برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
**پ.ن: شوی اسمکداون به صورت زنده نیست هیچوقت و با دو روز اختلاف پخش میشه

چرا پاسنه ی پاش شکسته ؟؟

یعنی منظورت اینکه 4 شنبه شب ها برگذار می شه ؟؟؟ :eek: :eek:

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
جان موريسن در ايونت زنده در اكوادور حضو داشت!
او در بازي اول شو ديشب با مــت هــاردي تيم شد.و در برابر تيم هارت داينستي پيروز شدند!
اين نشون ميده موريسن هيچ مشكلي نداشته .
جالب اينجاست ديروز در خبري گفته شده حرف موريسن در تــ وئـ يتـرش كاملا جنبه ي شوخي داشته و قصد داشته WWEFANS رو دست بندازه!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
خوب بعد یه ماه تاپیک رو می کشم بالا ! :blush:
فقط 16 روز به آغاز بزرگترین رویداد ورزشی سال باقی مونده ! :D :D WRESTLEMANIA XXVI

فقط امیدوارم مثل پارسال بچه بازی در نیارن . وقتی که سانینو مارللا خودشو شکل زنا در اورده بود و قهرمان ویمن چمپین شیپ شد . واقعآ اون موقع اعصابم خرد شد . واقعآ مسخره کاری بود . اگه امسال هم اینجور کارهای احمقانه انجام بدن من کلآ بی خیال کشتی کج می شم ! :( :(

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
3976480482_066750a1f0.jpg

خب امروز هم استارت مسابقه رسلمنیا 26 زده می شه !! من که بی صبرانه منتظرم ! :happy:
مسابقه ی رسل منیا از اون ترنمنت هایی که همیشه 70-80 هزار نفری برای دیدنش به ورزشگاه می رن !( جهت اطلاع ) :D
wm3-711_cropped.jpg

radium

Registered User
لایک‌ها
4
پس فکر کنم شما اون خفن هاش رو ندیدین.باور کنین خون از سر و صورتشون میریخت رو تشک.یارو همچین با صندلی کوبوند تو سر اونیکی که یارو چسبید به زمین.:wacko: :blink:

اره موفقم بعضی از اینا رو من دیدم که می رمن تو قفس که راه در رو هم نداشته باشند بعد به قصد کشت همدیگرو می زنند
اصلا ادم تا مشکل روانی نداشته باشه ازین کارا نمی کنه:blink:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
این شون مایکل طفلی بعد 25 سال خداحافظی کرد!! چه دورانی داشتیم با این دوره از کشتی گیرا!! under taker اومد بهش ادای احترام کرد. چقدر از Bret Heart تشکر کرد. چقدر طفلی اشک ریخت . :( دلم سوخت که رفت. یاد فیلم wrestler افتادم!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
3976480482_066750a1f0.jpg

خب امروز هم استارت مسابقه رسلمنیا 26 زده می شه !! من که بی صبرانه منتظرم ! :happy:
مسابقه ی رسل منیا از اون ترنمنت هایی که همیشه 70-80 هزار نفری برای دیدنش به ورزشگاه می رن !( جهت اطلاع ) :D
wm3-711_cropped.jpg

ای خدا !!!!!!!!
انگار همین دیروز بود . چه اشتیاقی داشتم که رسلمیتیا رو ببینم . ولی هنوز ندیدمش . البته دانلود کردم ولی دیگه دلسرد شدم از کشتی کج . چه روزایی داشتم با این کشتی کج .
:(:(:(:( :(:(:(:( :(:(:(:(

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
فقط امیدوارم مثل پارسال بچه بازی در نیارن . وقتی که سانینو مارللا خودشو شکل زنا در اورده بود و قهرمان ویمن چمپین شیپ شد . واقعآ اون موقع اعصابم خرد شد . واقعآ مسخره کاری بود . اگه امسال هم اینجور کارهای احمقانه انجام بدن من کلآ بی خیال کشتی کج می شم !
بیست بار گفتم بازم میگم از 2004 به اینور کشتی کج چیزی برای عرضه نداشته

این شون مایکل طفلی بعد 25 سال خداحافظی کرد!! چه دورانی داشتیم با این دوره از کشتی گیرا!! under taker اومد بهش ادای احترام کرد. چقدر از Bret Heart تشکر کرد. چقدر طفلی اشک ریخت . دلم سوخت که رفت. یاد فیلم wrestler افتادم!
اوه پسر چه اتفاقاتی افتاده این چند وقته که من پی گیر نبودم
بی اختیار یاد اولین بازی جف هاردی با اندرتیکر افتادم اونجا هم اندر تشویقش کرد
برت هارت هم موقع خداحافظی بود ؟ ریک فلیر ؟ استون کلد ؟ تریپل اچ ؟ اخرین مسابقش با کی بود نتیجش چی شد ؟
توی کدوم تورنمنت بود ؟
senator@
فقط دومی

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
بیست بار گفتم بازم میگم از 2004 به اینور کشتی کج چیزی برای عرضه نداشته

دقیقآ به همین خاطر هست که دیگه پیگیرش نیستم . هر از گاهی که حوصله داشته باشیم مسابقات قدیمی رو می بینم . انگار قراره ما با نوستالژی هامون به سر کنیم .:( هاه(از عمق دل ) . دی

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
دقیقآ به همین خاطر هست که دیگه پیگیرش نیستم . هر از گاهی که حوصله داشته باشیم مسابقات قدیمی رو می بینم . انگار قراره ما با نوستالژی هامون به سر کنیم .:( هاه(از عمق دل ) . دی
Chris_Benoit_and_son_Daniel-1.jpg

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891

واااااااااااااااااای . آقا گریمون گرفت به خدا . اولین سی دی کشتی کج رو که 9-10 سال پیش خریدم مربوط به همین کریس بود که نمی دونم مربوط به سال چند بود ولی تورنمنتی بود که تو آسیای شرقی برگزار می شد . همین کریس مرحوم که بهشت نسیبش باد من رو عشق کشتی کج کرد .
begging.gif
begging.gif

وااااااای . وقتی که اددی مرد این بیچاره چه گریه هایی می کرد . من چه گریه هایی می کردم . عاشق بودم یه زمونی .

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
خوشم میاد میفهمی کج چیه

اینو با من بودی ؟؟ دی . اختیار داری . ما هم هر چی می دونیم از دانسته های شماهاست که اطلاعاتتون رو در اختیار بچه های اینجا می ذارین . :)

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
ای بابا :ی
نه اخه منم تقریبا همین حس و حال داشتم
باید با تمام وجودت لمسش کنی
تمام لحظاتش توی ذهنم میگذره یادم نمیره اون زمانی که براک به استیو استین اف پنج زد نرفتم مدرسه فکر کنم امتحان هم داشتم از بس که اعصابم خورد شد
باورت نمیشه اصلا حالم دگرگون شد
غم عالم نشست توی دلم

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
ای بابا :ی
نه اخه منم تقریبا همین حس و حال داشتم
باید با تمام وجودت لمسش کنی
تمام لحظاتش توی ذهنم میگذره یادم نمیره اون زمانی که براک به استیو استین اف پنج زد نرفتم مدرسه فکر کنم امتحان هم داشتم از بس که اعصابم خورد شد
باورت نمیشه اصلا حالم دگرگون شد
غم عالم نشست توی دلم

لول .
من نمی دونم دقیقآ کدوم رو می گی چون اون زمون امکاناتشو نداشتم که تمام مسابقات رو پی گیری کنم ولی یادمه تو یه مسابقه رسلمینیا مبارزه لزنر و گلدبرگ که استیو داور بود ، استیو زد دهن هر دو تاشون رو سرویس کرد . دی

مگه کریس مرده؟؟ نگو........
اولش می گفتن که خودکشی کرده . بعد یکی از همسایه هاش گفت که چند نفر مسلح وارد خونش شده بودن و کشته بودنش .

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
مگه کریس مرده؟؟ نگو........
2004
لول .
من نمی دونم دقیقآ کدوم رو می گی چون اون زمون امکاناتشو نداشتم که تمام مسابقات رو پی گیری کنم ولی یادمه تو یه مسابقه رسلمینیا مبارزه لزنر و گلدبرگ که استیو داور بود ، استیو زد دهن هر دو تاشون رو سرویس کرد . دی
توی همون لاین استوری بود و لسنر و استیو استین درگیر شدن

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
یادش بخیر . اون زمونا چه حالی با کشتی کج می کردم . قبلنا همه چیز یه رنگ و روی دیگه داشت .
به یاد ایام قدیم ، زیرخاکی رو می کنیم :p

بیشتر از دو سال بود که هیچ مسابقه کشتی کج ندیده بودم . امروز از سر بیکاری نشستم رسل منیا 28 رو دیدم . زیاد چنگی به دل نمی زد . قبلنا خیلی با شکوه تر از این حرفا بود . الان چند تا بچه ی آماتور رو اوردن که انگاری می خوان فشن شو اجرا کنن . با لاین استوری ضعیف و بتل های مصنوعی .
ولی چندتا صحنه دیدم که جالب بود . تریپل اچ بازنشسته شد ، راک با جان سنا بتل کرد . ادج رو تو هال آو فیم دیدم ; قیافش عوض شده بود . بوکر تی رو بعد از چندین سال دیدم . اون زمونا چه بتل های به یاد موندنی با کریس بنوا و کرت آنگل داشت . آندرتیکر 20مین پیروزیش رو تو این تورنمنت به دست اورد و بدون شکست ، اسطوره باقی موند و چندتا صحنه ی قدیمی که منو برد به سال های اول هزاره ی سوم و نوستالژی های خوبی که با کشتی کج و رسلمنیاش داشتم .

بالا