برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
هالا که نیلسون داره میره بهترین گزینه میتون ایشون باشه
خیلی از نیلسون بهتر هست
178073hp2.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فائقی: مدیر عاملی پرسپولیس را نمی‌پذیرم/ بی‌تدبیری قهرمانی را از تیم دایی گرفت

مهمترین قسمت این مصاحبه... اشاره کاملا درستی که آگاهانه و عامدانه مورد غفلت قرار میگیره. اتفاقی که به هیچ وجه خودجوش نبود و نیست :

به نظر من، اگر مسائلی که برای پرسپولیس پیش آمد در زمان بازی با راه آهن رخ نمی‌داد، اکنون آنها قهرمان لیگ بودند. ما بی‌تدبیری کردیم و زمانی که پرسپولیس نیاز داشت، حرف و حدیث‌هایی زده شد که باعث افت باشگاه شد.
فائقی یاد آور شد: این گونه تضعیف روحیه بی‌سابقه بود. در رقابت‌های لیگ 5 تیم اول شرایط حساسی داشتند، اما هوشمندی دایی باعث شد که سهمیه بگیرند. پرسپولیس مجموعه خوبی دارد، اما از نظر مدیریتی متزلزل شده است. چه اشکالی داشت یکی، دو ما منتظر می‌ماندیم و بعد مسائل مربوط به 2 میلیارد را مطرح می‌کردیم؟ تخصیص 2 میلیارد برای استقلال و پرسپولیس عین قانون بودجه است. برای این باشگاهها ردیف بودجه تعریف شده است و اگر به موقع اعتبارات را می‌دادند مشکلاتی پیش نمی‌آمد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
بابا نیلسون که گفته میخوام بمونم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
پرسپولیس جایی نیست برای تجربه اندوزی!
تو این سالها کم اعصابمون خورد نشد . . .
دوسال اخیر ناراحتی ما همه خطوط بود به جز دروازه
مگر این ولد خلف احمد آقا واقعاً استعداد ذاتی داشته باشه

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
چرا به امیر عابدزاده اعتماد نکنیم؟
جایی برای اشتباه و ازمون خطا نیست امیر جوونه و بی تجربه یا نیلسون بمونه که باید هزینه ی هنگفتی بکنن یا اسمیر رضا محمدی هم زیاد جالب نیست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
دروازه بانی به سن نیست اصلاً

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس جایی نیست برای تجربه اندوزی!
تو این سالها کم اعصابمون خورد نشد . . .
دوسال اخیر ناراحتی ما همه خطوط بود به جز دروازه
مگر این ولد خلف احمد آقا واقعاً استعداد ذاتی داشته باشه

جایی برای اشتباه و ازمون خطا نیست امیر جوونه و بی تجربه یا نیلسون بمونه که باید هزینه ی هنگفتی بکنن یا اسمیر رضا محمدی هم زیاد جالب نیست

نیلسون عالی کار کرد... اصلا جای بحث نداره. اما سنش بالاست. از طرفی دروازه بانهای داخلی (غیر از رحمتی که اونهم نوسان داره) کمابیش دریک سطح هستن. دروازه بان خارجی هم هندوانه دربسته است... ساشا ایلیچ رو به یاد میارید؟ دروازه بان تیم ملی مقدونیه بود. اما گلهایی که خورد خاطره شد... نیلسون تنها یادگار ارزشمند مانوئل ژوزه بود برای ما. ژوزه با نیلسون کار کرده بود و به خوبی ازش شناخت داشت. کدوم دلال بین المللی درحد ژوزه شناخت و تعهد داره برای سنجش کیفیت یه دروازه بان خارجی؟
پس ما دست آخر یا باید یکی رو بسازیم، یا یکی رو بیاریم (داخلی) یا متوسل بشیم به بخت و اقبال بازیکنهای خارجی... من معتقدم در بازیهای پیش فصل یا تدارکاتی باید امثال امیر عابدزاده رو خیلی جدی تست کرد. اول اینکه به سبک تمرین پرفشار پدرش آشناست. بعد اینکه زیردست امثال عابدزاده و غلامپور و عزیزیان تمرین کرده که همه ملی پوش بودن. همینطور دوفصل کنار نیلسون تجربه کسب کرده... کجا باید از اینهمه سرمایه گذاری استفاده کرد؟

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
نیلسون عالی کار کرد... اصلا جای بحث نداره. اما سنش بالاست. از طرفی دروازه بانهای داخلی (غیر از رحمتی که اونهم نوسان داره) کمابیش دریک سطح هستن. دروازه بان خارجی هم هندوانه دربسته است... ساشا ایلیچ رو به یاد میارید؟ دروازه بان تیم ملی مقدونیه بود. اما گلهایی که خورد خاطره شد... نیلسون تنها یادگار ارزشمند مانوئل ژوزه بود برای ما. ژوزه با نیلسون کار کرده بود و به خوبی ازش شناخت داشت. کدوم دلال بین المللی درحد ژوزه شناخت و تعهد داره برای سنجش کیفیت یه دروازه بان خارجی؟
پس ما دست آخر یا باید یکی رو بسازیم، یا یکی رو بیاریم (داخلی) یا متوسل بشیم به بخت و اقبال بازیکنهای خارجی... من معتقدم در بازیهای پیش فصل یا تدارکاتی باید امثال امیر عابدزاده رو خیلی جدی تست کرد. اول اینکه به سبک تمرین پرفشار پدرش آشناست. بعد اینکه زیردست امثال عابدزاده و غلامپور و عزیزیان تمرین کرده که همه ملی پوش بودن. همینطور دوفصل کنار نیلسون تجربه کسب کرده... کجا باید از اینهمه سرمایه گذاری استفاده کرد؟
خوبه مثل حقیقی باشه بریم اسیا ۵تابخوریم ابرو ریزی بشه حقیق زیر نظر عابدزاده کار کرد نیلسون هم گل های خاطره ساز خورد فینال حذفی و راه اهن ۸۰/ کلین شیت ها مدیون بنگر و سیدجلال بود شاید فقط ۳ تا بازی بنگر توپ از رو خط کشید بیرون اما دلیل نمیشه وقتی یکی مثل اودوکیچ رو میشناسیم با اون رفلکس های فوق العادش نمیتونیم ریسک کنیم بعد از ۵ سال دوری از اسیا به جوون ها میدون بدیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
من قبول دارم ولی وقتی جایی مثل پرسپولیس که مساوی باخت حساب میشه و تماشاگر هم تماشاگر جدیده و اعصاب نداره فقط دنبال خالی کردن خودشه اولین اشتباه آخرین اشتباه خواهد بود . . .
این بیچاره گردان یادتونه بدبخت هنوز رو فرم نیومده حتی بعد از این همه مدت

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
ما اگر میخواییم جوون گرایی کنیم بهتر بود عابدزاده میرفت تو تیم ب بازی میکرد مثل منچستر الان لیندگارد یک ذخیره فوق العاده برای منچستر هست اصلا باید جوون گرایی هم بشه چون بازیکنایی مثل سید جلال و خلعتبری و اینا میرن امارات و قطر پس حتما باید به جوون ها میدون داد مثل کمندانی جوون اما در پست حقیقی هم باید به فکر بازیکن خارجی باشیم و همچنین دفاع و حمله بدون بازیکن خارجی در اسیا نمیشه زیاد جلو رفت به نظر ادینیو رو از مس بگیرن بد نیست به خصوص که بعضی تیم ها ازش خاطره دارن :دی

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شما از یه طرف میگی جوونگرایی از یه طرف ادینیو؟؟ چون کسی باهاش خاطره داره؟ بعدش دوست من شما از شرایط الان آودوکیچ خبر داری؟ پاشنکو دروازه بان ملوان هم بسیار خوب بود اما شرایط موندن تو ایران رو نداشت...
واقعیت همونه که خود شما گفتید... ما دفاع بسیار خوبی داشتیم این فصل. البته پاشنه آشیلی مثل گردان هم نبود... در هر حال شما تا 5-10 سال آینده همچنان نمیتونید از نیلسون و آودوکیچ انتظار داشته باشید. دیر یا زود باید فکر درستی برای دروازه کرد... ضمنا عابدزاده امسال برای امیدها بازی کرد...
کفشگری هافبک دفاعی بسیار خوبیه که مصدومیتش برای ما بسیار گرون تموم شد. اگر ابتدای فصل انصاری فرد اون بازیها رو درنمیاورد و دایی هم لح نمیکرد، بجای سیدصالحی کسی رو داشتیم که تا سالها (به شرط ترانسفر نشدن) میشد روش حساب کرد...

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
شما از یه طرف میگی جوونگرایی از یه طرف ادینیو؟؟ چون کسی باهاش خاطره داره؟ بعدش دوست من شما از شرایط الان آودوکیچ خبر داری؟ پاشنکو دروازه بان ملوان هم بسیار خوب بود اما شرایط موندن تو ایران رو نداشت...
واقعیت همونه که خود شما گفتید... ما دفاع بسیار خوبی داشتیم این فصل. البته پاشنه آشیلی مثل گردان هم نبود... در هر حال شما تا 5-10 سال آینده همچنان نمیتونید از نیلسون و آودوکیچ انتظار داشته باشید. دیر یا زود باید فکر درستی برای دروازه کرد... ضمنا عابدزاده امسال برای امیدها بازی کرد...
کفشگری هافبک دفاعی بسیار خوبیه که مصدومیتش برای ما بسیار گرون تموم شد. اگر ابتدای فصل انصاری فرد اون بازیها رو درنمیاورد و دایی هم لح نمیکرد، بجای سیدصالحی کسی رو داشتیم که تا سالها (به شرط ترانسفر نشدن) میشد روش حساب کرد...
ادینهو ۳۳ سالشه زیاده به نظر شما یه مهاجمی که کار بلد هست و چارچوب شناس بله اسمیر با یه تیم تو کشورش قرداد ازاد داره میتونه منتقل بشه
کلا ۴ سال یه بار میریم اسیا نمیشه ریسک کرد از عابدزاده استفاده کرد البته تصمیم نهایی با کادرفنی هست امید وارم بتونن بایرامی و انصاریفرد رو بیاره پرسپولیس دوباره با استخاره این مسخره بازی کارش رو نکنه
به نظرم اگر بنگر بمونه میشه دفاع وسط خارجی اورد
مهدی شریفی هم میشه بازیکن گل زنی هست
اما دفاع و هافبک خلاق خیلی مهم هست البته من بعید میدون صادقیان بره جایی
به هر حال من با دروازه بان ایرانی مخالفم هر کسی نظری داره و نظر شما برای من بسیار قابل احترام هست

بالا