برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دیگه عقده گشایی هم حدی داره!
تیتر روزنامه گل و پیروزی توهین مستقیم به باشگاه استقلاله!
واقعا اگه بخش حقوقی باشگاه پیگیری نکنه خیلی بــــــــــــــــــــــی غیــــــــــــــرتـــــــــه!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اینا با روزنامه تماشا به باند هستن.
عقده گشایی میکنن...بعد از 4 تا برد ما..فرصت خوبیه.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
روزنامه گل و خبر ورزشی و تماشا هم که ضد استفلالی هستن و تکلیف اشون روشنه
کاش قلعه نوعی اینقدر احساس امنیت نکنه و بخودش بیاد
امیر خان داره باعث سر افکندگی 30 میلیون استقلالی میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
فقط سوالی که برای من پیش اومده اینه که قلعه نوعی که قراره بمونه در نتیجه جلسه ی فردا برای چیه ؟

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
آقا من کاری با موندن و نموندن بزرگوار ندارم ، یعنی چی که اینا چون ضد استقلالین تکلیفشون روشنه!؟! چون تکلیفشون روشنه اجازه دارن دیگه به نام رسمی باشگاه توهین کنند؟!
اگه حوزه نظارت این مطبوعات صاحب داشت طرف به خودش اجازه نمیداد داغی که قبلا رو دلش مونده رو اینجوری التیام ببخشه
فرهنگ و ادب تو همه جای این جامعه داره موج میزنه!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آقا من کاری با موندن و نموندن بزرگوار ندارم ، یعنی چی که اینا چون ضد استقلالین تکلیفشون روشنه!؟! چون تکلیفشون روشنه اجازه دارن دیگه به نام رسمی باشگاه توهین کنند؟!
اگه حوزه نظارت این مطبوعات صاحب داشت طرف به خودش اجازه نمیداد داغی که قبلا رو دلش مونده رو اینجوری التیام ببخشه
فرهنگ و ادب تو همه جای این جامعه داره موج میزنه!
2 تا باخت دیگه بدیم فحش هم مینویسن
بنظرم استقلالی ها باید خودشون یک حرکتی نشون بدن وگرنه با شکایت کار بجایی نمیرسه

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
2 تا باخت دیگه بدیم فحش هم مینویسن
بنظرم استقلالی ها باید خودشون یک حرکتی نشون بدن وگرنه با شکایت کار بجایی نمیرسه
اتفاقا اون آقای محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه به جای پیگیر بودن پرونده کرار باید از چنین آدم هایی که 4تا باخت تا سالها داغدارشون کرده و باعث شده عقده ای چندین ساله تو دلشون بمونه شکایت کنن و پیگیر باشن تا طرف دیگه به خودش اجازه نده حد و حدود و حریم کری خوندن رو هم رد کنه! یک بار فتح الله زاده شکایت کرد تا چند ماه وجود نداشتن چرت و پرت بنویسن چون خودش و رفیقاش قلم به دست بودن میدونست چجوری اینارو کنترل کنه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اتفاقا اون آقای محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه به جای پیگیر بودن پرونده کرار باید از چنین آدم هایی که 4تا باخت تا سالها داغدارشون کرده و باعث شده عقده ای چندین ساله تو دلشون بمونه شکایت کنن و پیگیر باشن تا طرف دیگه به خودش اجازه نده حد و حدود و حریم کری خوندن رو هم رد کنه! یک بار فتح الله زاده شکایت کرد تا چند ماه وجود نداشتن چرت و پرت بنویسن چون خودش و رفیقاش قلم به دست بودن میدونست چجوری اینارو کنترل کنه
خوب اینا همه بر میگرده به همون مدیر عامل ضعیف ما که حرفه ای نیست

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خوب اینا همه بر میگرده به همون مدیر عامل ضعیف ما که حرفه ای نیست
به افشارزاده خرده نگیر ، چون توی فوتبال نبوده و با جو خرابش زیاد آشنا نیست از اون طرف هم وزارت ورزش میخواست دست فتح الله زاده رو از استقلال کوتاه کنه اینو به باشگاه تحمیل کرد. هر کسی هم که میومد همین داستانها رو داشت. فتح الله زاده هم ماجراهای خودش رو داشت. من بیشتر ترجیح میدادم قریب مدیرعامل بشه تا افشارزاده

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
به افشارزاده خرده نگیر ، چون توی فوتبال نبوده و با جو خرابش زیاد آشنا نیست از اون طرف هم وزارت ورزش میخواست دست فتح الله زاده رو از استقلال کوتاه کنه اینو به باشگاه تحمیل کرد. هر کسی هم که میومد همین داستانها رو داشت. فتح الله زاده هم ماجراهای خودش رو داشت. من بیشتر ترجیح میدادم قریب مدیرعامل بشه تا افشارزاده
بزرگترین حقیقت اینه که می خواستن تیم رقیب اوج بگیره پس باید استقلال زمین می خورد

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
یه چندروزی نبودم درگیر گرفتاری و مشکلات..یکی دو روزی هم مسافرت بودم.....
اوضاع تیم اصلا خوب نیست،
امیدوارم شوک خوبی به تفکرات امیرخان وارد بشه و باعث بشه مسیرش رو عوض کنه من برخلاف دوستان موافق سرمایه سوزی نیستم..معتقدم قبل از شروع فصل امیرخان باید خداحافظی میکرد ولی حالا که مونده باید تا آخرش بمونه و تیم رو درسته کنه و بعد بره!
اون آدم کوچولوی تو کارتون گالیور هم که همیشه میگه من میدونم ما موفق نمیشیم جدیدا گفته امیدوارم استقلال در لیگ برتربمونه!! (حسن جان رو میگم) واقعا نشون داد که چقدر شعور داره و نمی فهمه چه حرفی رو باید کجا بزنه و چه رو کجا نزنه! آخه ..دنگ عوض اینکه به تیم روحیه تزریق کنی خودت شدی سوهان روح؟؟ حالا چون باشگاه از معلومات بی بدیل شما استفاده نکرد باید اینطوری باشگاه رو بکوبی؟؟ بنظر شما این حرفش با کری های هوادارای تیم همسایه فرقی میکنه؟ همین حرفهای مفت زده میشه که روزنامه های گل و ... به خودشون اجازه میدن ازاین توهین ها به تیم داشته باشن!!
بعضی ها اینجا راضی هستن استقلال زمین بخوره ولی قلعه نویی از تیم نره الان مدعی رفتن سرمربی از تیم هستن به ارشیو همین تاپیک سر بزنید میدونید منظورم کیا هستن یه عده معلوم الحال....
یعنی این احتمال رو میشه داد افرادی باشن که در گذشته از طرقی منفعتی داشتن الان اون منفعت قطع شده حمایت اینا هم قطع شده
به به دوست عزیز اتوبوس جهانگردی!!!...از این طرفها؟؟...بالاخره اتوبوس جهانگردی سالی یه بار از اینطرفها رد میشه...
میدونم که منظورت دقیقا من هستم..اسمم احسانه شرق تهران هم زندگی میکنم...هم موقع باخت های استقلال هستم هم موقع بردهاش..نه مثل شما که سالی یه بار از این جا رد میشی!
من با شادی های تیمم شادم و با غصه هاش غصه دار..نه مثل تویی که فقط برای تسویه حساب با من اومدی!!
جهت اطلاعت بگم یه حساب بانکی!!! دارم که امیرخان برای حمایت ازخودش ماهی 5 میلیون تومن حسابمو شارژش میکنه، که فقط من بیام ازش تعریف کنم!! ما هم بخاطر منفعت شخصی داریم از امیرخان تعریف میکنیم.....آقای کارآگاه گجت! جهت اطلاعتون عرض کنم برای من هیچ چیز و هیچ کس با ارزش تر از موفقیت تیم استقلال نیست....و من وامدار کسی نیستم !!
استقلال رو دوست دارم با همه سرمایه هاش..چه خوب چه بد..ولی با اونایی که از پشت به استقلال خنجر میزنن و نشستن منتظر ناکامی استقلال بشه تا سروکله شون پیدا شه مثل حسن روشن مثل واعظ آشتیانی مثل خودتو!!!..جدا مشکل دارم!!!!
یه استقلال داریم که عشق من و کاربران این تاپیک هست که تکلیفش مشخصه..فقط میخوام 2 ستاره اش بشه 20 تا
یه امیرخان هم داریم که موجودی است دوپا و مثل همه آدما...هم نقطه قوت داره و هم نقطه ضعف...
کارنامه درخشانی داره.... حتی تا یکی دو سال قبل که تو استقلال بود بد کار نکرد.. با همون بضاعت تو جام باشگاه های آسیا بین چهار تیم بنظرم بد کار نکرد...دستش هم درد نکنه..دمش هم گرم....همین آندو و هاشم و امیرحسینی که امروز شدن پیراهن عثمان و در بعضی جاها از اونابه عنوان سه کله پوک یاد میشه، بازیکنای همین امیرخان بودند که نظر کیروش سخت پسند و بنظر خیلیا خدای سرمربیگری رو جذب کردو و تو بازی با کره جنوبی که باعث شد بریم جام جهانی همین سیستم دفاعی امیرخان پیاده شد.....
من نمیدونم حافظه دوستان را چه میشود؟؟
یه سری هم اخلاقها داره که ممکنه به تریج قبای من و شما بربخوره و خود من خوشم نیاد.... دوست داره بگه بزرگوار!!(این رو برای دوست عزیزم میگم که کلمه بزرگوار از پست هاش نمی افته و من ارادت بهش دارم)
دوست داره بگه ما به کمک خداوند متعال و حضرت جبرائیل و میکائیل و اسرافیل و 124000 پیغمبر و دوازده امام و اهل بیت و امام راحل قهرمان میشیم!!!
دوست داره تو ارنج هاش از پژمان نوری فقید و هاشم استفاده بکنه
اصلا دوست داره شبکه مافیایی تشکیل بده..(که البته من معتقدم امیرخان مافیا نداره ولی دوست داره تیمی کار کنه...برای دوستاش هم اهمیت زیادی قائلهو هر جا میره اونا رو هم با خودش میبره ولی متاسفانه کنترلی رو دوستاش نداره ورفتار دوستاش معمولا بهحساب امیرخان نوشته میشه)
دوست داره تو سال 93 ریسک نکنه و هر طوری هست ملی پوشاشو براحتی از دست نده..حتی اگر به شدت افت کرده و بی انگیزه شده یا پولکی باشن...
بنده به شخصه تا دادگاهی مثل مایلی کهن ایشون رو محکوم نکنه و جرائمش در دادگاه اثبات نشه این موارد رو جرم نمیدونم
هر کس هم خبر جدیدی داره و میدونه امیرخان با -کا.گ.ب- بابک زنجانی- موساد -شهرام جزایری و .... مرتبط هست و عضو داعش یا القاعده یا مافیا یا باند یاکوزا هست بنظرم نامرده اگر نره شکایت نکنه از امیرخان و پای امیرخان رو به میز محاکمه نکشونه!!! که این غده سرطانی محو بشه
آقا اصلا یه کمپین تشکیل بدید از علیپور و جواد نکونام و محمد مهدی نظری و موسوی و عباس محمد رضایی و حسن روشن و واعظ و ......و همه برید شکایت کنید از امیرخان..ولی جون هر کی دوست دارید بعد باخت دربی و جام حذفی فیلتون یاد هندوستان نکنه و روزهایی که تیم به روحیه نیاز داره با اتوبوس جهانگردی بعد یکسال نیاید با من هوادارا تسویه حساب کنید!!
ما همین جوریش هم از باخت تیممون ناراحت هستیم شما دیگه نمکشو زیاد نکنید!
امیرخان بزرگی خودشو در خیلی از جاها چه از لحاظ فنی و چه ازلحاظ اخلاقی نشون داده...اونجا که تو برهه ای از زمان به خاطر استقلال با مجیدی مصالحه کرد و اوردش به تیم کاربزرگی کرد...هر چند فرهاد خودش دوباره به اختلافات دامن زد....بنظرم حق سرمربی بود که دلش بخواد با کی کار کنه و با کی کار نکنه
در مورد آینده استقلال هم بنظرم امیرخان باید بمونه و پایان فصل بره...هرچند من و سایردوستان انتقادات جدی داریم بهش...که دیگه کاملا مشخصه..فقط به عنوان نمونه اشاره میکنم (خرید اشتباه بازیکنان تیم همسایه..خریدهای اشتباه خارجی- ارنج نخ نماشده- عدم ریسک پذیری- پرداختن بیش از حد به حواشی-عدم توانایی در حفظ نتیجه و ....)
امیدوارم این دوبازی تلنگر خوبی بوده باشه که تیم رو جمع کنه و مطمئنم تیم رو جمع میکنه
فعلا تیم با صدر جدول 4 امتیاز اختلاف داره..همین الان از پرسپولیس 2امتیاز بیشتر داریم و جام حذفی رو فقط از دست دادیم...یادم نمیاد که هر سال قهرمان جام حذفی شده باشیم!
حالا من حرفی ندارم اگر میخواین سر امیرخان و به تبعش من رو که ماهیانه 5 میلیون تومن مفت از امیرخان جیرینگی دریافت میکنم رو ببرّید... بیاید این سر سبز من...اونم سر سبز امیرخان!!!! ِببُر حالشو ببر!!!!!!
به امید تغییر مثبت تفکرات امیرخان و مهمتر از همه موفقیت استقلال عزیز.....................

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
فکر کنم امیر خان فردا بره هیئت مدیره اونایی که بر علیه اش مصاحبه کردن رو از کار برکنار کنه :general711:

akh75

Registered User
لایک‌ها
261
تو این شرایط انصافا یکی از خبرایی که واقعا خوشحالم میکرد اتفاق افتاد
ایسنا : جدایی پژمان نوری در نقل و انتقالات نیم فصل قطعی شد
مرسی که میری ♥

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تو این شرایط انصافا یکی از خبرایی که واقعا خوشحالم میکرد اتفاق افتاد
ایسنا : جدایی پژمان نوری در نقل و انتقالات نیم فصل قطعی شد
مرسی که میری ♥
رضایت نامه اش هم گرفته
اما بحث اینه توی نیم فصل هیچ وقت بازیکن خوبی گیر نمیاد
باید اول فصل اینارو مینداختن بیرون که این کار رو نکردن

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
آندو داشت تو این تیم خسته و بی انگیزه میسوخت همون بهتر که رفت..

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
قلعه‌نويي: عذر مي‌خواهم
قسمتی از مصاحبه قلعه نویی که به نقل از فارس هستش
((من قول می‌دهم آخر فصل شرایط به شکلی پیش برود که طرفداران استقلال شادمان باشند من بارها این روزها را تجربه کرده‌ام و از این روزها زیاد دیده‌ام. ما یکسری اشتباهات فردی داریم که آنها را باید برطرف کنیم. این را هم بگویم بعضی‌ها می‌گویند همکاران قلعه‌نویی ضعیف هستند وقتی ما همه چیز را خوب آنالیز می‌کنیم و همه چیز را گوشزد می‌کنیم اشتباه بازیکنان چه ربطی به همکارانم دارد؟ این گروه بهترین گروه همکاران من هستند چون آنها هم کاپیتان استقلال بودند و هم کاپیتان تیم ملی. دوستان اگر می‌خواهند حمله کنند به قلعه‌نویی حمله کنند نه به دیگران.))

امیدوارم قلعه نویی دست از این لجبازی هاش برداره درسته دستیارات بازیکنای بزرگی بودن اما تجربه لازم برای مربی گری و دستیاری ندارن اونم تو تیم بزرگی مثل استقلال.

میگی آنالیز خوب تا حالا چن تا تیم کوچیک لقه گلو گیری برامون شده یکیشم همین تیم رقیب.امیدوارم هر چی به صلاح تیم باشه انجام بشه این فصل که کلا حال ما رو خراب کرد.

منصوريان: به استقلال نمي‌روم

تیم کم حاشیه داره رسانه ها هم از یه طرف یقه تیمو میگیرن.همشونم وانمود میکنن خیر استقلالو میخوان بابا نخواستیم شما به فکر جانشین سرمربی باشی و به ما خوبی کنی زوره!!!!!!!!!!!!!

Last edited:
بالا