برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بازی رو به انریکه باختیم. واقعاً نشون داد که مربی بزرگی نیست. به ضعیف ترین ترکیب دفاعی ممکن (پیکه + ماسچرانو) بازی داد و از پیامدهاش یکی پنالتی ای بود که پیکه به رئالی ها تقدیم کرد. رونالدو با این نحوه ی بازی کردن توی خوابش نمی تونست متصور بشه که تو این بازی گل بزنه اما خب پیکه جورش رو کشید. نتیجه ی دیگرش کامل کردن شاهکار اینیستا توسط ماسچرانو بود. از اونطرف بازی دادن به بوسکتس یه اشتباه بزرگ بود. و خب با تعویض کردن سوارسی که جزء معدود خوب ها بود و جنگنده بازی می کرد و آوردن پدرو کارش رو تکمیل کرد. انگار در حین بازی اصلاً ابتکار عملی نداره و چون از قبل به خودش گفته بوده که سوارس رو اواسط نیمه ی دوم بیرون می کشم، بدون توجه به شرایط این کار رو کرد. در آخر، می تونم بگم خیلی راحت می تونستیم برنده ی این بازی باشیم اگه مربی کمی هوشیارتر بود.
واقعا گذاشتن همچین ترکیبی واسه دفاع وسط کشنده ست.
انریکه به طرز بعیدی داره کارهای احمقانه دوسال گذشته در مورد دفاع رو تکرار میکنه.
تیم بدون دوتا دفاع مرکزی محکم با بهترین بازیکن های هجومی هم کم میاره.
بارسا باید فکری به حال وسط به پایینش بکنه ولی متاسفانه همه پول ها میره وسط به بالا
نکته بعدی این که تیم بازیکن کم داره. مصدوم جدی ای نداریم ولی موقع تعویض هیچ کس نیست. یه زمانی باید یایا نیمکت نشین میشد الان...
خلاصه بعد افتضاحات پارسال تیم باید کماکان ترمیم بشه اگر فیفا بگذاره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
انریکه همون طور که بچه ها هم اشاره کردن نشون داد که مربی بزرگی نیست. فصل قبل با وجود اینکه تاتا مهره هایی مثل راکت و ماتیو رو نداشت رئال رو دبل کرد.
خیلی دوست دارم فصل دیگه پپ برگرده...

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
اینجا هم میذارم:

بازی رو کاملا رو سوتی های خودمون باختیم

گل اول که رو سوتی قشنگ پیکه بود!!یه ضربه سر رونالدو رو بادست گرفت داور هند نگرفت دیگه پیکه راضی نشد گفت تا داور پنالتی نگیره دست برنمیدارهo_O

گل دوم خیلی سطحی و پیش پا افتاده بود و باز هم روی نقطه ضعف همیشگی بارسا...یعنی قشنگ قبل از زدن ضربه کرنر بلند گفتم این گل میشه

گل سوم هم که ماشالله از اونجایی اینیستا ید طولایی توی بازی سازی داره یه توپ خوب واسه ایسکو ساخت:general711:

متئو هم خوب بود ولی نمیدونم چرا اصلا پاس های خوبی نمیداد...چندین بار توی محوطه جریمه به جای سانتر کردن میتونست سر توپ بزنه رو یه دریبل و یه پاس گل،نه اینکه هی سانتر کنه و مدافع تکل بره و کرنر

اواسط نیمه دوم تیم یه جوری بازی میکرد یاد زمان مارتینو افتادم،بی روحیه و بدون هدف

ولی از چیزی که میترسیدیم سرمون اومد:1.ضد حمله2.پنالتی3.ضربه ایستگاهی

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
انریکه همون طور که بچه ها هم اشاره کردن نشون داد که مربی بزرگی نیست. فصل قبل با وجود اینکه تاتا مهره هایی مثل راکت و ماتیو رو نداشت رئال رو دبل کرد.
خیلی دوست دارم فصل دیگه پپ برگرده...

همه مثه پپ نیستن که یه سبک جدید رو بوجود بیارن و تیمی مثه رئال رو 5تا و 6تایی کنن...به نظرم باید به انریکه فرصت داد

همونطور که سال قبل آنجلوتی تازه اومده بود رئال...ولی امسال تازه فهمیده باید با چه سیستمی کار کنه

اصلا هم وجه قشنگی نداره که هر فصل یه مربی عوض بشه من به انریکه اعتقاد دارم،حتی به مارتینو هم داشتم ولی خیلی بدشانس بود

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
همه مثه پپ نیستن که یه سبک جدید رو بوجود بیارن و تیمی مثه رئال رو 5تا و 6تایی کنن...به نظرم باید به انریکه فرصت داد
همونطور که سال قبل آنجلوتی تازه اومده بود رئال...ولی امسال تازه فهمیده باید با چه سیستمی کار کنه
اصلا هم وجه قشنگی نداره که هر فصل یه مربی عوض بشه من به انریکه اعتقاد دارم،حتی به مارتینو هم داشتم ولی خیلی بدشانس بود

مارتینو رو باهات موافقم. بدشانس بود یه جورایی خود باشگاه هم انگار میخواست نتیجه نگیره و ردش کنن بره.
در مورد انریکه هم واقعا امیدوارم در آینده ثابت بشه حق با تو بوده!;)

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
گل اول که رو سوتی قشنگ پیکه بود!!یه ضربه سر رونالدو رو بادست گرفت داور هند نگرفت دیگه پیکه راضی نشد گفت تا داور پنالتی نگیره دست برنمیدارهo_O

دست پیکه روی بدنش بود. نمی دونم چطور به این نتیجه رسیدید که با دست توپ رو گرفت. احتمالاً اون صحنه رو با دقت ندیدید.

متئو هم خوب بود ولی نمیدونم چرا اصلا پاس های خوبی نمیداد...چندین بار توی محوطه جریمه به جای سانتر کردن میتونست سر توپ بزنه رو یه دریبل و یه پاس گل،نه اینکه هی سانتر کنه و مدافع تکل بره و کرنر

واقعاً هر موقع پا به توپ می شد مثل یه ماشین سنگین تغییر جهت می داد. فقط کم مونده بود صدای دینگ دینگ هشدار دهنده از خودش ساطع کنه!

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
دست پیکه روی بدنش بود. نمی دونم چطور به این نتیجه رسیدید که با دست توپ رو گرفت. احتمالاً اون صحنه رو با دقت ندیدید

نه داداش کاملا دیدم روی بدنش بود درسته نباید هند میگرفت ولی وقتی قرار باشه بازیکن هند بده میده...معلوم شد که چقدر مبتدیانه تکل رفت و دوباره توپ به دستش خورد

واقعاً هر موقع پا به توپ می شد مثل یه ماشین سنگین تغییر جهت می داد. فقط کم مونده بود صدای دینگ دینگ هشدار دهنده از خودش ساطع کنه!

گفتم که متئو خوب کار کرد ولی پاس هاش دقت کافی رو نداشت. 2 جا هم میتونست با یه سر توپ و پاس رو به بیرون مسی و نیمار رو تو موقعیت تک به تک قرار بده

ولی به نظرم متئو توی پست دفاع سمت چپ موثرتر از آلبا ظاهر شده

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
هنوز رو توپهای هوایی راحت گل میخوریم ...
هنوز کند بازی میکنیم و پاسهای هرز میدیم ...
هنوز پشت محوطه حریف نمیدونیم چی کار کنیم ...
هنوز سانترهای بی هدف ...

جناب لوچو میشه بدونم شما چه کاری تا الان انجام دادین ؟
یه موقعی انریکه اینجا خیلی طلبه داشت : .))) ، بگذریم ..

بازیکنان به این خوبی رو (سوارز، مسی ، نیمار) یک بار تغذیه نکردیم ، تیم مشکل اساسی داره ، ترکیب در حد فاجعه بود و نمیشد باور کرد این ترکیب سرمربی بارسلونا برای الکلاسیکو هست .
همگان دیدن که رئال بسیار خوب بازی کرد و گلهای بیشتری میتونست بزنه ، مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد ، هم بیشتر و بهتر دویدن هم خیلی خیلی عالی بازی کردن و کل حرکات حمله و ضد حملشون تمرین شده بود .

.

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
همه اینا به کنار تیم بدون روحیه بازی می کرد دلیلش مشخص نیست .

مشکل اصلی که تو گل زدن داریم ناهماهنگی ۳ مهره حجومی تیم هست اصلا با هم هماهنگی ندارن یعنی در حد صفر ٬‌ ضد حمله هم که کلا کشک . مسی هم که کلا امروز حال و حوصله بازی نداشت .

به نظرم اگر با این ترکیب بازی می کردیم احتمال برد بیشتر بود :‌ براوو - آلوز - پیکه - متیو - آلبا - ماسکرانو - اینیستا - راکیتیچ - مسی - نیمار - سوارز

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
یک ساعتی میشه از مغازه اومدم اعصابم خراب افتضاح:general211:
بعله سگ تو روح این خوابی که دیدم درست همون نتیجه بود:general211: جلل اخالق درست مثل خواب الانم از دفاع دارم ناله میکنم :general211:
داوری هیچی مشکلی نداشت خیلی عادی بود فقط سر دو صحنه نباید کارت میداد یکی مسی و اندرس ولی بقیه عادی و درست بود
نیمه اول تیم خوب بود و کمی با برنامه .
ولی نیمه دوم اصلا" خبری از برنامه نبود انگار گفته بود همینطوری برید تو میدان !!!
نیمه اول تیم نسبتا" روون بود ولی مثل قبل نبود یه جوری بود (نمیدونم احساس کردید یا نه !) همانطور که اول فصل که انتخاب شد گفتیم این مربی یه هندوانه سر بسته هست ولی الان هنداونه باز شد کمی صورتی تشریف داره:general710: انریکه نشون داد اون مربی بزرگ نیست و به درد بارسا نمیخوره .تاتا مارتینو یه سر گردن ازش بهتره باید قبول کنیم (من طرفدار تاتا هستم ) الان انریکه مهرهاشو داره واینطوریه ولی زمانه تاتا هم بدشانس بود هم اینکه کمبود مهره داشت و با این کمبود بازیکن تا دقیقه 99 قهرمانی دستمون بود.بگذریم
لویز انریکه رسما این بازی به معنای واقعی خراب کرد ناجورم خراب کرد .با این ترکیبش .راکتیچ 90 درصد بازیها تو ترکیب بود ولی الان تو این بازی چه معنی میده این بازیکن پرتحرک و جنگنده و سرعتی و شوت زن رو بذاری نیمکت؟؟؟
ماشاالله پیکه ماشاالله داره این بشر دوبازی پشت سرهم خراب خراب تر از قبل اخه اون چه تکلی زدی مگه مردم کورند که نمیبینند که با دست توپ رو زدی؟ ای چطور فلان شکیرا کنم
متیو یعنی در حد کلنگ هم نبود میرفت جلو بعد جالب اینجاست داره میبنه پشت سرش دارند نفوذ میکنند ولی با سرعت کم میاد عقب
انریکه باید این تریب رو ایجاد میکرد
متیو وسط کنار پیکه و البا و الوز کناره ها بعد ماسچرانو و اندرس و راکتیچ سوارز نئمار مسی
از بین دفاع ها الوز و ماسچرانو از بقیه بهتر بودن
اندرس عجب اشتباهی کرد اصلا" انتضار این کارشو نداشتم و نباید گردن ماسچرانو گذاشت و میگن اشتباه اونم بود .اینطور نیست چون اندرس ماسچرانو رو دریبل دو طرفه زد و تقدیم کرد به حریف !!!!!!!!!!:general710:
ژاوی رسما نبود تو بازی نباید اصلا" تو بازی میبود !
حمله خوب بودن
بد بازی کردیم و نتیجش این شد که باختیم .زوز این بهم داره که رو اشتباهات خودمون باختیم
انریکه بدرد تیم نمیخوره بی برو برگرد .
یحتمل بازم شاهد اومدن یک بارسای دیگر تو فصل بعد باشیم .شاید فرانک دی بوئر:general710: اینم هندوانه سر بسته:general710:
سر جدتون حی نگید پپ پپ بابا زمان پپ تیم جوان بود نیمکت هم پر و با مهر های قوی بود چرا شرایط رو درست در نظر نمیگیرید
تیم با این باخت از هم نمیپاشه .زند گی ادامه داره و لیگ همچنان ادامه داره و چندین بازی دیگه هست
ویوا بارسا /ویوا کاتالان

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
فوتبال تا بوده همین بوده برادر من. هر توپی بره تو گل که میشه بسکتبال. مسی و غیر مسی هم نداره. مسی و رونالدو رکورد جا نذاشتن واسه زدن شما می گی ابله؟ بنزما که امروز عالی بود واسه ریال نزدیک به سی تا بازی فقط یه دونه گل زده بود.

یه هوادار متعصب و واقعی همیشه برای تیمش موفقیت می خواد.بارسلونا سه تا از بهترین مهاجمای دنیا رو خریده که بتونه تو گل زنی موفق باشه.حتما بازیکنای تیم بایرن بسکتبالیستن که بعنوان مهمان 6 گل به روم زدند!یا رونالدو شاید شکیل اونیله که این همه گل زده. جالب ترم اینکه هر بازی از بازی قبل با انگیزه تره.

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
شما فکر می کنید من چند ساله هواداره بارسام .مگه من بازی های مسی بعد رفتن رونالدینیو یادم نمیاد؟اون موقع گلوله انگیزه بود.هر وقت اراده می کرد روند و سرنوشت بازی رو عوض می کرد.الان من منکر تاثیرگذاریش نیستم ولی به نظرم اون جاه طلبی و انگیزه سال های قبلو نداره

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
اینجا هم میذارم:

بازی رو کاملا رو سوتی های خودمون باختیم

گل دوم خیلی سطحی و پیش پا افتاده بود و باز هم روی نقطه ضعف همیشگی بارسا...یعنی قشنگ قبل از زدن ضربه کرنر بلند گفتم این گل میشه

گل سوم هم که ماشالله از اونجایی اینیستا ید طولایی توی بازی سازی داره یه توپ خوب واسه ایسکو ساخت:general711:

اواسط نیمه دوم تیم یه جوری بازی میکرد یاد زمان مارتینو افتادم،بی روحیه و بدون هدف

ولی از چیزی که میترسیدیم سرمون اومد:1.ضد حمله2.پنالتی3.ضربه ایستگاهی
کاملا تایید می کنم

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
کاش توپ مسی گل میشد بازی 2-0 می شد
کاش اینیستا بی خیال توپه میشد میذاشت بره تو اوت(شبیه کار علی کریمی تو داربی بود که پرسپولیس گل خورد )
کاش سوارز نیمه دوم میومد تو
کاش .......

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
اونطوری که گفتم بازی سختی میشه ولی بردی در پیش نبود
اشتباه به نظرم به کار گیری متیو به جای جوردی آلبا بود
متو کند بود و سرعت جوردی آلبا کمک بیشتر میکرد بهمون ! البه متیو بد نبود ولی کند عمل میکرد
و اشتباه دیگه هم این که نباید سوارز رو این بازی به طور کامل توی بازی میذاشت!(که اشتباه خودمم بود و میخواستم سوارز باشه از همون اول توی بازی)
پدرو میتونست خیلی بهتر توی این بازی بازی کنه چون توی فصل بیشتر بازی کرده بود و شرایطتش بهتر بود
پیکه خیلی خوب نبود! هند بی مورد انجام داد! و داور هم همون اول به مسی و نیمار و اینیستا کارت داد و اونها رو محدود کرد یکم!
اگه گل دوم رو زده بودم همون نیمه اول کار تموم بود
اشکالی نداره مطمئن باشید توی نیوکمپ میبریمیشون
انصافا جو بدی هم توی برنابئو بود

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خدایی بارسلونا نیمار رو نداشت چه می کرد ؟! بازیکنای قدیمی هم که همه تماشاگر بودن

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
هنوز رو توپهای هوایی راحت گل میخوریم ...
هنوز کند بازی میکنیم و پاسهای هرز میدیم ...
هنوز پشت محوطه حریف نمیدونیم چی کار کنیم ...
هنوز سانترهای بی هدف ...

جناب لوچو میشه بدونم شما چه کاری تا الان انجام دادین ؟
یه موقعی انریکه اینجا خیلی طلبه داشت : .))) ، بگذریم ..

بازیکنان به این خوبی رو (سوارز، مسی ، نیمار) یک بار تغذیه نکردیم ، تیم مشکل اساسی داره ، ترکیب در حد فاجعه بود و نمیشد باور کرد این ترکیب سرمربی بارسلونا برای الکلاسیکو هست .
همگان دیدن که رئال بسیار خوب بازی کرد و گلهای بیشتری میتونست بزنه ، مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد ، هم بیشتر و بهتر دویدن هم خیلی خیلی عالی بازی کردن و کل حرکات حمله و ضد حملشون تمرین شده بود .

.

یه جورایی می شه گفت انریکه داره همون راه مارتینو رو می ره، البته با این تفاوت که با این تغییرهای پیاپی و گاهی اوقات اشتباه در چیدمان تیم داره بیشتر از مارتینو به خصوص در خط حمله استعدادسوزی می کنه، واقعاً حیفه بازیکنی که الان بهترین سال های فوتبالیش رو می گذرونه با این دست اشتباهها بخشی از عمر فوتبالیش رو از دست بده. خط حمله ی بارسا اونقدر قوی هست که حتی اگه خط دفاعی ای هم وجود نداشته باشه بتونه تا حدی جبران مافات بکنه و از پاشیده شدن شیرازه ی تیم جلوگیری کنه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
باز نیو یوزرها اومدن و پست دارن میدن. خب چرا با یوزر اصلی نمیایین
یک بدم میاد از این افراد لوس
طرف هنوز باور نکرده تیمش برده .مادر تایپیکها رو چیز کرد
والا ما که دابل کردیم فقط 7 ساعت بعد از بازی پست دادیم و خوشحالی و عکس مکس گذاشتیم
ولی تخصیرشون نیست :D
----------------
ضاهرا پدرو سال دیگه رفتنش قطعیه .کاش الکسیس سانچز میموند و پدرو رو رد میکردیم
یه چیزی چرا از رافینیا استفاده نمیشه:general210:
چهارشنبه 7 ابان با اسپانول داریم

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
باز نیو یوزرها اومدن و پست دارن میدن. خب چرا با یوزر اصلی نمیایین
یک بدم میاد از این افراد لوس
طرف هنوز باور نکرده تیمش برده .مادر تایپیکها رو چیز کرد
والا ما که دابل کردیم فقط 7 ساعت بعد از بازی پست دادیم و خوشحالی و عکس مکس گذاشتیم
ولی تخصیرشون نیست :D
----------------
ضاهرا پدرو سال دیگه رفتنش قطعیه .کاش الکسیس سانچز میموند و پدرو رو رد میکردیم
یه چیزی چرا از رافینیا استفاده نمیشه:general210:
چهارشنبه 7 ابان با اسپانول داریم
نتونستم به دکمه لایک اکتفا کنم! دمت گرم ;)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
والله اوضاع به این بدیها هم نیست.
باختیم اوکی ولی فصل نشونه های مثبت کم نداشته.
انریکه در بعضی قسمت ها داره شدیدا بی‌تجربه گی میکنه و اگر بتونه درس بگیره تیم فوق العاده شانس داری داریم.
اولین اشتباه دست زدن به ترکیب دفاعیه. باید به نتیجه برسه دیگه. دوتا باخت داشتیم هر دو با سه گل و هر دو ماسکی دفاع وسط بوده.
هافبکمون به اندازه کافی قلدر نیست. صرفا تغییر مهره هم فایده نداره باید یه تغییرات جزیی در آرایش تیم به وجود بیاد.
سوارز تازه یه نیمه واسه تیم بازی کرده.
تیم به خرید یه دفاع مرکزی قوی و چپ قوی تخصصی و هافبک خلاق و قوی احتیاج داره.
ترکیب اینیستا و ژاوی تا دوسال دیگه تو بازیهای کم فشار جواب میده ولی واسه بازیهای سنگین نه این چینش سه نفره در وسط و نه ترکیب این زوج حریف پرس حریف نمیشه.
ما به توپهایی که وسط زمین لو دادیم باختیم و این به خاطر فشار سیستماتیک ریالیها بود و برنامه داشتن براش.
باید برطرف بشه وگرنه با چلسی با آتلتیکو و... هم همین داستان رو داریم.
همه اینها به کنار هنوز در صدریم. این ترکیب ریال ترکیب چند ساله و جا افتاده ایه ولی هنوز پایین تر هستند.
باز هم با توجه به همه شرایط ایمان دارم لیگ رو شانس خوبی داریم ولی برای حذفی ها به شانس و کیفیت بیشتری نیاز داریم.
داوری تو خطاها خیلی یکطرفه بود و پنالتی هم به وضوح پیکه از قبل سر خورده بود و نباید میگرفت که گرفت ولی من بابت سبک بازی و موقعیت هایی که دادیم میگم باید میباختیم.
انریکه رو میشه آخر فصل قضاوت کرد نه الان اگر چه به خاطر بردن دوباره این عزیز دل به دفاع به خونش تشنه م.
******* ب
بایرن هم دیشب با گلادباخ صفر صفر کرد.
از یک مربی کچل ابله با اون بازیکنای ابلهش بیشتر هم نمیشه انتظار داشت البته با متد های جدید طرفداری☺

بالا