برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
سلام
این هم مشخصات

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    206.8 KB · نمایش ها: 6
  • 2.jpg
    2.jpg
    183.1 KB · نمایش ها: 5

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
600 وات متفرقه . به احتمال زیاد که 200 وات خروجی دارد .
برای این سیستم کارت زیر کافیه
Gigabyte R7 250X OC
470t
ممنون از پاسخگویی
اینقدر ندارم هزینه کنم تا 100 نهایت 150 تومان چی میتونم بگیرم بازی هم نصب نمیکنم روی هارد چون علاقه ایی ندارم.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ممنون از پاسخگویی
اینقدر ندارم هزینه کنم تا 100 نهایت 150 تومان چی میتونم بگیرم بازی هم نصب نمیکنم روی هارد چون علاقه ایی ندارم.
ASUS - GeForce GT 630 - 2GB
270ت
--------------
ASUS - GeForce GT210 - 1GB - DDR3
120ت

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
این رو خودتون برای فروش دارین؟
ASUS - GeForce GT210 - 1GB - DDR3

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ب نظر شما بهترین کارت گرافیک برای کدوم برند هستش ؟

همه برندهای مطرح محصولات خوبی دارند . هیچ مورد کلی و خاصی وجود ندارد.باید محصول با محصول و مدل به مدل مقایسه بشه .

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
سلام.
تصمیم دارم بعد از مدت ها از پلتفرم AMD به اینتل برم. :mad: مشخصات سیستم فعلیم تو امضام هست.
فقط یه مین و سی پی یو لازم دارم. کارم فقط و فقط بازی هست و کارهای رایج که با سیستم تو خونه میشه. پیشنهاداتون چیه؟
خودم از این مین خوشم اومده http://lioncomputer.ir/product/4686/MSI+Z97+Gaming+5+LGA1150+Z97+Mainboard/#prettyPhoto هم اینکه MSI الان دارم و خوب بوده و هم تو این سوکت از ارزونترین هاست که ویژگی های خوبی داره و از همه مهمتر گیم بودنشه که دوست میدارم. خوب هست این مین؟ خــــــــــــــاهش میکنم از اسوز پیشنهاد ندید. همین امکانات رو اسوز باید حداقل 850 پول بدم. گیگا یا msi میخام.
برای سی پی یو چی پیشنهاد میدید؟ اور نمیکنم معمولا. اخرش اینه که از رو مین پروفایل OC رو فعال کنم که اتومات خودش همه چی رو اور کنه. نمیدونم با این وضع بدون پسوند K هم جوابم رو میده یا نه.
برای سی پی یو نظرم رو 4770 هست یا 4690K البته اصلا با 4 هسته نمیتونم کنار بیام و ترجیح میدم 8 هسته ای بگیرم. حالا نمیدونم تو اینتل ها چه جوریه 4 هسته و 8 هستش چه قدر تفاوت پرفرمنس داره.
یک دنیا تشکر.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
سلام.
تصمیم دارم بعد از مدت ها از پلتفرم AMD به اینتل برم. :mad: مشخصات سیستم فعلیم تو امضام هست.
فقط یه مین و سی پی یو لازم دارم. کارم فقط و فقط بازی هست و کارهای رایج که با سیستم تو خونه میشه. پیشنهاداتون چیه؟
خودم از این مین خوشم اومده http://lioncomputer.ir/product/4686/MSI Z97 Gaming 5 LGA1150 Z97 Mainboard/#prettyPhoto هم اینکه MSI الان دارم و خوب بوده و هم تو این سوکت از ارزونترین هاست که ویژگی های خوبی داره و از همه مهمتر گیم بودنشه که دوست میدارم. خوب هست این مین؟ خــــــــــــــاهش میکنم از اسوز پیشنهاد ندید. همین امکانات رو اسوز باید حداقل 850 پول بدم. گیگا یا msi میخام.
برای سی پی یو چی پیشنهاد میدید؟ اور نمیکنم معمولا. اخرش اینه که از رو مین پروفایل OC رو فعال کنم که اتومات خودش همه چی رو اور کنه. نمیدونم با این وضع بدون پسوند K هم جوابم رو میده یا نه.
برای سی پی یو نظرم رو 4770 هست یا 4690K البته اصلا با 4 هسته نمیتونم کنار بیام و ترجیح میدم 8 هسته ای بگیرم. حالا نمیدونم تو اینتل ها چه جوریه 4 هسته و 8 هستش چه قدر تفاوت پرفرمنس داره.
یک دنیا تشکر.
واسه گیم یه core i5 فرکانس بالا کفایت میده!

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
واسه گیم یه core i5 فرکانس بالا کفایت میده!
بسیار تشکر از شما.
یعی همون 4690 دیگه درسته؟
جواب این قسمت چی هست؟
اور نمیکنم معمولا. اخرش اینه که از رو مین پروفایل OC رو فعال کنم که اتومات خودش همه چی رو اور کنه. نمیدونم با این وضع بدون پسوند K هم جوابم رو میده یا نه. منظورم اینه که سی پی یو هایی که K ندارن وقتی که خود مین اتومات اورش میکنه بازم مشکل میخوره؟
ممنون.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بسیار تشکر از شما.
یعی همون 4690 دیگه درسته؟
جواب این قسمت چی هست؟
اور نمیکنم معمولا. اخرش اینه که از رو مین پروفایل OC رو فعال کنم که اتومات خودش همه چی رو اور کنه. نمیدونم با این وضع بدون پسوند K هم جوابم رو میده یا نه. منظورم اینه که سی پی یو هایی که K ندارن وقتی که خود مین اتومات اورش میکنه بازم مشکل میخوره؟
ممنون.
اگه منطورت اون کلید هاست فقط رم رو اور کنه فکر کنم!
روی CPU های ضریب بسته جواب نمیده چون اون دکمه ها ضریب رو تغییر میدن!
4690 خیلی خوبه ولی اگر میخواید اورکلاک کنید میتونید CPU 1150 با پسوند K خریداری کنید!
البته شاید واسه 4690 این مادربرد زیادی گرون باشه! اگر اورکلاک نمیکنید، میتونید گزینه های مناسب تری انتخاب کنید!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مادربرد رو پیشنهاد میکنم Gigabyte GA-Z97X-UD3H-BK بگیرید از سری بلک ادیشن که 168 ساعت زیر سنگین ترین تست ها بوده و PASS کرده است .

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
مرسی دوستان.
از قیافه این گیگابایت خیلی خوشم نیومد. خوش قیافه تر نداره؟ قیمتش چنده همین مدل؟
اون مین msi خوب هست؟ خرابی داشته؟ برگشتی داشته؟ مشکل خاصی داشته؟
برای سی پی یو اصلا توصیه نمیکنید i7 خریداری بشه؟ ی مقاله ای بود که نوشته بود همه بازی های 2015 برای حداقل 8 هسته روی pc طراحی میشن. درست نیست؟

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
مرسی دوستان.
از قیافه این گیگابایت خیلی خوشم نیومد. خوش قیافه تر نداره؟ قیمتش چنده همین مدل؟
اون مین msi خوب هست؟ خرابی داشته؟ برگشتی داشته؟ مشکل خاصی داشته؟
برای سی پی یو اصلا توصیه نمیکنید i7 خریداری بشه؟ ی مقاله ای بود که نوشته بود همه بازی های 2015 برای حداقل 8 هسته روی pc طراحی میشن. درست نیست؟
گیگابایته مادربرد خوبیه! زیر 800 دربیاد فکر کنم!
msi هم خوبه!
اگر میخواید صبر کنید پلتفرم 8 هسته ای اینتل + رم DDR4 بگیرید!
اما خیلی گرون در میاد!
اگر نمیخوای مانیتور رو عوض کنی پیشنهاد من همون گرافیکت + intel Core i5 4690 + Motherboard H97 + 2*4GB RAM

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
گیگابایته مادربرد خوبیه! زیر 800 دربیاد فکر کنم!
msi هم خوبه!
اگر میخواید صبر کنید پلتفرم 8 هسته ای اینتل + رم DDR4 بگیرید!
اما خیلی گرون در میاد!
اگر نمیخوای مانیتور رو عوض کنی پیشنهاد من همون گرافیکت + intel Core i5 4690 + Motherboard H97 + 2*4GB RAM
نسل جدیدش تا بیاد ارزون شه بازی ها 2 نسل رفتن جلو! نه همین سری 1150 منظورمه.
سری H97 gaming اسوز رو دیدم استثناعا خوشم اومد اما ساپورت رمش تا 1600 هست! رم 2133 دارم الان اصلا دوست ندارم به باس پایینتر برم. بعد از تعویض مین مطمعنا به بالای 2800 خاهم رفت.
تفاون H و Z فقط تو بحث فرکانس رم هست؟ یا تفاوت های دیگری هم دارن؟ اختلاف قیمتشون زیاده. البته همون بحث رم هم مهمه.
گرافیک تا چند وقت اینده تعویض خاهد شد حداقل با 280x. مانیتور با 24 اینچ تعویض خاهد شد. اون هم در اینده نزدیک.
الان میخام سی پی یو و مین خوب بگیرم که فعلا دیگه نیازی به تفکر درباره تعویضشون نباشه. این سیستمی فعلیم رو کلا 9 ماهه جم کردم نخریده باید تغییر بدم نمیخام اینجوری بشه.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
تفاوت سری h-z در اورکلاک و فرکانس رم میباشد .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بسیار تشکر از شما.
اگر قرار باشه تا 1.5 یه مین و سی پی یو اینتل پیشنهاد بدید چی هست پیشنهادتون؟
تشکر.
مادربرد رو تو خرید مادربردی که بالا معرفی کردم شک نکنید .پتانسیل بالایی در اورکلاک و پایداری دارد .پردازند هم COREI5 4690K

بالا