برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
خدانگهدار . رکوردهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بارسلون واقعا تو خط دفاعی مشکل داره. جلو تیمهایی که خط تهاجمیشون قوی هست به مشکل میخورن. مثلا پی اس جی و حالا رئال. حتی از اژاکس هم گل خوردن.
گل اول روی اشتباه پیکه
گل دوم روی اشتباه خط دفاعی در ضربه کرنر
گل سوم هم که واقعا سوتی بدی بود

بازی تموم شده است. رئال بازی رو خواهد برد و بارسلون باید به فکر ترمیم این خط دفاع برای لیگ قهرمانان باشه

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
بارسلون واقعا تو خط دفاعی مشکل داره. جلو تیمهایی که خط تهاجمیشون قوی هست به مشکل میخورن. مثلا پی اس جی و حالا رئال. حتی از اژاکس هم گل خوردن.
گل اول روی اشتباه پیکه
گل دوم روی اشتباه خط دفاعی در ضربه کرنر
گل سوم هم که واقعا سوتی بدی بود

بازی تموم شده است. رئال بازی رو خواهد برد و بارسلون باید به فکر ترمیم این خط دفاع برای لیگ قهرمانان باشه
من می گم بارسلونا باخت فقط بخاطر اینکه پیکه کارش در آوردن بازی های حساس برای حریف هست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اشتباهات انریکه به نظر من زیاد بود . ترکیب تیم بخصوص در خط دفاعی مشکل داشت.
به نظر من باید مثل بازیهای قبل متیو رو میذاشت تو مرکز. وقتی که اون طرف کارواخال بود که پتانسیل جا موندن در حرکات سرعتی رو داشت باید البا رو بازی میداد.

به نظر من سوارز نباید از اول بازی میکرد. همچنین راکیتیچ باید از اول بازی میکرد. به هر حال رئال بازی رو برد و شایسته برد هم بود. فرق رئال و بارسا در سرمربی بود. انجلوتی تو بین 2 نیمه انریکه رو مغلوب کرد.

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
بعد مدتها دیدیم که رئال تو کلاسیکو بهتر از بارسا بود که البته بیشتر بخاطر سوتیهای خودمون بود.
آخر بازی هم که رونالدو طاقت نیوورد و شخصیت خودشو کاملا نشون داد

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
رئال بدون شک بهتر بود و لایق برد
بی برنامه ترین بارسایی بود که توی این چندسال دیدم، خداییش تیم مارتینو توی ال کلاسیکو به مراتب بهتر بازی میکرد
همه اشتباه کردند، بارسا نرمال بود راحت میبرد بازیو، رئال هم اشتباهاتش زیاد بود. از بین بازیکنانمون فقط براوو و سوارز رو پسندیدم.
منطقی بازی کردند با کمترین اشتباه
انریکه از نظر فنی صفر بود تو این بازی. از اشتباهات خودمون چیزی نگم که به اندازه کافی تابلو بودند

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رکوردها رو تحویل بگیرید . بازی که می تونستیم 2 هیچ ببریم . دو یک عقب افتادیم
فوتبال تا بوده همین بوده برادر من. هر توپی بره تو گل که میشه بسکتبال. مسی و غیر مسی هم نداره. مسی و رونالدو رکورد جا نذاشتن واسه زدن شما می گی ابله؟ بنزما که امروز عالی بود واسه ریال نزدیک به سی تا بازی فقط یه دونه گل زده بود.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
واقعا بد بازی‌کردیم :(

پ.ن: امسال من از دست انریکه و ونگر و الگری‌ سکته میکنم‌:|

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
بازی رو به انریکه باختیم. واقعاً نشون داد که مربی بزرگی نیست. به ضعیف ترین ترکیب دفاعی ممکن (پیکه + ماسچرانو) بازی داد و از پیامدهاش یکی پنالتی ای بود که پیکه به رئالی ها تقدیم کرد. رونالدو با این نحوه ی بازی کردن توی خوابش هم نمی تونست متصور بشه که تو این بازی گل بزنه اما خب پیکه جورش رو کشید. نتیجه ی دیگرش کامل کردن شاهکار اینیستا توسط ماسچرانو بود. از اونطرف بازی دادن به بوسکتس یه اشتباه بزرگ بود. و خب با تعویض کردن سوارسی که جزء معدود خوب ها بود و جنگنده بازی می کرد و آوردن پدرو کارش رو تکمیل کرد. انگار در حین بازی اصلاً ابتکار عملی نداره و چون از قبل به خودش گفته بوده که سوارس رو اواسط نیمه ی دوم بیرون می کشم، بدون توجه به شرایط این کار رو کرد. در آخر، می تونم بگم خیلی راحت می تونستیم برنده ی این بازی باشیم اگه مربی کمی هوشیارتر بود.

Last edited:

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
فوتبال تا بوده همین بوده برادر من. هر توپی بره تو گل که میشه بسکتبال. مسی و غیر مسی هم نداره. مسی و رونالدو رکورد جا نذاشتن واسه زدن شما می گی ابله؟ بنزما که امروز عالی بود واسه ریال نزدیک به سی تا بازی فقط یه دونه گل زده بود.

داداش نمی خوام هوادارای بارسا رو تحریک کنم ولی قبول کنید مسی اون مسی سابق نیست . خصوصا تو بازی های مهم جلوی تیمای مهم . امروزم نه پاس خاصی داد . نه شوت خاصی زد . یه دروازه خالی مهم رو هم که تقدیم رئال کرد . سعی کنیم رو یه بازیکن تعصب نداشته باشیم و واقع بین باشیم . یه سری بازی ها هست که از یه فصل یا یه قهرمانی برا هوادارا پر اهمیت تره .
برا من به شخصه بردن جلو رئال از صدتا قهرمانی در جام قهرمانان یا لالیگا مهم تره .
مسی امروز بد بود و به تیم کمک نکرد

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
وقتی یه بازیکن اشتباه میکنه اشتباهِ فردیه، وقتی 2 بازیکن هم اشتباه میکنند میشه گفت اشتباهات فردیه اما وقتی چندین بازیکن طی بازی اشتباه میکنند بدونید که اشتباهات فردی نیست.
متاسفانه همونطور که انتظار میرفت این قبا به تن انریکه زار میزنه.
بهترِ بشینیم گزینه های مربی گری فصل دیگه رو مرور کنیم چون شک دارم لالیگا هم بهمون بماسه.
کم پیش میاد اینقدر در مورد بارسا نا امید باشم اما این نمایش جز این احساس اثر دیگه ای از خودش بجا نذاشت.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
باید میباختیم
واقعا ریال برتر بود هم در دفاع هم حمله. از داوری هم نباید انتقاد کرد. کلا یکی دوجا اشتباه کرد که تاثیر خاصیم نداشت...
مسی هم که ...فقط تاسف میخورم از افت شدید مسی
تعویض های انریکه هم من رو نابود میکنه... سرخیو روبرتو رو آورد تو؟!؟!؟! وات ده ف؟!؟!؟!؟!؟
بازی ریال حرف نداشت انصافا. هیچ راهی واسه نفوذ نذاشته بودن. اینیستا و مسی هم که تو این موقعیتا باید به کمک تیم بیان کلا تو یه دنیای دیگه بودن
خلاصه بهانه هارو باید گذاشت کنار. حقشون برد بود.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
داداش نمی خوام هوادارای بارسا رو تحریک کنم ولی قبول کنید مسی اون مسی سابق نیست . خصوصا تو بازی های مهم جلوی تیمای مهم . امروزم نه پاس خاصی داد . نه شوت خاصی زد . یه دروازه خالی مهم رو هم که تقدیم رئال کرد . سعی کنیم رو یه بازیکن تعصب نداشته باشیم و واقع بین باشیم . یه سری بازی ها هست که از یه فصل یا یه قهرمانی برا هوادارا پر اهمیت تره .
برا من به شخصه بردن جلو رئال از صدتا قهرمانی در جام قهرمانان یا لالیگا مهم تره .
مسی امروز بد بود و به تیم کمک نکرد
مسی در تمام بازیهای این فصل خوب بود. امروز هم نیمه اول روی اکثر حملات نقش طراحی رو داشت. روی گل اول کسی دو زار فوتبال بلد باشه نقش مسی رو میبینه. امار گلزنیش هم بد نیست. کریس فوق عالی گل زده و اون حسابش جداست. در پاس گل هم که فکر کنم این طوری بره جلو رکورد لالیگا رو خواهد زد احتمالا. تیم الان از ریال بالاتره به لطف کیه؟ ماسکرانو احتمالا؟؟
تیم آرژانتین بدون مسی یک چهارم هم نمیدید.
شما یه بازی رو میگیری و...
تیم به اندازه کافی در دفاع و هافبک تقویت نشده و از اول فصل هم انتظار میرفت تو بازیهای سنگین به مشکل بخوریم. اینکه هر بار چهار نفر میگن تیم مناسب بردن سی ال نیست واسه همچین چیزهاییه.
ولی لیگ دنباله داره و این تیم با گل های مسی و نیمار و سوارز به احتمال بالا لیگ رو خواهد داشت

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
حیف شد
بد جوری باختیم
تو این بازی یه نکته عجیب وجود داشت
موندم چرا به سوارز پاس نمی دادن!!!!
واقعآ عجیبه انگار باهاش دشمنی دارند بنده خدا هر چی خواست ضد حمله بزنه کسی بهش پاس نمی داد
مسی که کلا محلش نمی زاشت به جزء 2 تا پاس معمولی
نیمار هم تک روی می کرد و پاس بهش نمی داد
دم سوارز گرم عجب پاسی فرستاد ولی مسی قدرشو ندونست
اگه سوارز تغذیه می کردند مطمئن باشید بهتر مسی و نیمار بازی می کرد(حداقل 2 تا شوت سمت دروازه می زد-شم گلزنی بالایی داره)

بالا