برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
حرفتون محترم
ولی سوشا داغیه که با هزار تا بازیکن خوب دیگه خنک نمیشه. تف سربالاس سوشا
قبول میکنم این مورد رو و البته موارد دیگه حتی... اون قسمت بحثم برمیگشت به فرمایش شما که گفتید درخشان 1-0 از دایی پیشه... درخشان دست کم 5-1 از دایی عقبه...

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مقصر این برانکو احمق
ترکیب بلد نیست بچینه
مدام گابریل تاثیر گذار بیرون می کنه
خانزاده خرفت میاره تو بازی
برانکو بدرد نمی خوره
فقط دایی جذبه داره

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
این ذوب آهن اوائل فصل 15 جدول بود الان کجا اومد
تمام تیم هارو داره تارو مار می کنه

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
تو رو خدا دایی دایی نکنید تازه شره امثاله دایی درخشان از تیم کم شده... اگه قراره دایی بیاد دوباره با خونو خونریزی یه جام حذفی ببریم همون بهتر که نیاین... علی دایی بیشتر از لیاقتش تو مربیگری بهش فرصت داده شده چه تیم ملی چه پرسپولیس

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دایی پارسال تیم نایب قهرمان کرد
الان تیم کجاست
اون تیم باید 4 هفته مونده به پایان لیگ قهرمان میشد که با هنرنمایی های همین آقا در روز آخر با خوش شانسی نایب قهرمان شدیم !
...
شما ابزارو هم ببین چیه دست مربی ...
///

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اگه یه سرمربی خوب روی سر تیم بود صادقیان اینطوری نمیشد
اگه از روز اول یه سرپرست مثل آقا کریم داشتیم صادقیان اینطوری نمیشد
اگه...
اگه...

یه عکس هم میزارم واسه خاطره بازی که ربطی به پیام نداره اما اصلا بی ربط با اوضاع اخیر پرسپولیس نیست

635630622531769102.jpg

۲۵ ژانویه ی ۱۹۹۵

۲ هفته حبس

۹ ماه محرومیت از حضور در همه میادین

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
از برکات اومدن کریم باقریه، دستش درد نکنه
بزودی شاهد رفتن سوشا و خانزاده و بقیه بازیکنای این چنینی دیگه از پرسپولیس خواهیم بود!
فصل سرما نه وقت ایمان است، خانه از پای بست ویران است.

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
خوب این بشر هم اخر خودشو تموم کرد تو پرسپولیس
میتونست ستاره خوبی بشه صادقیان اما خودشو جدی نگرفت
پی نوشت:خوشبختانه یه کریم باقری رو نیمکت داریم کاش یه باقری هم تو زمین داشتیم تا حساب این جوون ها رو تو زمین بزاره کف دستشون

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
این بازیکنایی که داریم تک تکشون توی یه باشگاه دیگه عجوبه میشن ولی حیف به قول دوستمون خانه از پای بست ویران است خواجه محو رنگ ونقش دالان است!
باشگاه بی صاحاب و بی بندو باری شده مکان جولان یه عده نامرد بی وجدان مثل سیاسی که البته من خودم به شخصه از روزی که جام ازادگان جای خودشو به لیگ مثلا حرفه ای یا همون برتر داده دیگه روز خوشی ندیدم نه غیرت و نه مردانگی و... هیچی دیگه توی این باشگاه نمونده

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دلال دلال دلال این کفتارهای کثیف سبب سیاه روزی باشگاه شدن! یه وقتی مربی دلال میشه (درخشان)یه وقت مدیر (مصطفوی)ویه وقت ...
بنظرتون چی باعث شد ایمون زاید که له له میزد بیاد به پرسپولیس رو درخشان احمق نبینه اونم درشرایطی که تو فرصت محدود خودشو تو دل هوادار جاکرده والبته ثابت کرده!
بعد مردک بوتاکسی اونو نمیبینه!و تادو رو میاره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
جالبه دیدم صحبت از محرومیت خانزاده و مکانی شده و حتی مقایسش کردن با محرومیت سایر بازیکنانی که به کل فدراسیون و فوتبال ایران بی احترامی کردن و اون حکم بسیار قاطع و شدیدا سنگین!! براشون بریده شد که هروقت قراردادش تموم شد دیگه بره خونش و این طرفها پیداش نشه و حالا چون قرارداد داره و تیم تحت قراردادش متضرر میشه و به پول بیت المال ضرر میرسه پس بمونه!! محرومیت چند جلسه ایش هم که بخاطر بی احترامی و حرفهایی بود که داور زد و چند جلسه محروم شد و تو تیم ما صادقیان دست زد به داور و 3 ماه محروم شد. به هر حال نمیخوام وارد بحث بازیکنهای دیگه به غیر از تیممون بشم و چون دیدم بصورت حق به جانب صحبتهای عضو کمیته انضباطی منعکس شده، خواستم مجددا تشکر ویژه ای داشته باشم از اعضای کمیته انضباطی که واقعا عدالت رو در حد اعلا اجرا کردن با این حکمهایی که صادر کردن.
من پرسپولیسی نظرم رو میگم که اصلا نگران محرومیت مکانی و خانزاده نیستم در صورتی که مکانی فحش نداد و با طرفدار میخواست درگیر بشه که کریم باقری جلوش رو گرفت ولی به هر حال کاملا از محرومیت این دو بازیکن استقبال میکنم و اگه مثل صادقیان از تیم هم اخراج بشن بنظر من کار درستی میکنن. اگه تا تابستون هم جزو تیم موندن امیدوارم هردوی این بازیکنها رو از تیم کنار بذارن.
از طرفی خدارو شکر برانکو فعلا نشون داده که تو مسائل انضباطی جدی هستش و گابریلی که اینهمه خوبه و یکی از بهترینهامون هست رو با یک اعتراض ساده در یک بازی خیلی مهم نیمکت نشین میکنه نه اینکه بیاد بگه همه تیم من گابریل هستش و مجبورم که بهش بازی بدم!!!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هدایتی 8 میلیارد هزینه ثبت نام در مزایده رو پرداخت کرد و فردا پاکت پیشنهادش روتحویل خواهد داد... البته ظاهرا همه پولهایی که این سالها به پرسپولیس کمک کرده جزو مطالباتش از باشگاه و طبعا بر عهده دولته... به معنی بهتر، از سالها قبل داره خورد خورد پرسپولیس رو میخره و ما به التفاوت خیلی بالایی نباید پرداخت کنه... آیا دانسته اون پولها رو میداد؟ یا حالا واقعا براش توفیق اجباری شده؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دنیا رو چه دیدی؟ شاید شد اسپانسر تیم ملی اون پولها رو هم زد تنگ قرارداد اسپانسرشیپش... به هرحال هیچ پولداری بی جهت پولدار نمیشه...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ولی کلا عجیبه
هر چقدر هم عاشق باشی اینطوری خرج نمیکنی.
فعلا که براش جواب داده ولی خب از کجا میدونست شاید از زمان مرحوم خطیب که بحث خصوصی سازی مطرح شد پیش خودش گفت طرح بحث شده بالاخره یه روزی میاد که به ثمر بشینه که امیدوارم بشه و صد البته برای تیم ختم به خیر

بالا