برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در مورد اینکه میگی مشکل مورینیو خرید و فروش بازیکن بوده و مثل فنخال خرج میذاره رو دست باشگاه, تیم مورینیو فصل گذشته با تراز مالی مثبت قهرمان انگلستان شد و بعد از خرید و فروش بازیکنها 1.4 میلیون پوند برای چلسی موند:
و چلسی سال پیش با چه سبک بازی قهرمان شد؟ و امسال به گفته خودت به چه وضعیتی افتاد بخاطر اینکه خرید نداشت؟؟(باز هم خرجش فکر میکنم کم نبود)
تازه بحث بنده هم تراز مالی نبود، چون اگه تراز مالی منچستر رو هم نگاه کنی، اونقدر بد نیست، انگار بنده منظورم رو درست نگفتم، بحث خرجهای بیهوده هستش بخاطر انتخابهای نادرست، خریدهایی که به سود باشگاه نیستن...
و شما فکر میکنی که سال پیش و حتی امسال دلیل تراز مالی این شکلی چی بوده؟؟؟
1.JPG
بله عزیز، اگه اشتباه نکنم، چلسی قبلا یک بار محروم شده بود و اگه باز هم این قضیه تکرار میشد، احتمال جریمه های سنگین تر وجود داشت...
این تراز مالی دو فصل گذشته چلسی هستش:
2.JPG 3.JPG
آنچنان بی خرج نبوده این باشگاه(تازه اگه PSG نبود که لویز رو بهش بندازید که تراز خیلی افتضاح میشد!!:D)، حتی میشه گفت قابل رقابت با خرجهای فن بزغاله...
M1.JPG M2.JPG
این دوستانی که میگن مورینیو ال هست و بل هست و ما قید باشگاه رو می زنیم و روح یونایتد رو خراب میکنه آیا یک لحظه فکر کردند؟ بزارید جور دیگه بگم.به سوال من جواب بدید. تو این سه سال با مویس و فنخال آیا به اندازه کافی از یونایتد بودن فاصله نگرفتیم؟ مورینیو بیاد چی رو بدتر می کنه؟ فوتبال تهاجمی و تماشاگر پسند بدون حاشیه و پر از جام از دست ما در میره؟ سگ مورینیو شرف داره به این فنخال از خود راضی و داغون. تو این سه سال از یونایتدی که همه ما طرفدارش بودیم چی مونده؟ الان مورینیو مثلا چقدر می تونه بدتر باشه؟ بی خیال.بد ماجرا می تونه این باشه که اینم دو سال باشه و هیچ.از این بدتر هم میشه؟
دوست عزیز، بنده از شما سوال دارم؟
آیا مویس و فن خال برای شما تجربه نشد؟؟
آیا شما فکر کردید که 2 سال دیگه تیم بدون جام بمونه، چه اتفاقی براش میوفته؟؟
به میلان و لیورپول نگاه کن...
تازه فرقشون با ما این هستش که مالکینی دارن که برای باشگاه دلسوزی رو دارن و مالکینشون گلیزرها نیستن که فقط به فکر درآمد هستن، مطمئن باش که یک لحظه به این نتیجه برسن که باشگاه سودی براشون نداره، به راحتی میفروشنش، کاری که در چند سال گذشته به نوبه های مختلف انجام دادن...
من به شما میگم که وضعیت خیلی از این بدتر هم میتونه بشه(از نظر مالی برای باشگاه، از نظر نتیجه که فقط سقوط بدتر از این میتونه باشه، چون امسال هم انگار باید بیخیال CL باشیم...)، در صورتیکه منچستر به منچستر 4 فصل پیش برنگرده در یکی دو سال آینده و حداقل نتونه بازی تماشاگر پسندی رو ارائه بده، همه چیز برای این باشگاه تمام شده هستش، رقیب همشهری به راحتی سبقت گرفته و بزرگترین مشکل این تیم میتونه باشه...
فعلا باشگاه داره بخاطر نامش و تماشاچی هاش درآمد کسب میکنه، نام و طرفدارهایی که بیش از 90 درصد اون در زمان رئیس بدست اومده، فکر میکنید که این 90 درصد چه مدت دیگه ای میتونن همچین وضعیتی رو تحمل کنند؟؟
آیا اسپانسر حاضر به ضرر دادن هستش برای ما؟؟؟

Last edited:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
میلاد عزیز, اول گفتی مورینیو مثل فنخال خرج میذاره رو دست باشگاه که دیدی اصلا خرید و فروش بازیکن این دو مربی قابل مقایسه نبود. الان باز تکرار کردی خرجهای بیهوده!! و انتخابهای نادرست که به سود باشگاه نیستن و...
درست قبل از شروع اولین بازی فصل گذشته تو گفتی:
شکی ندارم که چلسی امسال قهرمان هستش...
چرا تیمی رو که مربیش از نظرت انتخابهای نادرستی مثل کورتوا و فابرگاس و ماتیچ و کوستا داشته (و البته همونطور که گفتم برای اضافه کردن این بازیکنا به چلسی هیچ خرجی رو دست باشگاه نذاشت) بدون شک قهرمان لیگ برتر میدونستی؟
=================
این اصلا درست نیست که تو میگی مورینیو همون کاری رو میکنه که فنخال از بارسلونا تا منچستر کرد در حالیکه مثلا اینتر مورینیو رو دنبال نمیکردی. رئال مورینیو رو هم دنبال نمیکردی وگرنه از مثلا نوری شاهین (بماند که حالا مصدوم شد) بعنوان یکی از خریدهای مورینیو اسم میبردی.
وقتی در مورد کسی میخوای قضاوت کنی مطمئنا بهتره که همه چیز رو در موردش بدونی.
تو باید بدونی که فرگوسن سال 2002 چقدر برای فردیناند هزینه کرد و این مبلغ رو با کل هزینه مورینیو طی 2 سال حضورش تو پورتو مقایسه کنی.
باید بدونی که زلاتان 70 میلیون یورو به بارسلونا فروخته شد و با پولش میلیتو و اتوئو و اسنایدر به اینتر اضافه شدن و شدن از ارکان اصلیه سه گانه اینتر. اونی که زلاتان رو 70 میلیون یورو خرید گذاشت رو نیمکت خرج بیهوده کرد.
باید بدونی مورینیو چقدر برای خرید اوزیل و دیماریا تو رئال هزینه کرد و بعدا این 2 بازیکن با چه مبلغی فروخته شدن.
من توصیه میکنم مستندهایی که در موردش ساخته شده رو ببینی. صفحه ویکیپدیاش رو حداقل یکبار بطور کامل بخون. در مورد مشکلات با بازیکنا که میگی ببینن بازیکنی در سطح لمپارد در موردش چی گفته. ببین بازیکنی در سطح زانتی در موردش چی گفته. ببین زلاتان در موردش چی گفته. ببین که اسنایدر تو مراسم توپ طلا در موردش چی میگه.
چون بحث اوزیلم شده بود یادی میکنم از اولین رویارویی اوزیل و مورینیو بعد از جداییشون از رئال که اوزیل پیراهنش رو داد به مورینیو.

upload_2016-2-9_10-58-30.jpeg
در کل میلاد جان من کاملا دوستانه بهت میگم که تو شناخت کافی از مورینیو نداری.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
بزار یه اسکرین بزارم از اولین فصل حضور مورینیو در چلسی
حالا یه اسکرین بذار از جامهایی که مورینیو تو اون فصل برد و رکوردهایی که ثبت کرد و مقایسه ش کن با دستاوردهای فصل گذشته فنخال.
میزان ارزش امثال چک و دروگبا و کاروالیو و روبن و... هم برای چلسی مشخصه. خرج فصل قبلشم ربطی به مورینیو نداره. نمونش ورون. یا الان مثلا مورینیو مربی سیتی میشد به دیبروین 75 میلیون یورویی ممکن بود بازی نرسه یا کاکای 70 میلیون یورویی که خیلی کم تو رئال بهش بازی رسید (که البته مصدومیتشم تاثیر گذار بود) .
در مورد خریدهای فرگوسن, ورونم سال 2001 با 28 میلیون پوند اضافه کن.
================
اینکه میگی فقط باید گفته بشه مربی چقدر خرج کرده درست نیست. بعضی وقتا این خرج کردن به مربی تحمیل میشه. مورینیو اصلا نمیخواست زلاتان از اینتر بره. وقتی زلاتان خودش میخواست بره چاره ای نبود باید بازیکن میخرید. همینطور مثلا در مورد روبن.
کلوپ نمیخواست لواندوفسکی و گوتزه از دورتموند برن. ولی وقتی رفتن باید هافبک و مهاجم میخرید. جداییه فابرگاس و فن پرسی از آرسنال, جداییه کوستا از اتلتیکو, جداییه سوارز از لیورپول و... هم مواردی هستن که مربیهای تیم نمیخواستن اتفاق بیفته. درستش اینه که بگیم راجرز سوارز رو 95 میلیون یورو فروخت و فلان قدر برای لالانا و لمبرت و... خرج کرد.
================
درنته رو از کجا آوردی عزیز؟ درنته 3 سال قبل از اینکه مورینیو بره رئال خریده شده بود.
گوتی وقتی مورینیو به رئال رفت 34 سالش بود. لمپارد که یکی از بهترین بازیکنایی بود که مورینیو باهاش کار کرده بود تقریبا تو همین سن از چلسی رفت.
اسین قرضی اومده بود. خلیلم بازیکن آزاد بود. با توجه به هافبکهایی که رئال داشت طبیعی بود که کم بهشون بازی میرسه. البته اسین دفاع راستم چنتا بازی واسه رئال بازی کرد.
کوئنترائو هم تا زمانیکه مورینیو بود چه دفاع چه هافبک بهش بازی میرسید و تو بردن لیگ 100 امتیازی نقش داشت. خاطرت باشه تو اولدترافوردم جلو یونایتد فیکس بازی کرد.
====================
در پایان میگم بحث کلی من این بود که مورینیو با بازیکناش مشکلی نداره و از لحاظ مالیم ریخت و پاش نمیکنه و هر خریدیم داشته سعی کرده به بهترین نحو ممکن ازش برای موفقیت تیم استفاده کنه. در این بین هم همونطور که گفتم بودن بازیکنایی که نتونستن یا نمیخواستن اونطور که مورینیو میخواد بازی کنن.
حالا میلاد جون شمام بجای اینکه بیای در مورد فروش اوزیل و خرید درنته توسط مورینیو بگی لطفا برو اون مستندها رو نگاه کن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حالا یه اسکرین بذار از جامهایی که مورینیو تو اون فصل برد و رکوردهایی که ثبت کرد و مقایسه ش کن با دستاوردهای فصل گذشته فنخال.
دلم نمیخواد این صحبت رو بکنم، ولی چرا از فصل پیش فن خال بزارم؟ از فصل 95-94 میگم که با خرجی در حدود 1 میلیون پوند، تونست تمام جامهای ممکن رو با آژاکس درو کنه؟؟
بنده هم گفتم که چرا خرج فصل قبل اومدن به چلسی رو هم گذاشتم که؟
ولی کلا مورینیو مربی تیمهایی شده که به اندازه کافی خرج های کلان داشتن، چلسی که اون رکوردهای وحشتناک تو خرج رو زد حتی قبل از اومدن موو و رئالی که اون همه خرید کرده بود، ولی باز هم بعداز اومدن موو، اون رکوردهای تازه تر رو در خرج زد...
Ajax 94-95.JPG
در مورد فرگی هم خواهشا اصلا به هیچ شکل سعی به مقایسه نکن که به هیچ شکلی در حدش نمیتونه باشه، در سالهایی که فرگی همه جامهارو درو کرد خرجش اینقدر بیشتر نبوده:
Manutd 1.JPG Manutd.JPG Manutd 2.JPG
تازه اگه بخوای یه مربی که حدود 30 سال در یک باشگاه بوده و این همه جام گرفته رو با مربی مقایسه کنی که هر 2 فصل در یک تیم بوده، اون هم تیمهایی که رکوردهای خرید رو زدن، اصلا جای مقایسه نمیمونه...
من فقط میتونم پورتو رو برای موو قبول کنم، ولی خوب همون پورتو رو هم هیچ کس قبول نمیکنه که افتخاری بود که خود پورتو بدست اورد، حداقل منچستری ها ضربه داوری که خوردن، براشون قابل قبول نیست...
بحث کل کل نیست، بنده دارم در مورد این صحبت میکنم که فن خال هم واسه خودش کارهایی کرده در زمان خودش که کسی نتونسته انجام بده، ولی الان کارش به خانه سالمندان کشیده شده دیگه، چیزی که فکر میکنم برای موو هم اتفاق افتاده، خیلی زودتر از اون(تاریخ مصرفشون تمام شده)
5.JPG
موو چند سالی هستش که تاکتیک دفاعیش از رده خارج شده، فکر میکنم اگه ضعف تیمهای EPL نبود، فصل پیش هم خیلی بعید بود که چلسی به قهرمانی برسه...
اینکه میگی فقط باید گفته بشه مربی چقدر خرج کرده درست نیست. بعضی وقتا این خرج کردن به مربی تحمیل میشه. مورینیو اصلا نمیخواست زلاتان از اینتر بره. وقتی زلاتان خودش میخواست بره چاره ای نبود باید بازیکن میخرید. همینطور مثلا در مورد روبن.
کلوپ نمیخواست لواندوفسکی و گوتزه از دورتموند برن. ولی وقتی رفتن باید هافبک و مهاجم میخرید. جداییه فابرگاس و فن پرسی از آرسنال, جداییه کوستا از اتلتیکو, جداییه سوارز از لیورپول و... هم مواردی هستن که مربیهای تیم نمیخواستن اتفاق بیفته. درستش اینه که بگیم راجرز سوارز رو 95 میلیون یورو فروخت و فلان قدر برای لالانا و لمبرت و... خرج کرد.
متوجه نشدم، الان این چه ربطی به بحث داشت؟
بحث ما در مورد نه کلوب و نه راجرز و نه ونگر هستش، یه نمونه اسم اوردی واسه مورینیو که اون هم بنده اصلا هیچ حرفی در مورد اینتر نزدم و ندارم بزنم...
این قضیه به قول شما به ریخت و پاش کردن ربطی نداره که فلان بازیکن از تیم رفته یا نرفته،
مستند واسه کسانی هستش که اطلاعاتی ندارن...
بنده اصلا قبول ندارم که موو مربی کم خرجی هستش، ولی قبول دارم که خریدهاش در چند سال گذشته خیلی بهتر از فن خال بوده، ولی خریدهاش در این سری آخری که در چلسی بوده، تعریفی نداشتن:
Che 3.JPG Che 2.JPG Che.JPG

Last edited:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
عزیز تو یبار میگی:
تو این 3-2 بازی که از چلسی دیدم، باید اعتراف کنم که بازیکنهای چلسی به موو خیانت کردن
یبار میگی دیگه مورینیو تموم شده.
همونطور که گفتم شناخت کافی از مورینیو نداری. در مورد رئال مورینیو هم اگه کمتر از اینتر مورینیو ندونی بیشتر نمیدونی. اینکه 4تا اسم سرچ میکنی که اسم درنته هم توشون هست بیانگر همین مطلبه. گفتم که آدم وقتی میخواد در مورد چیزی قضاوت کنه بهتره اطلاعات کافی در موردش داشته باشه.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با تمام این تفاسیر و بحث هایی که دوستان کردن در حال حاضر گزینه ای بهتر از مورینیو برای منچستر وجود نداره ، قبول ندارید؟ اسم ببرید .... یه مربی که بهتر از مورینیو و در دسترس باشه
مورینیو هم قطعا نقاط ضعف و مشکلاتی داشته ولی نقاط مثبتش برتری داره ، خود فرگوسن هم اشتباهاتی داشت مثل خرید بی نتیجه ی کاگاوا یا از دست دادن استعداد نابی مثل پوگبا
کلا درست نیست فقط دست روی نقاط ضعف و منفی فردی گذاشت چون هیچ کس کامل و بی عیب نیست
کلوپ هم که اینقدر حسرتش رو می خوردید فصل آخر حضورش در دورتمند تا نیمه ی فصل در منطقه ی سقوط لیگ تک قطبی بوندس لیگا قرار داشت و در آخر از کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان در همون لیگ تک قطبی هم عاجر موند ، در چنین شرایطی در راستای سخنان گواردیولا که اگر به خاطر مسی نبود من داشتم در دسته سه مربیگری می‌کردم یه سوال پیش میاد که موفقیت های دورتمند بخاطر ظهور نسل طلایی بازیکنانش بود یا تفکرات کلوپ؟ که فقط گذر زمان می تونه به این سوال پاسخ قطعی بده
تا الانش هم در لیورپول عملکرد چشمگیری نداشته تنها یک برد در 6 بازی اخیر لیگ ، دیشب هم مقابل وستهام شکست خوردن و از جام حذفی کنار رفتن
هر چند خودم مخالف قضاوت های عجولانه هستم و میگم لیورپول کلوپ رو باید فصل بعد دید ولی اگه لیورپول روی دور برد قرار گرفته بود می گفتید نگاه کنید کلوپ داره نتیجه می گیره! در این حالت شکستهای لیورپول برای کلوپ نیست ولی بردهاش برای خود کلوپه!

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
الان خبر شبکه سه گفت که مورینیو از حضور قطعی خود در فصل اینده در باشگاه منچستر یونایتد خبر داد.
باید منتظر اخبار امروز باشیم.

پ.ن
خب الان در قسمت Paper Talk سایت اسکای اسپورت هم اعلام شده.
البته رسمی نیست. باید منتظر موند.
شاید مورینیو از خودش گفته باشه. ضمن اینکه خبر شبکه 3 منبع 100 درصد قابل اطمینانی نیست. چندین بار گاف دادن.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر رو گل هم زده بود:
1.JPG
چند وقت پیش هم حرف نامه فدایت شوم بوده، که مدیر برنامه هاش کاملا مضحک خونده بود این خبر رو، الان هم این یکی دیگه...؟
از رئیس هم نظرش رو در مورد بهترین مربی شاغل در EPL پرسیدن که گفته پوچتینو بهترین مربی هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب حقیقت رو گفتم دیگه...
بازیکنهای چلسی خیلی بد بازی میکردن، و الان که مربی هم عوض شده، فرق آنچنانی نکرده وضعیت چلسی، پس فکر میکنم، مشکل فقط خود مورینیو در انتخاب هاش و مشکلاتی که با بازیکنهاش داشته، نبوده...

مهدی جان، بزرگترین مشکل من همین حرف هستش!!!!
موقع اومدن فن خال هم همین حرف بود، و موقع اخراج مورینیو هم فقط اسمش عوض میشه، منظور من این هستش که مدیریت اونقدر آشغال بوده که تیم به همچین وضعیتی افتاده و اونقدر مفتضح عمل کرده که هیچ گزینه ای نمونده برای باشگاه هم در زمان اخراج مویس و هم الان که میخوان فن خال رو اخراج کنن...

این فشارهای رسانه ها و عملکردی مدیریت باشگاه هستش که این تیم رو داره به نابودی سیر میده، اگه مدیر، مدیر باشه، انتخاب درست رو میکنه و کاری به رسانه ها نداره(کاری که وودوارد تو عمرش نکرده!!!)

مهدی جان از تو بعیده دیگه؟ اشتباهات رئیس رو بخوای بزرگ کنی، مربی که نزدیک به 30 سال تو یه تیم اینقدر جام گرفته رو بخوای با مربی هایی که هر دو سال یه بار به تیمهایی میرن که تا تونستن خرج کردن و همش رکورد خرید داشتن، حتی خود گواردیولا هم همینجوری هستش، انتخاب بایرن و سیتی کاملا همچین قضیه ای رو تایید میکنه، تازه من پوگبارو آنچنان آش دهن سوزی نمیبینم و بعداز اینکه سال پیش اینقدر بزرگش کردن، امسال اسم هم نمیاد ازش(همش تبلیغات برای بالا بردن قیمتش بوده) کاگاوارو نمیتونم بگم که بازیکن بدی بوده یا خوب، مشکلش این بود که یک فصل بیشتر برای رئیس بازی نکرد و در اون فصل هم میشه گفت یه بازیکن در حد فلچر بود با این تفاوت که قدرت دریبل زنی بهتری داشت، فکر میکنم هدف رئیس، جایگزین کردن پارک با کاگاوا بود که مویس این قضیه رو بهم ریخت...
اگه بخوای بگی که رئیس اشتباه داشته، میتونی اسم کسایی مثل به به، اوبرتان یا اون کوتوله که اسم عجیبی داشت رو بیاری که باز هم اصلا قابل مقایسه نیستن با کل مربی های دیگه ای که بخوای حتی اسم بیاری...
کلوب هم مشکل مصدومیت های زیاد رو داره تیمش، و حقیقتش باید بازی تیمش رو ببینی تا بخوای در مورد تیمش صحبت کنی و نه نتیجه ای که میگیره، البته بازی های بد هم داشته تیمش، ولی باید به قول خودت فصل بعد تیمش رو بسنجی، خودت هم گفتی که کلوب دورتموندی نابود شده توسط بایرن و بقیه گردن کلفت های اروپارو که در انتهای نیم فصل در رده آخر جدول بود به بازیهای یوفا رسوند...
ولی در کل خود من هم قبول دارم که الان گزینه دیگه ای نداریم، با توجه که نمیخوان بزارن گیگز سرمربی بشه...
نه میلاد جون هدفم بزرگ کردن اشتباهات رئیس نبود فقط می خواستم بگم هیچ مربی معصوم و بدون اشتباهی وجود نداره حتی خود فرگوسن
کاری که فرگوسن در طول بیش از دو دهه برای منچستر کرده هیچ مربی برای هیچ تیم دیگه ای انجام نداده ، 22 سال سرمربیگری در لیگ برتر و 22 بار پیاپی قرار گرفتن در بین 3 تیم نخست جدول این آمار و موفقیت ها بر هیچ کسی پوشیده نیست
همین الانش هم نتایجی که منچستر می گیره به پشتوانه میراث بجا مانده از فرگوسنه ، دخیا با سیوهای دیدنیش کم منچسترو از شکست نجات داد؟ یا اسمالینگ که تبدیل شده به یگانه بازیکن با ثبات خط دفاعی یا رونی که در آستانه رکوردشکنی تعداد گلهای تیم قرار گرفته و یگانه بازیکنی در لیگ برتر که بیش از ده فصل متوالی بالای ده گل زده
اگه همین میراث به جا مانده از دوران فرگوسن نبودن که معلوم نبود جناب فن خال با عتیقه های مثل رومرو در دروازه و بلیند در دفاع و دیپای در حمله چه به سر منچستر می آورد
در کل مربیان فعلی جهان فعلا گزینه ی شایسته ای برای جانشینی فرگوسن وجود نداره چه کلوب ، چه پپ ، چه آنجلوتی که همشون تیم دارن
همون مورینیوی در دسترس رو هم کلا ازش خوشم نمیاد ولی وقتی با گزینه های دیگه مقایسش می کنم ناچارا بهش راضی میشم حداقل یه چند سالی تجربه ی کار در لیگ برترو داره و به خوبی به فضا و شرایط لیگ آشناست و بطور عجیبی هم عاشق این لیگه و نمی خواد ترکش بکنه

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
مهدی جان، بزرگترین مشکل من همین حرف هستش!!!!
موقع اومدن فن خال هم همین حرف بود، و موقع اخراج مورینیو هم فقط اسمش عوض میشه، منظور من این هستش که مدیریت اونقدر آشغال بوده که تیم به همچین وضعیتی افتاده و اونقدر مفتضح عمل کرده که هیچ گزینه ای نمونده برای باشگاه هم در زمان اخراج مویس و هم الان که میخوان فن خال رو اخراج کنن...

این فشارهای رسانه ها و عملکرد مدیریت باشگاه هستش که این تیم رو داره به نابودی سیر میده، اگه مدیر، مدیر باشه، انتخاب درست رو میکنه و کاری به رسانه ها نداره(کاری که وودوارد تو عمرش نکرده!!!)
ببخشید آقا میلاد منظورت از گزینه های باشگاه کی هست؟
من به اندازه شما پیگیر نیستم و آمار دقیق دستم نیست ولی فکر می کنم ولخرجی های گواردیولا و آنچلوتی با فاصله بالاتر از مورینیو قرار داره پس اگر با خرید بازیکن گرون مشکل داری طبیعتا با گواردیولا و آنچلوتی باید بیشتر مشکل داشته باشی تا مورینیو. ضمن این که به نظر من گواردیولا از نظر فنی خودشو اثبات نکرده همش بهترین تیم رو با بهترین بازیکنا و یه مشت اسکناس گرفته و بهترین تیم رو تحویل داده. آنچلوتی رو البته خودم هم دوست داشتم رو نیمکت منچستر ببینمش ولی به هر حال اونم کم ولخرجی نکرده با معیار شما. علاوه بر این که هیچ احمقی وقتی بایرن می خوادش نمیاد به منچستری که در بدترین و بی ثبات ترین شرایط خودش قرار داره. این که آنچلوتی رو نگرفتن ضعف مدیریت نیست!
کلوپ رو هم اجازه بده فعلا یه فصل تیم رو داشته باشه و یعد قضاوت کنیم چون فعلا که وضعیتش بد تر از راجرز هست.
تنها گزینه ای که می مونه گیگز هست که اون رو هم مدیریت از دست نداده و همین جا بغل دستمونه. حالا این که بهتر از مورینیو هست یا نه بحث دیگریست.

نمی دونم شما چه گزینه ای رو می خواستی که هم ولخرج نباشه هم فوتبالش دفاعی نباشه هم از نظر فنی خیلی خوب باشه هم با هیچ بازیکنی مشکل پیدا نکرده باشه که می گی مدیریت گزینه های خوب رو از دست داده!!! فکر می کنم با همین ملاک های خودت هم مورینیو بهترین مربی در شرایط فعلی هست برای باشگاه.

در کل این که کسی اخلاق مورینیو رو دوست نداشته باشه و با شخصیتش حال نکنه برام قابل هضمه (البته خودم این طور نیستم) ولی این که از نظر فنی مورینیو رو ضعیف بدونه یا بگه که مورینیو ریخت و پاش داره (در مقایسه با گزینه های دیگه) واقعا به نظرم مضحکه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آقا..
یه سؤال...
همه متفق القول لااقل از اخلاق مورینیو بدشون میاد.
من چرا انقد از این کصافط خوشم میاد این وسط؟! :D
یعنی از اون آدماس که وقتی رقیبه بی نهایت ازش بیزارما، ولی اگه قرار باشه مربی خودمون باشه عاشقشم [emoji85] [emoji85] [emoji85]

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

smallfrank

Registered User
لایک‌ها
173
آقا..
یه سؤال...
همه متفق القول لااقل از اخلاق مورینیو بدشون میاد.
من چرا انقد از این کصافط خوشم میاد این وسط؟! :D
یعنی از اون آدماس که وقتی رقیبه بی نهایت ازش بیزارما، ولی اگه قرار باشه مربی خودمون باشه عاشقشم [emoji85] [emoji85] [emoji85]

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

Same Here :D

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
خوب اینجاست که بنده میگم، شما باید بیشتر فوتبال رو دنبال کنید و نه نگاه کنید از تلویزیون، اول اینکه مسئولان بایرن با آنجلوتی در یک هفته به توافق نرسیدن و خیلی زودتر از این حرفا باهاش مذاکراتشون رو انجام داده بودن، کاری که سیتی با گواردیولا کرده بود، یعنی اینکه مدیریت سیتی و بایرن حداقل از یک سال پیش برنامشون رو ریخته بودن(حتی زودتر در مورد سیتی) اما مدیریت باشگاه ما، مویس رو اخراج کرد و بعد تازه افتاد دنبال مربی، همینکاری که الان با فن خال میخوان انجام بدن(هیچ برنامه ای وجود نداشته) نمیخواد بگی که فن خال تا آخر فصل هستش و تا اون موقع مربی انتخاب کردن که خندم میگیره، چون به قولی منچستر Stucked با فن خال، بخاطر اینکه هیچ گزینه دیگه ای نداره...

پستهای زیادی زدم، دیگه حس تکرار کردن حرفام رو ندارم...
از نظر من اونقدر گزینه دیگه وجود داشته که فکرش رو هم نمیکنی، بلان، اسپالتی، پوچتینو حتی کومان، ولی همونطور که گفتم، وجود داشته، در حال حاضر به مرحمت عرضه بالای مدیریت هیچ گزینه ای به نظر نمیرسه...
من یکی گیگز رو بهترین گزینه میبینم در حال حاضر(یعنی همین الان فن بزغاله رو بیرون بندازن و گیگز رو بزارن تا آخر فصل) ولی جالب هستش که گیگز داره از تیم جدا میشه، مشخص میکنه که گزینه مدیریت نیست اصلا...
به اندازه ای دنبال می کنم که اطلاع داشته باشم از این که انچلوتی از چندماه پیش بسته بود با بایرن. فقط حرفم این بود خود من اگر جای انچلوتی باشم و تعلقی هم نه به منچستر داشته باشم نه به بایرن، حتی اگر مدیران منچستر زود تر به من گفته باشن و صحبت کرده باشیم باز هم بایرن بیاد به من بگه دیگه جواب وودوارد هم نمی دم!
در مورد ضعف مدیریت و خسیس بودن گلیزر ها هم حرفت رو قبول دارم فقط گفتم این قدر به وضعیت فعلی انتخاب مربی بدبین نباش. اول یا نکته ای بگم این که مربی هایی که اسم بردی پارسال و امسال تیم داشتن و دارن و قرار هم نیست جایی برن پس گزینه ی در دسترسی نیستن. همه بر می گرده به 2014 که فن خال تازه سر کار اومد. شاید این جا انتخاب غلط مدیریت مطرح باشه ولی قطعا دست دست کردنی در کار نبوده چون مدیران با فن خال بسته بودن.

تنها گزینه هایی که از دست رفته فقط انچلوتی و گواردیولا بوده که انچلوتی رو توضیح دادم راجع بهش. گواردیولا هم به نظر من مربی موفقی برای منچستر نمی شه و خودشو ثابت نکرده شاید اکثر دوستان نظرشون مخالف من باشه.
در ضمن همون گزینه های سابق هم که اسم بردی انصافا اسپالتی از نظر فنی جلوی مورینیو عددی نیست! خودتم می دونی! هر چه قدر هم مورینیو این فصل گند زده باشه بازم چند تا سر و گردن بالاتره.
بلان هم که هیچ وقت در دسترس نبوده یه جورایی مویس رو خود رییس انتخاب کرد دیگه اصلا دنبال مربی نبودیم اون سال.
کومان هم قبل رفتن به سوتون واقعا در حدی نبود که بخواد سرمربی منچستر بشه الان داری می گی کومان چون عملکردش توی سوتون رو دیدی ولی دو سال قبل یه مربی نسبتا جوون که از فاینورد اومده رو قطعا خودتم موافق نبودی بذارن مربی تیم. پوچتینو قبول گزینه ی خوبی بود که از دست رفت ولی فن خال هم اون موقع اسم کوچیکی نبود به خصوص با سوم شدن تو جام جهانی.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به اندازه ای دنبال می کنم که اطلاع داشته باشم از این که انچلوتی از چندماه پیش بسته بود با بایرن.
عزیز همین دیگه میگم که فوتبال بیشتر دنبال کنید، این انتخاب بایرن یکی دو ماه پیش اعلام شد، شما اصلا حرف بنده رو متوجه نشدید، بنده گفتم که شما فکر میکنید که بایرن با آنجلوتی در یک هفته به توافق رسیدن؟ خیر عزیز، حداقل 4-3 ماه مذاکره داشتن، من فکر میکنم که آنجلوتی از موقعی که از رئال جدا شد، با بایرن مذاکراتش رو کرده بود...
شما هنوز به دنیای فوتبال رو خیلی ساده لوحانه نگاه میکنید، فوتبال خیلی کثیف تر از این حرفا هستش که مثلا اگه فلان مربی شاغل باشه، دیگه خبری نبود و حتما باید تا آخرین روز قراردادش تو اون تیم بمونه...
دست دست کردنی در کار نبوده چون مدیران با فن خال بسته بودن.
کمتر کسی هستش که ندونه چرا مویس نیم فصل اخراج نشد، بخاطر اینکه وودوارد منتظر بود که مبلغ خیلی زیادی از قرارداد مویس رو بهش نده به دلیل رسمی شدن حذف از بازیهای اروپایی، پس دست دست کردن که هیچ، حماقت در کار بوده...
مربی ما بعداز جام جهانی به تیم اومد و بهمراهش به اردوی آمریکا رفت، چه تیم عالی درست کرد تو 1 ماه که وضعیتش تو 8-7 هفته اول لیگ کاملا مشخص بود، خریدهاشم همه تو لحظات آخر نقل و انتقالات انجام شد...
یه جورایی مویس رو خود رییس انتخاب کرد
فقط با همین قسمت کل پستت موافق هستم...:)
البته که بلان آخر این فصل قراردادش با PSG تمام میشه و هنوز تمدید هم نکرده، و بعنوان کسی که واسه منچستر هم بازی کرده، یه برتری هایی نسبت به بقیه داره، چند وقت پیش هم تو ورزشگاه هو شده بود، PSG که با اختلاف 24 امتیاز صدر جدول فرانسه هستش و یکی از امیدهای اصلی قهرمانی CL هستش، البته کم ستاره و بازیکن هم نداره، ولی خریدهای بلان کجا و فن خال کجا...
کومان هم قبل رفتن به سوتون واقعا در حدی نبود که بخواد سرمربی منچستر بشه الان داری می گی کومان چون عملکردش توی سوتون رو دیدی ولی دو سال قبل یه مربی نسبتا جوون که از فاینورد اومده رو قطعا خودتم موافق نبودی بذارن مربی تیم. پوچتینو قبول گزینه ی خوبی بود که از دست رفت ولی فن خال هم اون موقع اسم کوچیکی نبود به خصوص با سوم شدن تو جام جهانی.
فکر میکنم که بزرگترین مشکل اینه که شما فکر میکنید(نه تنها شما، خیلی از طرفدارای یونایتد) که کسی که مربی منچستر میشه باید حتما 2تا CL برده باشه و 10 قهرمانی تو لیگ داشته باشه، بنده همچین فکری ندارم، واسه همین نظرم گیگز هستش...
پپ گواردیولا بعداز قهرمانی CL مربی بارسا نشد، مورینیو بعداز قهرمانی CL مربی پورتو نشد، و فرگوسن هم با قهرمانی مربی منچستر نشد...
همین حرفارو در مورد پوچتینو، کومن و ... میتونم بزنم...
همه کسانی که اسم اوردم با نتایجی فوق العاده نرمال و بعضی هاشون حتی ضعیف، مربی تیمهای بزرگ شدن و خیلی موفق بودن، پس دلیلی نداره که منچستر نباید به گیگز اطمینان کنه...
بیشتر از این نمیخوام تک تک جمله هاتون رو تگ کنم تا نظرم رو بگم، هر کسی نظری داره و نظرش هم مهم هستش، ولی بنده با نظرات شما موافق نیستم، همین...:p
بنده هم امیدوارم که مورینیو برای باشگاه بهترین نتایج رو بدست بیاره و بهترین فوتبال رو بازی کنه، ولی بعید میدونم...
احتمال گرفتن جام هم وجود داره ولی به چه قیمتی؟؟ امیدوارم که این قیمت اون چیزی که من فکر میکنم نباشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این ویدیو هم برای دوستانی که فکر میکنن، خرید بهتر هستش تا پرورش استعدادهای باشگاه:
http://video.varzesh3.com/video/108593/عملکرد-دیدنی-جسی-لینگارد-در-منچستریونایتد
عملکرد لینگارد کجا و عملکرد بقیه فوتبالیستهای اروپا که در این رده سنی هستن کجا؟
البته آنچنان ویدیو کاملی هم نیست...
راستی دوستان، این لینگارد احتمالا برره رو ندیده؟؟:D

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
عزیز همین دیگه میگم که فوتبال بیشتر دنبال کنید، این انتخاب بایرن یکی دو ماه پیش اعلام شد، شما اصلا حرف بنده رو متوجه نشدید، بنده گفتم که شما فکر میکنید که بایرن با آنجلوتی در یک هفته به توافق رسیدن؟ خیر عزیز، حداقل 4-3 ماه مذاکره داشتن، من فکر میکنم که آنجلوتی از موقعی که از رئال جدا شد، با بایرن مذاکراتش رو کرده بود...
شما هنوز به دنیای فوتبال رو خیلی ساده لوحانه نگاه میکنید، فوتبال خیلی کثیف تر از این حرفا هستش که مثلا اگه فلان مربی شاغل باشه، دیگه خبری نبود و حتما باید تا آخرین روز قراردادش تو اون تیم بمونه...
شما اصرار داری اصل حرف من رو نگیری و به حاشیه بپردازی. اصلا حرف من سر یه ما و شیش ماه و یه سال نیست. حرفم این بود که وقتی بایرن بخوادش نمیاد منچستر. بگذریم که بنده گفتم چند ماه و چند معمولا به 3 یا بیشتر اطلاق می شه.
کمتر کسی هستش که ندونه چرا مویس نیم فصل اخراج نشد، بخاطر اینکه وودوارد منتظر بود که مبلغ خیلی زیادی از قرارداد مویس رو بهش نده به دلیل رسمی شدن حذف از بازیهای اروپایی، پس دست دست کردن که هیچ، حماقت در کار بوده...
قبول ندارم اصلا. یعنی نیم فصل هم قرار نبود به اون بنده خدا وقت بدن؟؟؟ ضمن این که وودوارد اون قدر احمق نیست که ندونه ضرری که قرار نگرفتن بین 4 تیم بالای جدول به سرمایه باشگاه می زنه خیلی بیشتر از چندرغاز حقوق اون بدبخته!!!
البته که بلان آخر این فصل قراردادش با PSG تمام میشه و هنوز تمدید هم نکرده، و بعنوان کسی که واسه منچستر هم بازی کرده، یه برتری هایی نسبت به بقیه داره، چند وقت پیش هم تو ورزشگاه هو شده بود، PSG که با اختلاف 24 امتیاز صدر جدول فرانسه هستش و یکی از امیدهای اصلی قهرمانی CL هستش، البته کم ستاره و بازیکن هم نداره، ولی خریدهای بلان کجا و فن خال کجا...
خب قبول پس الان بلان یه گزینه است ولی از دست نرفته که! باز می گم این که مورینیو بهتره یا بلان یه بحث دیگه است ولی بلان از دست نرفته هنوز.
فکر میکنم که بزرگترین مشکل اینه که شما فکر میکنید(نه تنها شما، خیلی از طرفدارای یونایتد) که کسی که مربی منچستر میشه باید حتما 2تا CL برده باشه و 10 قهرمانی تو لیگ داشته باشه، بنده همچین فکری ندارم، واسه همین نظرم گیگز هستش...
پپ گواردیولا بعداز قهرمانی CL مربی بارسا نشد، مورینیو بعداز قهرمانی CL مربی پورتو نشد، و فرگوسن هم با قهرمانی مربی منچستر نشد...
همه کسانی که اسم اوردم با نتایجی فوق العاده نرمال و بعضی هاشون حتی ضعیف، مربی تیمهای بزرگ شدن و خیلی موفق بودن، پس دلیلی نداره که منچستر نباید به گیگز اطمینان کنه...
من این حرف رو خیلی قبول دارم ولی دقت کنید سال 2014 که فن خال انتخاب شد تجربه ی تلخ و ناموفق مویس رو داشتیم. مویس یه مربی بود با همین وضعیتی که گفتی، تجربه ی زیادی نداشت و هیچ افتخار چشم گیری تو کارنامه اش نبود. مویس خیلی زود اخراج شد. بعد از اخراج مویس واقعا منطقی بود یه مربی جوان و کم تجربه دیگه که بالاترین مسئولیتش سرمربیگری فاینورد یا سوتون (نه حتی اورتون!) بوده بیاد بشه مربی منچستر؟! قماری که روی مویس انجام شد و نتیجه نداد باعث شد هم مدیران و هم هوادارا دنبال یه اسم بزرگتر باشند. حداقل بزرگتر از مویس!!

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بیشتر از این نمیخوام تک تک جمله هاتون رو تگ کنم تا نظرم رو بگم، هر کسی نظری داره و نظرش هم مهم هستش، ولی بنده با نظرات شما موافق نیستم، همین...:p
بنده هم امیدوارم که مورینیو برای باشگاه بهترین نتایج رو بدست بیاره و بهترین فوتبال رو بازی کنه، ولی بعید میدونم...
احتمال گرفتن جام هم وجود داره ولی به چه قیمتی؟؟ امیدوارم که این قیمت اون چیزی که من فکر میکنم نباشه...
میلاد جون مخالفم! در حال حاضر انتخاب گیگزی چیزی نیست جز یک انتخاب احساسی بر پایه احتمالات و شانس بدون هیچ گونه دلایل فنی!
پپ قبل از اینکه سرمربی بارسا بشه یه فصل سرمربی تیم ب بارسا بود و تونست تیمشو از دسته ی سوم به دسته ی دوم برسونه
مورینیو هم از همون اول سرمربی یه تیم بزرگی مثل بارسلونا که نشد! قبل از پورتو توی یه تیم گمنام دیگه بود بعد شد سرمربی پورتو که قطعا مسئولان پورتو چیزی در مورینیو دیدن که آوردنش به تیمشون خود همون پورتو هم در سطح اروپا یه تیم متوسط بود که مربیان گمنام زیادی توش می اومدن و می رفتن مورینیو هم یکی از اینا ، اسم سرمربی فعلی پورتو رو می دونی؟؟!
فرگوسن هم قبل از اومدن به منچستر به اندازه ی کافی با کسب جام تواناییش رو ثابت کرده بود سال 1983 با یه تیم اسکاتلندی رئالو تو اروپا برده بود بعدش فرگوسن نیومد به یه تیم تاپ جهانی! اومد به یه تیم متوسط که سال ها از دوران طلاییش گذشته بود حقیقت منچستر قبل از فرگوسن همین بود "یه تیم متوسط"
منچستر فعلی شرایطش به کل فرق می کنه اگه نگیم بزرگترین قطعا جزو 3 باشگاه بزرگ جهانه ، نمیشه که مربیان اثبات نشده ای مثل گیگز به یکباره بیان از بزرگترین باشگاههای جهان کارشونو شروع کنن خصوصا اینکه تیم دچار بحران شده باشه و دیگه فرصتی برای ریسک وجود نداشته باشه
بالفرض مربیانی هم بوده باشن که به یکباره از یه تیم بزرگ شروع کرده و موفق هم بوده باشن باز دلیلی بر انتخاب گیگزی به عنوان سرمربی نمیشه نمی تونی گیگز رو سرمربی تیم کنی و در مورد دلایل این انتخاب بگی فلان مربی توی فلان تیم موفق شده پس اینم میشه ..... اونا یه آدم دیگه بودن گیگز هم یه آدم دیگه ، هر گردی گردو نیست مثل تجربه ی مویس که ثابت کرد هر اسکاتلندی رئیس نیست!
البته گیگزی ممکنه سرمربی خوبی برای منچستر بشه همانطور تیری که در تاریکی رها میشه هم ممکنه به هدف بخوره ولی نمی تونی همه چیز رو به شانس واگذار کنی و مسائل فنی رو نادیده بگیری
گیگز قبل از هر چیز باید توانایی هاشو در زمینه ی مربیگری ثابت کنه چند فصلی بره تیم زیر 23 های منچستر یا یه تیم رده پایین لیگ برتری نشون بده که در این زمینه استعداد و تفکراتی داره ، صاحب سبک هست یا نه بعد با توجه به عملکردش در مورد سرمربیگری منچستر تصمیم بگیرن

بالا