برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
حتما فهمیدید که نفت تهران با پیکان به تساوی یک بر یک رسیدن ... واسمون خوب شد دیگه ... الان اگه بازی این هفتمون رو ببریم جای نفت رو توی جدول میگیریم .... امیدوارم بازی فردای سپاهان و فولاد هم اگه برگزار شد مساوی بشه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
امیر قلعه نویی توی یه ویدیو صحنه ی داوری رو کارشناسی کرده که توی سایت باشگاه میتونید برید ببینید .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من الان گیج شدم! توی ورزش سه اون کنار نتایج این هفته زده نفت 3 بر یک سایپا رو برده! بعد توی تیتر خبر ها زده نفت با پیکان بازی کرده و مساوی شده! قضیه چیه؟ مگه با ما پیکان بازی نکردیم؟

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
من الان گیج شدم! توی ورزش سه اون کنار نتایج این هفته زده نفت 3 بر یک سایپا رو برده! بعد توی تیتر خبر ها زده نفت با پیکان بازی کرده و مساوی شده! قضیه چیه؟ مگه با ما پیکان بازی نکردیم؟
بازی نفت و پیکان برا هفته بعد بوده که بخاطر بازی نفت تو پلی اف اسیا زودتر برگزار شده

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
اگه فولاد از سپاهان ببازه یه رده میایم بالاتر و با یه بازی کمتر دوم میشیم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
از منصوریانی که چند سال پیش به هوادارا نامه نوشت و اشک ریخت و گفت هیچ وقت روی هیچ نیمکتی رو به روی استقلال نمی شینم این حرفا بعید بود که ناداوری بازی خودشو و پیکان به استقلال ربط بده و پای استقلال رو وسط بکشه

فرهادم تو فدراسیون سمت گرفت

a92e8e8c60caa7b681926eb407f352a5__.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,251
کرار جاسم دو بازی از همراهی استقلال محروم شد
!!!!!
خوب جاسم کرار کلیدی ترین بازیکن این فصلمون رو به خاطر اعتراض به داور دو جلسه محروم کردن!!! یک جلسه هم به خاطر کارت قرمز محروم شد این میشه سه بازی
جالبه باز هم متهمیم که ابر و باد ومه و خورشید و فلک در کارند تا ما قهرمان شویم...

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
کرار جاسم دو بازی از همراهی استقلال محروم شد
!!!!!
خوب جاسم کرار کلیدی ترین بازیکن این فصلمون رو به خاطر اعتراض به داور دو جلسه محروم کردن!!! یک جلسه هم به خاطر کارت قرمز محروم شد این میشه سه بازی
جالبه باز هم متهمیم که ابر و باد ومه و خورشید و فلک در کارند تا ما قهرمان شویم...
کلاَ ما که دیگه عادت کردیم به بذله گویی! بعضی افراد و استفاده این جور افراد از این حرکت برای پوشش ناکامی و التیام به زخم هایی که تیمشون بر پیکره ی اعصابشون گذاشته
تا میایم مثل آدم بازی کنیم یا مصدوم میدیم یا محروم
دائماَ باید رفت و آمدهای آقای یعقوب کریمی به کلینیک دکتر نوروزی رو ببینیم و مهره های کلیدی مثل هاشم جون و آقــــــــــــــــا صادقی رو تحمل کنیم
دیگه این سیکل تکرار نشه جای تعجب داره!
فقط امیدوارم این 2 تا بازی دیگه رو هم بدون کرار ببریم تا ببینیم شدت آتیش گرفتن برخی افراد به چه حدی میرسه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
ای بابااااا .... این دیگه چه معنی میده ؟ طرف رو به خاطر اعتراض به صحنه ای که داور توش مقصر بود در واقع علاوه بر کارت قرمز دو جلسه هم محروم میکنن ...

بگین ترسیدیم دیگه .. ولی زهی خیال باطل اگه قرار بود با این سر بریدن ها وا بدیم خیلی وقت پیش میدون رو خالی میکردیم ... به کوری همتون توی کورس قهرمانی هستیم و میمونیم ...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
وقتی حالا صحبت از الفاظ رکیک می‌شود
گوش‌های رحمتی7 فصــــــل نمی ‌شنید؟!

امیر اسدی
پیش بینی‌ها درست از آب در آمد. مهدی رحمتی بعد از پایان بازی استقلال- پیکان و شکست تیمش به حرف آمد و در مصاحبه‌ای جنجالی به امیر قلعه‌نویی تاخت. رحمتی از دلایل جدایی‌اش گفت و اینکه چرا در استقلال نمانده تا زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی کند.
رحمتی که سکوت طولانی مدتش درباره جدایی از استقلال را می‌شکست بدون نام بردن مستقیم از امیر قلعه‌نویی، برخورد او و الفاظ رکیک سرمربی وقت استقلال را عامل جدایی‌اش از این تیم بیان کرد! این عین صحبت‌های رحمتی است در پاسخ به سوالی با این مضمون که چرا سمت نیمکت استقلال نرفته: «من تا عمر دارم به سمت این نیمکت نخواهم رفت. آدم باید برای خودش ارزش قایل باشد، در استقلال خواسته‌هایی وجود داشت که من نمی‌توانستم به آنها تن بدهم. الان بیشتر نمی‌خواهم صحبت کنم و منتظر پاسخ کادرفنی استقلال به مصاحبه اول فصل خودم هستم.»
اما ادامه صحبت‌های رحمتی که الفاظ رکیک را به میان می‌کشد و این موضوع را دلیل اصلی جدایی‌اش عنوان می‌کند: «آن زمان در رختکن استقلال من رکیک ترین حرف‌هایی که تا به حال در عمرم نشنیده بودم را شنیدم. من هم جواب سرمربی تیم را دادم، چون نمی‌توانستم این صحبت‌ها را هضم کنم. من گفتم این الفاظ را برای ما به کار نبرید اما به من پاسخ دادند شما برای این پول گرفتید که من پاسخ دادم پول نگرفتم که فحش و بی احترامی بشنوم، پول گرفتم که فوتبال بازی کنم. شما می‌توانید به باشگاه بگویید ۵۰ درصد من را جریمه کند نه بی‌احترامی کنید که بعد از آن مشکلات ما شروع شد.»
صحبت‌های مهدی رحمتی نکات جالبی داشت. نکاتی که اصلا به آن پرداخته نشد. رحمتی در حالی از الفاظ رکیک امیر قلعه‌نویی صحبت کرده که حدود 6 فصل زیر نظر این مربی بازی کرده است. رحمتی اولین بار در فصل 85-84 بازی زیر نظر امیر قلعه‌نویی را تجربه کرد. او پس از یک فصل ناموفق در سپاهان به تهران آمد تا برای استقلال بازی کند. سپس امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی ایران شد و رحمتی باز هم تجربه بازی زیر نظر این مربی را به تجربیات خود افزود.
امیر قلعه‌نویی که از تیم ملی جدا شد، بعد از مدتی استراحت به کرمان رفت تا مس را از خطر سقوط نجات بدهد. دروازه‌بان آن زمان مس کسی نبود جز مهدی رحمتی. رحمتی به مدت نیم فصل زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی کرد تا مس در لیگ برتر بماند. مسیر رحمتی- قلعه‌نویی به مدت یک فصل جدا شد تا اینکه ابتدای فصل 89-88، امیر قلعه‌نویی به سپاهان رفت و تصمیم گرفت تا مهدی رحمتی را همراه خود به اصفهان ببرد. رحمتی به دعوت قلعه‌نویی پاسخ مثبت داد و به مدت دو فصل، تحت هدایت امیر برای سپاهان بازی کرد!
ارتباط رحمتی- قلعه‌نویی برای یک فصل قطع شد تا اینکه در ابتدای فصل 92-91، این دو برای چندمین بار به یکدیگر رسیدند. رحمتی در استقلال بود که امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم شد. قلعه‌نویی تصمیم به حفظ رحمتی گرفت و دروازه‌بان اول تیم ملی هم به او پاسخ مثبت داد. دو فصل بازی زیر نظر امیر قلعه‌نویی در استقلال، تعداد فصول همکاری رحمتی با امیر را به 5 فصل کامل و یک نیم فصل رساند. به غیر از یک سال بازی زیر نظر امیر قلعه‌نویی در تیم ملی که البته رحمتی شماره یکش نبود.
مهدی رحمتی 13 سال است که در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌کند. اگر یک سال بازی در تیم ملی و زیر نظر امیر قلعه‌نویی را یک فصل فوتبالی قلمداد کنیم می‌توانیم بگوییم که رحمتی، دقیقا نیمی از دوران حرفه‌ای فوتبال خود را در تیم‌های قلعه‌نویی به میدان رفته است. او بعد از 6 فصل بازی زیر نظر امیر قلعه‌نویی، به این نکته پی برده که او از الفاظ رکیک استفاده می‌کند و به همین دلیل نباید در تیم تحت هدایت او بازی کند.
به نظر می‌رسد این صحبت‌های رحمتی توجیهی است برای جدایی عجیبش از استقلال. اگر امیر قلعه‌نویی از الفاظ رکیک استفاده می‌کرد، چرا رحمتی 5/6 فصل زیر نظر او بازی کرد؟! آیا در این 6 فصل، گوش‌های شنوای رحمتی، فحاشی‌های امیر قلعه‌نویی را نمی‌شنید؟! فوتبال حرفه‌ای است و رحمتی در این فوتبال حرفه‌ای می‌تواند هر تیمی را برای ادامه دوران ورزشی‌اش انتخاب کند اما توجیه او و دلایلش برای جدایی از استقلال چندان منطقی نیست. آیا شما باور می‌کنید که رحمتی به دلیل فحاشی‌های قلعه‌نویی از استقلال جدا شده است؟ باورش سخت است اما چه کنیم که رحمتی بعد از 5/6 فصل، تازه یادش افتاده که یک مربی هست که در رختکن فحاشی می‌کند!

لینک مطلب : http://www.iran-varzeshi.com/Newspaper/Page/50140/12/34867/0

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
من منصوریان رو زیرک تر و باسواد تر و با شخصیت تر از این حرفها میدونستم که خودشو دچار حاشیه بکنه و به طور مستقیم یا غیر مستقیم کاری کنه که به ضرر تیم محبوب سابقش بشه
ولی وقتی توی بخشی از برنامه 90 دیدم به عنوان موافق کیروش رفته ترجیع بند سخنان کیروشی پور داره صحبت میکنه و تیکه هایی که کیروشی پور به قلعه نوعی و استقلال میندازه رو تایید میکنه، همونجا فهمیدم که متاسفانه علی منصور هم افتاده دنبال کیروش و کیروشی پور و ظاهرا حمایت از اونا به نفعشه!!!!
علی منصور در زمینه مربیگری پیشرفت خوبی داشته و حتی سابقه بازی و مربیگری در تیم ملی- هر چند اندک-هم داره، و مهم تر از همه اینکه یکی از سرمایه های استقلال هم محسوب میشه
اما بنظرم کاش به روال قبلش برگرده و خودشو دچار حاشیه نکنه، نیمکت استقلال در آینده قطعا از آن منصوریان ها و مجیدی هاست اما این عزیزان باید ببیشتر صبر داشته باشن....و ارزش خودشونو بدونن...
نه اینکه کاری کنن که یه عضو هیئت مدیره که تا همین الان هم من اسمشو نمیدونم، برگرده بگه که هر وقت علی منصور 5 سال تو لیگ برتر مربیگری کرد اونوخ چشم به نیمکت استقلال داشته باشه!!!!
ضمنا دود خیلی از اختلافات و سوتفاهمات از گور اون ناعادل کیروشی پور بلند میشه......نمیدونم چرا کسی کاری نمیکنه؟؟

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
جزو تیم های خوش اخلاق لیگ برتر که هستیم
اینم رنکینگ مربیان خارجی و ایرانی
در این رده‌بندی که روی سایت کانون مربیان فوتبال ایران قرار گرفته است، سه مربی ایرانی نیز حضور دارند. حسین فرکی، سرمربی سپاهان، امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال و افشین قطبی، سرمربی سابق شیمیزو اس‌پالس ژاپن که در حال حاضر بدون تیم است.

190031_536.jpg

============================================

اینم از دو پنالتی استقلال...حالا هی بگید داور به نفع استقلال میگیره
13931126000433_PhotoL.jpg

01003553.jpg

Last edited:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
ما دوبار پست گذاشتیم هیچ مشکلی هم نداشته پاک کردن , هرکی دوست داشت پست هرکسیو پاک میکنه ؟

داداش پستایی که باعث دلخوری هواداران تیم رقیب بشه, پاک میکنن... یا تمسخر بازیکن رقیب...

Last edited by a moderator:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
این بهنام برزای رو میشه وینگ چپ ازش استفاده کرد؟ جای یعقوب خان کریمی که این فصل شده پای ثابت کلینیک دکتر نوروزی:)

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شهرام جزایری!!!!!!!!! :general307::general307::general307::general307::general307::general307::general307::general307:

خدایا این خوشی رو از ما نگیر!!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
شهرام جزایری!!!!!!!!! :general307::general307::general307::general307::general307::general307::general307::general307:

خدایا این خوشی رو از ما نگیر!!
همچین خوشی ای هم وجود نداره!
قرارداد اسپانسر باشگاه استقلال فسخ شد

در اصل الان دارن یکی تو سر تیم همسایه میزنن یکی تو سر تیم ما....همچین مشتری پروپاقرصی هم نداریم.

بالا