برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در ارتباط با مشكلات ناشي از لپتاپ

usb

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان عزيز و با معلومات خودم

مشكلي كه تازگي واسه من ايجاد شده اينه

آيكون بلوتوث قبلا توي tray همون کنار ساعت بود و همیشه فعال بود اما چند وقتی هست که حذف شده و هر وقت میخام به موبایل وصل بشم باید برم اول ایکون bluetooth رو باز کنم تا فعال بشه در صورتیکه قبلا اینجوری نبود .

توی همه setting های bluetooth setup و control panel هم رفتم ولی همچین گزینه ایی که بشه دوباره برش گردوند سرجاش پیدا نکردم . توی msconfig هم رفتم و همه تیکهارو زدم اما نشد که نشد از اساتید محترم به خصوص امیر خان گل و دفتر خاطرات عزیز درخواست کمک دارم

وای که دلم چقدر واسه این فرووم تنگ شده بود :)

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
دفتر جان چيزي به ذهن مبارك مي رسد يامن كمي بيشتر جستجو و دقت كنم؟!علت هم اينه كه دو سيستم همراه عين هم هستند و فكر مي كنم دفي بهتر بتواند جواب دهد.اگر امكانش باشد به ايشان يك پي ام بزنيد.
در ضمن مشكل قبلي شما كه ما نتوانستيم حل كنيم,حل شد؟!

usb

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از esfandiyar2002 :
دفتر جان چيزي به ذهن مبارك مي رسد يامن كمي بيشتر جستجو و دقت كنم؟!علت هم اينه كه دو سيستم همراه عين هم هستند و فكر مي كنم دفي بهتر بتواند جواب دهد.اگر امكانش باشد به ايشان يك پي ام بزنيد.
در ضمن مشكل قبلي شما كه ما نتوانستيم حل كنيم,حل شد؟!

مشکل قبلی حل نشد و منم از بس تنبلم همت نکردم ببرم نمایندگی احتمالا بذارم تا گارانتیش تموم بشه بعد

راجع به این مشکل هم به دفتر پ ام میدم ببینم چی میگه

در هر صورت مرسی داش امیر خیلی لطف کردی

bbbb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا درباره باتري لب تاب توضيح بديد كه كي در بيارم و كي سر جاش باشه ، وقتي تو برقه باشه يا نه و ؟؟؟؟

bbbb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bbbb :
لطفا درباره باتري لب تاب توضيح بديد كه كي در بيارم و كي سر جاش باشه ، وقتي تو برقه باشه يا نه و ؟؟؟؟
:hmm: :hmm: :hmm:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
يه مشكل عجيب و غريب دارم كه البته دو حالت داره:

1- من وقتي باتري رو در ميارم و فقط با برق با لپتاپ كار مي كنم دوربين رو كه وصل مي كنم ميشناسه و آيكونش تو My Computer مياد اما وقتي ميخوام بازش كنم بعد از حدود 40-50 ثانيه هنگ كردن My Computer يه پيغام ميده كه Error in I/O devices ولي وقتي كه باتري رو ميذارم و برق هم وصله اين مشكل رو ندارم. وقتي هم كه فقط از باتري استفاده مي كنم با همچين مشكلي روبرو نيستم!:blink:

2- وقتي كه Media Player بازه و در حال پخش آهنگ هست و باتري هم سرجاش هست (با شارژ 100 درصد) و برق هم وصله ، باز هم موقع وصل كردن دوربين همون مشكل بالا رو دارم! ولي وقتي آهنگ رو Stop مي كنم و دوباره دوربين رو وصل مي كنم درست ميشه!:wacko:
من هر چي فكر كردم به نتيجه اي نرسيدم! در ضمن فعلا اين تست رو با ديوايس USB ديگه اي امتحان نكردم كه ببينم واسه اونها هم اين اتفاق ميفته يا نه.

اگه كسي همچين تجربه اي داره به ما كمك كنه!

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
مهدی جان با اون یکی دیوایس ها هم امتحان کن ونتیجه را گزارش کن.در ضمن cpu usage تو این حالت چطوره؟

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از bbbb :
و بعد
چه خبر ؟؟
سلامتی شما!!!:lol:
جان من اون سوالتان را کمی بشکافید تا من متوجه بشوم منظورتان چیست.مشکلی دارید که در این بخش پست زده اید یا نه؟!اینجا بخش امداد رسانی است.;) باور کنید اصلا متوجه نمی شوم یعنی چه؟!روی چه نکته خاصی تاکیید دارید یا به اشکال برخورده اید که من متوجه نمی شوم؟!:blush:

bbbb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای مصرف کمتر و عمر بیشتر دستگاه ، باتری لب تاب رو چه زمانی در بيارم یعنی وقتي تو برقه باشه باتری فول رو در بیارم یا نه ؟ وقنی روشنه وباتری هم کمه چی ؟ خلاصه که چهطور ازش بهتر استفاده میشه کرد!!

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت تمامی اساتید گرامی
یک سوال داشتم ... بنده در منزل دو شبکه بیسیم را شناسایی می کنم اما قادر به برقراری ارتباط با آنها نیستم ... تا جایی که متوجه شدم Data encryption هر دو غیر فعال است پس فکر کنم بدون نیاز به Network Key باید قادر به برقراری ارتباط باشم ... در صورتی که اشتباه می کنم لطف کرده و بنده را آگاه کنید و در غیر اینصورت علت عدم برقراری ارتباط چیست ؟
به هر حال بنده دو تصویر مربوط را قرار می دهم ، بعد از درخواست ارتباط ، پنجره Wireless Network Connection به مدت یک دقیقه و یا بیشتر در انتظار برقراری ارتباط می ماند و بعد از این مدت بدون هیچ پیغامی بسته می شود...
خوشحال می شوم از تجربیات و راهنمایی شما عزیزان در این مورد آگاه شوم...

b5I30246.gif

xRE30655.gif

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
firefly جان این مساله برای منم به وجود آمده.
عارضم خدمتتون همون طور که در شکل میبینید این دو شبکه غیر امن هستند و احتمالا یا اطلاعات عمومی توش رد و بدل میشه یا اینکه طرف خیلی وارد نبوده و خودشو در معرض آماج حمله های خرابکارانه قرار داده.
اینکه شما نمی تونید به شبکه وصل بشید به سطح سیگنال پایین low سیگنال بر می گرده و با این شرایط شما نمی تونید به شبکه وصل بشید.
اما در صورت تقویت گیرندگی دستگاهتون با یه آنتن خارجی احتمالا وضعیت بهتر بشه.
من خودم پشت miniPci wireless رو باز کردم و ورودی آنتن رو به یه آنتن قوی وصل کردم و تونستم به شبکه ی بهد... یه جایی وصل بشم.
حالا خوبه که آدم بدجنسی نیستم وگرنه دودمانشون بر باد میرفت.:wacko:

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید و پاسخ بنده را دادید.
خوب با این وضع اگر من کامپیوتر را بردارم و به دنبال منبع اصلی سیگنال بگردم امکان برقراری ارتباط وجود دارد ؟
با تشکر

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از FireFly :
با تشکر از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید و پاسخ بنده را دادید.
خوب با این وضع اگر من کامپیوتر را بردارم و به دنبال منبع اصلی سیگنال بگردم امکان برقراری ارتباط وجود دارد ؟
با تشکر
بله اما خوب مکنه که این سیگنال از جای دور اومده باشه و کلا" اگه محل زندگیتون زیاد وسعت نداره یا به نسبت خلوته میشه با ماشین یه دوری زد شایدم پیاده.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از electronic :
بله اما خوب مکنه که این سیگنال از جای دور اومده باشه و کلا" اگه محل زندگیتون زیاد وسعت نداره یا به نسبت خلوته میشه با ماشین یه دوری زد شایدم پیاده.
در ضمن اگه تو آپارتمان هستید اول طبقات لونجا رو چک بکنید که احتمالش بیشتره بعد مراکز خرید به خصوص بازارهای کامپیوتر و بعدی هم سازمانهای دولتی یا نهادهای عمومی.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از bbbb :
برای مصرف کمتر و عمر بیشتر دستگاه ، باتری لب تاب رو چه زمانی در بيارم یعنی وقتي تو برقه باشه باتری فول رو در بیارم یا نه ؟ وقنی روشنه وباتری هم کمه چی ؟ خلاصه که چهطور ازش بهتر استفاده میشه کرد!!
در بخش مفاهیم لپتاپ راجع به این مسئله بصورت مبسوط توضیح داده ام دوست گرامی.اگر مشکلی بعد از خواندن آن بود بفرماییید تا اضافه کنم.:happy:

bbbb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از esfandiyar2002 :
در بخش مفاهیم لپتاپ راجع به این مسئله بصورت مبسوط توضیح داده ام دوست گرامی.اگر مشکلی بعد از خواندن آن بود بفرماییید تا اضافه کنم.:happy:

متاسفانه نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم . لطفا کمکم کنید.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از bbbb :
متاسفانه نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم . لطفا کمکم کنید.
خوب دوست عزیز هیچ لزومی به در آوردن باطری نوت بوک نیست.هیچ مشکلی هم برای آن حتی اگر همیشه در برق بوده باشید پیش نمی آید بلکه همانند یک یو پی اس عمل می کند در زمانی که ناگهان برق شهر می رود.
از نظر زمانی نیز می توانید زمانی آن را در صورت نیاز در بیاورید که نوت بوک خاموش بوده و به برق نیز متصل نیست.من پیشنهاد می کنم بجای این کار در صورت تمایل و برای رفع نگرانی از یک باطری دوم نیز استفاده نمایید ویا یکی زاپاس و یدک خریداری نمایید.نهایت قیمت آن نیز 150 هزار تومان می شود نه بیشتر.البته قبول دارم که پول کمی نیز نیست..

trinitrob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نوت بوکم خیلی داغ می کنه.
یعنی روی Full Performance اگر CPU دو دقیقه کامل کار کنه تا 76 درجه داغ می کنه.:blink:
و در حالت معمولی پائینتر از 55 درجه نمی یاد.
البته روی 55 درجه فن خاموش می شه :eek: . اما تا اون جائی که من می دونم نوت بوکهای بقیه حداقل روی 45 درجه هستن.
به نظر شما این عادیه؟
یه خواهش دیگه، این نرم افزار hMonitor برای کنترل دمای نوت بوکم خیلی لازمه. و من نسخه دموی اونو دارم.:(
لطفا یه لینک معرفی کنید که من نسخه قدیمی شو بگیرم. چون نسخه جدیدش هنوز براش کرک نیومده. هر چی هم گشتم اصلا نسخه های قدیمیش نیست.
اگر کسی رو هاردش داره بی زحمت به ایمیلم بفرسته.:)

بالا