برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
این واگذاری پرسپولیس و استقلال از واگذاری مخابرات هم مسخره تر شده ، تو واگذاری دو تا تیم موندن ... البته پشت پرده همه میدونیم که 1% هم راضی به واگذاری نیستن .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
استقلال رو که دارن اجاره میدن یعنی عملا زدن زیر حرفشون واگذاری ابی ها پر
خدا کنه فقط یه خریدار جدی پیدا شه پرسپولیسو از چنگشون در بیاره وگرنه ما هم عمرا بتونیم واگذار شیم همون اجاره داده میشیم
مثل مغازه داری که سرقفلی داره هیچ کاری نمیتونه بی اجازه مالک بکنه

• Like
Reactions: a13

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خب مثل اینکه تو اخبار اومده هدایتی و شرکت بهنام پیشرو کیش که اول فصل اسپانسر تیم بود تو مزایده شرکت کردن.
به نظر من که از بین این دوتا خریدار هدایتی خیلی بهتره. این شرکت اصلا معلوم نیست کی به کیه. یکی از نخبه هاشون هم فکر کنم همین سیاسی بود.
فردا ظهر معلوم میشه بالاخره همه چیز

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
این واگذاری پرسپولیس و استقلال از واگذاری مخابرات هم مسخره تر شده ، تو واگذاری دو تا تیم موندن ... البته پشت پرده همه میدونیم که 1% هم راضی به واگذاری نیستن .
برنده مزایده سرخابی فردا هم اعلام نمی‌ شود

نکته بسیار جالب... بسیار جالب... بسیار جالب، تشخیص اهلیت و صلاحیت برنده مزایده است. یعنی صرف رقم مزایده از نظر تصمیم سازها مهم نیست. پاکتها رو باز میکنن و اگر دلشون نخواست بهترین پیشنهاد رو رد میکنن به بهانه نبود اهلیت و صلاحیت... درحالیکه :

1- منطق حکم میکنه اول میهمان رو بشناسی بعد توی خونه راهش بدی. یعنی اول باید اهلیت و صلاحیت شرکت کنندگان تایید میشد بعد پیشنهاداتشون رو میگرفتن. چرا نکردن؟ مشخصه... تا دستشون برای مدیریت کردن کل جریان باز بمونه
2- چه کسی قراره اهلیت و صلاحیت رو تشخیص بده؟ قوه قضاییه؟ وزارت اطلاعات؟ بانک مرکزی؟ وزارت ورزش؟ امیر خادم؟ چرا شفاف نمیگن؟
3- میگن رقم رو اعلام نمیکنیم تا اگر دلمون خواست و یکی رو رد صلاحیت کردیم آبروش نره!!!!!!!!!!! ما از کجا بدونیم کی شایسته تر بوده برای این مالکیت؟ دوسال دیگه اگه کار گره خورد کی جواب میده که یک همچین روزی در تشخیص اهلیت و صلاحیت اشتباه کرده یا نه؟
4- لیگ رو به پایانه و همه تیمها از حالا دارن اقدام میکنن برای فصل بعد. این فرآیند تعیین صلاحیت قراره چقدر طول بکشه؟ دوماه؟ یا 3 سال؟ چه ضمانتی هست که سریع به نتیجه برسن؟ بوروکراسیه و هزار بهانه...

درکل ظاهرا قرار نیست این کار که خیلی ساده تر میتونست به انجام برسه دست از سر روح و روان هوادارها برداره... دارن به سادگی همه رو بازی میدن و همه هم مدعی خیرخواهی هستن. نتیجه خیرخواهی شون رو داریم میبینیم...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
منتظرم زبان عده ای به اندازه گوشهاشون دراز بشه... فوتبال انقدر ها هم مهم نیست که آدم به این حد برسه که این حرفو بزنه . شما منظورتون هواداران علی کریمی هست اشکالی نداره شما هم این نظر رو داشته باشید علی دیشب محبوبترین شد تو این فاروم اصن ازش صحبتی نشد ما خودخواهیم .

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,752
من که خوش بین نیستم
به فرض هم هدایتی بشه این کار قائم به شخص میمونه و روزی اگر به هر دلیل بره همین یک ذره حمایت کج دار و مریز بی تربیت بدنی هم از بین میره

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
امروز وزیر ورزش با افتخار اعلام کرده که ریالی به دو تیم پایتخت نداده و این خلاف قانونه... پس هیچگونه حمایتی حتی کجدار و مریز درکار نخواهد بود. تنها و بزرگترین نگرانی من تبدیل شدن سرنوشت پرسپولیس به راه آهنه. وقتی در فضای غیر شفاف زندگی میکنیم و با همه تلاشی که شبه دولتی های متصل به دولت برای تصاحب این دوتیم میکنن، با عوض شدن جناح و گرایش دولتی هرآن ممکنه یه داستان جدید ساخته بشه... موندم که چی میشه خداییش...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
منتظرم زبان عده ای به اندازه گوشهاشون دراز بشه... فوتبال انقدر ها هم مهم نیست که آدم به این حد برسه که این حرفو بزنه . شما منظورتون هواداران علی کریمی هست اشکالی نداره شما هم این نظر رو داشته باشید علی دیشب محبوبترین شد تو این فاروم اصن ازش صحبتی نشد ما خودخواهیم .

از اونجایی که این جمله رو من گفتم طبیعتا خطاب شما بنده هستم. مثلی هست که میگه حرف رو که زمین بندازی صاحبش میاد و برمیداره... به صراحت عرض میکنم طرف صحبت من همه طرفداران علی کریمی نیستن...اگر هواداری از کریمی به پست گذاشتنه، تعداد پستهای من در تاپیک اختصاصی علی کریمی از خیلی از مدعیان طرفداری از ایشون بیشتره. دلیلی نمیبینم که میزان علاقه قلبی ام رو به کریمی به شما و کسانی که مثل شما فکر میکنن ثابت کنم. اما روی صحبت من با کسانی بوده و هست که تظاهر به طرفداری از پرسپولیس میکنن و با همه دلایل و شواهدی که هست باز هم بخاطر مشکل بین دایی و کریمی (که روزی ممکنه برطرف بشه) حاضر شدن و حاضر هستن که تیمشون با تصمیمات نابخردانه و خودخواهانه مخالفان دایی زمین بخوره که خورد.
من برخلاف شما و همفکرانتون برای هیچکس از پروین و بهزادی تا دایی و کریمی حریم قدسی قائل نیستم و معتقدم هر انسانی دچار ضعفهایی هست که عملکردش رو زیر سوال میبره. دایی ضعفهایی داشت و داره... کریمی هم همینطور. اما در اتفاقات رخ داده، حمایت علی کریمی از درخشان (با هر نیتی) غلط بود. پرسپولیسی اگر پرسپولیسیه در برابر حرکت اشتباه اگر نمیخواد اعتراض کنه لااقل سکوت میکنه. درست همون کاری که کریمی در قبال تیم ملی کرد که ایکاش در قبال پرسپولیس میکرد...
عزیز اصلی از اولین دروازه بانان بزرگ تاریخ پرسپولیس همین چند روز پیش درگذشت. شمای پرسپولیسی چرا یه تسلیت خشک و خالی نگفتید؟ پس چرا به خودتون حق میدید به کسانی که اینجا به کریمی تبریک نگفتن اعتراض کنید؟
بله... نفس فوتبال بدون ایجاد همدلی و دوستی و رفاقت هیچ ارزشی نداره. مثل یه فیلم 90 دقیقه ای میمونه که تمام میشه و میره. ارزش فوتبال رو کسانی زیر سوال میبرن که تخم نفاق و دودستگی پخش میکنن... با ابراز عشق به یک نفر و ابراز نفرت به دیگری. درحالی که فوتبال یک ورزش تیمیه و درنهایت تیمه که مهمه... حالا اگر برداشت خاصی از این حرفها دارید میل شماست.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خانزاده 9 ماه از حضور در فوتبال ایران محروم شد/ محرومیت تعلیقی مکانی

فارغ از کمیت و کیفیت رای یک پرسش بزرگ وجود داره :

این محرومیت از چه زمانی اجرا میشه؟ از پایان قرارداد این بازیکن با باشگاه یا از همین فردا؟ چون درباره دیگران گفته بودن "باشگاه نباید از خطای بازیکنش متضرر بشه". یا شاید استثنائا پولی که به خانزاده میدن از بیت المال نیست که هدر بره اما پولهای مشابه هست... خسته شدیم از بس حالمون به هم خورد...
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13940208001596

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
حمایت علی کریمی از درخشان (با هر نیتی) غلط بود. پرسپولیسی اگر پرسپولیسیه در برابر حرکت اشتباه اگر نمیخواد اعتراض کنه لااقل سکوت میکنه

راست میگه دیگه
برای چی باید از یه دلال بوتاکسی که دوهزار مربی گری حالیش نیست حمایت کنه بعدش بره سر تمرینش به به و چه چه کنه

خانزاده 9 ماه از حضور در فوتبال ایران محروم شد
کمیته اخلاق دیگه چیه ؟! والا ما دیده بودیم تو زمین بازیکن حرفی بزنه چیزی بگه محروم بشه ولی بیرون از زمین فقط به باشگاه مربوطه و بس ...

حالا اینا یه کار خوبی کردن شما کاسه ی داغ تر از آش شدی
بنظرت اگه این بچه دبیرستانی (خانزاده ی احمقو میگم) خوب بازی میکرد هواداری بهش فحش میداد !

پ ن : یه سر به شبکه های اجتماعی بزن
ببین بازخورد هوادارا نسبت به خبر "توهین خانزاده به صاحبان اصلی باشگاه" چطوریه

اکثر هوادارا از محرومیتش خوشحال شدن
چون مرتیکه ی احمق با اون کارش به صاحبان اصلی باشگاه یعنی به ی هواداران پرسپولیس توهین کرد

Last edited:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
حالا اینا یه کار خوبی کردن شما کاسه ی داغ تر از آش شدی
بنظرت اگه این بچه دبیرستانی (خانزاده ی احمقو میگم) خوب بازی میکرد هواداری بهش فحش میداد !

پ ن : یه سر به شبکه های اجتماعی بزن
ببین بازخورد هوادارا نسبت به خبر "توهین خانزاده به صاحبان اصلی باشگاه" چطوریه

اکثر هوادارا از محرومیتش خوشحال شدن
چون مرتیکه ی احمق با اون کارش به صاحبان اصلی باشگاه یعنی به ی هواداران پرسپولیس توهین کرد
؟!!؟
یه مثال ساده:
شما یه اشتباهی تو خانواده خودت ازت سر میزنه با هر شدتی ... دوست داری بقال سر کوچه بیاد بزنه تو گوشت ؟!
اصلا به اون ربطی داره ؟!
در مورد پیشکسوت ها ... فردا همین خانزاده بخاطر 6تا بازی میشه پیشکسوت دیگه درسته ؟! خیلی از همین پیشکسوت ها ریشه باشگاه رو سوزوندن با حرف و کاراشون !
پیشکسوت باید رو سکو بشینه و فقط از تیمش حمایت کنه ! نه دندون تیز کنه برا پست و ...
البته این فقط برا کشور خودمون صدق میکنه چون اغلب پیشکسوت های دنیا بعد از خداحافظی سلامی میکنن با علم و مدیریت روز دنیا ... نه خوردن و خوابیدن و انتقاد بیجا !
...
در ضمن هر بازیکنی که از این تیم جدا میشه به همون اندازه سرمایه داره جدا میشه ... همینارو میشه فروخت و ازشون درامدزایی کرد
در مورد صادقیان هم تصمیم حرفه ای نبوده ... میشد 3تا بازی تحمل کرد و فروختش !

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270

شما ناراحت نشو و به دل نگیر
اگه کسی حرفی زده منظور بدی نداشته

اینجا اکثر دوستان دلسوز پرسپولیس هستن ، حرص میخورن ، بخاطر تیم اعصاب و روانشون بهم میریزه
اگه حرفی زدن شما نشنیده بگیر
یه مثال ساده:
شما یه اشتباهی تو خانواده خودت ازت سر میزنه با هر شدتی ... دوست داری بقال سر کوچه بیاد بزنه تو گوشت ؟!
اصلا به اون ربطی داره ؟!
مثال بی ربطی نبود
ولی میتونستی مثال بهتری بزنی
؟!!؟در مورد پیشکسوت ها ... فردا همین خانزاده بخاطر 6تا بازی میشه پیشکسوت دیگه درسته ؟! خیلی از همین پیشکسوت ها ریشه باشگاه رو سوزوندن با حرف و کاراشون !
پیشکسوت باید رو سکو بشینه و فقط از تیمش حمایت کنه ! نه دندون تیز کنه برا پست و ...
البته این فقط برا کشور خودمون صدق میکنه چون اغلب پیشکسوت های دنیا بعد از خداحافظی سلامی میکنن با علم و مدیریت روز دنیا ... نه خوردن و خوابیدن و انتقاد بیجا

نه درست نیست ، کی گفته خانزاده پیشکسوت تیم میشه
خانزاده پیشکسوت تیم نمیشه

در ضمن هر بازیکنی که از این تیم جدا میشه به همون اندازه سرمایه داره جدا میشه ... همینارو میشه فروخت و ازشون درامدزایی کرد
در مورد صادقیان هم تصمیم حرفه ای نبوده ... میشد 3تا بازی تحمل کرد و فروختش !

با این نظرت صد درصد موافقم
بقول شما میشد دندون روی جیگر بزارن از فصل بعد نظم دادن رو شروع کنن ، از همون روز اول تمرینات

پ ن : بنظرت مادوتا دیوانه نیستیم ؟؟؟؟ دیوانه ی تیم پرسپولیس !! اینهمه بحث میکنیم،حرف میزنیم،نتیجه گیری میکنیم ولی چه فایده
هیچ فرقی به حال باشگاه نداره

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
به درخشان می گفتم برخی بازیکنان باید اصلاح شوند اما او نمی پذیرفت. بارها به حمید درخشان گفتم که برخی بازیکنان سلامت نیستند اما هیچ گاه به حرف من توجه نکرد. او دوست نداشت حقیقت را بشنود و فقط به صحبت آدمهایی توجه می کرد که به او دروغ می گویند و همه چیز را خوب جلوه می دهند. باید بگویم مشکلات پرسپولیس بالاتر از این چیزها بود
----
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در تیم پرسپولیس بازیکنانی که ترامادول مصرف کنند، حضور داشتند، بیان داشت: من به دلیل تعهد پزشکی نمی توانم اسرار را بیان کنم اما همه چیز را به درخشان انتقال دادم. متاسفانه هیچ گوش شنوایی وجود نداشت
----
من برای تمام حرفهایم مدرک دارم و اگر نژادفلاح دوست دارد از این اطلاعات باخبر شود، تماس بگیرد تا مدارکم را در اختیارش بگذارم.سرمربی تیم نمی خواست کسی از چیزی باخبر شود. درخشان همیشه به من گفت مسائل را عبدی و سایرین نگویم

درخشان یک بازیکن را اصرار داشت به پرسپولیس بیاورد و من گفتم او همسترینگش مشکل دارد و آسیب دیده است اما او بدون توجه به حرف من با این بازیکن قرارداد بست. آقایان زد و بند می کردند

Last edited by a moderator:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
مسائل مختلفی وجود داشت. یکی از این مسائل درباره بازیکنان خارجی بود که می خواستند به پرسپولیس بیاورند. ما این بازیکنان را به صورت 3 قفله چک کردیم تا بیت المال هدر نرود اما درخشان می گفت وقتی تست پزشکی یک بازیکن ایراد دارد، چرا مصاحبه می کنی و آن را در رسانه ها می گویی! نمونه اش هم تادئو بود. درخشان بسیار اصرار داشت که پرونده پزشکی این بازیکن را کسی نبیند و عبدی و مدیران باشگاه از آن بی خبر بمانند
167010hp2.jpg
پزشک پرسپولیس همچنین گفت: من بلد نیستم به اسم فوتبال و 40 میلیون هوادار دلالی کنم و ماشین خرید و فروش کنم. بلد نیستم بنز و بی ام و بفروشم.من نمی خواهم بگویم آقایان در دوبی چه کارهایی کرده اند

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ابن خبر محرومیت خانزاده یک خوبی داره!!
همونطور که تو زمینه امور مملکتی گروه دلواپسان رو داریم، تو زمینه دخالت در امور باشگاه پرسپولیس هم دلواپسان خاص خودش رو دارم که الان این دلواپسان از اعضای فدراسیون فوتبال گرفته، تا کمیته انضباطی و .... و حتی همین تاپیک بغل! به آرامش رسیدن. نگران اجرای عدالت بودن بندگان خدا که این نگرانیشون هم رفع شد.
منافع باشگاه و پول بیت المال و قرارداد هم مثل اینکه واسه بقیه وجود داره و واسه ما این چیزا که مهم نیست!!
البته من قبلتر اعلام کرده بودم که بشخصه از محرومیت خانزاده و مکانی استقبال میکنم چون واسه ما که فرقی نداره دیگه. چه شیشم بشی و چه سیزدهم همش سر و ته یک کرباسه.
البته دم برانکو هم گرم که تو قضیه گابریل نشون داد ارزش تیم خیلی بالاتر از یک بازیکنه و نیومد فلسفه ببافه که گابریل بهترین بازیکنمه و مجبورم که بهش بازی بدم! تو قضیه خانزاده هم باشگاه زودتر محرومش کرده بود ولی کمیته انضباطی باز نشون داد که عدالت محور و قانون مداره و کلا قانونها که واسه پرسپولیس قانون تر هستن رو سریع و بدون هیچ اغماضی اجرا میکنه و مثلا بجای محرومیت 3 جلسه ای، ییهو 9 ماه طرف رو محروم میکنه. و به این موضوع هم توجه نکردن که شاید توی فیلم صدا بد ترجمه شده باشه یا بد منعکس شده باشه!! و منظور خانزاده اون حرفها نبوده که برداشت بد شده!!ضمنا این جریان ترامادول رو هم مثل جریان jack3D نمیشد مسکوت کنن و سر و تهش رو جمع کنن!! هردوتا داروی ممنوعه هست دیگه. البته این مورد هم از شاهکارهای جناب درخشان هست که بجای اینکه حواسش به تیم و بازیکنها باشه، حواسش به حق دلالیش و فعالیتهای بیزینسش بوده.

Last edited:

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خب محجوب هم که مالکه ملوانه برای خرید پرسپولیس پاکتو داده :eek: این اگر پول خرج کن بود ملوان حال و روزش این نبود !!
کاش هدایتی که نسبت به بقیه خریدار ها موجه تر بود همون بار دوم شرکت می کرد:(
تایید صلاحیت متقاضی ها هم به صورت خیلی عجیبی هست. معیار هاش به صورت واضح معلوم نیست ! اصلا بعید نیست اونی که دلشون میخواد برنده شه
مثل اینکه پرسپولیس درست شدنی نیست

بالا