برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
ای بابااااا .... این کریمی هم که باز مصدوم شد ... عجب بساطی داریم ما ... نشد یه بار درست و حسابی با تیم کامل بریم تو زمین

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
شوخی های علی سی ثانیه با غلامرضا....

فصل آينده با تيم نوجوانان تمديد نمي کنم

سامره: عنایتی باید دندان مصنوعی بگذارد
علي سامره مربي نوجوانان استقلال عنوان کرد که در حال حاضر براي کسب مقام سومي مي جنگد و قصد ندارد قراردادش را با اين تيم تمديد کند.
00997140.jpg

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
زننده گل اول بازی با پارسه.
حیف. واقعا حیف که ازشون استفاده نمیشه حتی اگه همه ی این پیر پاتالها هم مصدوم بشن!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
آندرانیک تیموریان واسه یه نیم فصل هستصد میلیون داره از تراکتور میگیره بعد میگه واسه پول نرفته .... تازه اگه بیشتر نباشه قرارداد پشت پردش

بعد درجه های ژنرال رو مثلا میکنه ... اصلا تو ک هستی که به خودت اجازه میدی به یه حداقل پسشکسوت یه باشگاه اینطوری توهین کنی ؟ اصلا تو کجای استقلالی ؟ چقدر خوب فهمیدن که چجوری با احساسات یه ملت بازی کنن

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
آندرانیک تیموریان واسه یه نیم فصل هستصد میلیون داره از تراکتور میگیره بعد میگه واسه پول نرفته .... تازه اگه بیشتر نباشه قرارداد پشت پردش

بعد درجه های ژنرال رو مثلا میکنه ... اصلا تو ک هستی که به خودت اجازه میدی به یه حداقل پسشکسوت یه باشگاه اینطوری توهین کنی ؟ اصلا تو کجای استقلالی ؟ چقدر خوب فهمیدن که چجوری با احساسات یه ملت بازی کنن
اون متني كه واسه سيد مهدي نوشته بود هم جالب بود ، نصف عمر فوتباليش آقا زير دست امير بوده بعد، بعد از ٦-٧ سال يادش افتاده باهاش بد صحبت ميشده
دقيقا ياد گرفتن راهشو كه چجور از زير حرف و واقعيت كه يه قرارداد چرب در برن

Sent from my iPad using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
متاسفانه امروز در 90 دیگه زهر آخرش رو ریخت عادل فردوسی پور
و قلعه نوعی رو به بدترین شکل مسخره کرد
در انتهای 90 درجه بدترین توهینی که به یک مربی تا بحال شده بود رو قرار داد ... واقعا shame on you
حتی به سر بدون موی با شخصیت ترین مربی استقلالی لیگ یعنی منصوریان هم رحم نکرد و مسخره اش کرد
http://video.varzesh3.com/video-clips/90pro/نود-درجه-931127/
بسیار امشب ناراحت شدم و سرم درد گرفت ... به قلعه نوعی حق دادم که اون برخورد ها رو داشته باشه

Last edited:

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
یه برنامه تلویزیونی نباید یه ناظری چیزی داشته باشه مگه میشه هر چی دلش میخواد بگه هر حدس و گمانی رو رسانه ای میکنه

رو کلیپ انالیز قلعه نویی خنده بچه میکس کرده یا میگه تو مس که بوده در برد مقابل استقلال شادی کرده الکی حرف درست میکنه...

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
سلاممممم
دلم واستون تنگ شده ، خیلی سرم شلوغه :)
اومدم چند تا نکته بگم :
1- میخوام دنیا نباشه اگه اس اس نباشه
2- تا دنیا دنیاست اس اس مال مست
سومین مهمترین نکته :
فردوسی پور دلاله ، دشمن استقلاله :)

خیلی مخلصیم

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
من که نود رو ماه هاست نمیبینم ... هفته ی قبل هم اشتباه کردم دیدم ...

دیگه کاملا اثبات شدست خصومت این دلال دورگه ها با تیم محبوبمون ... .کسی که توی بچگیش پرچم پرسپولیس رو میگرفته میرفته ورزشگاه معلومه که بی طرف نیست حالا هرچقدر هم توی بوق و کرنا بکنه که بی طرفه ... به وضوح داریم میبینیم دشمنی ایشون با استقلال رو و این وسط قلعه نویی هم بهانست ... این آقا از مقایسه ی جایگاه تیم ما با تیمی که خودش طرفدارشه به ستوه اومده داره همه ی سعی و تلاشش رو برای خراب کردنمون میکنه . لعنت به این قدرت که وقتی کسی نیست نقدش کنه بوی تعفنش همه جا رو بر میداره.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
فقط میخوام ازش بپرسم طبق کدوم یکی از اصول خبرنگاری تو اون کلیپ قلعه نویی رو توی اون نود درجه جا دادی؟ خجالت هم خوب چیزیه

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
فقط میخوام ازش بپرسم طبق کدوم یکی از اصول خبرنگاری تو اون کلیپ قلعه نویی رو توی اون نود درجه جا دادی؟ خجالت هم خوب چیزیه
شنیدم اون تنها کار خانم کیروشی پور نبود، بعدش قرار دادن تیموریان در بخش بهترین بازیکنا در حالی که داره درجه ژنرالی رو درمیاره، جریان بازی چند سال پیش مس کرمان- نشون دادن طعنه آمیز قلعه نویی در ماجرای اسامی آسیا.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
توهین میکنه چون باشگاه صاحاب نداره! یعنی صاحاب استقلالی نداره!!! از این افشار زاده که هیچ بخاری بلند نمیشه!!! فتح الله زاده یه کم قاطی میکرد باز! درسته که بعدش می خندید! ولی باز یه تعصبی داشت! این افشار زاده که هیچی!!!
همون واعظی که همه ازش متنفر هستن هم قاطی میکرد بد!!! مدیرعامل مس کرمان یه تیکه انداخت به استقلال ...چنان ر.... به هیکلش توی برنامه زنده که مدیرعامل پرسپولیس هم که اونجا بود تعجب کرد!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اعصاب خودتون رو با کیروشی پور خورد نکنید ..ما مسائل مهمترین از این حرفها داریم
شاید باور نکنیند کلیپ 90 تا 90 رو دانلود کردم ولی هنوز حسش رو پیدا نکردم ببینم بس که از این خاله زنک دو بهم زن(کیروشی پور) متنفرم! (خدا به این حاجی مایلی خیر بده، خیلی لقب با مسمایی به کیروشی پور داد!!)

وقتی به تیم نفت نگاه میکنم، آینده استقلال رو در تیم نفت می بینم، انگار این تیم همون استقلالی بود که میتونست باشه
جوونگرایی تیم نفت تهران، میتونست همون جوونگرایی تیم نفت باشه، خصوصا با هدایت علی منصور
و همینطور امیرخان میتونست با یه همچین جوونگرایی، یه همچیتن تیمی بسازه
ولی خب، امیرخان بیش از اندازه به تجربه بازیکنا و اسم ها اهمیت میده و اصرار داره با اونا نتیجه بگیره
منصوریان و تیمش، یکی از افق های آینده استقلال میتونست باشه که تو این دو سه سال میتونستیم بهش برسیم ولی هنوز نرسیدیم!

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
محروميت جاسم كرار تعليق شد ... :D:D:D:D

الان كجاست ؟
مرز ها رو ببنديد از مرز خارج نشه
برگرده بياد
منبع خبر صراط نيوز هستش.
فعلاً هيچ سايتي غير از اين اعلام نكرده !!!

Screenshot_5.jpg

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
من كه ميگم ورزش3 هم با استقلال مشكل داره
خبري كه من گذاشتم مربوط به يه سايت سياسي و ساعت 15:03 دقيقه هستش
ولي ورزش 3 كه سايت تخصصي ورزشي با 30-40 دقيقه تاخير اعلام كرد !!!!!!!

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
من كه ميگم ورزش3 هم با استقلال مشكل داره
خبري كه من گذاشتم مربوط به يه سايت سياسي و ساعت 15:03 دقيقه هستش
ولي ورزش 3 كه سايت تخصصي ورزشي با 30-40 دقيقه تاخير اعلام كرد !!!!!!!

چیز تازه ای نیست داداش گلم!
قطعا همینطور بوده...

بالا