برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
اول اینو بگم که من خودم از کسایی ام که همیشه از شخصیت و اخلاقیات قلعه نوعی تنفر داشتم (از اون سال رد نشدن لیست اسیا )
پارسالم و حتی سال قبلش که استقلال قهرمان شد امیدوار بودم قلعه نوعی از استقلال بره (کامنتام موجوده)
چرا ؟ چون استقلال خیلی ترسو بازی میکنه

اما در حال حاضر فکر میکنم استقلال باید قلعه نوعی رو نگه داره چرا ؟ به نظرم قلعه نوعی دیگه
1. رکورد بدون باخت بودن تو دربی رو از دست داد و رکورد کم گل خورده ترین خط دفاعی رو از دست داد
2. جلوی تماشاگرا که تو این 2-3 فصل کلی هو شده و در مقابل مجیدی قرار گرفتو فهمید که دیگه محبوبیتی نداره
3. استقلال تو چندین فصل اخیر نشده بود اسیا نره که تو این دوران قلعه نوعی اتفاق افتاد
4. دیگه مثل قبل بازیکنایی که فرمان بردارش بودن نیستن و تاریخ مصرفشون گذشته و اگر قلعه نوعی از استقلال بره خسرو و هاشم و ... مثل چند سال پیش از استقلال برن چیزیو که از دست ندادیم هیچ طرفدارا تازه خوشحال هم میشن

فکر میکنم دیگه قلعه نوعی داره به جایی میرسه که چیزی واسه از دست دادن نداشته باشه و واسه حفظ مربی گرش در استقلال مجبور بشه این تفکرات دفاعی و حفظ رکورداشو بذاره کنار
نشونه های این فکرمم اینه که اگر به امسال دقت کنید نسبت به پارسال دیگه از اون دلال بازیاش نسبتا خیلی کم شده و من فکر میکنم دیگه به خاطره گندی که پارسال زد جرات نکنه هر بازیکنی رو با کمک دارو دسته اش به استقلال بیاره اگه امسالم جزو 3 تا نشه 100 درصد اخراجه
اگه به این 4 تا دلیل دقت کنید و حتی بیشتر مشخص میشه که دیگه خبری از ترس و بازی دفاعی تو قلعه نوعی نباید بمونه و احتمالا تو چند بازی اینده اینو نشون میده چون مجبوره
ولی اگه بازم با این وضعیتی که توش گیر کرده تا اخر فصل طرز فکرشو درست نکرد اون وقته که مشخص میشه دیگه درست بشو نیست و 100 درصد باید بره و دیگه هم روش نمیشه برگرده

اینجوری خیاله ما راحته یا از این به بعد قلعه نوعی جسور 10 سال پیش و فاقد دلالیسم رو داریم یا دیگه واسه همیشه از دستش راحت میشیم

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
هنوز یک هفته از حرفش نمیگذره ک قول دوتا جام رو داده بود :| :| خوب از این حرفا نزن مجبوری!

باز خوبه کرار بود دیروز ک این دوتا گل رو زدن وعلا تو همون 90دیقه کار تموم بود!

حیف شد یکی از راحترین جام حذفی هایی بود ک میشد قهرمان شد .

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
باز نیم فصل شد و جناب بزرگوار برای خرید بازیکن تشریف بردن یکشنبه بازار!
معاوضه آندو با رحمان احمدی! خیلی کار درستی بزرگوار

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
باز نیم فصل شد و جناب بزرگوار برای خرید بازیکن تشریف بردن یکشنبه بازار!
معاوضه آندو با رحمان احمدی! خیلی کار درستی بزرگوار
همین الان اومدم همینو بپرسم
جدیه واقعا ؟
کاری ندارم رحمان احمدی خوبه یا نه ولی انصافاً فروزان میتونسته خیلی بهتر کار کنه
دیشبم یه سوتی داد که میتونستن ذوبیا رو ریباند گل بزنن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
همین الان اومدم همینو بپرسم
جدیه واقعا ؟
کاری ندارم رحمان احمدی خوبه یا نه ولی انصافاً فروزان میتونسته خیلی بهتر کار کنه
دیشبم یه سوتی داد که میتونستن ذوبیا رو ریباند گل بزنن
باز باید ببینیم رحمان احمدی رو پایان فصل با کی عوض میکنه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کدوم از شما ها حاضرید مجانی یه جا کار کنید ؟
پولشو میخواد
جرمه ؟ گناهه ؟
عشق به یه تیم حدی داره چه بسا اگه ما جای تیموریان بودیم خیلی بدتر از اینا رفتار میکردیم
اونایی که الان دارین همه جانبه بهش حمله میکنین انصاف داشته باشین و به نوشته های گذشته خودتون برگردین که چه به به چه چه ها که نمیکردین از بازیش و چه ها در وصف تیموریان نمیگفتین
اصل ماجرا رو ول کردین گیر دادین به فرع

فوتبال آندو ربطی به چیز دیگه ش نداره!
امثال آندو تیموریان محتاج به این پولها نیستن!! اکثر این بازیکنا مخصوصا ملی پوشا و کسایی که اروپا بازی کردن و....در کنار فوتبال بیزنس دارن!!
بله منی که یه جا کار میکنم سر ماه یه حقوق مشخص بهم میدن حاضر نیستم مجانی کار کنم...چون اگه پولمو ندن جای دیگه پولی قرار نیست بهم برسه! ولی بازیکنای فوتبال اگه 4 ماه پولشون رو نگیرن از کنار بیزنس های دیگه شون پول میرسه بهشون! اکثرا هم پول های میلیونی توی حساب هاشون دارن!
منتهی اینا پولشون رو میخوان که مثلا برن یه شعبه دیگه از مغازه و رستروانشون رو بزنن!! یا فلان ویلا رو که نشون کردن بخرن!!! اگه 2 ماه دندون رو جیگر بذارن هیچی نمیشه! منتهی اینا غرق در آسایش و آرامش مالی هستن و بیشتر میخوان! که بیزنس هاشون رو پیش ببرن!
شما فکر کردی مثلا فرهاد مجیدی از پول بدش میومد یا بیزنس نداره توی امارات؟؟؟؟ چرا نشد یه بار مصاحبه کنه بگه پولم چی شد یا پولمو بدین؟؟؟؟؟
آدمی که ادعا میکنه هفت جدش استقلالی هستن درست بعد از دربی که بازی رو هم باخته باید بگه پول؟؟؟؟ اونم در رسانه ها؟؟؟
بله گناهه!

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
دروازبانمون خیلی هم خوبه اون موقع که رحمتی بود یه دفاع قدر و قوی و پر انگیزه برای جام جهانی داشتیم ولی الان ....

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
باز باید ببینیم رحمان احمدی رو پایان فصل با کی عوض میکنه
واقعاً !!
هیچ اندیشه ای پشت این انتقالا نیس هیشکی دنبال درمان نیس همه یجورایی دنبال مسکن میگردن واسه بهبودیه لحظه ای ولی جالبه هیچکدوم از بازیکنا تاحالا لحظه ای هم نتونستن مثمر ثمر باشن

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
دروازبانمون خیلی هم خوبه اون موقع که رحمتی بود یه دفاع قدر و قوی و پر انگیزه برای جام جهانی داشتیم ولی الان ....
کسی منکر این قضیه نمیشه
کسی هم به خاطر گل خورده دروازه بان رو مقصر نمیدونه
ما داریم رو عملکرد کلی صحبت میکنیم درواقع اون امنیتی که باید یاشه نیس
مطمئناً ضعفی دیده شده که دنبال دروازه بان رفتن
همچنین نبوده دروازه بان آماده و قابل اطمینان رو نیمکت انگیزه رو از بین میبره

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
کسی منکر این قضیه نمیشه
کسی هم به خاطر گل خورده دروازه بان رو مقصر نمیدونه
ما داریم رو عملکرد کلی صحبت میکنیم درواقع اون امنیتی که باید یاشه نیس
مطمئناً ضعفی دیده شده که دنبال دروازه بان رفتن
همچنین نبوده دروازه بان آماده و قابل اطمینان رو نیمکت انگیزه رو از بین میبره

من تو نیم فصل اول به جز یکی دو مورد اشتباه آنچنانی تو فروزان ندیدم. اکثر گل هایی که خورده به خاطر سوتی های وحشتناک این دفاع ها بوده
مثلا خیلی از هوادارها به گلی که از ادینهو خورد ایراد گرفتن در صورتی که مشابه همین گل رو این فصل به رحمتی زدیم!
الانم بر خلاف اول فصل به خاطر این دفاع های داغون اعتماد به نفسش رو از دست داده و احتیاج به یه ریکاوری روحی داره. جدیدا کاملا ترس توی چهرش واضحه

2630571

Registered User
لایک‌ها
154
بيش از 8 صفحه از تاپيكها رو خوندم.....مشكل يكي دوتا نيست
فقط خواهشا يه سر به ليگ برتر انگليس بزنيم
منچستر و ليورپول....چه وضه افتضحي دارن

جيك يه نفر هم در نمياد
حالا هي بيايد بگيد فلان بهمان
مشكل جاي ديگس

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
والا من تو فیفا بهتر از سرمربی و مسئولان استقلال بازیکن ترانسفر می‌کنم! :general208::general710:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
به نظر بهتره فعلا قلعه نوعی حفظ بمونه تا آخر فصل و اگه نتیجه نگرفت تغییرش بدن
تغییر سرمربی الان به ضرر تیم تموم میشه
جایگزین درست حسابی هم نداریم جاش بیاریم
کاش افشارزاده هم عوض میشد آخر فصل و حاجی برمیگشت

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
فوتبال آندو ربطی به چیز دیگه ش نداره!
امثال آندو تیموریان محتاج به این پولها نیستن!! اکثر این بازیکنا مخصوصا ملی پوشا و کسایی که اروپا بازی کردن و....در کنار فوتبال بیزنس دارن!!
بله منی که یه جا کار میکنم سر ماه یه حقوق مشخص بهم میدن حاضر نیستم مجانی کار کنم...چون اگه پولمو ندن جای دیگه پولی قرار نیست بهم برسه! ولی بازیکنای فوتبال اگه 4 ماه پولشون رو نگیرن از کنار بیزنس های دیگه شون پول میرسه بهشون! اکثرا هم پول های میلیونی توی حساب هاشون دارن!
منتهی اینا پولشون رو میخوان که مثلا برن یه شعبه دیگه از مغازه و رستروانشون رو بزنن!! یا فلان ویلا رو که نشون کردن بخرن!!! اگه 2 ماه دندون رو جیگر بذارن هیچی نمیشه! منتهی اینا غرق در آسایش و آرامش مالی هستن و بیشتر میخوان! که بیزنس هاشون رو پیش ببرن!
شما فکر کردی مثلا فرهاد مجیدی از پول بدش میومد یا بیزنس نداره توی امارات؟؟؟؟ چرا نشد یه بار مصاحبه کنه بگه پولم چی شد یا پولمو بدین؟؟؟؟؟
آدمی که ادعا میکنه هفت جدش استقلالی هستن درست بعد از دربی که بازی رو هم باخته باید بگه پول؟؟؟؟ اونم در رسانه ها؟؟؟
بله گناهه!

خب چه ربطی داره به 22 بهمن ؟
پول حق بازیکن یا نه ؟
تعصب رو ول کنین
تعصب از دهه 80 به بعد مرده
هرچی پول بدی بیشتر اش میخوری
با بازیکن قرار داد بسته شده طبق اون هم باید پرداخت بشه
مگه تو اروپا بازیکنا بدون تعصب بازی میکنن ؟؟؟؟؟ نه همین امثال رونی و مسی و .... اگه دو روز پولشون عقب بیفته غوغا میکنن ( حالا نرین کل اینترنتو بگردین یه مورد پیدا کنین پیراهن عثمان کنین ها )
به بازیکن پولشو بده مطمئن باش سرشو جلو توپم میزاره
مشکل امروز استقلال اصلا اینا نیست
اینا بحث های حاشیه ای که ذهن طرفدارو به یه جای دیگه بکشونن بازیکنایه ملی ما ازشون انتظار بیشتری میره و تو میدون من منم داریمو با غرور بازی کردیم بهانه هایی هست تا طرفدار جلو بازیکن قرار بگیره همین اندو نبود قلعه نویی پارسال خواب اسیا رو میدید اونوم تا اون مرحله
اینایی که ازشون انتقاد میکنین مگه تو تیم ملی بد بازی میکنن ببینین کیروش ازشون چه جوری بازی میگیره این هنر مربی اندو تو تیم ملی 12 کیلومتر میزان دوندگیشه اونجا با تعصبه اینجا بی تعصب
گفتم اینا شگردایه سرمربی جهت رد گم کردنه که اگه هوادار یه کم باهوش باشه متوجه میشه

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
واقعا من موندم سر تیممون چی اومده که اینقد تیم داغون داریم .

بد بختی ادم نمیتونه حرف بزنه تو این تاپیک تا میگی سر مربی داغون 1 میلیارد کاربر طرفداریشو میکنن . من موندم چطور میشه این اقا همش دقیقه های اخر گل میخوره و میبازه ، اینا به کنار بازی با ذوب که 2 تا جلو بودیم اینو با خفت باختیم دیگه . کمر تیم تا فصل بعدم راست نمیشه .

واقعا من استقلالی تا الان اینجور داغون ندیده بودم تیمو . همون صمد مرفاوی بد بخت بی بازیکن تیم دوم کرد تو استادیوم بودم همه هزارتا دری وری بهش گفتن ولی این اقا با اینهمه بازیکن با اینکه امسال تو آسیا نیست جام حذفیو که از دست داد هیچ لیگم که در حاله ای از ابهام بتونه جلو تیمای خوبی

مثل تراکتور یا نفت یا سپاهان یا فولاد بتونه حرفی برا گفتن داشته باشه اصلا . بهشونم راحت باخت ، خوب یکی نیست بهش بگه شموشک نوشهرم پیکان و ... تیمای ضعیفو میبره خوب ، مردی تیمای مدعیو ببر نرو برا دفاع و مساوی فقط .

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
کسی نگفته مجانی بازی کنه! که تا الانشم هیچکدومشون این کار رو نکردن و کسی هم ازشون چنین انتظاری نداره!
کسی هم به خاطر یک بازی بهش حمله نمیکنه! من پست هام موجوده، اول فصل یکی گفت آندو بده من گفتم وجودش توی زمین یه وزنه حساب میشه اما هر چی که زمان میرفت جلو آقا دیگه بیخیال بازی کردن میشد و بیشتر قدم میزد و اصلا درگیر نمیشد! این یعنی توهین به شعور منه هوادار که بشینم ببینم طرف به خاطر اینکه از باشگاه طلب داره میاد تو زمین قدم میزنه تیم رو به هیچ چیزش هم حساب نمیکنه و بعدشم ادعای استقلالی بودنشون گوش عرش رو کر کرده! خیلی ادعاش میشه حرفه ایه ، وایمیستاد قراردادش رو یک طرفه فسخ میکرد و میرفت. مگه تو قانون داغون لیگ ایران این نیست که طرف اگه 3 ماه دریافتی نگیره میتونه یک طرفه فسخ کنه؟! مگه داداش باحالش نمیگه از قرارداد امسال هیچ دریافتی نداشت؟! پس غلط میکنه به جای فسخ کردن وایمیسته تو زمین و قدم میزنه و روی روح و روان منه هوادار میره
من فقط راجع به خودم و از طرف خودم صحبت میکنم نه کس دیگه ای.
اصل ماجرا رو هم خود من وقتی بهش گیر دادم اینجا گفتن اتهام بی دلیل نزنین و انقدر جو به قدری خراب شد که تصمیم گرفتم چند وقتی اینجا پست نذارم و بهم انگ ضد استقلالی نزنن!
اما وقتی هم برگشتم نه به قصد تسویه حساب برگشتم نه به قصد اینکه بیام بگم دیدید من راست میگفتم!
نمیدونم منو چقدر یادتون میاد اما میتونید تو پست های من سرچ کنید ، توی اون زمانی که شما با یه سریا اینجا اختلاف نظر داشتید و به مشکل برخوردید با اینکه با یه سری حرفاتون موافق بودم و توی یه سری جزئیات کوچیک باهاتون اختلاف نظر داشتم هیچوقت باهاتون وارد بحث نشدم. نه با شما نه با خیلی از هوادارها. چون میدونستم همه یه جورایی دلشون به حال تیمشون میسوزه حالا هر کی یه جور دیدگاه داره! دلیل نمیشه حالا یکی یه روز به قلعه نوعی اعتقاد داشته و حمایت کرده حالا نظرش عوض شده بهشون انگ منفعت طلبی بزنیم! همون قدر که شما دلیل های خودتون رو حالا چه درست چه غلط برای عدم اعتقاد به قلعه نوعی داشتید بعضی از دوستان هم یه سری دلایل برای ادامه کار با قلعه نوعی داشتند. حالا شما خیلی دوست داشتی قلعه نوعی بمونه و این افتضاحات رو به بار بیاره و به بقیه بفهمونی که دلیلات درست بوده و اونا اشتباه میکردن. البته این دیدگاه من شاید اصلا درست نباشه و من دارم زود قضاوت میکنم!
اتفاقا اون زمان که شما بن شدی من ناراحت شدم. دوست داشتم باشی و از اول فصل اینجا صحبت کنیم. نمیشه که همیشه بگیم همه چی خوبه و به به و چه چه!

بعضی از حرفاتون درسته بعض نه یا باید اینجوری بگم با بعضیاش موافقم با بعضیاش نه
اره من مخالف قلعه نویی هستم به 1000 دلیل هم فنی و هم غیر فنی اون بارم گفتم تو گوگل یه با سرچ کنین مافیا فوتبال ببینین نتیجش چی میشه .....
ولی.. اینو ایمان داشته باشید نمیخوام استقلال در هیچ شرایطی بازنده باشه حتی اگه با قلعه نویی باشه فکر میکنین من خوشحالم به ضعیف ترین پرسپولیس تاریخ باختیم ؟ یا وضعیتمون تو لیگ اینجوریه ؟ نه عزیز من اینجوریا هم نیست ولی خب دست من نیست میدونستم و ایمان داشتم که این مربی با استقلال به جایی نمیرسه قلعه نویی اپدیت شده علی پروین با همون عقاید سیستم علی اصغری و بکش زیرشو ابگوشت خب گذشته دیگه زمان اینا با لیدر شارژ کردنو و...... تا یه زمانی میشه تیمو قهرمان کرد و تاریخ مصرف داره
پیش بینی اینم کار سختی نبود
در مورد تصویه حساب هم بد برداشت کردی از بچه های این تاپیک نیست.
به موقع خودم در جریان میزارم قضیشو گفتم اگه به نتیجه برسه !

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اینو ایمان داشته باشید نمیخوام استقلال در هیچ شرایطی بازنده باشه حتی اگه با قلعه نویی باشه
اینو ثابت کردی و شکی هم توش نیست ، هرکی هم بخواد منکر بشه پستهات هست.(زمان بردهای استقلال) اما چون انتقادهات همزمان با باخت ها میشد برای بعضیا ذهنیت ایجاد میکرد (بهشون تا حدودی حق بده)

در مورد تصویه حساب هم بد برداشت کردی از بچه های این تاپیک نیست
در مورد تسویه حسابت هم فهمیده بودم منظورت کیه. اگه کسی به تاپیک ها هم سر نمیزد میشد با یه سرچ ساده توی تاپیک وقایع راحت فهمید!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خب چه ربطی داره به 22 بهمن ؟
پول حق بازیکن یا نه ؟
تعصب رو ول کنین
تعصب از دهه 80 به بعد مرده
هرچی پول بدی بیشتر اش میخوری
با بازیکن قرار داد بسته شده طبق اون هم باید پرداخت بشه
مگه تو اروپا بازیکنا بدون تعصب بازی میکنن ؟؟؟؟؟ نه همین امثال رونی و مسی و .... اگه دو روز پولشون عقب بیفته غوغا میکنن ( حالا نرین کل اینترنتو بگردین یه مورد پیدا کنین پیراهن عثمان کنین ها )
به بازیکن پولشو بده مطمئن باش سرشو جلو توپم میزاره
مشکل امروز استقلال اصلا اینا نیست
اینا بحث های حاشیه ای که ذهن طرفدارو به یه جای دیگه بکشونن بازیکنایه ملی ما ازشون انتظار بیشتری میره و تو میدون من منم داریمو با غرور بازی کردیم بهانه هایی هست تا طرفدار جلو بازیکن قرار بگیره همین اندو نبود قلعه نویی پارسال خواب اسیا رو میدید اونوم تا اون مرحله
اینایی که ازشون انتقاد میکنین مگه تو تیم ملی بد بازی میکنن ببینین کیروش ازشون چه جوری بازی میگیره این هنر مربی اندو تو تیم ملی 12 کیلومتر میزان دوندگیشه اونجا با تعصبه اینجا بی تعصب
گفتم اینا شگردایه سرمربی جهت رد گم کردنه که اگه هوادار یه کم باهوش باشه متوجه میشه

دوست عزیز اینجا ایرانه اروپا نیست! استقلال هم منچستر یونایتد نیست!!! از همون دهه هفتاد و...که چندر غاز به بازیکنا پول میدادن سرموقع نمیدادن!! استقلال و پرسپولیس از همون اولش از زمان امثال میناوند و یزدانی و زرینچه و ....پول بازیکنا به موقع پرداخت نمیشده!!!
حالا شما بگرد از اون موقع تا الان تعداد بازیکنای استقلال و پرسپولیس رو که مثل آندو مجتبی جباری هی قهر کردن به خاطر پول رو بشمار ببینم به تعداد انگشت های دو دست میرسه یا نه!
بحث حق نیست!!
بحث اینه که در استقلال و پرسپولیس پرداختی ها دیر و زود میشه! اینو همه بازیکنای ایرانی میدونن ! حالا اینکه آندو واسه ما حرفه ای فکر میکنه اشتباه خودشه! خریت خودشه! بره قطر بازی کنه به موقع دلار بریزن به حسابش! هر کسی که میاد استقلال اگه فکر میکنه کل پولشو سرموعد بهش میدن خیلی خره! ( ببخشید) منتهی از آندو با تجربه انتظار نمیره همچین فکری کنه!!
منتهی قبلا که همون چند غاز رو هم به بازیکنا دیر میدادن سرشون جلو توپ بود!
اگرم به قول شما تعصب مرده از دهه فلان! فقط میخوام بدونم چرا بقیه بازیکنا مثل جباری و آندو این لوس بازی های رو جلو دوربین نمیکنن!!! و زرتی بعد از یه باخت نمیان بگن پول پول پول! پولمو بده پولمو بده وگرنه میرم.
بعدشم اصلا بحث اینه که آندو پولشو میخواد؟ خیلی خب....بره باشگاه بگه پولم پولم!!!
اینکه میاد بلافاصله بعد از دربی مسئله رو رسانه ای میکنه در حالی که هوادار داره سرشو میکوبه به دیوار آخر نامردیه!! فصل پیشم به خاطر رفتار های خشن و بچه گانه ش توی زمین محروم شد و دست ما رو گذاشت توی حنا!!!

Last edited:
بالا