بعد از آموزشی بیوفتم شهر خودم شیرینی هم محفوظه
هیچ کسی نداره معرفی کنه

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
ضمنا یادم رفت پرسم دوستان این مسئولیت هایی که میدند تاثیر داره در تقسیم یگان به شهر خودمان
مثلا مسئولیت سلف و گروهبان ارشد و منشی و.... اینها رو بر عهده بگیری تاثیر داره که بعد از آموزشی بیوفتی شهر خودت
بیشتر دوستان که میگند اصلا زیر بار مسولیت نرید داخل آموزشی میخواستم ببینم اینها امتیازاتی نیست واسه افتادن یگان به شهر خودمون

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دنبال پارتی هستم داخل پادگان 02 برای بعد از آموزشی بیوفتم شهر خودم شیرینی هم محفوظه
هیچ کسی نداره معرفی کنه
تقسیمات توی 02 یا هر پادگان اموزشی صورت نمیگیره! اونها اصلا اطلاعی ندارن که کجا نیازها بیشتره، روزای اخر اموزشی از ستاد نیرو برگه های امریه میاد که مشخص شده کجا افتادی اونها هم فقط برگه ها رو بهتون میدن.
باید دنبال پارتی توی ستاد نیرو باشی یا هر کسی که اونجاها اشنا داشته باشه.

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان باتجربه
اقا داداش من واریکوسل چپ داره
واریکسل راست هم داره
کلا این بیضه هاش سرشار از مشکله و الان دانشگاهه به نظر شما تابستون دنبال کارهای معافیتش برم ؟
امکانش هست معاف بشه؟

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
تقسیمات توی 02 یا هر پادگان اموزشی صورت نمیگیره! اونها اصلا اطلاعی ندارن که کجا نیازها بیشتره، روزای اخر اموزشی از ستاد نیرو برگه های امریه میاد که مشخص شده کجا افتادی اونها هم فقط برگه ها رو بهتون میدن.
باید دنبال پارتی توی ستاد نیرو باشی یا هر کسی که اونجاها اشنا داشته باشه.
والا فکر کنم به این صورت باشه ستاد ثلا میگه 10 تا نیرو اصفهان میخواییم 10 تا تهران و... و اینکه اشخاص کی باشند به نظر من بر عهده خود پادگان هستش و این امتحانات و امتیازاتی هم که برای هر درس میباشد واسه همین فکر کنم باشه در نتیجه به نظرم باید داخل پادگان پارتی جور کرد نمیدونم شایدم ستاد

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
والا فکر کنم به این صورت باشه ستاد ثلا میگه 10 تا نیرو اصفهان میخواییم 10 تا تهران و... و اینکه اشخاص کی باشند به نظر من بر عهده خود پادگان هستش و این امتحانات و امتیازاتی هم که برای هر درس میباشد واسه همین فکر کنم باشه در نتیجه به نظرم باید داخل پادگان پارتی جور کرد نمیدونم شایدم ستاد

همش الکیه، حتی امتحان و امتیازات هم الکیه، تقلب هم که راحته راحته، حالا انشالا رفتی متوجه میشی!

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان باتجربه
اقا داداش من واریکوسل چپ داره
واریکسل راست هم داره
کلا این بیضه هاش سرشار از مشکله و الان دانشگاهه به نظر شما تابستون دنبال کارهای معافیتش برم ؟
امکانش هست معاف بشه؟

واریکوسل درجه بندی داره، درجه 1 و 2 معاف از رزم داره درجه 3 معاف دائم.
اول برید دکتر ببینید درجه چند هست.

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49
دکترهای عادی میگن درجه سه هست و واریکسل سمت راست به ندرت هست

ولی من پزشک معتمد **** وظیفه رو باید از کجا پیدا کنم که با داداشم برم پیش اون صحبت کنیم؟؟
این پزشک از کجا میشه پیداش کرد؟
و اینکه ایا دکترهای شهرستان بزنن درجه سه ، کمیسیون استان تایید میکنه؟

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49

ولی من پزشک معتمد **** وظیفه رو باید از کجا پیدا کنم که با داداشم برم پیش اون صحبت کنیم؟؟
یکی از دوستان داداشم میگفت که اگر پزشک شهرستانمون بزنه درجه سه ، پزشک استان توی کمیسیون میزنن سه و حرف اون پزشک رو رد نمیکنن

این درسته؟؟

farhang_k

Registered User
لایک‌ها
48
درود

دوستان کسی اطلاعاتی از پدافند قرارگاه خاتم الانبیا پایگاه نوژه همدان برای دوره آموزشی داره ؟
کلا خدمت تو پدافند ارتش خوب هست یا بد ؟
البته شنیدم که گروه پدافند از نیرو هوایی جدا و مستقل شده درسته؟
راستی وضعیت درجه ها به چه شکلی هست الان تو ارتش به لیسانس چه درجه ای میدن؟

سپاس

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
همش الکیه، حتی امتحان و امتیازات هم الکیه، تقلب هم که راحته راحته، حالا انشالا رفتی متوجه میشی!
با سلام از یک نفر دیگه پرسیدم اونم نظر شما رو داشت که امتحانات این که چه شهری بیوفتی تاثیری ندارد ولی دو شک بود که ربطی به درجه ایی که بهت میدند داره یا نه ؟
به درجه هم ربطی نداره ؟
اگر ربط نداره که بیخود آموزشی متمرکز نشیم حرف های فرمانده رو گوش بدیم مثل دانشگاه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

ببین برای معافیت که درخواست میدی توی هر شهر میگن برو فلان بیمارستان پیش فلان دکتر، همون دکتر میشه دکتر مورد اعتماد **** وظیفه.

یکی از دوستان داداشم میگفت که اگر پزشک شهرستانمون بزنه درجه سه ، پزشک استان توی کمیسیون میزنن سه و حرف اون پزشک رو رد نمیکنن

این درسته؟؟

نه قبلا شاید اینجوری بود ولی الان اصلا اینجوری نیست، چون هم معافیت رو سخت کردن و هم اینکه پیدا کردن دکتر اشنا (یا راضی کردن یه دکتر) مخصوصا توی شهرهای کوچک کار خیلی اسونیه، مثلا فرض کن دکتر توی شهرتون اشنا باشه اونوقت میزنه معافیت ولی وقتی بری استان اونجا گیر میدن.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
درود

دوستان کسی اطلاعاتی از پدافند قرارگاه خاتم الانبیا پایگاه نوژه همدان برای دوره آموزشی داره ؟
کلا خدمت تو پدافند ارتش خوب هست یا بد ؟
البته شنیدم که گروه پدافند از نیرو هوایی جدا و مستقل شده درسته؟
راستی وضعیت درجه ها به چه شکلی هست الان تو ارتش به لیسانس چه درجه ای میدن؟

سپاس

گروهبان یک میدن.

با سلام از یک نفر دیگه پرسیدم اونم نظر شما رو داشت که امتحانات این که چه شهری بیوفتی تاثیری ندارد ولی دو شک بود که ربطی به درجه ایی که بهت میدند داره یا نه ؟
به درجه هم ربطی نداره ؟
اگر ربط نداره که بیخود آموزشی متمرکز نشیم حرف های فرمانده رو گوش بدیم مثل دانشگاه

در مورد درجه مطمئن نیستم ولی در مورد اینکه زیاد جدی نگیرید شکی نیس

بالا